[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Annopol 20 57 19 0 1 124-12 9 0 1 68-6 10 0 0 56-6
2.  LKS Kowalin 20 48 15 3 2 83-32 7 2 1 33-18 8 1 1 50-14
3.  ULKS Dzierzkowice 20 33 10 3 7 56-50 6 1 3 28-21 4 2 4 28-29
4.  Sprint Wierzchowiska 20 32 10 2 8 39-33 6 1 3 17-16 4 1 5 22-17
5.  Błękitni Kierz 19 29 9 2 8 38-39 5 0 5 18-19 4 2 3 20-20
6.  Roztocze Batorz 20 27 7 6 7 39-59 4 2 4 19-30 3 4 3 20-29
7.  Kamex Polichna 20 24 7 3 10 26-55 3 3 4 16-28 4 0 6 10-27
8.  Perła Rudnik 20 23 7 2 11 37-59 4 1 5 22-28 3 1 6 15-31
9.  Iskra II Krzemień 20 21 7 0 13 29-46 5 0 5 21-20 2 0 8 8-26
10.  Orion II Niedrzwica Duża 20 14 4 2 14 27-58 2 2 6 13-27 2 0 8 14-31
11.  LKS Gościeradów 19 6 1 3 15 18-73 1 1 7 9-39 0 2 8 9-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Wisła Annopol    2-3 9-1 5-0 6-0 11-0* 8-0 10-0 4-2 3-0* 10-0 
 2 LKS Kowalin0-6     3-3 2-1 3-1 5-5 4-0 3-1 3-0* 7-1 3-0* 
 3 ULKS Dzierzkowice0-5 5-3     3-0* 2-7 1-2 4-1 1-1 3-0 4-1 5-1 
 4 Sprint Wierzchowiska1-5 0-4 2-1     0-2 1-1 2-1 4-1 2-0 3-0 2-1 
 5 Błękitni Kierz1-5 0-4 2-3 1-0     5-1 2-3 2-1 2-0 0-2 3-0* 
 6 Roztocze Batorz1-7 2-7 2-4 0-6* 2-2     4-1 3-1 2-1 2-0 1-1 
 7 Kamex Polichna0-9 1-1 3-3 1-4 1-1 0-3     3-1 1-2 4-3 2-1 
 8 Perła Rudnik1-2 1-8 3-2 2-2 2-4 1-4 0-1     5-0 4-3 3-2 
 9 Iskra II Krzemień1-3 2-3 1-5 1-3 4-1 2-1 2-0 2-3     4-1 2-0 
 10 Orion II Niedrzwica Duża0-5 0-4 2-5 2-1 0-2 2-2 1-2 0-2 3-1     3-3 
 11 LKS Gościeradów1-9 1-13 2-1 0-5 1-1 0-1 3-4 1-2 0-3*     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: Orion II Niedrzwica Duża.
 
Wisła Annopol 6-0 Błękitni Kierz 26 sierpnia, 16:00
ULKS Dzierzkowice 3-0 Sprint Wierzchowiska 27 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-1
LKS Gościeradów 1-2 Iskra II Krzemień 27 sierpnia, 11:00
Roztocze Batorz 4-1 Kamex Polichna 27 sierpnia, 11:00
Perła Rudnik 1-8 LKS Kowalin 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: LKS Kowalin.
 
Błękitni Kierz 0-2 Orion II Niedrzwica Duża 3 września, 17:00
Kamex Polichna 3-1 Perła Rudnik 3 września, 17:00
Iskra II Krzemień 2-1 Roztocze Batorz 3 września, 15:00
Sprint Wierzchowiska 2-1 LKS Gościeradów 3 września, 17:00
Wisła Annopol 9-1 ULKS Dzierzkowice 3 września, 16:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: Kamex Polichna.
 
ULKS Dzierzkowice 2-7 Błękitni Kierz 10 września, 15:00
LKS Gościeradów 1-9 Wisła Annopol 10 września, 16:00
Roztocze Batorz 0-6 Sprint Wierzchowiska 10 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-6
Perła Rudnik 5-0 Iskra II Krzemień 10 września, 16:00
Orion II Niedrzwica Duża 0-4 LKS Kowalin 10 września, 16:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Pauza: Iskra II Krzemień.
 
Błękitni Kierz 0-4 LKS Kowalin 17 września, 11:00
Kamex Polichna 4-3 Orion II Niedrzwica Duża 17 września, 11:00
Sprint Wierzchowiska 4-1 Perła Rudnik 17 września, 11:00
Wisła Annopol 11-0 Roztocze Batorz 17 września, 15:00
(wo)
na boisku 11-1
ULKS Dzierzkowice 5-1 LKS Gościeradów 17 września, 11:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Pauza: Sprint Wierzchowiska.
 
Roztocze Batorz 2-4 ULKS Dzierzkowice 11 listopada, 11:00
Perła Rudnik 1-2 Wisła Annopol 24 września, 15:00
Orion II Niedrzwica Duża 3-1 Iskra II Krzemień 24 września, 11:00
LKS Kowalin 4-0 Kamex Polichna 24 września, 15:00
Błękitni Kierz 3-0 LKS Gościeradów 24 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Pauza: Wisła Annopol.
 
Błękitni Kierz 2-3 Kamex Polichna 1 października, 15:00
Iskra II Krzemień 2-3 LKS Kowalin 1 października, 15:00
Sprint Wierzchowiska 3-0 Orion II Niedrzwica Duża 1 października, 13:00
ULKS Dzierzkowice 1-1 Perła Rudnik 1 października, 11:00
LKS Gościeradów 1-1 Roztocze Batorz 1 października, 15:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Pauza: ULKS Dzierzkowice.
 
Roztocze Batorz 2-2 Błękitni Kierz 8 października, 14:00
Perła Rudnik 3-2 LKS Gościeradów 8 października, 14:00
Orion II Niedrzwica Duża 0-5 Wisła Annopol 8 października, 14:00
LKS Kowalin 2-1 Sprint Wierzchowiska 8 października, 15:00
Kamex Polichna 1-2 Iskra II Krzemień 8 października, 14:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Pauza: LKS Gościeradów.
 
Błękitni Kierz 2-0 Iskra II Krzemień 15 października, 12:00
Sprint Wierzchowiska 2-1 Kamex Polichna 15 października, 12:00
Wisła Annopol 2-3 LKS Kowalin 15 października, 15:00
ULKS Dzierzkowice 4-1 Orion II Niedrzwica Duża 15 października, 11:00
Roztocze Batorz 3-1 Perła Rudnik 15 października, 12:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Pauza: Roztocze Batorz.
 
Perła Rudnik 2-4 Błękitni Kierz 22 października, 14:00
Orion II Niedrzwica Duża 3-3 LKS Gościeradów 22 października, 11:00
LKS Kowalin 3-3 ULKS Dzierzkowice 22 października, 14:00
Kamex Polichna 0-9 Wisła Annopol 22 października, 11:00
Iskra II Krzemień 1-3 Sprint Wierzchowiska 22 października, 15:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Pauza: Perła Rudnik.
 
Błękitni Kierz 1-0 Sprint Wierzchowiska 29 października, 12:00
Wisła Annopol 4-2 Iskra II Krzemień 29 października, 14:00
ULKS Dzierzkowice 4-1 Kamex Polichna 31 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 11:00) odwołany / w trzecim terminie (18 marca, 13:00) odwołany / w czwartym terminie (25 marca, 11:00) odwołany
LKS Gościeradów 1-13 LKS Kowalin 12 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
Roztocze Batorz 2-0 Orion II Niedrzwica Duża 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 12:00) odwołany

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Pauza: Błękitni Kierz.
 
Orion II Niedrzwica Duża 0-2 Perła Rudnik 5 listopada, 12:00
LKS Kowalin 5-5 Roztocze Batorz 5 listopada, 13:00
Kamex Polichna 2-1 LKS Gościeradów 5 listopada, 12:00
Sprint Wierzchowiska 1-5 Wisła Annopol 5 listopada, 11:00
ULKS Dzierzkowice 3-0 Iskra II Krzemień 5 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 31 marca

Pauza: Orion II Niedrzwica Duża.
 
Błękitni Kierz 1-5 Wisła Annopol 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 11:00) odwołany
Sprint Wierzchowiska 2-1 ULKS Dzierzkowice 3 maja, 14:00
Iskra II Krzemień 2-0 LKS Gościeradów 3 maja, 16:15
w pierwotnym terminie (31 marca, 11:00) odwołany
Kamex Polichna 0-3 Roztocze Batorz 23 maja, 18:00
LKS Kowalin 3-1 Perła Rudnik 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 15:00) odwołany

Kolejka 13 - 7-8 kwietnia

Pauza: LKS Kowalin.
 
Orion II Niedrzwica Duża 0-2 Błękitni Kierz 8 kwietnia, 14:30
Perła Rudnik 0-1 Kamex Polichna 8 kwietnia, 15:00
Roztocze Batorz 2-1 Iskra II Krzemień 8 kwietnia, 11:00
LKS Gościeradów 0-5 Sprint Wierzchowiska 8 kwietnia, 14:00
ULKS Dzierzkowice 0-5 Wisła Annopol 8 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Pauza: Kamex Polichna.
 
Błękitni Kierz 2-3 ULKS Dzierzkowice 15 kwietnia, 16:00
Wisła Annopol 10-0 LKS Gościeradów 15 kwietnia, 16:00
Sprint Wierzchowiska 1-1 Roztocze Batorz 15 kwietnia, 12:00
Iskra II Krzemień 2-3 Perła Rudnik 15 kwietnia, 15:00
LKS Kowalin 7-1 Orion II Niedrzwica Duża 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

Pauza: Iskra II Krzemień.
 
LKS Kowalin 3-1 Błękitni Kierz 22 kwietnia, 14:00
Orion II Niedrzwica Duża 1-2 Kamex Polichna 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 16:00) odwołany
Perła Rudnik 2-2 Sprint Wierzchowiska 22 kwietnia, 16:00
Roztocze Batorz 1-7 Wisła Annopol 22 kwietnia, 16:00
LKS Gościeradów 2-1 ULKS Dzierzkowice 22 kwietnia, 12:00

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Pauza: Sprint Wierzchowiska.
 
LKS Gościeradów - Błękitni Kierz 29 kwietnia, 14:00
ULKS Dzierzkowice 1-2 Roztocze Batorz 29 kwietnia, 15:00
Wisła Annopol 10-0 Perła Rudnik 29 kwietnia, 16:00
Iskra II Krzemień 4-1 Orion II Niedrzwica Duża 29 kwietnia, 15:00
Kamex Polichna 1-1 LKS Kowalin 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 5-6 maja

Pauza: Wisła Annopol.
 
Kamex Polichna 1-1 Błękitni Kierz 6 maja, 11:00
LKS Kowalin 3-0 Iskra II Krzemień 6 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Orion II Niedrzwica Duża 2-1 Sprint Wierzchowiska 6 maja, 15:00
Perła Rudnik 3-2 ULKS Dzierzkowice 6 maja, 11:00
Roztocze Batorz 1-1 LKS Gościeradów 6 maja, 11:00

Kolejka 18 - 12-13 maja

Pauza: ULKS Dzierzkowice.
 
Błękitni Kierz 5-1 Roztocze Batorz 13 maja, 11:00
LKS Gościeradów 3-4 Perła Rudnik 13 maja, 15:00
Wisła Annopol 3-0 Orion II Niedrzwica Duża 13 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Sprint Wierzchowiska 0-4 LKS Kowalin 13 maja, 11:00
Iskra II Krzemień 2-0 Kamex Polichna 13 maja, 14:00

Kolejka 19 - 19-20 maja

Pauza: LKS Gościeradów.
 
Iskra II Krzemień 4-1 Błękitni Kierz 20 maja, 14:00
Kamex Polichna 1-4 Sprint Wierzchowiska 20 maja, 16:00
LKS Kowalin 0-6 Wisła Annopol 19 maja, 17:30
Orion II Niedrzwica Duża 2-5 ULKS Dzierzkowice 20 maja, 16:00
Perła Rudnik 1-4 Roztocze Batorz 20 maja, 16:00

Kolejka 20 - 26-27 maja

Pauza: Roztocze Batorz.
 
Błękitni Kierz 2-1 Perła Rudnik 27 maja, 11:00
LKS Gościeradów 0-3 Orion II Niedrzwica Duża 27 maja, 11:00
(wo)
na boisku 1-0
ULKS Dzierzkowice 5-3 LKS Kowalin 26 maja, 18:00
Wisła Annopol 8-0 Kamex Polichna 26 maja, 17:00
Sprint Wierzchowiska 2-0 Iskra II Krzemień 27 maja, 11:00

Kolejka 21 - 3 czerwca

Pauza: Perła Rudnik.
 
Sprint Wierzchowiska 0-2 Błękitni Kierz 3 czerwca, 11:00
Iskra II Krzemień 1-3 Wisła Annopol 3 czerwca, 18:00
Kamex Polichna 3-3 ULKS Dzierzkowice 3 czerwca, 18:00
LKS Kowalin 3-0 LKS Gościeradów 3 czerwca, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Orion II Niedrzwica Duża 2-2 Roztocze Batorz 3 czerwca, 18:00

Kolejka 22 - 10 czerwca

Pauza: Błękitni Kierz.
 
Iskra II Krzemień 1-5 ULKS Dzierzkowice 10 czerwca, 16:00
Perła Rudnik 4-3 Orion II Niedrzwica Duża 10 czerwca, 18:00
Roztocze Batorz 2-7 LKS Kowalin 10 czerwca, 18:00
LKS Gościeradów 0-1 Kamex Polichna 10 czerwca, 18:00
Wisła Annopol 5-0 Sprint Wierzchowiska 10 czerwca, 17:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas