[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Gdańsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AP Sopot 20 60 20 0 0 131-7 10 0 0 66-3 10 0 0 65-4
2.  AS Pomorze Gdańsk 20 47 15 2 3 125-39 8 1 1 70-17 7 1 2 55-22
3.  Portowiec II Gdańsk 20 38 12 2 6 73-56 6 1 3 41-26 6 1 3 32-30
4.  Zaspa Gdańsk 20 35 11 2 7 66-83 5 2 3 40-39 6 0 4 26-44
5.  KKS Koleczkowo 20 29 9 2 9 77-58 5 1 4 45-22 4 1 5 32-36
6.  Oruński KP (Gdańsk) 20 28 8 4 8 54-56 4 2 4 23-26 4 2 4 31-30
7.  Morena Gdańsk 20 23 7 2 11 43-73 5 0 5 21-21 2 2 6 22-52
8.  AP KP Gdynia 20 20 6 2 12 33-75 2 1 7 17-37 4 1 5 16-38
9.  Pomorzanin Gdynia 20 16 4 4 12 33-64 3 1 6 21-31 1 3 6 12-33
10.  KP Gdynia 20 11 3 2 15 35-86 2 1 7 24-42 1 1 8 11-44 2 3 1 0 1 8-7
11.  UKS Klukowo 20 11 3 2 15 32-105 2 2 6 22-48 1 0 9 10-57 2 3 1 0 1 7-8
Polonia II Gdańsk wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 AP Sopot    6-2 10-0 12-0 3-0 8-0 3-0 3-0* 3-0* 10-0 8-1 
 2 AS Pomorze Gdańsk0-3*     6-2 11-2 2-2 3-2 11-2 9-1 5-1 8-1 15-1 
 3 Portowiec II Gdańsk1-2 1-14     3-0 10-2 3-3 6-1 3-1 1-2 8-0 5-1 
 4 Zaspa Gdańsk1-10 4-3 2-5     6-4 2-6 5-5 2-2 5-0 6-3 7-1 
 5 KKS Koleczkowo0-4 1-5 3-3 3-4     2-4 9-1 14-0 8-1 2-0 3-0 
 6 Oruński KP (Gdańsk)1-7 3-3 1-3 2-3 3-1     5-2 1-4 3-1 1-1 3-1 
 7 Morena Gdańsk1-5 1-3 1-0 3-4 4-5 4-1     0-2 2-1 1-0 4-0 
 8 AP KP Gdynia0-14 0-3* 0-2 1-3 1-2 0-6 8-4     1-1 1-2 5-0 
 9 Pomorzanin Gdynia0-5 1-5 3-6 3-1 2-4 3-3 2-3 3-0*     3-2 1-2 
 10 KP Gdynia0-7 2-8 3-7 3-5 3-0 2-5 0-1 2-3 3-3     6-3 
 11 UKS Klukowo0-8 3-9 1-4 3-4 2-12 3-1 3-3 1-3 2-2 4-2     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pomorzanin Gdynia - Polonia II Gdańsk 10 listopada, 20:00
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 13:00) odwołany / w drugim terminie gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Oruński KP (Gdańsk) 5-2 Morena Gdańsk 26 sierpnia, 17:00
AP KP Gdynia 5-0 UKS Klukowo 26 sierpnia, 19:00
AP Sopot 10-0 KP Gdynia 26 sierpnia, 17:00
AS Pomorze Gdańsk 2-2 KKS Koleczkowo 12 września, 20:30
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 15:00) odwołany
Portowiec II Gdańsk 3-0 Zaspa Gdańsk 26 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Polonia II Gdańsk - Zaspa Gdańsk 2 września, 11:00
było 7-2, anulowany
KKS Koleczkowo 3-3 Portowiec II Gdańsk 3 września, 13:00
KP Gdynia 2-8 AS Pomorze Gdańsk 3 września, 20:30
UKS Klukowo 0-8 AP Sopot 3 września, 11:00
Morena Gdańsk 0-2 AP KP Gdynia 3 września, 11:00
Pomorzanin Gdynia 3-3 Oruński KP (Gdańsk) 3 września, 16:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Oruński KP (Gdańsk) - Polonia II Gdańsk 9 września, 17:00
było 1-8, anulowany
AP KP Gdynia 1-1 Pomorzanin Gdynia 9 września, 19:00
AP Sopot 3-0 Morena Gdańsk 9 września, 17:00
AS Pomorze Gdańsk 15-1 UKS Klukowo 8 września, 20:30
Portowiec II Gdańsk 8-0 KP Gdynia 9 września, 12:00
Zaspa Gdańsk 6-4 KKS Koleczkowo 10 września, 11:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Polonia II Gdańsk - KKS Koleczkowo 17 września, 11:00
było 8-3, anulowany
KP Gdynia 3-5 Zaspa Gdańsk 17 września, 20:30
UKS Klukowo 1-4 Portowiec II Gdańsk 17 września, 11:00
Morena Gdańsk 1-3 AS Pomorze Gdańsk 17 września, 11:00
Pomorzanin Gdynia 0-5 AP Sopot 17 września, 18:30
Oruński KP (Gdańsk) 1-4 AP KP Gdynia 16 września, 17:00

Kolejka 5 - 23-24 września

AP KP Gdynia - Polonia II Gdańsk 23 września, 17:00
było 1-4, anulowany
AP Sopot 8-0 Oruński KP (Gdańsk) 23 września, 16:00
AS Pomorze Gdańsk 5-1 Pomorzanin Gdynia 22 września, 20:30
Portowiec II Gdańsk 6-1 Morena Gdańsk 23 września, 12:00
Zaspa Gdańsk 7-1 UKS Klukowo 24 września, 11:00
KKS Koleczkowo 2-0 KP Gdynia 23 września, 15:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Polonia II Gdańsk - KP Gdynia 1 października, 11:00
było 4-1, anulowany
UKS Klukowo 2-12 KKS Koleczkowo 1 października, 11:00
Morena Gdańsk 3-4 Zaspa Gdańsk 1 października, 11:00
Pomorzanin Gdynia 3-6 Portowiec II Gdańsk 1 października, 18:30
Oruński KP (Gdańsk) 3-3 AS Pomorze Gdańsk 30 września, 16:00
AP KP Gdynia 0-14 AP Sopot 30 września, 20:30

Kolejka 7 - 7-8 października

AP Sopot - Polonia II Gdańsk 7 października, 16:00
było 4-0, anulowany
AS Pomorze Gdańsk 9-1 AP KP Gdynia 6 października, 20:30
Portowiec II Gdańsk 3-3 Oruński KP (Gdańsk) 7 października, 12:00
Zaspa Gdańsk 5-0 Pomorzanin Gdynia 8 października, 11:00
KKS Koleczkowo 9-1 Morena Gdańsk 7 października, 15:00
KP Gdynia 6-3 UKS Klukowo 8 października, 20:30

Kolejka 8 - 14-15 października

Polonia II Gdańsk - UKS Klukowo 14 października, 11:00
na boisku przy ul. Wyzwolenia, było 9-0, anulowany
Morena Gdańsk 1-0 KP Gdynia 15 października, 11:00
Pomorzanin Gdynia 2-4 KKS Koleczkowo 15 października, 18:30
w Gdańsku; na boisku przy ul. Wyzwolenia
Oruński KP (Gdańsk) 2-3 Zaspa Gdańsk 14 października, 16:00
w Przejazdowie
AP KP Gdynia 0-2 Portowiec II Gdańsk 14 października, 19:00
na boisku Gdyńskiego Centrum Sportu
AP Sopot 6-2 AS Pomorze Gdańsk 13 października, 20:30

Kolejka 9 - 21-22 października

AS Pomorze Gdańsk - Polonia II Gdańsk 25 października, 20:30
w pierwotnym terminie (22 października, 11:00) odwołany, było 5-2, anulowany
Portowiec II Gdańsk 1-2 AP Sopot 21 października, 12:00
Zaspa Gdańsk 2-2 AP KP Gdynia 22 października, 11:00
KKS Koleczkowo 2-4 Oruński KP (Gdańsk) 21 października, 15:00
KP Gdynia 3-3 Pomorzanin Gdynia 22 października, 20:30
UKS Klukowo 3-3 Morena Gdańsk 22 października, 11:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Polonia II Gdańsk - Morena Gdańsk 28 października, 11:00
było 10-4, anulowany
Pomorzanin Gdynia 1-2 UKS Klukowo 29 października, 18:30
Oruński KP (Gdańsk) 1-1 KP Gdynia 28 października, 15:00
AP KP Gdynia 1-2 KKS Koleczkowo 28 października, 20:30
AP Sopot 12-0 Zaspa Gdańsk 28 października, 15:00
AS Pomorze Gdańsk 6-2 Portowiec II Gdańsk 27 marca, 20:30
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (18 listopada, 11:00) odwołany

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Portowiec II Gdańsk - Polonia II Gdańsk 5 listopada, 12:00
było 12-0, anulowany
Zaspa Gdańsk 4-3 AS Pomorze Gdańsk 5 listopada, 11:00
KKS Koleczkowo 0-4 AP Sopot 4 listopada, 15:00
KP Gdynia 2-3 AP KP Gdynia 5 listopada, 20:30
UKS Klukowo 3-1 Oruński KP (Gdańsk) 5 listopada, 11:00
Morena Gdańsk 2-1 Pomorzanin Gdynia 5 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 7-8 kwietnia

Pauza: Pomorzanin Gdynia.
 
Morena Gdańsk 4-1 Oruński KP (Gdańsk) 8 kwietnia, 11:00
UKS Klukowo 1-3 AP KP Gdynia 8 kwietnia, 11:00
KP Gdynia 0-7 AP Sopot 8 kwietnia, 20:30
KKS Koleczkowo 1-5 AS Pomorze Gdańsk 7 kwietnia, 15:00
Zaspa Gdańsk 2-5 Portowiec II Gdańsk 8 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Pauza: Zaspa Gdańsk.
 
Portowiec II Gdańsk 10-2 KKS Koleczkowo 15 kwietnia, 11:00
AS Pomorze Gdańsk 8-1 KP Gdynia 14 kwietnia, 18:30
w Sopocie
AP Sopot 8-1 UKS Klukowo 14 kwietnia, 16:00
AP KP Gdynia 8-4 Morena Gdańsk 15 kwietnia, 17:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Oruński KP (Gdańsk) 3-1 Pomorzanin Gdynia 14 kwietnia, 17:00
w Przejazdowie

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Pauza: Oruński KP (Gdańsk).
 
Pomorzanin Gdynia 3-0 AP KP Gdynia 22 kwietnia, 18:30
(wo)
w Gdańsku; na boisku przy ul. Wyzwolenia / na boisku 0-5
Morena Gdańsk 1-5 AP Sopot 22 kwietnia, 11:00
UKS Klukowo 3-9 AS Pomorze Gdańsk 22 kwietnia, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 82
KP Gdynia 3-7 Portowiec II Gdańsk 22 kwietnia, 20:30
na boisku Gdyńskiego Centrum Sportu
KKS Koleczkowo 3-4 Zaspa Gdańsk 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Pauza: KKS Koleczkowo.
 
Zaspa Gdańsk 6-3 KP Gdynia 29 kwietnia, 11:00
Portowiec II Gdańsk 5-1 UKS Klukowo 26 kwietnia, 18:00
AS Pomorze Gdańsk 11-2 Morena Gdańsk 28 kwietnia, 17:30
AP Sopot 3-0 Pomorzanin Gdynia 28 kwietnia, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
AP KP Gdynia 0-6 Oruński KP (Gdańsk) 29 kwietnia, 19:00

Kolejka 16 - 5-6 maja

Pauza: AP KP Gdynia.
 
Oruński KP (Gdańsk) 1-7 AP Sopot 5 maja, 17:00
Pomorzanin Gdynia 1-5 AS Pomorze Gdańsk 6 maja, 18:30
Morena Gdańsk 1-0 Portowiec II Gdańsk 6 maja, 11:00
UKS Klukowo 3-4 Zaspa Gdańsk 6 maja, 11:00
KP Gdynia 3-0 KKS Koleczkowo 24 kwietnia, 20:30

Kolejka 17 - 12-13 maja

Pauza: KP Gdynia.
 
KKS Koleczkowo 3-0 UKS Klukowo 12 maja, 11:00
Zaspa Gdańsk 5-5 Morena Gdańsk 13 maja, 11:00
Portowiec II Gdańsk 1-2 Pomorzanin Gdynia 13 maja, 11:00
AS Pomorze Gdańsk 3-2 Oruński KP (Gdańsk) 12 maja, 17:30
AP Sopot 3-0 AP KP Gdynia 12 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 18 - 19-20 maja

Pauza: AP Sopot.
 
AP KP Gdynia 0-3 AS Pomorze Gdańsk 19 maja, 20:30
(wo)
na boisku Gdyńskiego Centrum Sportu / gospodarze zrezygnowali z gry
Oruński KP (Gdańsk) 1-3 Portowiec II Gdańsk 19 maja, 17:00
w Przejazdowie
Pomorzanin Gdynia 3-1 Zaspa Gdańsk 20 maja, 18:30
w Gdańsku; na boisku przy ul. Wyzwolenia
Morena Gdańsk 4-5 KKS Koleczkowo 20 maja, 11:00
UKS Klukowo 4-2 KP Gdynia 20 maja, 11:00

Kolejka 19 - 26-27 maja

Pauza: UKS Klukowo.
 
KP Gdynia 0-1 Morena Gdańsk 27 maja, 20:30
KKS Koleczkowo 8-1 Pomorzanin Gdynia 26 maja, 17:00
Zaspa Gdańsk 2-6 Oruński KP (Gdańsk) 27 maja, 11:00
Portowiec II Gdańsk 3-1 AP KP Gdynia 27 maja, 14:00
AS Pomorze Gdańsk 0-3 AP Sopot 27 maja, 19:45
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

Pauza: AS Pomorze Gdańsk.
 
AP Sopot 10-0 Portowiec II Gdańsk 2 czerwca, 12:00
AP KP Gdynia 1-3 Zaspa Gdańsk 2 czerwca, 17:00
Oruński KP (Gdańsk) 3-1 KKS Koleczkowo 2 czerwca, 17:00
Pomorzanin Gdynia 3-2 KP Gdynia 3 czerwca, 18:30
Morena Gdańsk 4-0 UKS Klukowo 3 czerwca, 11:00

Kolejka 21 - 9-10 czerwca

Pauza: Morena Gdańsk.
 
UKS Klukowo 2-2 Pomorzanin Gdynia 10 czerwca, 14:00
KP Gdynia 2-5 Oruński KP (Gdańsk) 10 czerwca, 20:30
KKS Koleczkowo 14-0 AP KP Gdynia 9 czerwca, 17:00
Zaspa Gdańsk 1-10 AP Sopot 10 czerwca, 11:00
Portowiec II Gdańsk 1-14 AS Pomorze Gdańsk 10 czerwca, 11:00

Kolejka 22 - 17 czerwca

Pauza: Portowiec II Gdańsk.
 
AS Pomorze Gdańsk 11-2 Zaspa Gdańsk 17 czerwca, 13:00
AP Sopot 3-0 KKS Koleczkowo 17 czerwca, 13:00
AP KP Gdynia 1-2 KP Gdynia 16 czerwca, 19:00
Oruński KP (Gdańsk) 3-1 UKS Klukowo 17 czerwca, 13:00
Pomorzanin Gdynia 2-3 Morena Gdańsk 17 czerwca, 18:30

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas