[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Majer Klasa A 2017/2018, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Pyskowice 30 72 23 3 4 91-26 10 3 2 45-12 13 0 2 46-14
2.  Sośnica Gliwice 30 68 22 2 6 109-27 11 1 3 69-10 11 1 3 40-17
3.  Burza Borowa Wieś (Mikołów) 30 63 20 3 7 106-52 11 0 4 55-21 9 3 3 51-31
4.  Gwiazda Chudów 30 56 17 5 8 60-26 10 2 3 38-11 7 3 5 22-15
5.  Młodość Rudno 30 54 16 6 8 82-51 9 1 5 40-18 7 5 3 42-33 2 4 1 1 0 8-3
6.  Sokół Łany Wielkie 30 54 16 6 8 95-54 9 3 3 47-20 7 3 5 48-34 2 1 0 1 1 3-8
7.  Ruch Kozłów 30 49 15 4 11 84-61 8 2 5 42-29 7 2 6 42-32
8.  Naprzód Żernica 30 46 12 10 8 56-47 8 5 2 33-18 4 5 6 23-29
9.  Gwarek Zabrze 30 44 14 2 14 58-49 7 1 7 35-26 7 1 7 23-23
10.  Zryw Radonia 30 40 13 1 16 78-71 8 0 7 52-33 5 1 9 26-38
11.  Zamkowiec Toszek 30 30 9 3 18 59-82 5 1 9 37-34 4 2 9 22-48
12.  Carbo Gliwice 30 29 8 5 17 47-81 3 3 9 24-41 5 2 8 23-40
13.  Społem Zabrze 30 28 7 7 16 52-82 4 6 5 35-42 3 1 11 17-40
14.  Olimpia Pławniowice 30 27 7 6 17 43-65 4 3 8 26-28 3 3 9 17-37
15.  Tempo Paniówki 30 23 6 5 19 36-118 4 2 9 21-53 2 3 10 15-65
16.  Amator Rudziniec 30 2 0 2 28 17-181 0 2 13 11-67 0 0 15 6-114

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Czarni Pyskowice    1-2 2-3 1-0 4-2 2-1 4-0 1-1 1-1 2-1 0-0 3-0 2-0 4-1 7-0 11-0 
 2 Sośnica Gliwice0-2     6-1 0-1 3-1 1-2 1-1 5-0 3-1 2-0 4-1 5-0 6-0 5-0 6-0 22-0 
 3 Burza Borowa Wieś (Mikołów)2-1 1-3     1-2 3-4 4-2 7-1 4-3 2-1 2-1 10-0 5-0 1-2 2-0 3-0 8-1 
 4 Gwiazda Chudów0-2 0-1 3-3     2-3 1-1 3-0 3-0 3-0 1-0 5-0 4-1 2-0 2-0 2-0 7-0 
 5 Młodość Rudno0-2 1-3 2-3 1-0     6-1 2-0 0-1 0-1 2-1 3-0 4-1 3-1 1-1 10-1 5-2 
 6 Sokół Łany Wielkie5-1 1-1 7-3 3-0 2-2     0-4 2-2 0-1 6-0 2-3 2-0 3-1 4-0 2-1 8-1 
 7 Ruch Kozłów0-2 0-7 0-1 4-1 1-1 4-4     2-1 1-0 1-2 2-4 6-2 3-1 4-1 4-2 10-0 
 8 Naprzód Żernica1-4 3-1 1-1 1-1 0-0 2-1 2-2     0-1 4-1 3-1 3-1 3-2 2-0 1-1 7-1 
 9 Gwarek Zabrze1-2 0-2 3-4 2-0 2-4 1-3 4-1 4-1     4-1 1-0 0-3 2-2 1-2 7-1 3-0* 
 10 Zryw Radonia1-8 2-3 0-4 0-1 3-0* 6-3 3-2 2-3 5-3     6-1 1-2 4-1 1-2 9-0 9-0 
 11 Zamkowiec Toszek2-5 3-2 4-1 0-3 2-3 1-2 1-2 1-0 1-3 1-4     2-3 4-0 4-4 1-2 10-0 
 12 Carbo Gliwice1-6 0-3 0-2 2-5 1-7 1-1 0-2 2-2 1-2 6-0 3-5     3-2 2-2 0-2 2-0 
 13 Społem Zabrze1-5 0-4 2-2 0-0 2-2 3-4 4-6 1-1 3-2 1-7 6-3 2-2     3-1 3-3 4-0 
 14 Olimpia Pławniowice0-1 3-5 1-2 0-0 2-3 2-4 1-5 1-1 0-2 1-2 2-0 2-2 2-1     8-0 1-0 
 15 Tempo Paniówki0-1 1-0 0-12 0-4 3-3 0-9 0-11 0-3 3-0 3-4 1-1 0-2 1-2 2-0     7-1 
 16 Amator Rudziniec0-4 1-3 0-9 0-4 3-7 0-10 0-5 1-4 0-5 2-2 0-3 1-4 1-2 0-3 2-2     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Gwarek Zabrze 4-1 Zryw Radonia 19 sierpnia, 17:00
Ruch Kozłów 6-2 Carbo Gliwice 19 sierpnia, 17:00
Czarni Pyskowice 7-0 Tempo Paniówki 19 sierpnia, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 1-2 Społem Zabrze 19 sierpnia, 17:00
Sośnica Gliwice 4-1 Zamkowiec Toszek 20 sierpnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 8-1 Amator Rudziniec 19 sierpnia, 17:00
Olimpia Pławniowice 0-0 Gwiazda Chudów 20 sierpnia, 17:00
Naprzód Żernica 0-0 Młodość Rudno 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23 sierpnia

Zryw Radonia 3-0 Młodość Rudno 23 sierpnia, 18:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gwiazda Chudów 3-0 Naprzód Żernica 23 sierpnia, 18:00
Amator Rudziniec 0-3 Olimpia Pławniowice 23 sierpnia, 18:00
Zamkowiec Toszek 1-2 Sokół Łany Wielkie 23 sierpnia, 18:00
Społem Zabrze 0-4 Sośnica Gliwice 23 sierpnia, 18:00
Tempo Paniówki 0-12 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 23 sierpnia, 18:00
Carbo Gliwice 1-6 Czarni Pyskowice 23 sierpnia, 18:00
Gwarek Zabrze 4-1 Ruch Kozłów 23 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Ruch Kozłów 1-2 Zryw Radonia 26 sierpnia, 17:00
Czarni Pyskowice 1-1 Gwarek Zabrze 26 sierpnia, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 5-0 Carbo Gliwice 27 sierpnia, 17:00
Sośnica Gliwice 6-0 Tempo Paniówki 26 sierpnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 3-1 Społem Zabrze 26 sierpnia, 17:00
Olimpia Pławniowice 2-0 Zamkowiec Toszek 27 sierpnia, 17:00
Naprzód Żernica 7-1 Amator Rudziniec 26 sierpnia, 17:00
Gwiazda Chudów 2-3 Młodość Rudno 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Zryw Radonia 0-1 Gwiazda Chudów 3 września, 17:00
Amator Rudziniec 3-7 Młodość Rudno 2 września, 17:00
Zamkowiec Toszek 1-0 Naprzód Żernica 2 września, 17:00
Tempo Paniówki 0-9 Sokół Łany Wielkie 2 września, 17:00
Carbo Gliwice 0-3 Sośnica Gliwice 2 września, 17:00
Gwarek Zabrze 3-4 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 2 września, 17:00
Ruch Kozłów 0-2 Czarni Pyskowice 2 września, 17:00
Olimpia Pławniowice 2-1 Społem Zabrze 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Czarni Pyskowice 2-1 Zryw Radonia 9 września, 16:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 7-1 Ruch Kozłów 10 września, 16:00
Sośnica Gliwice 3-1 Gwarek Zabrze 10 września, 13:00
Sokół Łany Wielkie 2-0 Carbo Gliwice 9 września, 16:00
Olimpia Pławniowice 8-0 Tempo Paniówki 10 września, 16:00
Naprzód Żernica 3-2 Społem Zabrze 9 września, 16:00
Młodość Rudno 3-0 Zamkowiec Toszek 10 września, 16:00
Gwiazda Chudów 7-0 Amator Rudziniec 9 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Zryw Radonia 9-0 Amator Rudziniec 17 września, 16:00
Zamkowiec Toszek 0-3 Gwiazda Chudów 17 września, 16:00
Społem Zabrze 2-2 Młodość Rudno 16 września, 16:00
Tempo Paniówki 0-3 Naprzód Żernica 16 września, 16:00
Carbo Gliwice 2-2 Olimpia Pławniowice 16 września, 16:30
Gwarek Zabrze 1-3 Sokół Łany Wielkie 17 września, 16:00
Czarni Pyskowice 2-3 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 16 września, 16:00
Sośnica Gliwice 1-1 Ruch Kozłów 16 września, 15:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Burza Borowa Wieś (Mikołów) 2-1 Zryw Radonia 11 października, 16:00
w pierwotnym terminie (24 września, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sośnica Gliwice 0-2 Czarni Pyskowice 11 października, 16:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Łany Wielkie 0-4 Ruch Kozłów 11 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Pławniowice 0-2 Gwarek Zabrze 24 września, 16:00
Naprzód Żernica 3-1 Carbo Gliwice 11 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Młodość Rudno 10-1 Tempo Paniówki 11 października, 16:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gwiazda Chudów 2-0 Społem Zabrze 23 września, 16:00
Amator Rudziniec 0-3 Zamkowiec Toszek 23 września, 16:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Zryw Radonia 6-1 Zamkowiec Toszek 1 października, 11:00
Społem Zabrze 4-0 Amator Rudziniec 30 września, 16:00
Tempo Paniówki 0-4 Gwiazda Chudów 30 września, 16:00
Carbo Gliwice 1-7 Młodość Rudno 1 października, 11:00
Gwarek Zabrze 4-1 Naprzód Żernica 30 września, 16:00
Ruch Kozłów 4-1 Olimpia Pławniowice 30 września, 16:00
Czarni Pyskowice 2-1 Sokół Łany Wielkie 30 września, 16:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 1-3 Sośnica Gliwice 1 października, 11:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Sokół Łany Wielkie 7-3 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 7 października, 15:00
Olimpia Pławniowice 0-1 Czarni Pyskowice 8 października, 15:00
Naprzód Żernica 2-2 Ruch Kozłów 7 października, 15:00
Młodość Rudno 0-1 Gwarek Zabrze 8 października, 15:00
Gwiazda Chudów 4-1 Carbo Gliwice 7 października, 15:00
Amator Rudziniec 2-2 Tempo Paniówki 7 października, 15:00
Zamkowiec Toszek 4-0 Społem Zabrze 8 października, 15:00
Zryw Radonia 2-3 Sośnica Gliwice 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Zryw Radonia 4-1 Społem Zabrze 15 października, 15:00
Tempo Paniówki 1-1 Zamkowiec Toszek 14 października, 15:00
Carbo Gliwice 2-0 Amator Rudziniec 15 października, 11:00
Gwarek Zabrze 2-0 Gwiazda Chudów 14 października, 15:00
Ruch Kozłów 1-1 Młodość Rudno 14 października, 15:00
Czarni Pyskowice 1-1 Naprzód Żernica 14 października, 15:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 2-0 Olimpia Pławniowice 15 października, 14:00
Sośnica Gliwice 1-2 Sokół Łany Wielkie 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Sokół Łany Wielkie 6-0 Zryw Radonia 21 października, 15:00
Olimpia Pławniowice 3-5 Sośnica Gliwice 22 października, 15:00
Naprzód Żernica 1-1 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 21 października, 15:00
Młodość Rudno 0-2 Czarni Pyskowice 22 października, 15:00
Gwiazda Chudów 3-0 Ruch Kozłów 21 października, 15:00
Amator Rudziniec 0-5 Gwarek Zabrze 21 października, 15:00
Zamkowiec Toszek 2-3 Carbo Gliwice 22 października, 15:00
Społem Zabrze 3-3 Tempo Paniówki 21 października, 15:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Zryw Radonia 9-0 Tempo Paniówki 29 października, 14:00
Carbo Gliwice 3-2 Społem Zabrze 29 października, 11:00
Gwarek Zabrze 1-0 Zamkowiec Toszek 28 października, 15:00
Ruch Kozłów 10-0 Amator Rudziniec 28 października, 15:00
Czarni Pyskowice 1-0 Gwiazda Chudów 28 października, 15:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 3-4 Młodość Rudno 29 października, 14:00
Sośnica Gliwice 5-0 Naprzód Żernica 28 października, 14:30
Sokół Łany Wielkie 4-0 Olimpia Pławniowice 28 października, 15:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Olimpia Pławniowice 1-2 Zryw Radonia 5 listopada, 13:00
Naprzód Żernica 2-1 Sokół Łany Wielkie 4 listopada, 13:00
Młodość Rudno 1-3 Sośnica Gliwice 5 listopada, 13:00
Gwiazda Chudów 3-3 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 4 listopada, 11:00
Amator Rudziniec 0-4 Czarni Pyskowice 4 listopada, 13:00
Zamkowiec Toszek 1-2 Ruch Kozłów 5 listopada, 13:00
Społem Zabrze 3-2 Gwarek Zabrze 5 listopada, 13:00
Tempo Paniówki 0-2 Carbo Gliwice 4 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Zryw Radonia 1-2 Carbo Gliwice 12 listopada, 13:00
Gwarek Zabrze 7-1 Tempo Paniówki 11 listopada, 13:00
Ruch Kozłów 3-1 Społem Zabrze 11 listopada, 13:00
Czarni Pyskowice 0-0 Zamkowiec Toszek 11 listopada, 13:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 8-1 Amator Rudziniec 12 listopada, 13:00
Sośnica Gliwice 0-1 Gwiazda Chudów 12 listopada, 13:00
Sokół Łany Wielkie 2-2 Młodość Rudno 11 listopada, 13:00
Olimpia Pławniowice 1-1 Naprzód Żernica 12 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Naprzód Żernica 4-1 Zryw Radonia 18 listopada, 13:00
Młodość Rudno 1-1 Olimpia Pławniowice 19 listopada, 13:00
Gwiazda Chudów 1-1 Sokół Łany Wielkie 18 listopada, 13:00
Amator Rudziniec 1-3 Sośnica Gliwice 18 listopada, 13:00
Zamkowiec Toszek 4-1 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 19 listopada, 13:00
Społem Zabrze 1-5 Czarni Pyskowice 19 listopada, 13:00
Tempo Paniówki 0-11 Ruch Kozłów 18 listopada, 13:00
Carbo Gliwice 1-2 Gwarek Zabrze 19 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Zryw Radonia 5-3 Gwarek Zabrze 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (25 kwietnia, 18:00) odwołany
Carbo Gliwice 0-2 Ruch Kozłów 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tempo Paniówki 0-1 Czarni Pyskowice 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Społem Zabrze 2-2 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamkowiec Toszek 3-2 Sośnica Gliwice 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Amator Rudziniec 0-10 Sokół Łany Wielkie 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gwiazda Chudów 2-0 Olimpia Pławniowice 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Młodość Rudno 0-1 Naprzód Żernica 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

Młodość Rudno 2-1 Zryw Radonia 25 marca, 15:00
Naprzód Żernica 1-1 Gwiazda Chudów 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Pławniowice 1-0 Amator Rudziniec 25 marca, 15:00
Sokół Łany Wielkie 2-3 Zamkowiec Toszek 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sośnica Gliwice 6-0 Społem Zabrze 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 3-0 Tempo Paniówki 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Pyskowice 3-0 Carbo Gliwice 24 marca, 15:00
Ruch Kozłów 1-0 Gwarek Zabrze 24 marca, 15:00

Kolejka 18 - 31 marca

Młodość Rudno 1-0 Gwiazda Chudów 31 marca, 11:00
Zryw Radonia 3-2 Ruch Kozłów 31 marca, 11:00
Gwarek Zabrze 1-2 Czarni Pyskowice 31 marca, 11:00
Carbo Gliwice 0-2 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 31 marca, 15:00
Tempo Paniówki 1-0 Sośnica Gliwice 31 marca, 11:00
Społem Zabrze 3-4 Sokół Łany Wielkie 31 marca, 11:00
Zamkowiec Toszek 4-4 Olimpia Pławniowice 31 marca, 11:00
Amator Rudziniec 1-4 Naprzód Żernica 31 marca, 11:00

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Społem Zabrze 3-1 Olimpia Pławniowice 8 kwietnia, 13:00
Gwiazda Chudów 1-0 Zryw Radonia 7 kwietnia, 17:00
Młodość Rudno 5-2 Amator Rudziniec 8 kwietnia, 17:00
Naprzód Żernica 3-1 Zamkowiec Toszek 7 kwietnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 2-1 Tempo Paniówki 7 kwietnia, 17:00
Sośnica Gliwice 5-0 Carbo Gliwice 7 kwietnia, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 2-1 Gwarek Zabrze 8 kwietnia, 16:00
Czarni Pyskowice 4-0 Ruch Kozłów 7 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Zryw Radonia 1-8 Czarni Pyskowice 15 kwietnia, 17:00
Ruch Kozłów 0-1 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 14 kwietnia, 17:00
Gwarek Zabrze 0-2 Sośnica Gliwice 14 kwietnia, 16:00
Carbo Gliwice 1-1 Sokół Łany Wielkie 15 kwietnia, 11:00
Tempo Paniówki 2-0 Olimpia Pławniowice 15 kwietnia, 15:00
Społem Zabrze 1-1 Naprzód Żernica 14 kwietnia, 17:00
Zamkowiec Toszek 2-3 Młodość Rudno 15 kwietnia, 17:00
Amator Rudziniec 0-4 Gwiazda Chudów 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Ruch Kozłów 0-7 Sośnica Gliwice 21 kwietnia, 17:00
Amator Rudziniec 2-2 Zryw Radonia 21 kwietnia, 17:00
Gwiazda Chudów 5-0 Zamkowiec Toszek 21 kwietnia, 17:00
Młodość Rudno 3-1 Społem Zabrze 22 kwietnia, 17:00
Naprzód Żernica 1-1 Tempo Paniówki 22 kwietnia, 15:00
Olimpia Pławniowice 2-2 Carbo Gliwice 22 kwietnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 0-1 Gwarek Zabrze 21 kwietnia, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 2-1 Czarni Pyskowice 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Zryw Radonia 0-4 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 29 kwietnia, 17:00
Czarni Pyskowice 1-2 Sośnica Gliwice 28 kwietnia, 17:00
Ruch Kozłów 4-4 Sokół Łany Wielkie 29 kwietnia, 16:00
Gwarek Zabrze 1-2 Olimpia Pławniowice 28 kwietnia, 15:30
Carbo Gliwice 2-2 Naprzód Żernica 29 kwietnia, 16:30
Tempo Paniówki 3-3 Młodość Rudno 29 kwietnia, 15:00
Społem Zabrze 0-0 Gwiazda Chudów 29 kwietnia, 16:00
Zamkowiec Toszek 10-0 Amator Rudziniec 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Zamkowiec Toszek 1-4 Zryw Radonia 6 maja, 17:00
Amator Rudziniec 1-2 Społem Zabrze 5 maja, 17:00
Gwiazda Chudów 2-0 Tempo Paniówki 5 maja, 17:00
Młodość Rudno 4-1 Carbo Gliwice 6 maja, 17:00
Naprzód Żernica 0-1 Gwarek Zabrze 5 maja, 17:00
Olimpia Pławniowice 1-5 Ruch Kozłów 6 maja, 17:00
Sokół Łany Wielkie 5-1 Czarni Pyskowice 5 maja, 17:00
Sośnica Gliwice 6-1 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 6 maja, 15:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Sośnica Gliwice 2-0 Zryw Radonia 13 maja, 16:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 4-2 Sokół Łany Wielkie 13 maja, 16:00
Czarni Pyskowice 4-1 Olimpia Pławniowice 12 maja, 17:00
Ruch Kozłów 2-1 Naprzód Żernica 12 maja, 17:00
Gwarek Zabrze 2-4 Młodość Rudno 12 maja, 13:30
Carbo Gliwice 2-5 Gwiazda Chudów 13 maja, 11:00
Tempo Paniówki 7-1 Amator Rudziniec 13 maja, 15:00
Społem Zabrze 6-3 Zamkowiec Toszek 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Społem Zabrze 1-7 Zryw Radonia 19 maja, 16:00
Zamkowiec Toszek 1-2 Tempo Paniówki 19 maja, 17:00
Amator Rudziniec 1-4 Carbo Gliwice 19 maja, 17:00
Gwiazda Chudów 3-0 Gwarek Zabrze 19 maja, 17:00
Młodość Rudno 2-0 Ruch Kozłów 20 maja, 17:00
Naprzód Żernica 1-4 Czarni Pyskowice 19 maja, 17:00
Olimpia Pławniowice 1-2 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 20 maja, 13:00
Sokół Łany Wielkie 1-1 Sośnica Gliwice 19 maja, 14:30

Kolejka 26 - 26-27 maja

Zryw Radonia 6-3 Sokół Łany Wielkie 27 maja, 17:00
Sośnica Gliwice 5-0 Olimpia Pławniowice 26 maja, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 4-3 Naprzód Żernica 27 maja, 17:00
Czarni Pyskowice 4-2 Młodość Rudno 26 maja, 17:00
Ruch Kozłów 4-1 Gwiazda Chudów 26 maja, 17:00
Gwarek Zabrze 3-0 Amator Rudziniec 26 maja, 13:00
(wo)
nie odbył się
Carbo Gliwice 3-5 Zamkowiec Toszek 26 maja, 17:00
Tempo Paniówki 1-2 Społem Zabrze 27 maja, 15:00

Kolejka 27 - 30 maja

Tempo Paniówki 3-4 Zryw Radonia 30 maja, 18:00
Społem Zabrze 2-2 Carbo Gliwice 30 maja, 18:00
Zamkowiec Toszek 1-3 Gwarek Zabrze 6 czerwca, 18:00
Amator Rudziniec 0-5 Ruch Kozłów 30 maja, 18:00
Gwiazda Chudów 0-2 Czarni Pyskowice 30 maja, 18:00
Młodość Rudno 2-3 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 30 maja, 18:00
Naprzód Żernica 3-1 Sośnica Gliwice 30 maja, 18:00
Olimpia Pławniowice 2-4 Sokół Łany Wielkie 30 maja, 18:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Zryw Radonia 1-2 Olimpia Pławniowice 3 czerwca, 17:00
Sokół Łany Wielkie 2-2 Naprzód Żernica 3 czerwca, 14:30
Sośnica Gliwice 3-1 Młodość Rudno 3 czerwca, 17:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 1-2 Gwiazda Chudów 3 czerwca, 16:00
Czarni Pyskowice 11-0 Amator Rudziniec 2 czerwca, 17:00
Ruch Kozłów 2-4 Zamkowiec Toszek 2 czerwca, 17:00
Gwarek Zabrze 2-2 Społem Zabrze 2 czerwca, 14:30
Carbo Gliwice 0-2 Tempo Paniówki 3 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Carbo Gliwice 6-0 Zryw Radonia 10 czerwca, 11:00
Tempo Paniówki 3-0 Gwarek Zabrze 10 czerwca, 15:00
Społem Zabrze 4-6 Ruch Kozłów 9 czerwca, 17:00
Zamkowiec Toszek 2-5 Czarni Pyskowice 10 czerwca, 17:00
Amator Rudziniec 0-9 Burza Borowa Wieś (Mikołów) 9 czerwca, 17:00
Gwiazda Chudów 0-1 Sośnica Gliwice 9 czerwca, 17:00
Młodość Rudno 6-1 Sokół Łany Wielkie 10 czerwca, 17:00
Naprzód Żernica 2-0 Olimpia Pławniowice 10 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Zryw Radonia 2-3 Naprzód Żernica 17 czerwca, 17:00
Olimpia Pławniowice 2-3 Młodość Rudno 17 czerwca, 17:00
Sokół Łany Wielkie 3-0 Gwiazda Chudów 16 czerwca, 15:00
Sośnica Gliwice 22-0 Amator Rudziniec 17 czerwca, 18:00
Burza Borowa Wieś (Mikołów) 10-0 Zamkowiec Toszek 17 czerwca, 17:00
Czarni Pyskowice 2-0 Społem Zabrze 17 czerwca, 15:00
Ruch Kozłów 4-2 Tempo Paniówki 16 czerwca, 16:00
Gwarek Zabrze 0-3 Carbo Gliwice 16 czerwca, 11:00

Sushi Kushi Klasa B 2017/2018 (Zabrze)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas