[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2017/2018, grupa: wielkopolska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia II Poznań 3 9 3 0 0 12-1 3 0 0 12-1 0 0 0 0-0
2.  Zjednoczeni Kaczory 2 6 2 0 0 16-0 1 0 0 4-0 1 0 0 12-0
3.  Warta Międzychód 3 6 2 0 1 10-5 1 0 0 5-1 1 0 1 5-4
4.  Grom Wolsztyn 3 6 2 0 1 9-7 1 0 0 3-1 1 0 1 6-6
5.  AZS UAM Poznań 3 4 1 1 1 8-5 0 0 0 0-0 1 1 1 8-5 1 1 0 1 0 1-1
6.  LZS Stare Oborzyska 3 4 1 1 1 15-4 1 1 0 14-1 0 0 1 1-3 1 1 0 1 0 1-1
7.  Warta Śrem 2 0 0 0 2 1-9 0 0 1 1-5 0 0 1 0-4
8.  GSS II Grodzisk Wielkopolski 2 0 0 0 2 0-19 0 0 1 0-6 0 0 1 0-13
9.  Sokół Pniewy 3 0 0 0 3 2-23 0 0 2 1-18 0 0 1 1-5

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Polonia II Poznań    3-0 6-0 3-1 
 2 Zjednoczeni Kaczory    4-0 
 3 Warta Międzychód    5-1 
 4 Grom Wolsztyn    3-1 
 5 AZS UAM Poznań    
 6 LZS Stare Oborzyska1-1     13-0 
 7 Warta Śrem1-5     
 8 GSS II Grodzisk Wielkopolski0-6     
 9 Sokół Pniewy0-12 1-6     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 września

Pauza: Zjednoczeni Kaczory.
 
Warta Śrem 1-5 Warta Międzychód 9 września, 14:00
Sokół Pniewy 1-6 AZS UAM Poznań 10 września, 15:00
Polonia II Poznań 6-0 Grom Wolsztyn 9 września, 16:00
LZS Stare Oborzyska 13-0 GSS II Grodzisk Wielkopolski 9 września, 16:00

Kolejka 2 - 16-17 września

Pauza: GSS II Grodzisk Wielkopolski.
 
Grom Wolsztyn 3-1 LZS Stare Oborzyska 16 września, 14:00
Warta Międzychód 5-1 Sokół Pniewy 16 września, 11:00
Zjednoczeni Kaczory 4-0 Warta Śrem 17 września, 16:00
Polonia II Poznań 3-1 AZS UAM Poznań 17 września, 13:00

REKLAMA

Kolejka 3 - 23-24 września

Pauza: Warta Śrem.
 
Sokół Pniewy 0-12 Zjednoczeni Kaczory 24 września, 15:00
Polonia II Poznań 3-0 Warta Międzychód 24 września, 10:00
LZS Stare Oborzyska 1-1 AZS UAM Poznań 23 września, 16:00
GSS II Grodzisk Wielkopolski 0-6 Grom Wolsztyn 24 września, 14:00

Kolejka 4 - 30 września-1 października

Pauza: Grom Wolsztyn.
 
AZS UAM Poznań - GSS II Grodzisk Wielkopolski 1 października, 18:00
Warta Międzychód - LZS Stare Oborzyska 30 września, 11:00
Zjednoczeni Kaczory - Polonia II Poznań 30 września, 16:00
Warta Śrem - Sokół Pniewy 1 października, 12:00

REKLAMA

Kolejka 5 - 7-8 października

Pauza: Sokół Pniewy.
 
Polonia II Poznań - Warta Śrem
LZS Stare Oborzyska - Zjednoczeni Kaczory
GSS II Grodzisk Wielkopolski - Warta Międzychód
Grom Wolsztyn - AZS UAM Poznań

Kolejka 6 - 14-15 października

Pauza: AZS UAM Poznań.
 
Warta Międzychód - Grom Wolsztyn
Zjednoczeni Kaczory - GSS II Grodzisk Wielkopolski
Warta Śrem - LZS Stare Oborzyska
Sokół Pniewy - Polonia II Poznań

Kolejka 7 - 21-22 października

Pauza: Polonia II Poznań.
 
LZS Stare Oborzyska - Sokół Pniewy
GSS II Grodzisk Wielkopolski - Warta Śrem
Grom Wolsztyn - Zjednoczeni Kaczory
AZS UAM Poznań - Warta Międzychód

Kolejka 8 - 28-29 października

Pauza: Warta Międzychód.
 
Zjednoczeni Kaczory - AZS UAM Poznań
Warta Śrem - Grom Wolsztyn
Sokół Pniewy - GSS II Grodzisk Wielkopolski
Polonia II Poznań - LZS Stare Oborzyska

Kolejka 9 - 4-5 listopada

Pauza: LZS Stare Oborzyska.
 
GSS II Grodzisk Wielkopolski - Polonia II Poznań
Grom Wolsztyn - Sokół Pniewy
AZS UAM Poznań - Warta Śrem
Warta Międzychód - Zjednoczeni Kaczory

Kolejka 10

Pauza: Zjednoczeni Kaczory.
 
Warta Międzychód - Warta Śrem
AZS UAM Poznań - Sokół Pniewy
Grom Wolsztyn - Polonia II Poznań
GSS II Grodzisk Wielkopolski - LZS Stare Oborzyska

Kolejka 11

Pauza: GSS II Grodzisk Wielkopolski.
 
AZS UAM Poznań - Polonia II Poznań
LZS Stare Oborzyska - Grom Wolsztyn
Sokół Pniewy - Warta Międzychód
Warta Śrem - Zjednoczeni Kaczory

Kolejka 12

Pauza: Warta Śrem.
 
Zjednoczeni Kaczory - Sokół Pniewy
Warta Międzychód - Polonia II Poznań
AZS UAM Poznań - LZS Stare Oborzyska
Grom Wolsztyn - GSS II Grodzisk Wielkopolski

Kolejka 13

Pauza: Grom Wolsztyn.
 
GSS II Grodzisk Wielkopolski - AZS UAM Poznań
LZS Stare Oborzyska - Warta Międzychód
Polonia II Poznań - Zjednoczeni Kaczory
Sokół Pniewy - Warta Śrem

Kolejka 14

Pauza: Sokół Pniewy.
 
Warta Śrem - Polonia II Poznań
Zjednoczeni Kaczory - LZS Stare Oborzyska
Warta Międzychód - GSS II Grodzisk Wielkopolski
AZS UAM Poznań - Grom Wolsztyn

Kolejka 15

Pauza: AZS UAM Poznań.
 
Grom Wolsztyn - Warta Międzychód
GSS II Grodzisk Wielkopolski - Zjednoczeni Kaczory
LZS Stare Oborzyska - Warta Śrem
Polonia II Poznań - Sokół Pniewy

Kolejka 16

Pauza: Polonia II Poznań.
 
Sokół Pniewy - LZS Stare Oborzyska
Warta Śrem - GSS II Grodzisk Wielkopolski
Zjednoczeni Kaczory - Grom Wolsztyn
Warta Międzychód - AZS UAM Poznań

Kolejka 17

Pauza: Warta Międzychód.
 
AZS UAM Poznań - Zjednoczeni Kaczory
Grom Wolsztyn - Warta Śrem
GSS II Grodzisk Wielkopolski - Sokół Pniewy
LZS Stare Oborzyska - Polonia II Poznań

Kolejka 18

Pauza: LZS Stare Oborzyska.
 
Polonia II Poznań - GSS II Grodzisk Wielkopolski
Sokół Pniewy - Grom Wolsztyn
Warta Śrem - AZS UAM Poznań
Zjednoczeni Kaczory - Warta Międzychód

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas