[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Szczecin V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błyskawica Kluki 14 39 13 0 1 85-18 6 0 1 41-8 7 0 0 44-10
2.  Unia II Dolice 14 29 9 2 3 48-30 4 1 2 25-17 5 1 1 23-13
3.  Pomorzanka Jarosławsko 14 25 8 1 5 46-32 4 0 3 22-21 4 1 2 24-11
4.  Sokół Granowo 14 23 7 2 5 34-33 3 1 3 21-22 4 1 2 13-11
5.  Orzeł Żeńsko 14 18 5 3 6 43-37 2 2 3 19-14 3 1 3 24-23
6.  Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 14 16 4 4 6 39-46 2 2 3 18-26 2 2 3 21-20
7.  Skrzydlaci Będargowo 14 11 3 2 9 25-45 2 1 4 13-21 1 1 5 12-24
8.  Wolność Choszczno 14 0 0 0 14 12-91 0 0 7 6-38 0 0 7 6-53
Gryf Przekolno wycofał się z rozgrywek po 4. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Błyskawica Kluki    1-2 2-0 4-1 8-2 5-3 5-0 16-0 
 2 Unia II Dolice1-6     5-3 1-2 4-4 3-2 5-0 6-0 
 3 Pomorzanka Jarosławsko2-6 0-6     1-2 4-1 7-1 4-3 4-2 
 4 Sokół Granowo1-13 3-4 2-3     2-1 1-1 5-0 7-0 
 5 Orzeł Żeńsko3-4 1-4 2-2 0-0     1-2 3-0 9-2 
 6 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna)1-8 3-3 0-6 3-2 2-4     2-2 7-1 
 7 Skrzydlaci Będargowo1-3 3-1 0-9 1-2 2-3 2-2     4-1 
 8 Wolność Choszczno1-4 2-3 0-1 1-4 1-9 1-10 0-7     

Kolejka 1 - 2-3 września

Pauza: Wolność Choszczno.
 
Unia II Dolice 1-6 Błyskawica Kluki 3 września, 16:00
Sokół Granowo - Gryf Przekolno 2 września, 12:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Skrzydlaci Będargowo 2-3 Orzeł Żeńsko 3 września, 14:00
Pomorzanka Jarosławsko 7-1 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 3 września, 14:00

Kolejka 2 - 9-10 września

Pauza: Pionier Zwierzyn (k. Choszczna).
 
Orzeł Żeńsko 2-2 Pomorzanka Jarosławsko 10 września, 14:00
Gryf Przekolno - Skrzydlaci Będargowo
nie odbył się
Błyskawica Kluki 4-1 Sokół Granowo 10 września, 15:00
Wolność Choszczno 2-3 Unia II Dolice 10 września, 15:00

Kolejka 3 - 16-17 września

Pauza: Unia II Dolice.
 
Sokół Granowo 7-0 Wolność Choszczno 17 września, 15:00
Skrzydlaci Będargowo 1-3 Błyskawica Kluki 17 września, 14:00
Pomorzanka Jarosławsko - Gryf Przekolno 17 września, 14:00
nie odbył się
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 2-4 Orzeł Żeńsko 17 września, 14:00

Kolejka 4 - 23-24 września

Pauza: Orzeł Żeńsko.
 
Gryf Przekolno - Pionier Zwierzyn (k. Choszczna)
nie odbył się
Błyskawica Kluki 2-0 Pomorzanka Jarosławsko 24 września, 14:30
Wolność Choszczno 0-7 Skrzydlaci Będargowo 24 września, 15:00
Unia II Dolice 1-2 Sokół Granowo 24 września, 16:00

Kolejka 5 - 30 września-1 października

Pauza: Sokół Granowo, Orzeł Żeńsko.
 
Skrzydlaci Będargowo 3-1 Unia II Dolice 1 października, 14:00
Pomorzanka Jarosławsko 4-2 Wolność Choszczno 1 października, 14:00
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 1-8 Błyskawica Kluki 1 października, 14:00

Kolejka 6 - 7-8 października

Błyskawica Kluki 8-2 Orzeł Żeńsko 8 października, 14:00
Wolność Choszczno 1-10 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 8 października, 14:00
Unia II Dolice 5-3 Pomorzanka Jarosławsko 8 października, 16:00
Sokół Granowo 5-0 Skrzydlaci Będargowo 8 października, 14:00

Kolejka 7 - 14-15 października

Pauza: Błyskawica Kluki, Skrzydlaci Będargowo.
 
Pomorzanka Jarosławsko 1-2 Sokół Granowo 15 października, 14:00
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 3-3 Unia II Dolice 15 października, 14:00
Orzeł Żeńsko 9-2 Wolność Choszczno 15 października, 14:00

Kolejka 8 - 21-22 października

Pauza: Błyskawica Kluki, Wolność Choszczno.
 
Unia II Dolice 4-4 Orzeł Żeńsko 22 października, 15:00
Sokół Granowo 1-1 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 22 października, 14:00
Skrzydlaci Będargowo 0-9 Pomorzanka Jarosławsko 22 października, 14:00

Kolejka 9 - 28-29 października

Pauza: Unia II Dolice, Pomorzanka Jarosławsko.
 
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 2-2 Skrzydlaci Będargowo 29 października, 14:00
Orzeł Żeńsko 0-0 Sokół Granowo 29 października, 14:00
Błyskawica Kluki 16-0 Wolność Choszczno 29 października, 14:00

Kolejka 10 - 7-8 kwietnia

Pauza: Sokół Granowo, Wolność Choszczno.
 
Błyskawica Kluki 1-2 Unia II Dolice 8 kwietnia, 14:30
Orzeł Żeńsko 3-0 Skrzydlaci Będargowo 8 kwietnia, 15:00
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 0-6 Pomorzanka Jarosławsko 8 kwietnia, 14:00

Kolejka 11 - 14-15 kwietnia

Pauza: Skrzydlaci Będargowo, Pionier Zwierzyn (k. Choszczna).
 
Pomorzanka Jarosławsko 4-1 Orzeł Żeńsko 15 kwietnia, 14:00
Sokół Granowo 1-13 Błyskawica Kluki 15 kwietnia, 13:00
Unia II Dolice 6-0 Wolność Choszczno 15 kwietnia, 12:00

Kolejka 12 - 21-22 kwietnia

Pauza: Pomorzanka Jarosławsko, Unia II Dolice.
 
Wolność Choszczno 1-4 Sokół Granowo 22 kwietnia, 14:00
Błyskawica Kluki 5-0 Skrzydlaci Będargowo 22 kwietnia, 14:30
Orzeł Żeńsko 1-2 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 kwietnia

Pauza: Orzeł Żeńsko, Pionier Zwierzyn (k. Choszczna).
 
Pomorzanka Jarosławsko 2-6 Błyskawica Kluki 29 kwietnia, 14:00
Skrzydlaci Będargowo 4-1 Wolność Choszczno 29 kwietnia, 14:00
Sokół Granowo 3-4 Unia II Dolice 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 maja

Pauza: Orzeł Żeńsko, Sokół Granowo.
 
Unia II Dolice 5-0 Skrzydlaci Będargowo 6 maja, 12:00
Wolność Choszczno 0-1 Pomorzanka Jarosławsko 6 maja, 14:00
Błyskawica Kluki 5-3 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 6 maja, 15:00

Kolejka 15 - 12-13 maja

Orzeł Żeńsko 3-4 Błyskawica Kluki 13 maja, 15:00
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 7-1 Wolność Choszczno 13 maja, 14:00
Pomorzanka Jarosławsko 0-6 Unia II Dolice 13 maja, 14:00
Skrzydlaci Będargowo 1-2 Sokół Granowo 13 maja, 15:00

Kolejka 16 - 19-20 maja

Pauza: Skrzydlaci Będargowo, Błyskawica Kluki.
 
Sokół Granowo 2-3 Pomorzanka Jarosławsko 20 maja, 15:00
Unia II Dolice 3-2 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 20 maja, 13:00
Wolność Choszczno 1-9 Orzeł Żeńsko 20 maja, 14:00

Kolejka 17 - 26-27 maja

Pauza: Błyskawica Kluki, Wolność Choszczno.
 
Orzeł Żeńsko 1-4 Unia II Dolice 27 maja, 15:00
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 3-2 Sokół Granowo 27 maja, 14:00
Pomorzanka Jarosławsko 4-3 Skrzydlaci Będargowo 27 maja, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 czerwca

Pauza: Unia II Dolice, Pomorzanka Jarosławsko.
 
Skrzydlaci Będargowo 2-2 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 3 czerwca, 16:00
Sokół Granowo 2-1 Orzeł Żeńsko 3 czerwca, 16:00
Wolność Choszczno 1-4 Błyskawica Kluki 3 czerwca, 13:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas