[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2017/2018, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mustang Wielgie 5 13 4 1 0 27-3 2 1 0 15-3 2 0 0 12-0
2.  WAP Włocławek 4 12 4 0 0 39-3 2 0 0 23-2 2 0 0 16-1
3.  Tucholanka Tuchola 5 12 4 0 1 27-9 2 0 1 18-5 2 0 0 9-4
4.  GOKSiR Start Pruszcz 5 12 4 0 1 22-6 3 0 0 19-2 1 0 1 3-4
5.  Spójnia Białe Błota 4 10 3 1 0 7-3 2 0 0 5-2 1 1 0 2-1
6.  Noteć Inowrocław 5 9 3 0 2 12-9 1 0 1 3-4 2 0 1 9-5
7.  Unifreeze II Górzno 4 6 2 0 2 9-4 0 0 1 1-2 2 0 1 8-2 1 3 1 0 0 4-0
8.  Fuks Wielowicz 4 6 2 0 2 11-10 0 0 2 3-8 2 0 0 8-2 1 0 0 0 1 0-4
9.  KKP II Bydgoszcz 4 5 1 2 1 6-9 1 1 0 4-2 0 1 1 2-7
10.  Legia Chełmża 5 4 1 1 3 8-21 0 1 2 3-12 1 0 1 5-9
11.  Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 5 3 1 0 4 6-18 0 0 2 0-8 1 0 2 6-10
12.  GLKS Osielsko Żołędowo 4 1 0 1 3 2-30 0 0 2 0-20 0 1 1 2-10
13.  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 5 0 0 0 5 7-30 0 0 3 7-11 0 0 2 0-19
14.  Gwiazda II Toruń 5 0 0 0 5 4-32 0 0 2 0-5 0 0 3 4-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Mustang Wielgie    2-2 7-0 6-1 
 2 WAP Włocławek    12-0 11-2 
 3 Tucholanka Tuchola    2-3 8-2 8-0 
 4 GOKSiR Start Pruszcz    5-0 4-1 10-1 
 5 Spójnia Białe Błota    3-2 2-0 
 6 Noteć Inowrocław0-3 3-1     
 7 Unifreeze II Górzno1-2     
 8 Fuks Wielowicz0-4     3-4 
 9 KKP II Bydgoszcz1-1     3-1 
 10 Legia Chełmża1-5 0-5     2-2 
 11 Wda/Strażak Przechowo (Świecie)0-4 0-4     
 12 GLKS Osielsko Żołędowo0-9 0-11     
 13 Zjednoczeni Piotrków Kujawski4-5 2-3 1-3     
 14 Gwiazda II Toruń0-4 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-3 Fuks Wielowicz 27 sierpnia, 17:00
Legia Chełmża 2-2 GLKS Osielsko Żołędowo 27 sierpnia, 14:00
WAP Włocławek 11-2 Gwiazda II Toruń 27 sierpnia, 17:00
Tucholanka Tuchola 2-3 Noteć Inowrocław 26 sierpnia, 11:00
Mustang Wielgie 2-2 KKP II Bydgoszcz 27 sierpnia, 13:00
Spójnia Białe Błota 2-0 Unifreeze II Górzno 26 sierpnia, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 4-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 26 sierpnia, 10:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Fuks Wielowicz 3-4 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 3 września, 11:00
Unifreeze II Górzno 1-2 GOKSiR Start Pruszcz 3 września, 15:00
KKP II Bydgoszcz 1-1 Spójnia Białe Błota 3 września, 13:30
Noteć Inowrocław 0-3 Mustang Wielgie 3 września, 16:00
Gwiazda II Toruń 0-4 Tucholanka Tuchola 3 września, 11:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-11 WAP Włocławek 3 września, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-3 Legia Chełmża 3 września, 17:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Legia Chełmża 0-5 Fuks Wielowicz 10 września, 14:00
WAP Włocławek 12-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 10 września, 17:00
Tucholanka Tuchola 8-0 GLKS Osielsko Żołędowo 9 września, 11:00
Mustang Wielgie 6-1 Gwiazda II Toruń 9 września, 10:30
Spójnia Białe Błota 3-2 Noteć Inowrocław 10 września, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 5-0 KKP II Bydgoszcz 9 września, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 0-4 Unifreeze II Górzno 9 września, 15:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Fuks Wielowicz 0-4 Unifreeze II Górzno 17 września, 11:00
KKP II Bydgoszcz 3-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 17 września, 17:00
Noteć Inowrocław 3-1 GOKSiR Start Pruszcz 17 września, 16:00
Gwiazda II Toruń 0-1 Spójnia Białe Błota 16 września, 17:30
GLKS Osielsko Żołędowo 0-9 Mustang Wielgie 17 września, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4-5 Tucholanka Tuchola 17 września, 16:00
Legia Chełmża 1-5 WAP Włocławek 17 września, 14:00

REKLAMA

Kolejka 5 - 23-24 września

WAP Włocławek - Fuks Wielowicz 24 września, 12:00
goście nie dojechali
Tucholanka Tuchola 8-2 Legia Chełmża 23 września, 11:00
Mustang Wielgie 7-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 23 września, 11:00
Spójnia Białe Błota - GLKS Osielsko Żołędowo 24 września, 11:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
GOKSiR Start Pruszcz 10-1 Gwiazda II Toruń 23 września, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 0-4 Noteć Inowrocław 23 września, 15:00
Unifreeze II Górzno - KKP II Bydgoszcz 23 września, 11:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Fuks Wielowicz - KKP II Bydgoszcz 30 września, 15:00
Noteć Inowrocław - Unifreeze II Górzno 30 września, 15:00
Gwiazda II Toruń - Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 30 września, 16:15
GLKS Osielsko Żołędowo - GOKSiR Start Pruszcz
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Spójnia Białe Błota 1 października, 15:00
Legia Chełmża - Mustang Wielgie 1 października, 14:00
WAP Włocławek - Tucholanka Tuchola 1 października, 17:00

REKLAMA

Kolejka 7 - 7-8 października

Tucholanka Tuchola - Fuks Wielowicz
Mustang Wielgie - WAP Włocławek
Spójnia Białe Błota - Legia Chełmża
GOKSiR Start Pruszcz - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - GLKS Osielsko Żołędowo
Unifreeze II Górzno - Gwiazda II Toruń
KKP II Bydgoszcz - Noteć Inowrocław

Kolejka 8 - 14-15 października

Fuks Wielowicz - Noteć Inowrocław
Gwiazda II Toruń - KKP II Bydgoszcz
GLKS Osielsko Żołędowo - Unifreeze II Górzno
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Legia Chełmża - GOKSiR Start Pruszcz
WAP Włocławek - Spójnia Białe Błota
Tucholanka Tuchola - Mustang Wielgie

Kolejka 9 - 21-22 października

Mustang Wielgie - Fuks Wielowicz
Spójnia Białe Błota - Tucholanka Tuchola
GOKSiR Start Pruszcz - WAP Włocławek
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Legia Chełmża
Unifreeze II Górzno - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
KKP II Bydgoszcz - GLKS Osielsko Żołędowo
Noteć Inowrocław - Gwiazda II Toruń

Kolejka 10 - 28-29 października

Fuks Wielowicz - Gwiazda II Toruń
GLKS Osielsko Żołędowo - Noteć Inowrocław
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - KKP II Bydgoszcz
Legia Chełmża - Unifreeze II Górzno
WAP Włocławek - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Tucholanka Tuchola - GOKSiR Start Pruszcz
Mustang Wielgie - Spójnia Białe Błota

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Spójnia Białe Błota - Fuks Wielowicz
GOKSiR Start Pruszcz - Mustang Wielgie
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Tucholanka Tuchola
Unifreeze II Górzno - WAP Włocławek
KKP II Bydgoszcz - Legia Chełmża
Noteć Inowrocław - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Gwiazda II Toruń - GLKS Osielsko Żołędowo

Kolejka 12 - 11-12 listopada

Fuks Wielowicz - GLKS Osielsko Żołędowo
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Gwiazda II Toruń
Legia Chełmża - Noteć Inowrocław
WAP Włocławek - KKP II Bydgoszcz
Tucholanka Tuchola - Unifreeze II Górzno
Mustang Wielgie - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Spójnia Białe Błota - GOKSiR Start Pruszcz

Kolejka 13 - 18-19 listopada

GOKSiR Start Pruszcz - Fuks Wielowicz
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Spójnia Białe Błota
Unifreeze II Górzno - Mustang Wielgie
KKP II Bydgoszcz - Tucholanka Tuchola
Noteć Inowrocław - WAP Włocławek
Gwiazda II Toruń - Legia Chełmża
GLKS Osielsko Żołędowo - Zjednoczeni Piotrków Kujawski

Kolejka 14

Fuks Wielowicz - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
GLKS Osielsko Żołędowo - Legia Chełmża
Gwiazda II Toruń - WAP Włocławek
Noteć Inowrocław - Tucholanka Tuchola
KKP II Bydgoszcz - Mustang Wielgie
Unifreeze II Górzno - Spójnia Białe Błota
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - GOKSiR Start Pruszcz

Kolejka 15

Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Fuks Wielowicz
GOKSiR Start Pruszcz - Unifreeze II Górzno
Spójnia Białe Błota - KKP II Bydgoszcz
Mustang Wielgie - Noteć Inowrocław
Tucholanka Tuchola - Gwiazda II Toruń
WAP Włocławek - GLKS Osielsko Żołędowo
Legia Chełmża - Zjednoczeni Piotrków Kujawski

Kolejka 16

Fuks Wielowicz - Legia Chełmża
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - WAP Włocławek
GLKS Osielsko Żołędowo - Tucholanka Tuchola
Gwiazda II Toruń - Mustang Wielgie
Noteć Inowrocław - Spójnia Białe Błota
KKP II Bydgoszcz - GOKSiR Start Pruszcz
Unifreeze II Górzno - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)

Kolejka 17

Unifreeze II Górzno - Fuks Wielowicz
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - KKP II Bydgoszcz
GOKSiR Start Pruszcz - Noteć Inowrocław
Spójnia Białe Błota - Gwiazda II Toruń
Mustang Wielgie - GLKS Osielsko Żołędowo
Tucholanka Tuchola - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
WAP Włocławek - Legia Chełmża

Kolejka 18

Fuks Wielowicz - WAP Włocławek
Legia Chełmża - Tucholanka Tuchola
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Mustang Wielgie
GLKS Osielsko Żołędowo - Spójnia Białe Błota
Gwiazda II Toruń - GOKSiR Start Pruszcz
Noteć Inowrocław - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
KKP II Bydgoszcz - Unifreeze II Górzno

Kolejka 19

KKP II Bydgoszcz - Fuks Wielowicz
Unifreeze II Górzno - Noteć Inowrocław
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Gwiazda II Toruń
GOKSiR Start Pruszcz - GLKS Osielsko Żołędowo
Spójnia Białe Błota - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Mustang Wielgie - Legia Chełmża
Tucholanka Tuchola - WAP Włocławek

Kolejka 20

Fuks Wielowicz - Tucholanka Tuchola
WAP Włocławek - Mustang Wielgie
Legia Chełmża - Spójnia Białe Błota
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - GOKSiR Start Pruszcz
GLKS Osielsko Żołędowo - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Gwiazda II Toruń - Unifreeze II Górzno
Noteć Inowrocław - KKP II Bydgoszcz

Kolejka 21

Noteć Inowrocław - Fuks Wielowicz
KKP II Bydgoszcz - Gwiazda II Toruń
Unifreeze II Górzno - GLKS Osielsko Żołędowo
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
GOKSiR Start Pruszcz - Legia Chełmża
Spójnia Białe Błota - WAP Włocławek
Mustang Wielgie - Tucholanka Tuchola

Kolejka 22

Fuks Wielowicz - Mustang Wielgie
Tucholanka Tuchola - Spójnia Białe Błota
WAP Włocławek - GOKSiR Start Pruszcz
Legia Chełmża - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Unifreeze II Górzno
GLKS Osielsko Żołędowo - KKP II Bydgoszcz
Gwiazda II Toruń - Noteć Inowrocław

Kolejka 23

Gwiazda II Toruń - Fuks Wielowicz
Noteć Inowrocław - GLKS Osielsko Żołędowo
KKP II Bydgoszcz - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Unifreeze II Górzno - Legia Chełmża
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - WAP Włocławek
GOKSiR Start Pruszcz - Tucholanka Tuchola
Spójnia Białe Błota - Mustang Wielgie

Kolejka 24

Fuks Wielowicz - Spójnia Białe Błota
Mustang Wielgie - GOKSiR Start Pruszcz
Tucholanka Tuchola - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
WAP Włocławek - Unifreeze II Górzno
Legia Chełmża - KKP II Bydgoszcz
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Noteć Inowrocław
GLKS Osielsko Żołędowo - Gwiazda II Toruń

Kolejka 25

GLKS Osielsko Żołędowo - Fuks Wielowicz
Gwiazda II Toruń - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Noteć Inowrocław - Legia Chełmża
KKP II Bydgoszcz - WAP Włocławek
Unifreeze II Górzno - Tucholanka Tuchola
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Mustang Wielgie
GOKSiR Start Pruszcz - Spójnia Białe Błota

Kolejka 26

Fuks Wielowicz - GOKSiR Start Pruszcz
Spójnia Białe Błota - Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
Mustang Wielgie - Unifreeze II Górzno
Tucholanka Tuchola - KKP II Bydgoszcz
WAP Włocławek - Noteć Inowrocław
Legia Chełmża - Gwiazda II Toruń
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - GLKS Osielsko Żołędowo

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas