[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2017/2018, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  WAP Włocławek 26 75 25 0 1 127-22 12 0 1 74-14 13 0 0 53-8
2.  Spójnia Białe Błota 26 64 20 4 2 83-28 12 0 1 46-16 8 4 1 37-12
3.  Mustang Wielgie 26 63 20 3 3 93-23 10 2 1 49-8 10 1 2 44-15
4.  Noteć Inowrocław 26 62 20 2 4 98-31 10 1 2 56-17 10 1 2 42-14
5.  GOKSiR Start Pruszcz 26 49 15 4 7 72-32 9 2 2 44-9 6 2 5 28-23
6.  Tucholanka Tuchola 26 35 10 5 11 70-71 5 3 5 37-30 5 2 6 33-41
7.  KKP II Bydgoszcz 26 32 9 5 12 47-65 6 3 4 28-24 3 2 8 19-41
8.  Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 26 29 9 2 15 39-72 4 1 8 19-27 5 1 7 20-45
9.  Fuks Wielowicz 26 25 7 4 15 50-65 2 3 8 28-38 5 1 7 22-27
10.  GLKS Osielsko Żołędowo 26 21 6 3 17 45-103 4 1 8 26-53 2 2 9 19-50
11.  Legia Chełmża 26 19 5 4 17 28-79 2 3 8 15-31 3 1 9 13-48
12.  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 26 17 4 5 17 26-82 3 1 9 20-36 1 4 8 6-46
13.  Gwiazda II Toruń 26 10 2 4 20 25-121 1 3 9 10-38 1 1 11 15-83
14.  Unifreeze II Górzno 26 22 7 1 18 44-53 3 0 10 25-29 4 1 8 19-24
Unifreeze II Górzno wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 WAP Włocławek    2-0 5-2 1-6 3-0* 5-3 4-0 8-0 3-0* 5-1 12-0 12-0 11-2 3-0* 
 2 Spójnia Białe Błota1-6     3-2 3-2 3-1 5-2 6-1 6-1 2-1 3-0* 4-0 4-0 4-0 2-0 
 3 Mustang Wielgie0-1 0-0     2-0 4-1 6-0 2-2 7-0 3-1 5-1 4-0 7-1 6-1 3-0* 
 4 Noteć Inowrocław1-2 2-2 0-3     3-1 4-3 3-0 6-0 3-0 7-4 5-1 5-0 15-0 2-1 
 5 GOKSiR Start Pruszcz2-3 1-1 0-1 1-1     3-0* 5-0 4-1 2-1 3-0 5-0 5-0 10-1 3-0* 
 6 Tucholanka Tuchola2-4 1-6 2-2 2-3 2-1     4-2 2-4 4-1 8-0 8-2 0-0 0-3 2-2 
 7 KKP II Bydgoszcz0-4 1-1 1-5 1-4 0-5 5-2     3-1 4-0 2-2 4-0 0-0 4-0 3-0* 
 8 Wda/Strażak Przechowo (Świecie)1-3 2-3 0-4 0-4 1-2 2-3 0-2     2-2 3-0 2-0 1-0 5-0 0-4 
 9 Fuks Wielowicz0-3 0-2 1-4 1-3 3-3 4-4 2-3 3-4     5-0 1-3 4-1 4-4 0-4 
 10 GLKS Osielsko Żołędowo0-11 1-8 0-9 1-2 2-5 3-3 4-2 5-1 1-2     1-0 0-1 8-3 0-6 
 11 Legia Chełmża1-5 0-3 1-2 2-5 1-3 0-1 3-0* 1-1 0-5 2-2     1-1 3-1 0-2 
 12 Zjednoczeni Piotrków Kujawski0-5 2-7 1-2 0-3 0-4 4-5 0-0 0-2 2-3 5-2 1-3     2-0 3-0* 
 13 Gwiazda II Toruń0-2 0-1 0-6 0-6 0-0 0-4 1-7 0-2 1-3 2-4 1-1 2-2     3-0* 
 14 Unifreeze II Górzno0-4 0-3* 1-2 0-3* 1-2 0-3* 7-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 5-0 11-0     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-3 Fuks Wielowicz 27 sierpnia, 17:00
Legia Chełmża 2-2 GLKS Osielsko Żołędowo 27 sierpnia, 14:00
WAP Włocławek 11-2 Gwiazda II Toruń 27 sierpnia, 17:00
Tucholanka Tuchola 2-3 Noteć Inowrocław 26 sierpnia, 11:00
Mustang Wielgie 2-2 KKP II Bydgoszcz 27 sierpnia, 13:00
Spójnia Białe Błota 2-0 Unifreeze II Górzno 26 sierpnia, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 4-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 26 sierpnia, 10:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Fuks Wielowicz 3-4 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 3 września, 11:00
Unifreeze II Górzno 1-2 GOKSiR Start Pruszcz 3 września, 15:00
KKP II Bydgoszcz 1-1 Spójnia Białe Błota 3 września, 13:30
Noteć Inowrocław 0-3 Mustang Wielgie 3 września, 16:00
Gwiazda II Toruń 0-4 Tucholanka Tuchola 3 września, 11:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-11 WAP Włocławek 3 września, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-3 Legia Chełmża 3 września, 17:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Legia Chełmża 0-5 Fuks Wielowicz 10 września, 14:00
WAP Włocławek 12-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 10 września, 17:00
Tucholanka Tuchola 8-0 GLKS Osielsko Żołędowo 9 września, 11:00
Mustang Wielgie 6-1 Gwiazda II Toruń 9 września, 10:30
Spójnia Białe Błota 3-2 Noteć Inowrocław 10 września, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 5-0 KKP II Bydgoszcz 9 września, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 0-4 Unifreeze II Górzno 9 września, 15:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Fuks Wielowicz 0-4 Unifreeze II Górzno 17 września, 11:00
KKP II Bydgoszcz 3-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 17 września, 17:00
Noteć Inowrocław 3-1 GOKSiR Start Pruszcz 17 września, 16:00
Gwiazda II Toruń 0-1 Spójnia Białe Błota 16 września, 17:30
GLKS Osielsko Żołędowo 0-9 Mustang Wielgie 17 września, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4-5 Tucholanka Tuchola 17 września, 16:00
Legia Chełmża 1-5 WAP Włocławek 17 września, 14:00

Kolejka 5 - 23-24 września

WAP Włocławek 3-0 Fuks Wielowicz 24 września, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Tucholanka Tuchola 8-2 Legia Chełmża 23 września, 11:00
Mustang Wielgie 7-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 23 września, 11:00
Spójnia Białe Błota 3-0 GLKS Osielsko Żołędowo 24 września, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
GOKSiR Start Pruszcz 10-1 Gwiazda II Toruń 23 września, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 0-4 Noteć Inowrocław 23 września, 15:00
Unifreeze II Górzno 7-0 KKP II Bydgoszcz 27 września, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 11:00) odwołany

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Fuks Wielowicz 2-3 KKP II Bydgoszcz 30 września, 10:00
Noteć Inowrocław 2-1 Unifreeze II Górzno 3 października, 17:00
w pierwotnym terminie (30 września, 15:00) odwołany
Gwiazda II Toruń 0-2 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 30 września, 16:15
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-7 Spójnia Białe Błota 1 października, 15:00
Legia Chełmża 1-2 Mustang Wielgie 1 października, 14:00
WAP Włocławek 5-3 Tucholanka Tuchola 1 października, 17:00
GOKSiR Start Pruszcz 3-0 GLKS Osielsko Żołędowo 1 października, 16:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Tucholanka Tuchola 4-1 Fuks Wielowicz 7 października, 11:00
Mustang Wielgie 0-1 WAP Włocławek 8 października, 11:00
Spójnia Białe Błota 4-0 Legia Chełmża 8 października, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 5-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 7 października, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 3-0 GLKS Osielsko Żołędowo 7 października, 10:00
Unifreeze II Górzno 11-0 Gwiazda II Toruń 7 października, 15:00
KKP II Bydgoszcz 1-4 Noteć Inowrocław 7 października, 10:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Fuks Wielowicz 1-3 Noteć Inowrocław 14 października, 11:00
Gwiazda II Toruń 1-7 KKP II Bydgoszcz 15 października, 11:30
GLKS Osielsko Żołędowo 0-6 Unifreeze II Górzno 14 października, 14:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-2 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 15 października, 15:00
Legia Chełmża 1-3 GOKSiR Start Pruszcz 15 października, 12:30
WAP Włocławek 2-0 Spójnia Białe Błota 15 października, 15:00
Tucholanka Tuchola 2-2 Mustang Wielgie 14 października, 11:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Mustang Wielgie 3-1 Fuks Wielowicz 21 października, 11:00
Spójnia Białe Błota 5-2 Tucholanka Tuchola 21 października, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 2-3 WAP Włocławek 21 października, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-0 Legia Chełmża 21 października, 14:15
Unifreeze II Górzno 5-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 21 października, 11:00
KKP II Bydgoszcz 2-2 GLKS Osielsko Żołędowo 22 października, 17:00
Noteć Inowrocław 15-0 Gwiazda II Toruń 22 października, 12:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Fuks Wielowicz 4-4 Gwiazda II Toruń 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Osielsko Żołędowo 1-2 Noteć Inowrocław 25 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (29 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-0 KKP II Bydgoszcz 28 października, 14:00
Legia Chełmża 0-2 Unifreeze II Górzno 29 października, 12:30
WAP Włocławek 8-0 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 29 października, 14:00
Tucholanka Tuchola 2-1 GOKSiR Start Pruszcz 29 października, 11:00
Mustang Wielgie 0-0 Spójnia Białe Błota 29 października, 14:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Spójnia Białe Błota 2-1 Fuks Wielowicz 5 listopada, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 0-1 Mustang Wielgie 4 listopada, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-3 Tucholanka Tuchola 4 listopada, 14:00
Unifreeze II Górzno 0-4 WAP Włocławek 5 listopada, 13:00
KKP II Bydgoszcz 4-0 Legia Chełmża 5 listopada, 17:00
Noteć Inowrocław 5-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 5 listopada, 14:00
Gwiazda II Toruń 2-4 GLKS Osielsko Żołędowo 5 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 11-12 listopada

Fuks Wielowicz 5-0 GLKS Osielsko Żołędowo 12 listopada, 11:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-0 Gwiazda II Toruń 12 listopada, 13:00
Legia Chełmża 2-5 Noteć Inowrocław 12 listopada, 12:00
WAP Włocławek 4-0 KKP II Bydgoszcz 12 listopada, 14:00
Tucholanka Tuchola 2-2 Unifreeze II Górzno 12 listopada, 12:00
Mustang Wielgie 7-0 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 12 listopada, 12:00
Spójnia Białe Błota 3-1 GOKSiR Start Pruszcz 12 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 18-19 listopada

GOKSiR Start Pruszcz 2-1 Fuks Wielowicz 19 listopada, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-3 Spójnia Białe Błota 18 listopada, 12:00
Unifreeze II Górzno 1-2 Mustang Wielgie 17 listopada, 13:30
KKP II Bydgoszcz 5-2 Tucholanka Tuchola 19 listopada, 17:00
Noteć Inowrocław 1-2 WAP Włocławek 19 listopada, 13:30
Gwiazda II Toruń 1-1 Legia Chełmża 18 listopada, 16:15
GLKS Osielsko Żołędowo 0-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 18 listopada, 18:00

Kolejka 14 - 17-18 marca

Fuks Wielowicz 4-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 18 marca, 10:00
GLKS Osielsko Żołędowo 1-0 Legia Chełmża 17 marca, 13:30
Gwiazda II Toruń 0-2 WAP Włocławek 17 marca, 18:00
Noteć Inowrocław 4-3 Tucholanka Tuchola 17 marca, 11:00
KKP II Bydgoszcz 1-5 Mustang Wielgie 28 marca, 15:00
Unifreeze II Górzno 0-3 Spójnia Białe Błota
(wo)
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 1-2 GOKSiR Start Pruszcz 18 marca, 11:00

Kolejka 15 - 24-25 marca

Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-2 Fuks Wielowicz 24 marca, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz 3-0 Unifreeze II Górzno
(wo)
Spójnia Białe Błota 6-1 KKP II Bydgoszcz 25 marca, 16:00
Mustang Wielgie 2-0 Noteć Inowrocław 24 marca, 12:00
Tucholanka Tuchola 0-3 Gwiazda II Toruń 25 marca, 12:00
WAP Włocławek 5-1 GLKS Osielsko Żołędowo 25 marca, 12:00
Legia Chełmża 1-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 24 marca, 11:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Fuks Wielowicz 1-3 Legia Chełmża 8 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-5 WAP Włocławek 7 kwietnia, 16:00
GLKS Osielsko Żołędowo 3-3 Tucholanka Tuchola 7 kwietnia, 15:00
Gwiazda II Toruń 0-6 Mustang Wielgie 8 kwietnia, 14:00
Noteć Inowrocław 2-2 Spójnia Białe Błota 8 kwietnia, 11:00
KKP II Bydgoszcz 0-5 GOKSiR Start Pruszcz 8 kwietnia, 17:00
Unifreeze II Górzno 0-3 Wda/Strażak Przechowo (Świecie)
(wo)

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Unifreeze II Górzno 0-3 Fuks Wielowicz
(wo)
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 0-2 KKP II Bydgoszcz 11 kwietnia, 16:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-1 Noteć Inowrocław 15 kwietnia, 17:00
Spójnia Białe Błota 4-0 Gwiazda II Toruń 15 kwietnia, 10:00
Mustang Wielgie 5-1 GLKS Osielsko Żołędowo 15 kwietnia, 14:00
Tucholanka Tuchola 0-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 14 kwietnia, 17:00
WAP Włocławek 12-0 Legia Chełmża 15 kwietnia, 12:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Fuks Wielowicz 0-3 WAP Włocławek 22 kwietnia, 15:00
Legia Chełmża 0-1 Tucholanka Tuchola 22 kwietnia, 12:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-2 Mustang Wielgie 21 kwietnia, 12:00
GLKS Osielsko Żołędowo 1-8 Spójnia Białe Błota 21 kwietnia, 13:00
Gwiazda II Toruń 0-0 GOKSiR Start Pruszcz 22 kwietnia, 14:00
Noteć Inowrocław 6-0 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 22 kwietnia, 17:00
KKP II Bydgoszcz 3-0 Unifreeze II Górzno
(wo)

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

GLKS Osielsko Żołędowo 2-5 GOKSiR Start Pruszcz 29 kwietnia, 12:00
KKP II Bydgoszcz 4-0 Fuks Wielowicz 29 kwietnia, 17:00
Unifreeze II Górzno 0-3 Noteć Inowrocław
(wo)
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 5-0 Gwiazda II Toruń 28 kwietnia, 14:00
Spójnia Białe Błota 4-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 29 kwietnia, 10:00
Mustang Wielgie 4-0 Legia Chełmża 29 kwietnia, 12:00
Tucholanka Tuchola 2-4 WAP Włocławek 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Fuks Wielowicz 4-4 Tucholanka Tuchola 6 maja, 15:00
WAP Włocławek 5-2 Mustang Wielgie 6 maja, 16:00
Legia Chełmża 0-3 Spójnia Białe Błota 6 maja, 12:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-4 GOKSiR Start Pruszcz 5 maja, 16:00
GLKS Osielsko Żołędowo 5-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 6 maja, 13:00
Gwiazda II Toruń 3-0 Unifreeze II Górzno
(wo)
Noteć Inowrocław 3-0 KKP II Bydgoszcz 6 maja, 16:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Noteć Inowrocław 3-0 Fuks Wielowicz 13 maja, 13:00
KKP II Bydgoszcz 4-0 Gwiazda II Toruń 13 maja, 17:00
Unifreeze II Górzno 0-3 GLKS Osielsko Żołędowo
(wo)
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 1-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 12 maja, 16:00
GOKSiR Start Pruszcz 5-0 Legia Chełmża 13 maja, 17:00
Spójnia Białe Błota 1-6 WAP Włocławek 13 maja, 10:00
Mustang Wielgie 6-0 Tucholanka Tuchola 12 maja, 12:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Fuks Wielowicz 1-4 Mustang Wielgie 20 maja, 15:00
Tucholanka Tuchola 1-6 Spójnia Białe Błota 20 maja, 11:00
WAP Włocławek 3-0 GOKSiR Start Pruszcz 20 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Legia Chełmża 1-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 19 maja, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-0 Unifreeze II Górzno
(wo)
GLKS Osielsko Żołędowo 4-2 KKP II Bydgoszcz 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (20 maja, 12:00) odwołany
Gwiazda II Toruń 0-6 Noteć Inowrocław 20 maja, 15:45

Kolejka 23 - 26-27 maja

Gwiazda II Toruń 1-3 Fuks Wielowicz 27 maja, 16:30
Noteć Inowrocław 7-4 GLKS Osielsko Żołędowo 27 maja, 11:00
KKP II Bydgoszcz 0-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 27 maja, 17:00
Unifreeze II Górzno 0-3 Legia Chełmża
(wo)
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 1-3 WAP Włocławek 26 maja, 16:30
GOKSiR Start Pruszcz 3-0 Tucholanka Tuchola 27 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Spójnia Białe Błota 3-2 Mustang Wielgie 27 maja, 10:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Fuks Wielowicz 0-2 Spójnia Białe Błota 3 czerwca, 17:00
Mustang Wielgie 4-1 GOKSiR Start Pruszcz 3 czerwca, 16:00
Tucholanka Tuchola 2-4 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2 czerwca, 10:00
WAP Włocławek 3-0 Unifreeze II Górzno
(wo)
Legia Chełmża 3-0 KKP II Bydgoszcz 3 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-3 Noteć Inowrocław 3 czerwca, 11:00
GLKS Osielsko Żołędowo 8-3 Gwiazda II Toruń 3 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

GLKS Osielsko Żołędowo 1-2 Fuks Wielowicz 10 czerwca, 18:00
Gwiazda II Toruń 2-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 10 czerwca, 16:30
Noteć Inowrocław 5-1 Legia Chełmża 12 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (10 czerwca, 14:00) odwołany
KKP II Bydgoszcz 0-4 WAP Włocławek 10 czerwca, 14:00
Unifreeze II Górzno 0-3 Tucholanka Tuchola
(wo)
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 0-4 Mustang Wielgie 10 czerwca, 14:00
GOKSiR Start Pruszcz 1-1 Spójnia Białe Błota 9 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Fuks Wielowicz 3-3 GOKSiR Start Pruszcz 17 czerwca, 14:00
Spójnia Białe Błota 6-1 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 17 czerwca, 10:00
Mustang Wielgie 3-0 Unifreeze II Górzno
(wo)
Tucholanka Tuchola 4-2 KKP II Bydgoszcz 17 czerwca, 14:00
WAP Włocławek 1-6 Noteć Inowrocław 17 czerwca, 12:00
Legia Chełmża 3-1 Gwiazda II Toruń 17 czerwca, 15:30
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 5-2 GLKS Osielsko Żołędowo 16 czerwca, 16:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas