[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2017/2018, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sztorm II Gdańsk 4 10 3 1 0 46-2 2 0 0 41-1 1 1 0 5-1 1 3 1 0 0 6-1
2.  Pogoń Tczew 4 10 3 1 0 23-5 2 0 0 14-2 1 1 0 9-3 1 1 0 1 0 2-2
3.  Lechia II Gdańsk 5 10 3 1 1 25-10 1 1 0 14-2 2 0 1 11-8 2 1 0 1 1 3-8
4.  Czarni Pruszcz Gdański 4 10 3 1 0 19-3 2 0 0 5-1 1 1 0 14-2
5.  Lew Lębork 5 9 3 0 2 23-11 2 0 0 9-1 1 0 2 14-10
6.  Stal Jezierzyce 3 6 2 0 1 7-5 1 0 1 2-5 1 0 0 5-0
7.  GKS Żukowo 4 6 2 0 2 10-10 2 0 0 10-1 0 0 2 0-9
8.  GOSRiT Luzino 5 4 1 1 3 10-16 1 1 1 9-6 0 0 2 1-10
9.  TKKF Checz Gdynia 5 3 1 0 4 4-30 0 0 2 1-19 1 0 2 3-11
10.  Olimpico Malbork 5 1 0 1 4 2-14 0 1 2 1-9 0 0 2 1-5
11.  Canicuła Bytów 4 0 0 0 4 0-63 0 0 2 0-16 0 0 2 0-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Sztorm II Gdańsk    6-1 35-0 
 2 Pogoń Tczew    8-2 6-0 
 3 Lechia II Gdańsk2-2     12-0 
 4 Czarni Pruszcz Gdański    2-1 3-0* 
 5 Lew Lębork    6-1 3-0 
 6 Stal Jezierzyce0-4     2-1 
 7 GKS Żukowo    4-0 6-1 
 8 GOSRiT Luzino2-3 2-2     5-1 
 9 TKKF Checz Gdynia1-7 0-12     
 10 Olimpico Malbork1-1 0-7 0-1     
 11 Canicuła Bytów0-11 0-5     

REKLAMA

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: Stal Jezierzyce.
 
Sztorm II Gdańsk 6-1 Lechia II Gdańsk 27 sierpnia, 9:00
Canicuła Bytów 0-11 Lew Lębork 27 sierpnia, 11:00
Olimpico Malbork 0-1 TKKF Checz Gdynia 26 sierpnia, 13:00
Pogoń Tczew 6-0 GKS Żukowo 26 sierpnia, 11:00
GOSRiT Luzino 2-2 Czarni Pruszcz Gdański 27 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: Czarni Pruszcz Gdański.
 
GKS Żukowo 4-0 GOSRiT Luzino 3 września, 14:00
TKKF Checz Gdynia 1-7 Pogoń Tczew 3 września, 14:00
Lew Lębork 3-0 Olimpico Malbork 3 września, 12:00
Lechia II Gdańsk 12-0 Canicuła Bytów 3 września, 11:00
Stal Jezierzyce 0-4 Sztorm II Gdańsk 3 września, 11:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: Sztorm II Gdańsk.
 
Canicuła Bytów 0-5 Stal Jezierzyce 10 września, 11:00
Olimpico Malbork 0-7 Lechia II Gdańsk 10 września, 13:00
Pogoń Tczew 8-2 Lew Lębork 9 września, 11:00
GOSRiT Luzino 5-1 TKKF Checz Gdynia 10 września, 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 3-0 GKS Żukowo 9 września, 13:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 4 - 16-17 września

Pauza: GKS Żukowo.
 
TKKF Checz Gdynia 0-12 Czarni Pruszcz Gdański 17 września, 14:00
Lew Lębork 6-1 GOSRiT Luzino 17 września, 15:00
Lechia II Gdańsk 2-2 Pogoń Tczew 17 września, 15:00
Stal Jezierzyce 2-1 Olimpico Malbork 17 września, 11:00
Sztorm II Gdańsk 35-0 Canicuła Bytów 16 września, 15:00

REKLAMA

Kolejka 5 - 23-24 września

Pauza: Canicuła Bytów.
 
Olimpico Malbork 1-1 Sztorm II Gdańsk 24 września, 13:00
Pogoń Tczew - Stal Jezierzyce 11 listopada, 11:00
GOSRiT Luzino 2-3 Lechia II Gdańsk 24 września, 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 Lew Lębork 23 września, 13:00
GKS Żukowo 6-1 TKKF Checz Gdynia 24 września, 15:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Pauza: TKKF Checz Gdynia.
 
Lew Lębork - GKS Żukowo 1 października, 12:00
Lechia II Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 1 października, 13:00
Stal Jezierzyce - GOSRiT Luzino 30 września, 13:00
Sztorm II Gdańsk - Pogoń Tczew 1 października, 19:00
Canicuła Bytów - Olimpico Malbork 1 października, 17:00

REKLAMA

Kolejka 7 - 7-8 października

Pauza: Olimpico Malbork.
 
Pogoń Tczew - Canicuła Bytów
GOSRiT Luzino - Sztorm II Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański - Stal Jezierzyce
GKS Żukowo - Lechia II Gdańsk
TKKF Checz Gdynia - Lew Lębork

Kolejka 8 - 14-15 października

Pauza: Lew Lębork.
 
Lechia II Gdańsk - TKKF Checz Gdynia
Stal Jezierzyce - GKS Żukowo
Sztorm II Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański
Canicuła Bytów - GOSRiT Luzino
Olimpico Malbork - Pogoń Tczew

Kolejka 9 - 21-22 października

Pauza: Pogoń Tczew.
 
GOSRiT Luzino - Olimpico Malbork
Czarni Pruszcz Gdański - Canicuła Bytów
GKS Żukowo - Sztorm II Gdańsk
TKKF Checz Gdynia - Stal Jezierzyce
Lew Lębork - Lechia II Gdańsk

Kolejka 10 - 28-29 października

Pauza: Lechia II Gdańsk.
 
Stal Jezierzyce - Lew Lębork
Sztorm II Gdańsk - TKKF Checz Gdynia
Canicuła Bytów - GKS Żukowo
Olimpico Malbork - Czarni Pruszcz Gdański
Pogoń Tczew - GOSRiT Luzino

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Pauza: GOSRiT Luzino.
 
Czarni Pruszcz Gdański - Pogoń Tczew
GKS Żukowo - Olimpico Malbork
TKKF Checz Gdynia - Canicuła Bytów
Lew Lębork - Sztorm II Gdańsk
Lechia II Gdańsk - Stal Jezierzyce

Kolejka 12

Pauza: Stal Jezierzyce.
 
Lechia II Gdańsk - Sztorm II Gdańsk
Lew Lębork - Canicuła Bytów
TKKF Checz Gdynia - Olimpico Malbork
GKS Żukowo - Pogoń Tczew
Czarni Pruszcz Gdański - GOSRiT Luzino

Kolejka 13

Pauza: Czarni Pruszcz Gdański.
 
GOSRiT Luzino - GKS Żukowo
Pogoń Tczew - TKKF Checz Gdynia
Olimpico Malbork - Lew Lębork
Canicuła Bytów - Lechia II Gdańsk
Sztorm II Gdańsk - Stal Jezierzyce

Kolejka 14

Pauza: Sztorm II Gdańsk.
 
Stal Jezierzyce - Canicuła Bytów
Lechia II Gdańsk - Olimpico Malbork
Lew Lębork - Pogoń Tczew
TKKF Checz Gdynia - GOSRiT Luzino
GKS Żukowo - Czarni Pruszcz Gdański

Kolejka 15

Pauza: GKS Żukowo.
 
Czarni Pruszcz Gdański - TKKF Checz Gdynia
GOSRiT Luzino - Lew Lębork
Pogoń Tczew - Lechia II Gdańsk
Olimpico Malbork - Stal Jezierzyce
Canicuła Bytów - Sztorm II Gdańsk

Kolejka 16

Pauza: Canicuła Bytów.
 
Sztorm II Gdańsk - Olimpico Malbork
Stal Jezierzyce - Pogoń Tczew
Lechia II Gdańsk - GOSRiT Luzino
Lew Lębork - Czarni Pruszcz Gdański
TKKF Checz Gdynia - GKS Żukowo

Kolejka 17

Pauza: TKKF Checz Gdynia.
 
GKS Żukowo - Lew Lębork
Czarni Pruszcz Gdański - Lechia II Gdańsk
GOSRiT Luzino - Stal Jezierzyce
Pogoń Tczew - Sztorm II Gdańsk
Olimpico Malbork - Canicuła Bytów

Kolejka 18

Pauza: Olimpico Malbork.
 
Canicuła Bytów - Pogoń Tczew
Sztorm II Gdańsk - GOSRiT Luzino
Stal Jezierzyce - Czarni Pruszcz Gdański
Lechia II Gdańsk - GKS Żukowo
Lew Lębork - TKKF Checz Gdynia

Kolejka 19

Pauza: Lew Lębork.
 
TKKF Checz Gdynia - Lechia II Gdańsk
GKS Żukowo - Stal Jezierzyce
Czarni Pruszcz Gdański - Sztorm II Gdańsk
GOSRiT Luzino - Canicuła Bytów
Pogoń Tczew - Olimpico Malbork

Kolejka 20

Pauza: Pogoń Tczew.
 
Olimpico Malbork - GOSRiT Luzino
Canicuła Bytów - Czarni Pruszcz Gdański
Sztorm II Gdańsk - GKS Żukowo
Stal Jezierzyce - TKKF Checz Gdynia
Lechia II Gdańsk - Lew Lębork

Kolejka 21

Pauza: Lechia II Gdańsk.
 
Lew Lębork - Stal Jezierzyce
TKKF Checz Gdynia - Sztorm II Gdańsk
GKS Żukowo - Canicuła Bytów
Czarni Pruszcz Gdański - Olimpico Malbork
GOSRiT Luzino - Pogoń Tczew

Kolejka 22

Pauza: GOSRiT Luzino.
 
Pogoń Tczew - Czarni Pruszcz Gdański
Olimpico Malbork - GKS Żukowo
Canicuła Bytów - TKKF Checz Gdynia
Sztorm II Gdańsk - Lew Lębork
Stal Jezierzyce - Lechia II Gdańsk

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas