[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2017/2018, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Tczew 20 55 18 1 1 110-11 9 0 1 60-7 9 1 0 50-4
2.  Lechia II Gdańsk 20 49 16 1 3 87-29 8 1 1 41-11 8 0 2 46-18
3.  Sztorm II Gdańsk 20 43 14 1 5 106-18 8 0 2 73-9 6 1 3 33-9
4.  Lew Lębork 20 34 11 1 8 78-53 6 1 3 42-22 5 0 5 36-31
5.  GOSRiT Luzino 20 28 9 1 10 44-46 4 1 5 24-24 5 0 5 20-22
6.  Czarni Pruszcz Gdański 20 26 8 2 10 37-48 6 0 4 16-19 2 2 6 21-29
7.  Stal Jezierzyce 20 25 8 1 11 44-56 4 1 5 25-24 4 0 6 19-32
8.  GKS Żukowo 20 23 7 2 11 45-67 5 1 4 28-33 2 1 7 17-34
9.  Canicuła Bytów 20 15 5 0 15 34-166 3 0 7 14-59 2 0 8 20-107
10.  TKKF Checz Gdynia 20 18 6 0 14 25-77 4 0 6 19-44 2 0 8 6-33
 Olimpico Malbork 20 8 2 2 16 17-56 1 1 8 5-28 1 1 8 12-28
Olimpico Malbork zostało wycofane z rozgrywek po rundzie jesiennej.
TKKF Checz Gdynia zostało wycofane z rozgrywek po 20. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Pogoń Tczew    2-3 3-0 8-2 3-0 6-0 3-1 6-0 19-0 7-1 3-0* 
 2 Lechia II Gdańsk2-2     2-1 6-2 7-1 0-3* 2-1 3-1 12-0 4-0 3-0* 
 3 Sztorm II Gdańsk0-3* 6-1     5-2 0-3* 6-0 12-0 3-0* 35-0 3-0* 3-0* 
 4 Lew Lębork0-2 3-2 0-5     6-1 5-0 8-1 6-6 10-3 1-2 3-0 
 5 GOSRiT Luzino0-5 2-3 0-5 0-3     2-2 1-4 3-1 8-0 5-1 3-0 
 6 Czarni Pruszcz Gdański0-2 0-9 0-4 2-1 0-1     2-1 3-0* 5-1 1-0 3-0* 
 7 Stal Jezierzyce1-4 2-6 0-4 8-2 0-1 1-1     5-0 3-5 3-0* 2-1 
 8 GKS Żukowo0-9 0-2 0-10 1-3 4-0 2-1 4-0     9-5 6-1 2-2 
 9 Canicuła Bytów0-12 2-8 3-0* 0-11 0-9 3-2 0-5 0-3     3-0* 3-9 
 10 TKKF Checz Gdynia1-7 1-5 0-3* 1-7 2-1 0-12 0-3* 5-3 6-3     3-0* 
 11 Olimpico Malbork0-4 0-7 1-1 0-3* 0-3* 4-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-1     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: Stal Jezierzyce.
 
Sztorm II Gdańsk 6-1 Lechia II Gdańsk 27 sierpnia, 9:00
Canicuła Bytów 0-11 Lew Lębork 27 sierpnia, 11:00
Olimpico Malbork 0-1 TKKF Checz Gdynia 26 sierpnia, 13:00
Pogoń Tczew 6-0 GKS Żukowo 26 sierpnia, 11:00
GOSRiT Luzino 2-2 Czarni Pruszcz Gdański 27 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: Czarni Pruszcz Gdański.
 
GKS Żukowo 4-0 GOSRiT Luzino 3 września, 14:00
TKKF Checz Gdynia 1-7 Pogoń Tczew 3 września, 14:00
Lew Lębork 3-0 Olimpico Malbork 3 września, 12:00
Lechia II Gdańsk 12-0 Canicuła Bytów 3 września, 11:00
Stal Jezierzyce 0-4 Sztorm II Gdańsk 3 września, 11:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: Sztorm II Gdańsk.
 
Canicuła Bytów 0-5 Stal Jezierzyce 10 września, 11:00
Olimpico Malbork 0-7 Lechia II Gdańsk 10 września, 13:00
Pogoń Tczew 8-2 Lew Lębork 9 września, 11:00
GOSRiT Luzino 5-1 TKKF Checz Gdynia 10 września, 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 3-0 GKS Żukowo 9 września, 13:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 4 - 16-17 września

Pauza: GKS Żukowo.
 
TKKF Checz Gdynia 0-12 Czarni Pruszcz Gdański 17 września, 14:00
Lew Lębork 6-1 GOSRiT Luzino 17 września, 15:00
Lechia II Gdańsk 2-2 Pogoń Tczew 17 września, 15:00
Stal Jezierzyce 2-1 Olimpico Malbork 17 września, 11:00
Sztorm II Gdańsk 35-0 Canicuła Bytów 16 września, 15:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Pauza: Canicuła Bytów.
 
Olimpico Malbork 1-1 Sztorm II Gdańsk 24 września, 13:00
Pogoń Tczew 3-1 Stal Jezierzyce 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) odwołany
GOSRiT Luzino 2-3 Lechia II Gdańsk 24 września, 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 Lew Lębork 23 września, 13:00
GKS Żukowo 6-1 TKKF Checz Gdynia 24 września, 15:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Pauza: TKKF Checz Gdynia.
 
Lew Lębork 6-6 GKS Żukowo 1 października, 12:00
Lechia II Gdańsk 0-3 Czarni Pruszcz Gdański 1 października, 13:00
(wo)
na boisku 4-1
Stal Jezierzyce 0-1 GOSRiT Luzino 30 września, 13:00
Canicuła Bytów 3-9 Olimpico Malbork 1 października, 17:00
Pogoń Tczew 3-0 Sztorm II Gdańsk 19 października, 15:00
w pierwotnym terminie (1 października, 19:00) w Gdańsku odwołany

Kolejka 7 - 7-8 października

Pauza: Olimpico Malbork.
 
Pogoń Tczew 19-0 Canicuła Bytów 7 października, 13:30
GOSRiT Luzino 0-5 Sztorm II Gdańsk 8 października, 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 Stal Jezierzyce 7 października, 11:00
GKS Żukowo 0-2 Lechia II Gdańsk 8 października, 15:00
TKKF Checz Gdynia 1-7 Lew Lębork 8 października, 11:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Pauza: Lew Lębork.
 
Lechia II Gdańsk 4-0 TKKF Checz Gdynia 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (15 października, 15:00) odwołany / w drugim terminie (8 listopada, 14:00) odwołany
Stal Jezierzyce 5-0 GKS Żukowo 15 października, 13:00
Sztorm II Gdańsk 6-0 Czarni Pruszcz Gdański 15 października, 19:00
Canicuła Bytów 0-9 GOSRiT Luzino 14 października, 11:00
Olimpico Malbork 0-4 Pogoń Tczew 15 października, 13:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Pauza: Pogoń Tczew.
 
GOSRiT Luzino 3-0 Olimpico Malbork 22 października, 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 5-1 Canicuła Bytów 21 października, 13:00
GKS Żukowo 0-10 Sztorm II Gdańsk 22 października, 15:00
TKKF Checz Gdynia 0-3 Stal Jezierzyce 21 października, 11:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Lew Lębork 3-2 Lechia II Gdańsk 22 października, 12:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Pauza: Lechia II Gdańsk.
 
Stal Jezierzyce 8-2 Lew Lębork 12 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
Sztorm II Gdańsk 3-0 TKKF Checz Gdynia 18 listopada, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Canicuła Bytów 0-3 GKS Żukowo 29 października, 13:00
Olimpico Malbork 4-0 Czarni Pruszcz Gdański 29 października, 13:00
Pogoń Tczew 3-0 GOSRiT Luzino 28 października, 11:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Pauza: GOSRiT Luzino.
 
Czarni Pruszcz Gdański 0-2 Pogoń Tczew 4 listopada, 14:00
GKS Żukowo 2-2 Olimpico Malbork 5 listopada, 11:00
TKKF Checz Gdynia 6-3 Canicuła Bytów 5 listopada, 11:00
Lew Lębork 0-5 Sztorm II Gdańsk 4 listopada, 16:00
Lechia II Gdańsk 2-1 Stal Jezierzyce 5 listopada, 15:00

Kolejka 12 - 28 marca

Pauza: Stal Jezierzyce.
 
Lechia II Gdańsk 2-1 Sztorm II Gdańsk 31 marca, 15:00
Lew Lębork 10-3 Canicuła Bytów 31 marca, 11:00
TKKF Checz Gdynia 3-0 Olimpico Malbork
(wo)
GKS Żukowo 0-9 Pogoń Tczew 30 marca, 19:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-1 GOSRiT Luzino 29 marca, 15:00

Kolejka 13 - 7-8 kwietnia

Pauza: Czarni Pruszcz Gdański.
 
GOSRiT Luzino 3-1 GKS Żukowo 7 kwietnia, 11:00
Pogoń Tczew 7-1 TKKF Checz Gdynia 7 kwietnia, 11:00
Olimpico Malbork 0-3 Lew Lębork
(wo)
Canicuła Bytów 2-8 Lechia II Gdańsk 8 kwietnia, 13:30
Sztorm II Gdańsk 12-0 Stal Jezierzyce 8 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Pauza: Sztorm II Gdańsk.
 
Stal Jezierzyce 3-5 Canicuła Bytów 15 kwietnia, 11:00
Lechia II Gdańsk 3-0 Olimpico Malbork
(wo)
Lew Lębork 0-2 Pogoń Tczew 15 kwietnia, 11:00
TKKF Checz Gdynia 2-1 GOSRiT Luzino 14 kwietnia, 11:00
GKS Żukowo 2-1 Czarni Pruszcz Gdański 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

Pauza: GKS Żukowo.
 
Czarni Pruszcz Gdański 1-0 TKKF Checz Gdynia 22 kwietnia, 16:00
GOSRiT Luzino 0-3 Lew Lębork 20 kwietnia, 17:00
Pogoń Tczew 2-3 Lechia II Gdańsk 22 kwietnia, 15:00
Olimpico Malbork 0-3 Stal Jezierzyce
(wo)
Canicuła Bytów 3-0 Sztorm II Gdańsk 22 kwietnia, 13:30
(wo)
na boisku 3-5

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Pauza: Canicuła Bytów.
 
Sztorm II Gdańsk 3-0 Olimpico Malbork
(wo)
Stal Jezierzyce 1-4 Pogoń Tczew 29 kwietnia, 11:00
Lechia II Gdańsk 7-1 GOSRiT Luzino 29 kwietnia, 13:00
Lew Lębork 5-0 Czarni Pruszcz Gdański 29 kwietnia, 11:00
TKKF Checz Gdynia 5-3 GKS Żukowo 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 5-6 maja

Pauza: TKKF Checz Gdynia.
 
Sztorm II Gdańsk 0-3 Pogoń Tczew 6 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
GKS Żukowo 1-3 Lew Lębork 6 maja, 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-9 Lechia II Gdańsk 6 maja, 15:00
GOSRiT Luzino 1-4 Stal Jezierzyce 5 maja, 11:00
Olimpico Malbork 0-3 Canicuła Bytów
(wo)

Kolejka 18 - 12-13 maja

Pauza: Olimpico Malbork.
 
Canicuła Bytów 0-12 Pogoń Tczew 13 maja, 11:00
Sztorm II Gdańsk 0-3 GOSRiT Luzino 12 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-1
Stal Jezierzyce 1-1 Czarni Pruszcz Gdański 13 maja, 11:00
Lechia II Gdańsk 3-1 GKS Żukowo 13 maja, 13:00
Lew Lębork 1-2 TKKF Checz Gdynia 12 maja, 14:30

Kolejka 19 - 19-20 maja

Pauza: Lew Lębork.
 
TKKF Checz Gdynia 1-5 Lechia II Gdańsk 21 maja, 17:30
GKS Żukowo 4-0 Stal Jezierzyce 19 maja, 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-4 Sztorm II Gdańsk 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 15:00) odwołany
GOSRiT Luzino 8-0 Canicuła Bytów 19 maja, 11:00
Pogoń Tczew 3-0 Olimpico Malbork
(wo)

Kolejka 20 - 26-27 maja

Pauza: Pogoń Tczew.
 
Olimpico Malbork 0-3 GOSRiT Luzino
(wo)
Canicuła Bytów 3-2 Czarni Pruszcz Gdański 26 maja, 15:00
Sztorm II Gdańsk 3-0 GKS Żukowo 26 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Stal Jezierzyce 3-0 TKKF Checz Gdynia 27 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Lechia II Gdańsk 6-2 Lew Lębork 27 maja, 13:00

Kolejka 21 - 2-3 czerwca

Pauza: Lechia II Gdańsk.
 
Lew Lębork 8-1 Stal Jezierzyce 2 czerwca, 11:00
TKKF Checz Gdynia 0-3 Sztorm II Gdańsk
(wo)
GKS Żukowo 9-5 Canicuła Bytów 3 czerwca, 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 3-0 Olimpico Malbork
(wo)
GOSRiT Luzino 0-5 Pogoń Tczew 2 czerwca, 11:00

Kolejka 22 - 9-10 czerwca

Pauza: GOSRiT Luzino.
 
Pogoń Tczew 6-0 Czarni Pruszcz Gdański 9 czerwca, 11:00
Olimpico Malbork 0-3 GKS Żukowo
(wo)
Canicuła Bytów 3-0 TKKF Checz Gdynia
(wo)
Sztorm II Gdańsk 5-2 Lew Lębork 10 czerwca, 19:00
Stal Jezierzyce 2-6 Lechia II Gdańsk 10 czerwca, 17:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas