[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  WKS Rząśnik 22 56 18 2 2 108-40 10 0 1 67-15 8 2 1 41-25
2.  Wicher II Kobyłka 21 44 14 2 5 54-32 7 2 1 28-14 7 0 4 26-18 2 6 2 0 0 4-1
3.  Rządza Załubice 22 44 13 5 4 67-26 6 3 2 39-16 7 2 2 28-10 2 0 0 0 2 1-4
4.  Korona Jadów 22 39 12 3 7 69-36 8 2 1 45-14 4 1 6 24-22 2 4 1 1 0 5-1
5.  GKS Dąbrówka 22 39 12 3 7 55-33 7 1 3 32-13 5 2 4 23-20 2 1 0 1 1 1-5
6.  Dąb II Wieliszew 22 38 12 2 8 61-41 8 0 3 34-15 4 2 5 27-26
7.  Orły Zielonka 22 32 9 5 8 56-48 7 2 2 36-22 2 3 6 20-26
8.  Mazur II Radzymin 22 27 8 3 11 49-65 6 1 4 30-20 2 2 7 19-45
9.  Sokół II Serock 22 25 7 4 11 52-70 4 3 4 31-27 3 1 7 21-43
10.  Wisła Zakroczym 22 19 6 1 15 32-83 4 1 6 17-30 2 0 9 15-53
11.  Farmacja Tarchomin (Warszawa) 21 11 3 2 16 27-91 1 1 9 12-48 2 1 7 15-43
12.  Pogoń Józefów 22 3 1 0 21 23-88 1 0 10 13-35 0 0 11 10-53
ŁKS II Łochów i Rotavia Nieporęt wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Pogoń Józefów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 WKS Rząśnik    6-0 1-2 6-2 3-0 3-2 4-2 12-0 13-4 6-0 7-0 6-3 
 2 Wicher II Kobyłka3-3     1-0 1-0 3-2 0-3 3-2 2-1 2-2 7-0 6-1 
 3 Rządza Załubice8-1 1-3     2-2 0-5 4-0 0-0 1-1 8-2 7-1 2-0 6-1 
 4 Korona Jadów2-2 3-2 0-4     1-1 1-0 4-2 5-1 3-0 6-0 11-2 9-0 
 5 GKS Dąbrówka3-4 0-3 2-2 0-4     3-0 2-0 4-0 2-0 6-0 7-0 3-0* 
 6 Dąb II Wieliszew1-3 1-2 1-0 2-1 2-3     6-1 5-1 5-0 5-2 3-2 3-0* 
 7 Orły Zielonka3-7 3-0 2-2 2-0 3-2 3-3     2-6 5-0 5-1 5-1 3-0* 
 8 Mazur II Radzymin2-3 4-3 0-1 1-3 3-0 4-2 1-0     2-5 8-1 2-2 3-0* 
 9 Sokół II Serock1-2 0-1 0-3 5-2 3-3 3-3 1-1 5-3     3-2 3-4 7-3 
 10 Wisła Zakroczym2-5 0-5 1-4 2-1 1-2 2-3 0-5 2-2 1-0     2-1 4-2 
 11 Farmacja Tarchomin (Warszawa)0-8 0-4 2-7 1-6 0-2 0-5 3-3 1-3 2-5 0-5     3-0* 
 12 Pogoń Józefów0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-3 3-6 2-4 6-1 0-3* 0-3* 1-3     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Wicher II Kobyłka, Wisła Zakroczym.
 
WKS Rząśnik 7-0 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 20 sierpnia, 17:00
Pogoń Józefów 1-3 GKS Dąbrówka 19 sierpnia, 11:00
w Kobyłce
Orły Zielonka 2-0 Korona Jadów 19 sierpnia, 13:00
Sokół II Serock 3-3 Dąb II Wieliszew 19 sierpnia, 16:00
Rządza Załubice 1-1 Mazur II Radzymin 23 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) w Radzyminie odwołany

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Farmacja Tarchomin (Warszawa) 0-5 Wisła Zakroczym 26 sierpnia, 16:00
na stadionie Hutnika / na boisku 1-5
Rządza Załubice 1-3 Wicher II Kobyłka 26 sierpnia, 11:00
Dąb II Wieliszew 5-1 Mazur II Radzymin 27 sierpnia, 13:00
Korona Jadów 3-0 Sokół II Serock 27 sierpnia, 15:00
GKS Dąbrówka 2-0 Orły Zielonka 26 sierpnia, 18:00
w Kobyłce
WKS Rząśnik 6-3 Pogoń Józefów 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: Rządza Załubice, Wisła Zakroczym.
 
Pogoń Józefów 1-3 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 2 września, 18:30
w Ząbkach
Orły Zielonka 3-7 WKS Rząśnik 2 września, 18:15
Sokół II Serock 3-3 GKS Dąbrówka 2 września, 13:00
Mazur II Radzymin 1-3 Korona Jadów 31 sierpnia, 17:30
Wicher II Kobyłka 0-3 Dąb II Wieliszew 3 września, 15:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: Farmacja Tarchomin (Warszawa), Dąb II Wieliszew.
 
Rządza Załubice 7-1 Wisła Zakroczym 9 września, 11:00
Korona Jadów 3-2 Wicher II Kobyłka 9 września, 14:00
GKS Dąbrówka 4-0 Mazur II Radzymin 9 września, 10:00
w Kobyłce
WKS Rząśnik 13-4 Sokół II Serock 9 września, 16:00
Pogoń Józefów 2-4 Orły Zielonka 10 września, 18:00
w Ząbkach / mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: Korona Jadów, Rządza Załubice.
 
Orły Zielonka 5-1 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 16 września, 17:45
Sokół II Serock 7-3 Pogoń Józefów 16 września, 15:00
Mazur II Radzymin 2-3 WKS Rząśnik 17 września, 10:30
Wicher II Kobyłka 3-2 GKS Dąbrówka 16 września, 19:00
Wisła Zakroczym 2-3 Dąb II Wieliszew 16 września, 11:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: Dąb II Wieliszew, GKS Dąbrówka.
 
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 2-7 Rządza Załubice 23 września, 16:00
na stadionie Hutnika
Korona Jadów 6-0 Wisła Zakroczym 23 września, 15:00
WKS Rząśnik 6-0 Wicher II Kobyłka 24 września, 16:00
Pogoń Józefów 6-1 Mazur II Radzymin 24 września, 15:30
w Ząbkach
Orły Zielonka 5-0 Sokół II Serock 23 września, 18:45

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pauza: Korona Jadów, WKS Rząśnik.
 
Sokół II Serock 3-4 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 30 września, 16:00
Mazur II Radzymin 1-0 Orły Zielonka 1 października, 16:00
Wicher II Kobyłka 6-1 Pogoń Józefów 1 października, 16:00
Wisła Zakroczym 1-2 GKS Dąbrówka 30 września, 13:30
Rządza Załubice 4-0 Dąb II Wieliszew 30 września, 11:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Pauza: GKS Dąbrówka, Pogoń Józefów.
 
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 0-5 Dąb II Wieliszew 8 października, 11:00
na stadionie Hutnika
Korona Jadów 0-4 Rządza Załubice 7 października, 15:00
WKS Rząśnik 6-0 Wisła Zakroczym 8 października, 15:00
Orły Zielonka 3-0 Wicher II Kobyłka 9 października, 18:45
Sokół II Serock 5-3 Mazur II Radzymin 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Pauza: Orły Zielonka, WKS Rząśnik.
 
Mazur II Radzymin 2-2 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 14 października, 18:00
w Kobyłce
Wicher II Kobyłka 2-2 Sokół II Serock 15 października, 17:00
Wisła Zakroczym 4-2 Pogoń Józefów 14 października, 13:00
Rządza Załubice 0-5 GKS Dąbrówka 14 października, 11:00
Dąb II Wieliszew 2-1 Korona Jadów 14 października, 11:30

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Sokół II Serock, Pogoń Józefów.
 
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 1-6 Korona Jadów 22 października, 11:00
na stadionie Hutnika
GKS Dąbrówka 3-0 Dąb II Wieliszew 21 października, 15:30
w Kobyłce
WKS Rząśnik 1-2 Rządza Załubice 22 października, 15:00
Orły Zielonka 5-1 Wisła Zakroczym 21 października, 18:45
Mazur II Radzymin 4-3 Wicher II Kobyłka 22 października, 11:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: Orły Zielonka, Mazur II Radzymin.
 
Wicher II Kobyłka - Farmacja Tarchomin (Warszawa) 29 października, 15:00
mecz przerwany w 87. minucie przy stanie 0-0 z powodu awarii oświetlenia
Wisła Zakroczym 1-0 Sokół II Serock 28 października, 13:00
Rządza Załubice 6-1 Pogoń Józefów 28 października, 11:00
Dąb II Wieliszew 1-3 WKS Rząśnik 29 października, 11:00
Korona Jadów 1-1 GKS Dąbrówka 28 października, 15:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Pauza: Wicher II Kobyłka, Sokół II Serock.
 
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 0-2 GKS Dąbrówka 5 listopada, 14:00
na stadionie Hutnika
WKS Rząśnik 6-2 Korona Jadów 5 listopada, 14:00
Pogoń Józefów 3-6 Dąb II Wieliszew 5 listopada, 15:00
w Ząbkach
Orły Zielonka 2-2 Rządza Załubice 4 listopada, 16:00
Mazur II Radzymin 8-1 Wisła Zakroczym 5 listopada, 10:30

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Pauza: Mazur II Radzymin, Farmacja Tarchomin (Warszawa).
 
Wisła Zakroczym 0-5 Wicher II Kobyłka 11 listopada, 13:00
Rządza Załubice 8-2 Sokół II Serock 11 listopada, 12:00
Dąb II Wieliszew 6-1 Orły Zielonka 11 listopada, 15:30
Korona Jadów 9-0 Pogoń Józefów 12 listopada, 14:00
GKS Dąbrówka 3-4 WKS Rząśnik 11 listopada, 16:30
w Kobyłce

Kolejka 14 - 7-8 kwietnia

Mazur II Radzymin 0-1 Rządza Załubice 8 kwietnia, 10:00
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 0-8 WKS Rząśnik 7 kwietnia, 14:00
na stadionie Hutnika
GKS Dąbrówka 3-0 Pogoń Józefów
(wo)
Korona Jadów 4-2 Orły Zielonka 7 kwietnia, 16:00
Dąb II Wieliszew 5-0 Sokół II Serock 7 kwietnia, 15:00
Wicher II Kobyłka 7-0 Wisła Zakroczym 8 kwietnia, 12:00

Kolejka 15 - 14-15 kwietnia

Wicher II Kobyłka 3-3 WKS Rząśnik 15 kwietnia, 12:00
GKS Dąbrówka 7-0 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 14 kwietnia, 18:30
w Kobyłce
Wisła Zakroczym 2-2 Mazur II Radzymin 14 kwietnia, 15:00
Sokół II Serock 0-3 Rządza Załubice 15 kwietnia, 15:00
Orły Zielonka 3-3 Dąb II Wieliszew 14 kwietnia, 18:00
Pogoń Józefów 0-3 Korona Jadów
(wo)

Kolejka 16 - 21-22 kwietnia

Korona Jadów 11-2 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 22 kwietnia, 14:00
Wicher II Kobyłka 2-1 Mazur II Radzymin 21 kwietnia, 14:30
Sokół II Serock 3-2 Wisła Zakroczym 21 kwietnia, 12:00
Dąb II Wieliszew 3-0 Pogoń Józefów
(wo)
Rządza Załubice 0-0 Orły Zielonka 21 kwietnia, 11:00
WKS Rząśnik 3-0 GKS Dąbrówka 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 28-29 kwietnia

WKS Rząśnik 12-0 Mazur II Radzymin 29 kwietnia, 16:00
Dąb II Wieliszew 3-2 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 28 kwietnia, 15:00
Sokół II Serock 0-1 Wicher II Kobyłka 15 maja, 19:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 14:00) odwołany
Wisła Zakroczym 0-5 Orły Zielonka 28 kwietnia, 15:30
Pogoń Józefów 0-3 Rządza Załubice
(wo)
GKS Dąbrówka 0-4 Korona Jadów 28 kwietnia, 14:00
w Ząbkach

Kolejka 18 - 5-6 maja

Rządza Załubice 2-0 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 5 maja, 11:00
Wicher II Kobyłka 3-2 Orły Zielonka 6 maja, 16:30
Mazur II Radzymin 2-5 Sokół II Serock 6 maja, 12:30
Pogoń Józefów 0-3 Wisła Zakroczym
(wo)
Dąb II Wieliszew 2-3 GKS Dąbrówka 5 maja, 15:00
Korona Jadów 2-2 WKS Rząśnik 5 maja, 16:00

Kolejka 19 - 12-13 maja

Wisła Zakroczym 2-1 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 12 maja, 15:00
Sokół II Serock 1-2 WKS Rząśnik 12 maja, 13:00
Orły Zielonka 2-6 Mazur II Radzymin 12 maja, 18:00
Pogoń Józefów 0-3 Wicher II Kobyłka
(wo)
GKS Dąbrówka 2-2 Rządza Załubice 12 maja, 10:00
w Kobyłce
Korona Jadów 1-0 Dąb II Wieliszew 12 maja, 16:00

Kolejka 20 - 19-20 maja

Mazur II Radzymin 3-0 Pogoń Józefów
(wo)
Sokół II Serock 1-1 Orły Zielonka 19 maja, 17:30
GKS Dąbrówka 6-0 Wisła Zakroczym 19 maja, 16:00
w Kobyłce
Rządza Załubice 2-2 Korona Jadów 19 maja, 11:00
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 0-4 Wicher II Kobyłka 19 maja, 14:00
na stadionie Hutnika
WKS Rząśnik 3-2 Dąb II Wieliszew 20 maja, 17:00

Kolejka 21 - 26-27 maja

WKS Rząśnik 4-2 Orły Zielonka 27 maja, 14:00
Pogoń Józefów 0-3 Sokół II Serock
(wo)
GKS Dąbrówka 0-3 Wicher II Kobyłka 26 maja, 11:00
w Radzyminie
Wisła Zakroczym 2-1 Korona Jadów 26 maja, 15:00
Dąb II Wieliszew 1-0 Rządza Załubice 27 maja, 12:00
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 1-3 Mazur II Radzymin 26 maja, 16:30
na stadionie Hutnika

Kolejka 22 - 2-3 czerwca

Wicher II Kobyłka 1-0 Korona Jadów 2 czerwca, 11:00
Mazur II Radzymin 3-0 GKS Dąbrówka 3 czerwca, 11:00
Orły Zielonka 3-0 Pogoń Józefów
(wo)
Dąb II Wieliszew 5-2 Wisła Zakroczym 3 czerwca, 11:00
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 2-5 Sokół II Serock 2 czerwca, 14:00
Rządza Załubice 8-1 WKS Rząśnik 2 czerwca, 11:00

Kolejka 23 - 9-10 czerwca

Pogoń Józefów 0-3 WKS Rząśnik
(wo)
GKS Dąbrówka 2-0 Sokół II Serock 9 czerwca, 11:00
w Radzyminie
Korona Jadów 5-1 Mazur II Radzymin 9 czerwca, 17:00
Dąb II Wieliszew 1-2 Wicher II Kobyłka 9 czerwca, 15:00
Wisła Zakroczym 1-4 Rządza Załubice 9 czerwca, 15:00
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 3-3 Orły Zielonka 13 czerwca, 20:15
na stadionie Hutnika / w pierwotnym terminie (9 czerwca, 14:00) odwołany

Kolejka 24 - 17 czerwca

Wicher II Kobyłka 1-0 Rządza Załubice 14 czerwca, 20:00
Mazur II Radzymin 4-2 Dąb II Wieliszew 17 czerwca, 15:00
Sokół II Serock 5-2 Korona Jadów 17 czerwca, 15:00
w Ząbkach
Orły Zielonka 3-2 GKS Dąbrówka 17 czerwca, 11:00
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 3-0 Pogoń Józefów
(wo)
Wisła Zakroczym 2-5 WKS Rząśnik 13 czerwca, 18:30

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas