[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Koszalin (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spójnia Świdwin 28 65 21 2 5 120-36 11 0 3 76-18 10 2 2 44-18
2.  Calisia Kalisz Pomorski 28 62 19 5 4 108-34 12 2 0 68-11 7 3 4 40-23
3.  Wiarus Żółtnica 28 51 16 3 9 104-69 10 1 3 64-24 6 2 6 40-45
4.  Sad Chwiram 28 48 14 6 8 82-57 9 4 1 52-23 5 2 7 30-34
5.  Orzeł Łubowo 28 45 14 3 11 82-56 8 1 5 49-32 6 2 6 33-24
6.  Sokół Suliszewo 28 44 12 8 8 63-40 8 2 4 41-17 4 6 4 22-23 2 6 2 0 0 4-1
7.  Grom Szwecja 28 44 14 2 12 56-49 7 2 5 29-21 7 0 7 27-28 2 0 0 0 2 1-4
8.  Zawisza Grzmiąca 27 43 13 4 10 47-44 8 2 3 29-14 5 2 7 18-30
9.  Redłovia Redło 28 42 12 6 10 81-61 9 3 2 53-20 3 3 8 28-41
10.  Mechanik Turowo 28 35 10 5 13 65-70 6 3 5 36-28 4 2 8 29-42 2 3 1 0 1 7-4
11.  Hubertus Biały Bór 27 35 11 2 14 50-54 9 1 3 37-20 2 1 11 13-34 2 3 1 0 1 4-7
12.  Drzewiarz Świerczyna 28 27 7 6 15 50-95 5 4 5 28-31 2 2 10 22-64
13.  Pionier 95 Borne Sulinowo 28 26 8 2 18 40-78 3 1 10 18-31 5 1 8 22-47
14.  Legion Strączno 28 21 6 3 19 48-103 4 2 8 31-39 2 1 11 17-64
15.  Jedność Tuczno 26 6 1 3 22 20-170 0 2 12 10-66 1 1 10 10-104

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Spójnia Świdwin    1-3 13-1 4-0 0-3* 2-1 2-0 5-0 4-2 8-2 2-1 7-2 1-2 10-1 17-0 
 2 Calisia Kalisz Pomorski4-1     4-0 2-0 5-1 0-0 3-2 4-0 1-1 4-0 5-4 8-2 10-0 3-0 15-0 
 3 Wiarus Żółtnica1-3 4-2     6-2 1-5 3-1 6-2 1-1 8-1 3-2 0-2 11-1 6-0 8-2 6-0 
 4 Sad Chwiram2-2 4-1 7-3     2-1 2-2 4-2 2-2 2-1 1-3 2-1 2-2 4-1 3-1 15-1 
 5 Orzeł Łubowo2-6 1-5 1-3 4-2     3-3 3-1 4-0 1-4 4-0 5-1 4-2 1-4 4-1 12-0 
 6 Sokół Suliszewo0-2 1-1 2-2 1-3 1-0     2-0 0-1 7-2 4-2 2-0 2-3 6-0* 7-0 6-1 
 7 Grom Szwecja1-0 2-4 2-1 2-1 1-1 1-2     0-2 1-3 1-2 1-0 1-0 4-2 2-2 10-1 
 8 Zawisza Grzmiąca0-1 2-1 1-0 1-2 2-0 2-3 2-0     3-1 3-3 4-2 2-0 0-0 7-1 
 9 Redłovia Redło2-2 1-4 2-1 3-3 1-1 3-2 0-3 3-2     3-0 3-0* 11-1 2-0 8-1 11-0 
 10 Mechanik Turowo2-4 2-2 2-3 2-2 1-6 2-2 1-3 3-0 3-2     5-0* 5-1 1-2 4-1 3-0* 
 11 Hubertus Biały Bór1-2 1-1 2-3 2-1 4-3 2-0 2-4 3-1 3-2 4-2     7-0 3-1 3-0* 
 12 Drzewiarz Świerczyna0-5 1-0 2-2 3-2 1-5 0-1 0-2 0-1 4-4 1-1 2-1     7-1 2-1 5-5 
 13 Pionier 95 Borne Sulinowo1-2 0-3 3-5 2-4 3-1 0-2 2-4 0-2 1-0 1-4 0-1 1-1     1-2 3-0* 
 14 Legion Strączno2-7 3-5 3-5 1-5 1-2 2-2 0-2 4-2 2-2 5-2 3-0* 3-0 1-3     1-2 
 15 Jedność Tuczno0-7 0-8 1-11 1-3 1-4 1-1 1-2 1-4 1-3 0-6* 0-0 0-7 1-6 2-4     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Pionier 95 Borne Sulinowo.
 
Zawisza Grzmiąca 2-1 Calisia Kalisz Pomorski 19 sierpnia, 18:00
Legion Strączno 3-0 Drzewiarz Świerczyna 19 sierpnia, 18:00
Sad Chwiram 4-2 Grom Szwecja 19 sierpnia, 13:00
Mechanik Turowo 2-2 Sokół Suliszewo 19 sierpnia, 18:00
Redłovia Redło 11-0 Jedność Tuczno 20 sierpnia, 16:00
Spójnia Świdwin 2-1 Hubertus Biały Bór 6 września, 18:00
Orzeł Łubowo 1-3 Wiarus Żółtnica 19 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: Redłovia Redło.
 
Calisia Kalisz Pomorski 4-0 Wiarus Żółtnica 26 sierpnia, 15:00
Hubertus Biały Bór 4-3 Orzeł Łubowo 26 sierpnia, 17:00
Jedność Tuczno 0-7 Spójnia Świdwin 26 sierpnia, 17:00
Sokół Suliszewo 6-0 Pionier 95 Borne Sulinowo 26 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 6-2
Grom Szwecja 1-2 Mechanik Turowo 26 sierpnia, 17:00
Drzewiarz Świerczyna 3-2 Sad Chwiram 27 sierpnia, 17:00
Zawisza Grzmiąca 7-1 Legion Strączno 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: Spójnia Świdwin.
 
Legion Strączno 3-5 Calisia Kalisz Pomorski 2 września, 17:00
Sad Chwiram 2-2 Zawisza Grzmiąca 2 września, 17:00
Mechanik Turowo 5-1 Drzewiarz Świerczyna 2 września, 17:00
Redłovia Redło 3-2 Sokół Suliszewo 2 września, 17:00
Orzeł Łubowo 12-0 Jedność Tuczno 2 września, 17:00
Wiarus Żółtnica 0-2 Hubertus Biały Bór 2 września, 17:00
Grom Szwecja 4-2 Pionier 95 Borne Sulinowo 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: Orzeł Łubowo.
 
Calisia Kalisz Pomorski 5-4 Hubertus Biały Bór 9 września, 15:00
Jedność Tuczno 1-11 Wiarus Żółtnica 9 września, 17:00
Sokół Suliszewo 0-2 Spójnia Świdwin 9 września, 17:00
Grom Szwecja 1-3 Redłovia Redło 9 września, 17:00
Drzewiarz Świerczyna 7-1 Pionier 95 Borne Sulinowo 10 września, 17:00
Zawisza Grzmiąca 3-3 Mechanik Turowo 9 września, 17:00
Legion Strączno 1-5 Sad Chwiram 6 września, 17:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: Wiarus Żółtnica.
 
Sad Chwiram 4-1 Calisia Kalisz Pomorski 9 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (16 września, 17:00) odwołany
Mechanik Turowo 4-1 Legion Strączno 16 września, 17:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-2 Zawisza Grzmiąca 16 września, 16:00
Redłovia Redło 11-1 Drzewiarz Świerczyna 16 września, 17:00
Spójnia Świdwin 2-0 Grom Szwecja 16 września, 17:00
Orzeł Łubowo 3-3 Sokół Suliszewo 16 września, 17:00
Hubertus Biały Bór - Jedność Tuczno 16 września, 17:00
przerwany po I połowie przy stanie 11-0 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: Hubertus Biały Bór.
 
Calisia Kalisz Pomorski 15-0 Jedność Tuczno 23 września, 14:00
Sokół Suliszewo 2-2 Wiarus Żółtnica 23 września, 16:00
Grom Szwecja 1-1 Orzeł Łubowo 23 września, 16:00
Drzewiarz Świerczyna 0-5 Spójnia Świdwin 24 września, 16:00
Zawisza Grzmiąca 3-1 Redłovia Redło 23 września, 16:00
Legion Strączno 1-3 Pionier 95 Borne Sulinowo 23 września, 16:00
Sad Chwiram 1-3 Mechanik Turowo 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pauza: Jedność Tuczno.
 
Mechanik Turowo 2-2 Calisia Kalisz Pomorski 30 września, 16:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-4 Sad Chwiram 30 września, 16:00
Redłovia Redło 8-1 Legion Strączno 30 września, 16:00
Spójnia Świdwin 5-0 Zawisza Grzmiąca 30 września, 16:00
Orzeł Łubowo 4-2 Drzewiarz Świerczyna 30 września, 16:00
Wiarus Żółtnica 6-2 Grom Szwecja 30 września, 16:00
Hubertus Biały Bór 2-0 Sokół Suliszewo 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Pauza: Calisia Kalisz Pomorski.
 
Sokół Suliszewo 6-1 Jedność Tuczno 7 października, 15:00
Grom Szwecja 1-0 Hubertus Biały Bór 7 października, 15:00
Drzewiarz Świerczyna 2-2 Wiarus Żółtnica 8 października, 15:00
Zawisza Grzmiąca 2-0 Orzeł Łubowo 7 października, 15:00
Legion Strączno 2-7 Spójnia Świdwin 7 października, 15:00
Sad Chwiram 2-1 Redłovia Redło 7 października, 15:00
Mechanik Turowo 1-2 Pionier 95 Borne Sulinowo 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Pauza: Sokół Suliszewo.
 
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-3 Calisia Kalisz Pomorski 14 października, 15:00
Redłovia Redło 3-0 Mechanik Turowo 14 października, 15:00
Spójnia Świdwin 4-0 Sad Chwiram 14 października, 15:00
Orzeł Łubowo 4-1 Legion Strączno 14 października, 15:00
Wiarus Żółtnica 1-1 Zawisza Grzmiąca 14 października, 15:00
Hubertus Biały Bór 7-0 Drzewiarz Świerczyna 14 października, 15:00
Jedność Tuczno 1-2 Grom Szwecja 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Grom Szwecja.
 
Calisia Kalisz Pomorski 0-0 Sokół Suliszewo 21 października, 12:00
Drzewiarz Świerczyna 5-5 Jedność Tuczno 22 października, 15:00
Zawisza Grzmiąca 4-2 Hubertus Biały Bór 21 października, 15:00
Legion Strączno 3-5 Wiarus Żółtnica 21 października, 15:00
Sad Chwiram 2-1 Orzeł Łubowo 21 października, 15:00
Mechanik Turowo 2-4 Spójnia Świdwin 21 października, 15:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-0 Redłovia Redło 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: Drzewiarz Świerczyna.
 
Redłovia Redło 1-4 Calisia Kalisz Pomorski 28 października, 14:00
Spójnia Świdwin 1-2 Pionier 95 Borne Sulinowo 28 października, 14:00
Orzeł Łubowo 4-0 Mechanik Turowo 28 października, 14:00
Wiarus Żółtnica 6-2 Sad Chwiram 28 października, 14:00
Hubertus Biały Bór 3-0 Legion Strączno 28 października, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Jedność Tuczno 1-4 Zawisza Grzmiąca 28 października, 14:00
Sokół Suliszewo 2-0 Grom Szwecja 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Pauza: Zawisza Grzmiąca.
 
Calisia Kalisz Pomorski 3-2 Grom Szwecja 4 listopada, 12:00
Drzewiarz Świerczyna 0-1 Sokół Suliszewo 5 listopada, 14:00
Legion Strączno 1-2 Jedność Tuczno 4 listopada, 14:00
Sad Chwiram 2-1 Hubertus Biały Bór 4 listopada, 14:00
Mechanik Turowo 2-3 Wiarus Żółtnica 4 listopada, 14:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-1 Orzeł Łubowo 4 listopada, 14:00
Redłovia Redło 2-2 Spójnia Świdwin 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Pauza: Legion Strączno.
 
Spójnia Świdwin 1-3 Calisia Kalisz Pomorski 11 listopada, 14:00
Orzeł Łubowo 1-4 Redłovia Redło 11 listopada, 14:00
Wiarus Żółtnica 6-0 Pionier 95 Borne Sulinowo 11 listopada, 14:00
Hubertus Biały Bór 4-2 Mechanik Turowo 11 listopada, 14:00
Jedność Tuczno 1-3 Sad Chwiram 11 listopada, 14:00
Sokół Suliszewo 0-1 Zawisza Grzmiąca 11 listopada, 14:00
Grom Szwecja 1-0 Drzewiarz Świerczyna 12 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 18-19 listopada

Pauza: Sad Chwiram.
 
Calisia Kalisz Pomorski 8-2 Drzewiarz Świerczyna 18 listopada, 12:00
Zawisza Grzmiąca 2-0 Grom Szwecja 18 listopada, 14:00
Legion Strączno 2-2 Sokół Suliszewo 18 listopada, 14:00
Mechanik Turowo 3-0 Jedność Tuczno 18 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-1 Hubertus Biały Bór 18 listopada, 14:00
Redłovia Redło 2-1 Wiarus Żółtnica 18 listopada, 14:00
Spójnia Świdwin 0-3 Orzeł Łubowo 18 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 3-3

Kolejka 15 - 25-26 listopada

Pauza: Mechanik Turowo.
 
Orzeł Łubowo 1-5 Calisia Kalisz Pomorski 25 listopada, 13:00
Wiarus Żółtnica 1-3 Spójnia Świdwin 25 listopada, 13:00
Hubertus Biały Bór 3-2 Redłovia Redło 25 listopada, 13:00
Jedność Tuczno 1-6 Pionier 95 Borne Sulinowo 25 listopada, 13:00
Sokół Suliszewo 1-3 Sad Chwiram 25 listopada, 13:00
Grom Szwecja 2-2 Legion Strączno 25 listopada, 13:00
Drzewiarz Świerczyna 0-1 Zawisza Grzmiąca 26 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Pauza: Pionier 95 Borne Sulinowo.
 
Calisia Kalisz Pomorski 4-0 Zawisza Grzmiąca 17 marca, 13:00
Drzewiarz Świerczyna 2-1 Legion Strączno 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Szwecja 2-1 Sad Chwiram 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Suliszewo 4-2 Mechanik Turowo 17 marca, 15:00
w Drawsku Pomorskim
Jedność Tuczno 1-3 Redłovia Redło 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hubertus Biały Bór 1-2 Spójnia Świdwin 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wiarus Żółtnica 1-5 Orzeł Łubowo 31 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

Pauza: Redłovia Redło.
 
Wiarus Żółtnica 4-2 Calisia Kalisz Pomorski 24 marca, 15:00
Orzeł Łubowo 5-1 Hubertus Biały Bór 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spójnia Świdwin 17-0 Jedność Tuczno 24 marca, 15:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-2 Sokół Suliszewo 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mechanik Turowo 1-3 Grom Szwecja 16 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sad Chwiram 2-2 Drzewiarz Świerczyna 24 marca, 15:00
Legion Strączno 4-2 Zawisza Grzmiąca 24 marca, 15:00

Kolejka 18 - 31 marca

Pauza: Spójnia Świdwin.
 
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-4 Grom Szwecja 6 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (31 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Calisia Kalisz Pomorski 3-0 Legion Strączno 31 marca, 13:00
Zawisza Grzmiąca 1-2 Sad Chwiram 31 marca, 15:00
Drzewiarz Świerczyna 1-1 Mechanik Turowo 31 marca, 15:00
Sokół Suliszewo 7-2 Redłovia Redło 31 marca, 15:00
Jedność Tuczno 1-4 Orzeł Łubowo 11 kwietnia, 17:45
w pierwotnym terminie (31 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hubertus Biały Bór 2-3 Wiarus Żółtnica 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Pauza: Orzeł Łubowo.
 
Hubertus Biały Bór 1-1 Calisia Kalisz Pomorski 7 kwietnia, 15:00
Wiarus Żółtnica 6-0 Jedność Tuczno 7 kwietnia, 16:00
Spójnia Świdwin 2-1 Sokół Suliszewo 7 kwietnia, 16:00
Redłovia Redło 0-3 Grom Szwecja 7 kwietnia, 16:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-1 Drzewiarz Świerczyna 7 kwietnia, 16:00
Mechanik Turowo 3-0 Zawisza Grzmiąca 7 kwietnia, 16:00
Sad Chwiram 3-1 Legion Strączno 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Pauza: Wiarus Żółtnica.
 
Calisia Kalisz Pomorski 2-0 Sad Chwiram 14 kwietnia, 13:00
Legion Strączno 5-2 Mechanik Turowo 14 kwietnia, 16:00
Zawisza Grzmiąca 0-0 Pionier 95 Borne Sulinowo 14 kwietnia, 15:00
Drzewiarz Świerczyna 4-4 Redłovia Redło 15 kwietnia, 16:00
Grom Szwecja 1-0 Spójnia Świdwin 14 kwietnia, 14:00
Sokół Suliszewo 1-0 Orzeł Łubowo 14 kwietnia, 16:00
Jedność Tuczno 0-0 Hubertus Biały Bór 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Pauza: Hubertus Biały Bór.
 
Jedność Tuczno 0-8 Calisia Kalisz Pomorski 21 kwietnia, 16:00
Wiarus Żółtnica 3-1 Sokół Suliszewo 21 kwietnia, 16:00
Orzeł Łubowo 3-1 Grom Szwecja 21 kwietnia, 15:00
Spójnia Świdwin 7-2 Drzewiarz Świerczyna 21 kwietnia, 16:00
Redłovia Redło 3-2 Zawisza Grzmiąca 21 kwietnia, 16:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-2 Legion Strączno 21 kwietnia, 16:00
Mechanik Turowo 2-2 Sad Chwiram 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Pauza: Jedność Tuczno.
 
Calisia Kalisz Pomorski 4-0 Mechanik Turowo 28 kwietnia, 13:00
Sad Chwiram 4-1 Pionier 95 Borne Sulinowo 28 kwietnia, 17:00
Legion Strączno 2-2 Redłovia Redło 28 kwietnia, 17:00
Zawisza Grzmiąca 0-1 Spójnia Świdwin 28 kwietnia, 15:00
Drzewiarz Świerczyna 1-5 Orzeł Łubowo 29 kwietnia, 15:00
Grom Szwecja 2-1 Wiarus Żółtnica 28 kwietnia, 14:00
Sokół Suliszewo 2-0 Hubertus Biały Bór 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

Pauza: Calisia Kalisz Pomorski.
 
Jedność Tuczno 1-1 Sokół Suliszewo 1 maja, 12:00
Hubertus Biały Bór 2-4 Grom Szwecja 1 maja, 12:00
Wiarus Żółtnica 11-1 Drzewiarz Świerczyna 1 maja, 12:00
Orzeł Łubowo 4-0 Zawisza Grzmiąca 1 maja, 15:00
Spójnia Świdwin 10-1 Legion Strączno 1 maja, 12:00
Redłovia Redło 3-3 Sad Chwiram 1 maja, 12:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-4 Mechanik Turowo 1 maja, 16:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Pauza: Sokół Suliszewo.
 
Calisia Kalisz Pomorski 10-0 Pionier 95 Borne Sulinowo 5 maja, 13:00
Mechanik Turowo 3-2 Redłovia Redło 5 maja, 17:00
Sad Chwiram 2-2 Spójnia Świdwin 5 maja, 17:00
Legion Strączno 1-2 Orzeł Łubowo 5 maja, 14:00
Zawisza Grzmiąca 1-0 Wiarus Żółtnica 5 maja, 17:00
Drzewiarz Świerczyna 2-1 Hubertus Biały Bór 6 maja, 17:00
Grom Szwecja 10-1 Jedność Tuczno 5 maja, 14:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Pauza: Grom Szwecja.
 
Sokół Suliszewo 1-1 Calisia Kalisz Pomorski 12 maja, 17:00
Jedność Tuczno 0-7 Drzewiarz Świerczyna 12 maja, 17:00
Hubertus Biały Bór 3-1 Zawisza Grzmiąca 12 maja, 17:00
Wiarus Żółtnica 8-2 Legion Strączno 12 maja, 17:00
Orzeł Łubowo 4-2 Sad Chwiram 12 maja, 15:00
Spójnia Świdwin 8-2 Mechanik Turowo 12 maja, 17:00
Redłovia Redło 2-0 Pionier 95 Borne Sulinowo 12 maja, 17:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Pauza: Drzewiarz Świerczyna.
 
Calisia Kalisz Pomorski 1-1 Redłovia Redło 19 maja, 13:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-2 Spójnia Świdwin 19 maja, 17:00
Mechanik Turowo 1-6 Orzeł Łubowo 19 maja, 17:00
Sad Chwiram 7-3 Wiarus Żółtnica 19 maja, 17:00
Legion Strączno 3-0 Hubertus Biały Bór 19 maja, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Zawisza Grzmiąca - Jedność Tuczno 19 maja, 17:00
nie odbył się
Grom Szwecja 1-2 Sokół Suliszewo 19 maja, 14:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Pauza: Zawisza Grzmiąca.
 
Grom Szwecja 2-4 Calisia Kalisz Pomorski 26 maja, 17:00
Sokół Suliszewo 2-3 Drzewiarz Świerczyna 26 maja, 17:00
Jedność Tuczno 2-4 Legion Strączno 26 maja, 17:00
Hubertus Biały Bór 2-1 Sad Chwiram 26 maja, 17:00
Wiarus Żółtnica 3-2 Mechanik Turowo 26 maja, 17:00
Orzeł Łubowo 1-4 Pionier 95 Borne Sulinowo 26 maja, 17:00
Spójnia Świdwin 4-2 Redłovia Redło 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Pauza: Legion Strączno.
 
Calisia Kalisz Pomorski 4-1 Spójnia Świdwin 2 czerwca, 13:00
Redłovia Redło 1-1 Orzeł Łubowo 2 czerwca, 17:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-5 Wiarus Żółtnica 2 czerwca, 17:00
Mechanik Turowo 5-0 Hubertus Biały Bór 2 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 5-3
Sad Chwiram 15-1 Jedność Tuczno 2 czerwca, 17:00
Zawisza Grzmiąca 2-3 Sokół Suliszewo 2 czerwca, 11:00
Drzewiarz Świerczyna 0-2 Grom Szwecja 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Pauza: Sad Chwiram.
 
Drzewiarz Świerczyna 1-0 Calisia Kalisz Pomorski 10 czerwca, 17:00
Grom Szwecja 0-2 Zawisza Grzmiąca 9 czerwca, 14:00
Sokół Suliszewo 7-0 Legion Strączno 9 czerwca, 17:00
Jedność Tuczno 0-6 Mechanik Turowo 9 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-6
Hubertus Biały Bór 3-1 Pionier 95 Borne Sulinowo 9 czerwca, 17:00
Wiarus Żółtnica 8-1 Redłovia Redło 10 czerwca, 17:00
Orzeł Łubowo 2-6 Spójnia Świdwin 9 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 16 czerwca

Pauza: Mechanik Turowo.
 
Calisia Kalisz Pomorski 5-1 Orzeł Łubowo 16 czerwca, 17:00
Spójnia Świdwin 13-1 Wiarus Żółtnica 16 czerwca, 17:00
Redłovia Redło 3-0 Hubertus Biały Bór 16 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-0 Jedność Tuczno 16 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Sad Chwiram 2-2 Sokół Suliszewo 16 czerwca, 17:00
Legion Strączno 0-2 Grom Szwecja 16 czerwca, 17:00
Zawisza Grzmiąca 2-0 Drzewiarz Świerczyna 16 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2017/2018 (Koszalin)

Klasa okręgowa 2017/2018 (Koszalin (północ))

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas