[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2017/2018, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Sianów 12 34 11 1 0 87-7 6 0 0 52-2 5 1 0 35-5
2.  Fala Międzyzdroje 10 24 8 0 2 39-19 4 0 1 20-4 4 0 1 19-15
3.  Olimpia III Szczecin 11 16 5 1 5 34-18 3 0 2 16-7 2 1 3 18-11
4.  Błękitni II Stargard 12 15 4 3 5 31-40 3 1 2 12-10 1 2 3 19-30
5.  Hetman Recz 11 13 4 1 6 22-24 1 1 3 5-7 3 0 3 17-17
6.  Energetyk Junior Gryfino 12 11 3 2 7 30-31 1 2 3 10-14 2 0 4 20-17
7.  Hattrick Kołobrzeg 10 0 0 0 10 5-109 0 0 6 4-85 0 0 4 1-24

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Victoria Sianów    11-0 4-0 15-0 3-1 7-1 12-0 
 2 Fala Międzyzdroje1-2     1-0 5-1 7-0 6-1 
 3 Olimpia III Szczecin0-3 1-2     7-1 6-0 2-1 
 4 Błękitni II Stargard2-2 0-5 3-0     0-2 2-1 5-0 
 5 Hetman Recz0-3 0-1 1-1     0-1 4-1 
 6 Energetyk Junior Gryfino2-4 2-4 2-2 1-1 0-3     3-0* 
 7 Hattrick Kołobrzeg0-21 1-8 1-15 1-15 1-11 0-15     

Kolejka 1 - 9-10 września

Pauza: Błękitni II Stargard.
 
Victoria Sianów 11-0 Fala Międzyzdroje 9 września, 12:00
Energetyk Junior Gryfino 3-0 Hattrick Kołobrzeg 9 września, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Olimpia III Szczecin 6-0 Hetman Recz 9 września, 16:00

Kolejka 2 - 16-17 września

Pauza: Victoria Sianów.
 
Błękitni II Stargard 0-2 Hetman Recz 16 września, 15:00
Hattrick Kołobrzeg 1-15 Olimpia III Szczecin 16 września, 13:00
Fala Międzyzdroje 6-1 Energetyk Junior Gryfino 17 września, 13:00

Kolejka 3 - 23-24 września

Pauza: Energetyk Junior Gryfino.
 
Victoria Sianów 15-0 Błękitni II Stargard 23 września, 12:00
Olimpia III Szczecin 1-2 Fala Międzyzdroje 24 września, 13:30
Hetman Recz 4-1 Hattrick Kołobrzeg 24 września, 14:00

Kolejka 4 - 7-8 października

Pauza: Olimpia III Szczecin.
 
Błękitni II Stargard 5-0 Hattrick Kołobrzeg 7 października, 18:00
Fala Międzyzdroje 7-0 Hetman Recz 8 października, 13:00
Victoria Sianów 7-1 Energetyk Junior Gryfino 7 października, 12:00

Kolejka 5 - 14-15 października

Pauza: Hetman Recz.
 
Energetyk Junior Gryfino 1-1 Błękitni II Stargard 14 października, 12:00
Olimpia III Szczecin 0-3 Victoria Sianów 14 października, 13:30
Hattrick Kołobrzeg 1-8 Fala Międzyzdroje 14 października, 10:30

Kolejka 6 - 21-22 października

Pauza: Hattrick Kołobrzeg.
 
Błękitni II Stargard 0-5 Fala Międzyzdroje 22 października, 13:00
Victoria Sianów 3-1 Hetman Recz 21 października, 12:00
Energetyk Junior Gryfino 2-2 Olimpia III Szczecin 21 października, 14:00

Kolejka 7 - 28-29 października

Pauza: Fala Międzyzdroje.
 
Olimpia III Szczecin 7-1 Błękitni II Stargard 28 października, 11:00
Hetman Recz 0-1 Energetyk Junior Gryfino 29 października, 12:00
Hattrick Kołobrzeg 0-21 Victoria Sianów 5 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (27 października, 16:00) odwołany

Kolejka 8 - 7-8 kwietnia

Pauza: Błękitni II Stargard.
 
Fala Międzyzdroje 1-2 Victoria Sianów 8 kwietnia, 14:00
Hattrick Kołobrzeg 0-15 Energetyk Junior Gryfino 22 kwietnia, 11:00
Hetman Recz 0-1 Olimpia III Szczecin 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 9 - 14-15 kwietnia

Pauza: Victoria Sianów.
 
Hetman Recz 1-1 Błękitni II Stargard 15 kwietnia, 15:00
Olimpia III Szczecin - Hattrick Kołobrzeg 9 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 11:00) odwołany
Energetyk Junior Gryfino 2-4 Fala Międzyzdroje 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 10 - 21-22 kwietnia

Pauza: Energetyk Junior Gryfino.
 
Błękitni II Stargard 2-2 Victoria Sianów 22 kwietnia, 12:00
Fala Międzyzdroje 1-0 Olimpia III Szczecin 21 kwietnia, 16:00
Hattrick Kołobrzeg 1-11 Hetman Recz 27 maja, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 kwietnia

Pauza: Olimpia III Szczecin.
 
Hattrick Kołobrzeg 1-15 Błękitni II Stargard 29 kwietnia, 16:00
Hetman Recz - Fala Międzyzdroje 28 kwietnia, 15:00
nie odbył się
Energetyk Junior Gryfino 2-4 Victoria Sianów 29 kwietnia, 12:00

Kolejka 12 - 5-6 maja

Pauza: Hetman Recz.
 
Błękitni II Stargard 2-1 Energetyk Junior Gryfino 6 maja, 15:00
Victoria Sianów 4-0 Olimpia III Szczecin 26 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (5 maja, 12:00) odwołany
Fala Międzyzdroje - Hattrick Kołobrzeg
przełożony

Kolejka 13 - 12-13 maja

Pauza: Hattrick Kołobrzeg.
 
Fala Międzyzdroje 5-1 Błękitni II Stargard 20 maja, 13:00
Hetman Recz 0-3 Victoria Sianów 13 maja, 12:00
Olimpia III Szczecin 2-1 Energetyk Junior Gryfino 12 maja, 13:30

Kolejka 14 - 19 maja

Pauza: Fala Międzyzdroje.
 
Błękitni II Stargard 3-0 Olimpia III Szczecin 17 maja, 15:00
Energetyk Junior Gryfino 0-3 Hetman Recz 20 maja, 11:00
Victoria Sianów 12-0 Hattrick Kołobrzeg 19 maja, 12:00

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas