[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2017/2018, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Remix Niebieszczany 11 25 8 1 2 41-20 5 0 0 23-5 3 1 2 18-15
2.  Juventus Poraż 11 22 6 4 1 31-18 3 2 0 19-9 3 2 1 12-9
3.  LKS Czaszyn 11 21 7 0 4 35-27 3 0 2 19-12 4 0 2 16-15
4.  Bieszczady Jankowce 11 19 5 4 2 32-25 2 2 1 14-12 3 2 1 18-13
5.  Pionier Średnia Wieś 10 18 6 0 4 25-17 4 0 2 16-8 2 0 2 9-9
6.  Gabry Łukowe 11 16 5 1 5 26-33 3 1 2 13-10 2 0 3 13-23 2 4 1 1 0 3-2
7.  LKS Górzanka 11 16 5 1 5 24-24 3 1 2 18-13 2 0 3 6-11 2 3 1 0 1 3-3
8.  Nelson Polańczyk 11 16 5 1 5 20-23 3 0 2 12-11 2 1 3 8-12 2 1 0 1 1 2-3
9.  Osława Zagórz 11 14 4 2 5 25-22 1 1 3 11-10 3 1 2 14-12 1 3 1 0 0 3-2
10.  LKS Tyrawa Wołoska 10 14 4 2 4 22-19 3 0 2 13-7 1 2 2 9-12 1 0 0 0 1 2-3
11.  LKS Olszanica 11 3 0 3 8 16-43 0 2 3 7-14 0 1 5 9-29
12.  Zalew Myczkowce 11 1 0 1 10 10-36 0 1 6 9-22 0 0 4 1-14

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Remix Niebieszczany    6-1 11-2 2-1 2-1 2-0 
 2 Juventus Poraż5-3     3-3 3-1 2-2 6-0 
 3 LKS Czaszyn1-2     2-7 4-0 5-1 7-2 
 4 Bieszczady Jankowce2-2     5-4 3-4 3-1 1-1 
 5 Pionier Średnia Wieś4-1 1-2     4-2 3-0* 1-2 3-1 
 6 Gabry Łukowe1-3 3-4     1-1 1-0 5-1 2-1 
 7 LKS Górzanka2-2 2-4 1-2     2-1 6-4 5-0 
 8 Nelson Polańczyk1-5 2-1 2-0     3-4 4-1 
 9 Osława Zagórz2-2 2-4 2-3 0-1     5-0 
 10 LKS Tyrawa Wołoska1-2 3-1 3-0 4-1 2-3     
 11 LKS Olszanica2-5 1-1 1-2 1-4 2-2     
 12 Zalew Myczkowce1-2 0-3 3-4 1-6 1-2 2-4 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Bieszczady Jankowce 3-1 Nelson Polańczyk 13 sierpnia, 13:00
Zalew Myczkowce 0-3 LKS Czaszyn 13 sierpnia, 13:00
Pionier Średnia Wieś 4-1 Remix Niebieszczany 13 sierpnia, 13:00
Gabry Łukowe 1-3 Juventus Poraż 29 października, 13:00
w pierwotnym terminie (13 sierpnia, 13:00) odwołany
LKS Tyrawa Wołoska 2-3 Osława Zagórz 13 sierpnia, 13:00
LKS Górzanka 6-4 LKS Olszanica 13 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Nelson Polańczyk 4-1 LKS Olszanica 20 sierpnia, 16:30
Osława Zagórz 0-1 LKS Górzanka 20 sierpnia, 13:00
Juventus Poraż 2-2 LKS Tyrawa Wołoska 20 sierpnia, 13:00
Remix Niebieszczany 11-2 Gabry Łukowe 20 sierpnia, 16:30
LKS Czaszyn 4-0 Pionier Średnia Wieś 20 sierpnia, 13:00
Zalew Myczkowce 3-4 Bieszczady Jankowce 20 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Zalew Myczkowce 1-2 Nelson Polańczyk 27 sierpnia, 13:00
Pionier Średnia Wieś 1-2 Bieszczady Jankowce 27 sierpnia, 13:00
w Jankowcach, Pionier gospodarzem
Gabry Łukowe 3-4 LKS Czaszyn 27 sierpnia, 16:30
LKS Tyrawa Wołoska 1-2 Remix Niebieszczany 27 sierpnia, 16:30
w Niebieszczanach, LKS gospodarzem
LKS Górzanka 2-2 Juventus Poraż 27 sierpnia, 13:00
LKS Olszanica 1-4 Osława Zagórz 27 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Nelson Polańczyk 3-4 Osława Zagórz 3 września, 16:30
Juventus Poraż 6-0 LKS Olszanica 3 września, 13:00
Remix Niebieszczany 2-1 LKS Górzanka 3 września, 16:30
LKS Czaszyn 5-1 LKS Tyrawa Wołoska 3 września, 11:00
Bieszczady Jankowce 5-4 Gabry Łukowe 3 września, 13:00
Zalew Myczkowce 1-6 Pionier Średnia Wieś 3 września, 13:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Pionier Średnia Wieś 1-2 Nelson Polańczyk 10 września, 13:00
Gabry Łukowe 2-1 Zalew Myczkowce 10 września, 16:30
LKS Tyrawa Wołoska 3-1 Bieszczady Jankowce 10 września, 13:00
LKS Górzanka 2-4 LKS Czaszyn 10 września, 13:00
LKS Olszanica 2-5 Remix Niebieszczany 10 września, 15:00
Osława Zagórz 2-2 Juventus Poraż 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Nelson Polańczyk 2-1 Juventus Poraż 17 września, 16:30
Remix Niebieszczany 2-1 Osława Zagórz 17 września, 16:30
LKS Czaszyn 7-2 LKS Olszanica 17 września, 13:00
Bieszczady Jankowce 3-4 LKS Górzanka 17 września, 13:00
Zalew Myczkowce 2-4 LKS Tyrawa Wołoska 17 września, 13:00
Pionier Średnia Wieś 4-2 Gabry Łukowe 17 września, 13:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Gabry Łukowe 1-1 Nelson Polańczyk 24 września, 15:30
LKS Tyrawa Wołoska - Pionier Średnia Wieś
w pierwotnym terminie (24 września, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Górzanka 5-0 Zalew Myczkowce 24 września, 12:00
LKS Olszanica 1-1 Bieszczady Jankowce 24 września, 15:00
Osława Zagórz 2-4 LKS Czaszyn 24 września, 12:00
Juventus Poraż 5-3 Remix Niebieszczany 24 września, 15:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Nelson Polańczyk 1-5 Remix Niebieszczany 1 października, 15:30
LKS Czaszyn 1-2 Juventus Poraż 1 października, 12:00
Bieszczady Jankowce 1-1 Osława Zagórz 1 października, 12:00
Zalew Myczkowce 1-1 LKS Olszanica 1 października, 12:00
Pionier Średnia Wieś 3-0 LKS Górzanka 1 października, 12:00
(wo)
na boisku 1-2 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gabry Łukowe 1-0 LKS Tyrawa Wołoska 1 października, 15:30

Kolejka 9 - 7-8 października

LKS Tyrawa Wołoska 4-1 Nelson Polańczyk 8 października, 12:00
LKS Górzanka 1-2 Gabry Łukowe 8 października, 12:00
LKS Olszanica 1-2 Pionier Średnia Wieś 8 października, 15:00
Osława Zagórz 5-0 Zalew Myczkowce 8 października, 12:00
Juventus Poraż 3-3 Bieszczady Jankowce 8 października, 12:00
Remix Niebieszczany 6-1 LKS Czaszyn 8 października, 15:30

Kolejka 10 - 14-15 października

Nelson Polańczyk 2-0 LKS Czaszyn 15 października, 15:30
Bieszczady Jankowce 2-2 Remix Niebieszczany 15 października, 15:30
Zalew Myczkowce 1-2 Juventus Poraż 15 października, 12:00
Pionier Średnia Wieś 3-1 Osława Zagórz 15 października, 12:00
Gabry Łukowe 5-1 LKS Olszanica 15 października, 15:30
LKS Tyrawa Wołoska 3-0 LKS Górzanka 15 października, 12:00

REKLAMA

Kolejka 11 - 21-22 października

LKS Górzanka 2-1 Nelson Polańczyk 29 października, 13:00
w pierwotnym terminie (22 października, 11:00) odwołany
LKS Olszanica 2-2 LKS Tyrawa Wołoska 22 października, 14:00
Osława Zagórz 2-3 Gabry Łukowe 22 października, 11:00
Juventus Poraż 3-1 Pionier Średnia Wieś 22 października, 11:00
Remix Niebieszczany 2-0 Zalew Myczkowce 22 października, 14:30
LKS Czaszyn 2-7 Bieszczady Jankowce 22 października, 11:00

Kolejka 12

Nelson Polańczyk - Bieszczady Jankowce
LKS Czaszyn - Zalew Myczkowce
Remix Niebieszczany - Pionier Średnia Wieś
Juventus Poraż - Gabry Łukowe
Osława Zagórz - LKS Tyrawa Wołoska
LKS Olszanica - LKS Górzanka

REKLAMA

Kolejka 13

Bieszczady Jankowce - Zalew Myczkowce
LKS Olszanica - Nelson Polańczyk
LKS Górzanka - Osława Zagórz
LKS Tyrawa Wołoska - Juventus Poraż
Gabry Łukowe - Remix Niebieszczany
Pionier Średnia Wieś - LKS Czaszyn

Kolejka 14

Nelson Polańczyk - Zalew Myczkowce
Bieszczady Jankowce - Pionier Średnia Wieś
LKS Czaszyn - Gabry Łukowe
Remix Niebieszczany - LKS Tyrawa Wołoska
Juventus Poraż - LKS Górzanka
Osława Zagórz - LKS Olszanica

Kolejka 15

Osława Zagórz - Nelson Polańczyk
LKS Olszanica - Juventus Poraż
LKS Górzanka - Remix Niebieszczany
LKS Tyrawa Wołoska - LKS Czaszyn
Gabry Łukowe - Bieszczady Jankowce
Pionier Średnia Wieś - Zalew Myczkowce

Kolejka 16

Nelson Polańczyk - Pionier Średnia Wieś
Zalew Myczkowce - Gabry Łukowe
Bieszczady Jankowce - LKS Tyrawa Wołoska
LKS Czaszyn - LKS Górzanka
Remix Niebieszczany - LKS Olszanica
Juventus Poraż - Osława Zagórz

Kolejka 17

Juventus Poraż - Nelson Polańczyk
Osława Zagórz - Remix Niebieszczany
LKS Olszanica - LKS Czaszyn
LKS Górzanka - Bieszczady Jankowce
LKS Tyrawa Wołoska - Zalew Myczkowce
Gabry Łukowe - Pionier Średnia Wieś

Kolejka 18

Nelson Polańczyk - Gabry Łukowe
Pionier Średnia Wieś - LKS Tyrawa Wołoska
Zalew Myczkowce - LKS Górzanka
Bieszczady Jankowce - LKS Olszanica
LKS Czaszyn - Osława Zagórz
Remix Niebieszczany - Juventus Poraż

Kolejka 19

Remix Niebieszczany - Nelson Polańczyk
Juventus Poraż - LKS Czaszyn
Osława Zagórz - Bieszczady Jankowce
LKS Olszanica - Zalew Myczkowce
LKS Górzanka - Pionier Średnia Wieś
LKS Tyrawa Wołoska - Gabry Łukowe

Kolejka 20

Nelson Polańczyk - LKS Tyrawa Wołoska
Gabry Łukowe - LKS Górzanka
Pionier Średnia Wieś - LKS Olszanica
Zalew Myczkowce - Osława Zagórz
Bieszczady Jankowce - Juventus Poraż
LKS Czaszyn - Remix Niebieszczany

Kolejka 21

LKS Czaszyn - Nelson Polańczyk
Remix Niebieszczany - Bieszczady Jankowce
Juventus Poraż - Zalew Myczkowce
Osława Zagórz - Pionier Średnia Wieś
LKS Olszanica - Gabry Łukowe
LKS Górzanka - LKS Tyrawa Wołoska

Kolejka 22

Nelson Polańczyk - LKS Górzanka
LKS Tyrawa Wołoska - LKS Olszanica
Gabry Łukowe - Osława Zagórz
Pionier Średnia Wieś - Juventus Poraż
Zalew Myczkowce - Remix Niebieszczany
Bieszczady Jankowce - LKS Czaszyn

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas