[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Izdebki 22 46 14 4 4 70-24 8 2 1 38-10 6 2 3 32-14
2.  Górnik Grabownica Starzeńska 22 45 14 3 5 71-32 8 3 0 31-9 6 0 5 40-23
3.  LKS Trześniów 22 42 13 3 6 51-34 9 1 1 29-8 4 2 5 22-26
4.  San Nozdrzec 22 41 13 2 7 74-37 7 1 3 36-17 6 1 4 38-20 2 3 1 0 1 7-5
5.  JKS Jasionów 22 41 13 2 7 61-57 8 0 3 33-25 5 2 4 28-32 2 3 1 0 1 5-7
6.  Victoria Niebocko 22 40 12 4 6 58-30 5 2 4 26-19 7 2 2 32-11
7.  LKS Golcowa 22 38 12 2 8 62-47 7 0 4 33-26 5 2 4 29-21
8.  Sokół Domaradz 22 30 9 3 10 59-49 6 2 3 37-16 3 1 7 22-33
9.  LKS Hłudno 22 26 7 5 10 41-42 4 3 4 21-20 3 2 6 20-22
10.  Orły Jabłonka 22 19 6 1 15 39-71 3 1 7 21-35 3 0 8 18-36
11.  Zryw Dydnia 22 7 2 1 19 24-105 1 0 10 15-65 1 1 9 9-40
12.  LKS Wzdów 22 6 2 0 20 20-102 2 0 9 13-47 0 0 11 7-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LKS Izdebki    6-1 1-1 2-1 3-4 1-1 2-0 4-2 3-0 6-0 4-0 6-0 
 2 Górnik Grabownica Starzeńska1-1     2-0 2-0 3-3 1-1 1-0 6-1 1-0 6-2 3-0* 5-1 
 3 LKS Trześniów1-1 1-0     1-4 3-0 2-1 5-0 2-0 1-0 4-0 5-2 4-0 
 4 San Nozdrzec0-2 1-3 2-2     4-0 1-3 5-4 7-2 3-1 5-0 3-0* 5-0 
 5 JKS Jasionów1-0 3-2 3-6 5-3     3-5 2-3 4-1 3-2 2-1 4-2 3-0 
 6 Victoria Niebocko3-1 1-2 4-1 1-2 1-2     1-1 1-4 3-3 3-1 3-2 5-0 
 7 LKS Golcowa4-2 3-1 4-1 1-6 1-2 1-6     3-2 4-2 0-3* 5-0 7-1 
 8 Sokół Domaradz0-3* 2-3 5-0 1-4 7-0 1-0 2-2     2-2 5-2 8-0 4-0 
 9 LKS Hłudno0-3 3-1 1-2 2-2 3-3 0-4 0-2 3-0*     4-1 1-1 4-1 
 10 Orły Jabłonka2-4 1-10 3-2 2-6 0-2 1-2 1-3 1-1 0-5     3-0* 7-0 
 11 Zryw Dydnia1-7 2-11 1-4 1-10 4-10 0-4 0-4 1-6 0-2 0-3*     5-4 
 12 LKS Wzdów1-8 0-6 0-3 2-0 3-2 0-5 2-10 1-3 2-3 1-5 1-2     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Victoria Niebocko 3-1 LKS Izdebki 12 sierpnia, 16:30
JKS Jasionów 3-0 LKS Wzdów 13 sierpnia, 16:30
LKS Golcowa 5-0 Zryw Dydnia 13 sierpnia, 13:00
Sokół Domaradz 5-2 Orły Jabłonka 13 sierpnia, 11:00
LKS Hłudno 3-1 Górnik Grabownica Starzeńska 13 sierpnia, 13:00
LKS Trześniów 1-4 San Nozdrzec 13 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

LKS Trześniów 1-0 Górnik Grabownica Starzeńska 20 sierpnia, 11:00
Orły Jabłonka 0-5 LKS Hłudno 15 sierpnia, 13:00
Zryw Dydnia 1-6 Sokół Domaradz 20 sierpnia, 13:00
LKS Wzdów 2-10 LKS Golcowa 20 sierpnia, 13:00
LKS Izdebki 3-4 JKS Jasionów 20 sierpnia, 15:00
San Nozdrzec 1-3 Victoria Niebocko 20 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Victoria Niebocko 4-1 LKS Trześniów 27 sierpnia, 13:00
JKS Jasionów 5-3 San Nozdrzec 27 sierpnia, 16:30
LKS Golcowa 4-2 LKS Izdebki 27 sierpnia, 13:00
Sokół Domaradz 4-0 LKS Wzdów 27 sierpnia, 11:00
LKS Hłudno 1-1 Zryw Dydnia 27 sierpnia, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 6-2 Orły Jabłonka 27 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 2-3 września

LKS Trześniów 4-0 Orły Jabłonka 3 września, 11:00
Zryw Dydnia 2-11 Górnik Grabownica Starzeńska 3 września, 13:00
LKS Wzdów 2-3 LKS Hłudno 3 września, 13:00
LKS Izdebki 4-2 Sokół Domaradz 3 września, 15:00
San Nozdrzec 5-4 LKS Golcowa 3 września, 15:00
Victoria Niebocko 1-2 JKS Jasionów 3 września, 13:00

Kolejka 5 - 9-10 września

JKS Jasionów 3-6 LKS Trześniów 29 października, 13:00
LKS Golcowa 1-6 Victoria Niebocko 29 października, 13:00
w pierwotnym terminie (10 września, 13:00) odwołany
Sokół Domaradz 1-4 San Nozdrzec 10 września, 11:00
LKS Hłudno 0-3 LKS Izdebki 10 września, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 5-1 LKS Wzdów 10 września, 16:30
Orły Jabłonka 3-0 Zryw Dydnia 31 maja, 17:15
(wo)
w pierwotnym terminie (10 września, 11:00) odwołany / w drugim terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie przerwany po I połowie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

Kolejka 6 - 16-17 września

LKS Trześniów 5-2 Zryw Dydnia 17 września, 11:00
LKS Wzdów 1-5 Orły Jabłonka 17 września, 13:00
LKS Izdebki 6-1 Górnik Grabownica Starzeńska 17 września, 15:00
San Nozdrzec 3-1 LKS Hłudno 17 września, 15:00
Victoria Niebocko 1-4 Sokół Domaradz 17 września, 13:00
JKS Jasionów 2-3 LKS Golcowa 17 września, 16:30

Kolejka 7 - 23-24 września

LKS Golcowa 4-1 LKS Trześniów 24 września, 12:00
Sokół Domaradz 7-0 JKS Jasionów 24 września, 11:00
LKS Hłudno 0-4 Victoria Niebocko 24 września, 12:00
Górnik Grabownica Starzeńska 2-0 San Nozdrzec 24 września, 15:30
Orły Jabłonka 2-4 LKS Izdebki 24 września, 11:00
Zryw Dydnia 5-4 LKS Wzdów 24 września, 12:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

LKS Trześniów 4-0 LKS Wzdów 1 października, 11:00
LKS Izdebki 4-0 Zryw Dydnia 1 października, 15:00
San Nozdrzec 5-0 Orły Jabłonka 1 października, 15:00
Victoria Niebocko 1-2 Górnik Grabownica Starzeńska 1 października, 12:00
JKS Jasionów 3-2 LKS Hłudno 1 października, 15:30
LKS Golcowa 3-2 Sokół Domaradz 1 października, 12:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Sokół Domaradz 5-0 LKS Trześniów 8 października, 11:00
LKS Hłudno 0-2 LKS Golcowa 8 października, 12:00
Górnik Grabownica Starzeńska 3-3 JKS Jasionów 8 października, 15:30
Orły Jabłonka 1-2 Victoria Niebocko 8 października, 11:00
Zryw Dydnia 1-10 San Nozdrzec 8 października, 12:00
LKS Wzdów 1-8 LKS Izdebki 8 października, 12:00

Kolejka 10 - 14-15 października

LKS Trześniów 1-1 LKS Izdebki 15 października, 11:00
San Nozdrzec 5-0 LKS Wzdów 15 października, 15:00
Victoria Niebocko 3-2 Zryw Dydnia 15 października, 12:00
JKS Jasionów 2-1 Orły Jabłonka 15 października, 15:30
LKS Golcowa 3-1 Górnik Grabownica Starzeńska 15 października, 12:00
Sokół Domaradz 2-2 LKS Hłudno 15 października, 11:00

Kolejka 11 - 21-22 października

LKS Hłudno 1-2 LKS Trześniów 22 października, 11:00
Górnik Grabownica Starzeńska 6-1 Sokół Domaradz 22 października, 14:30
Orły Jabłonka 1-3 LKS Golcowa 22 października, 11:00
Zryw Dydnia 4-10 JKS Jasionów 22 października, 11:00
LKS Wzdów 0-5 Victoria Niebocko 22 października, 11:00
LKS Izdebki 2-1 San Nozdrzec 22 października, 14:30

Kolejka 12 - 7-8 kwietnia

San Nozdrzec 2-2 LKS Trześniów 8 kwietnia, 15:00
LKS Izdebki 1-1 Victoria Niebocko 8 kwietnia, 15:00
LKS Wzdów 3-2 JKS Jasionów 8 kwietnia, 13:00
Zryw Dydnia 0-4 LKS Golcowa 8 kwietnia, 13:00
Orły Jabłonka 1-1 Sokół Domaradz 8 kwietnia, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 1-0 LKS Hłudno 8 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Górnik Grabownica Starzeńska 2-0 LKS Trześniów 15 kwietnia, 16:30
LKS Hłudno 4-1 Orły Jabłonka 15 kwietnia, 13:00
Sokół Domaradz 8-0 Zryw Dydnia 15 kwietnia, 11:00
LKS Golcowa 7-1 LKS Wzdów 15 kwietnia, 13:00
JKS Jasionów 1-0 LKS Izdebki 15 kwietnia, 16:30
Victoria Niebocko 1-2 San Nozdrzec 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

LKS Trześniów 2-1 Victoria Niebocko 22 kwietnia, 11:00
San Nozdrzec 4-0 JKS Jasionów 22 kwietnia, 15:00
LKS Izdebki 2-0 LKS Golcowa 22 kwietnia, 15:00
LKS Wzdów 1-3 Sokół Domaradz 22 kwietnia, 13:00
Zryw Dydnia 0-2 LKS Hłudno 22 kwietnia, 16:30
Orły Jabłonka 1-10 Górnik Grabownica Starzeńska 22 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Orły Jabłonka 3-2 LKS Trześniów 29 kwietnia, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 3-0 Zryw Dydnia 29 kwietnia, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
LKS Hłudno 4-1 LKS Wzdów 29 kwietnia, 13:00
Sokół Domaradz 0-3 LKS Izdebki 29 kwietnia, 11:00
(wo)
przerwany w 13. minucie przy stanie 0-0 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gospodarzy
LKS Golcowa 1-6 San Nozdrzec 29 kwietnia, 13:00
JKS Jasionów 3-5 Victoria Niebocko 29 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 3 maja

LKS Trześniów 3-0 JKS Jasionów 3 maja, 11:00
Victoria Niebocko 1-1 LKS Golcowa 31 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 13:00) odwołany
San Nozdrzec 7-2 Sokół Domaradz 3 maja, 15:00
LKS Izdebki 3-0 LKS Hłudno 3 maja, 14:00
LKS Wzdów 0-6 Górnik Grabownica Starzeńska 3 maja, 13:00
Zryw Dydnia 0-3 Orły Jabłonka 3 maja, 13:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry

Kolejka 17 - 5-6 maja

Zryw Dydnia 1-4 LKS Trześniów 6 maja, 13:00
Orły Jabłonka 7-0 LKS Wzdów 6 maja, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 1-1 LKS Izdebki 6 maja, 16:30
LKS Hłudno 2-2 San Nozdrzec 6 maja, 11:00
Sokół Domaradz 1-0 Victoria Niebocko 6 maja, 11:00
LKS Golcowa 1-2 JKS Jasionów 6 maja, 16:30

Kolejka 18 - 12-13 maja

LKS Trześniów 5-0 LKS Golcowa 13 maja, 11:00
JKS Jasionów 4-1 Sokół Domaradz 13 maja, 16:30
Victoria Niebocko 3-3 LKS Hłudno 13 maja, 13:00
San Nozdrzec 1-3 Górnik Grabownica Starzeńska 13 maja, 15:00
LKS Izdebki 6-0 Orły Jabłonka 13 maja, 15:00
LKS Wzdów 1-2 Zryw Dydnia 13 maja, 13:00

Kolejka 19 - 19-20 maja

LKS Wzdów 0-3 LKS Trześniów 20 maja, 13:00
Zryw Dydnia 1-7 LKS Izdebki 20 maja, 13:00
Orły Jabłonka 2-6 San Nozdrzec 20 maja, 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska 1-1 Victoria Niebocko 20 maja, 16:30
LKS Hłudno 3-3 JKS Jasionów 20 maja, 15:00
Sokół Domaradz 2-2 LKS Golcowa 20 maja, 11:00

Kolejka 20 - 26-27 maja

LKS Trześniów 2-0 Sokół Domaradz 27 maja, 11:00
LKS Golcowa 4-2 LKS Hłudno 27 maja, 13:00
JKS Jasionów 3-2 Górnik Grabownica Starzeńska 27 maja, 16:30
Victoria Niebocko 3-1 Orły Jabłonka 27 maja, 13:00
San Nozdrzec 3-0 Zryw Dydnia 27 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Izdebki 6-0 LKS Wzdów 31 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (27 maja, 15:00) odwołany

Kolejka 21 - 2-3 czerwca

LKS Izdebki 1-1 LKS Trześniów 3 czerwca, 15:00
LKS Wzdów 2-0 San Nozdrzec 3 czerwca, 13:00
Zryw Dydnia 0-4 Victoria Niebocko 3 czerwca, 13:00
Orły Jabłonka 0-2 JKS Jasionów 3 czerwca, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 1-0 LKS Golcowa 3 czerwca, 16:30
LKS Hłudno 3-0 Sokół Domaradz 3 czerwca, 16:30
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 22 - 10 czerwca

LKS Trześniów 1-0 LKS Hłudno 10 czerwca, 13:00
Sokół Domaradz 2-3 Górnik Grabownica Starzeńska 10 czerwca, 13:00
LKS Golcowa 0-3 Orły Jabłonka 10 czerwca, 13:00
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie zapewnili boiska
JKS Jasionów 4-2 Zryw Dydnia 10 czerwca, 13:00
Victoria Niebocko 5-0 LKS Wzdów 10 czerwca, 13:00
San Nozdrzec 0-2 LKS Izdebki 10 czerwca, 13:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas