[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Słupsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Smoki Podole Małe 14 29 9 2 3 34-18 4 1 2 14-8 5 1 1 20-10
2.  Urania Udorpie 14 28 9 1 4 36-15 6 0 1 19-8 3 1 3 17-7
3.  Sokół Wyczechy 14 24 8 0 6 35-22 6 0 1 22-8 2 0 5 13-14
4.  Zawisza Borzytuchom 14 22 7 1 6 27-29 6 0 1 16-5 1 1 5 11-24
5.  Wiraż Kruszyna 14 18 5 3 6 27-31 3 2 2 14-13 2 1 4 13-18
6.  Słupia Kwakowo 14 17 5 2 7 30-32 4 1 2 22-16 1 1 5 8-16
7.  WKS Nożyno 14 15 4 3 7 16-33 3 1 3 11-15 1 2 4 5-18
8.  Zorza Słosinko 14 8 2 2 10 17-42 1 2 4 11-20 1 0 6 6-22

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Smoki Podole Małe    2-0 2-0 4-1 0-1 2-2 0-1 4-3 
 2 Urania Udorpie1-0     2-1 1-3 3-1 3-1 5-1 4-1 
 3 Sokół Wyczechy2-4 2-1     5-0 3-1 2-1 6-0 2-1 
 4 Zawisza Borzytuchom1-2 2-1 3-1     3-1 2-0 2-0 3-0 
 5 Wiraż Kruszyna2-5 0-4 2-1 2-2     3-0 1-1 4-0 
 6 Słupia Kwakowo3-3 0-4 2-4 5-2 4-2     3-1 5-0 
 7 WKS Nożyno1-3 0-6 2-1 3-1 2-2 3-1     0-1 
 8 Zorza Słosinko0-3 1-1 1-5 4-2 3-5 1-3 1-1     

Kolejka 1 - 7 września

Słupia Kwakowo 3-1 WKS Nożyno
Urania Udorpie 1-0 Smoki Podole Małe
w Bytowie (MOSiR - boisko boczne)
Zawisza Borzytuchom 3-1 Sokół Wyczechy
Zorza Słosinko 3-5 Wiraż Kruszyna

Kolejka 2 - 14 września

WKS Nożyno 2-2 Wiraż Kruszyna
Sokół Wyczechy 2-1 Zorza Słosinko
Smoki Podole Małe 4-1 Zawisza Borzytuchom
Słupia Kwakowo 0-4 Urania Udorpie

Kolejka 3 - 21 września

Urania Udorpie 5-1 WKS Nożyno
W Bytowie
Zawisza Borzytuchom 2-0 Słupia Kwakowo
Zorza Słosinko 0-3 Smoki Podole Małe
Wiraż Kruszyna 2-1 Sokół Wyczechy

Kolejka 4 - 28 września

WKS Nożyno 2-1 Sokół Wyczechy
Smoki Podole Małe 0-1 Wiraż Kruszyna
Słupia Kwakowo 5-0 Zorza Słosinko
Urania Udorpie 1-3 Zawisza Borzytuchom
w Bytowie

Kolejka 5 - 5 października

Zawisza Borzytuchom 2-0 WKS Nożyno
Zorza Słosinko 1-1 Urania Udorpie
Wiraż Kruszyna 3-0 Słupia Kwakowo
Sokół Wyczechy 2-4 Smoki Podole Małe

Kolejka 6 - 12 października

WKS Nożyno 1-3 Smoki Podole Małe
Słupia Kwakowo 2-4 Sokół Wyczechy
Urania Udorpie 3-1 Wiraż Kruszyna
w Bytowie
Zawisza Borzytuchom 3-0 Zorza Słosinko

Kolejka 7 - 19 października

Zorza Słosinko 1-1 WKS Nożyno
Wiraż Kruszyna 2-2 Zawisza Borzytuchom
Sokół Wyczechy 2-1 Urania Udorpie
Smoki Podole Małe 2-2 Słupia Kwakowo

Kolejka 8 - 25 kwietnia

WKS Nożyno 3-1 Słupia Kwakowo
Smoki Podole Małe 2-0 Urania Udorpie
Sokół Wyczechy 5-0 Zawisza Borzytuchom 19 maja
anulowano walkower za brak badań lekarskich gości. mecz odbędzie się 19 maja
Wiraż Kruszyna 4-0 Zorza Słosinko

Kolejka 9 - 2 maja

Wiraż Kruszyna 1-1 WKS Nożyno
Zorza Słosinko 1-5 Sokół Wyczechy
Zawisza Borzytuchom 1-2 Smoki Podole Małe
Urania Udorpie 3-1 Słupia Kwakowo

Kolejka 10 - 9 maja

WKS Nożyno 0-6 Urania Udorpie
Słupia Kwakowo 5-2 Zawisza Borzytuchom
Smoki Podole Małe 4-3 Zorza Słosinko
Sokół Wyczechy 3-1 Wiraż Kruszyna

Kolejka 11 - 16 maja

Sokół Wyczechy 6-0 WKS Nożyno
Wiraż Kruszyna 2-5 Smoki Podole Małe
Zorza Słosinko 1-3 Słupia Kwakowo
Zawisza Borzytuchom 2-1 Urania Udorpie

Kolejka 12 - 23 maja

WKS Nożyno 3-1 Zawisza Borzytuchom
Urania Udorpie 4-1 Zorza Słosinko
Słupia Kwakowo 4-2 Wiraż Kruszyna
Smoki Podole Małe 2-0 Sokół Wyczechy

Kolejka 13 - 30 maja

Smoki Podole Małe 0-1 WKS Nożyno
Sokół Wyczechy 2-1 Słupia Kwakowo
Wiraż Kruszyna 0-4 Urania Udorpie
Zorza Słosinko 4-2 Zawisza Borzytuchom

Kolejka 14 - 6 czerwca

WKS Nożyno 0-1 Zorza Słosinko
Zawisza Borzytuchom 3-1 Wiraż Kruszyna
Urania Udorpie 2-1 Sokół Wyczechy
Słupia Kwakowo 3-3 Smoki Podole Małe

Baraże o udział w Klasie A (Słupsk)

Klasa A 2003/2004 (Słupsk I)
Klasa A 2003/2004 (Słupsk II)
Klasa A 2003/2004 (Słupsk III)

Klasa B 2003/2004 (Słupsk I)

Autor: Robert Szychowski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas