[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2017/2018, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Pilchowice 18 48 16 0 2 71-20 8 0 1 33-8 8 0 1 38-12
2.  Wilki II Wilcza 18 46 15 1 2 69-18 8 0 1 42-8 7 1 1 27-10
3.  Ślązak Bycina 18 36 12 0 6 43-36 7 0 2 22-11 5 0 4 21-25
4.  Zaborze II Zabrze 18 34 11 1 6 50-34 5 1 3 23-14 6 0 3 27-20
5.  Kłodnica Gliwice 18 26 8 2 8 57-51 6 1 2 42-28 2 1 6 15-23
6.  Gwiazda II Chudów 18 25 8 1 9 45-50 4 1 4 23-24 4 0 5 22-26
7.  Korona Bargłówka 18 24 8 0 10 48-56 4 0 5 23-20 4 0 5 25-36
8.  Leśnik Łącza 18 16 5 1 12 33-51 4 0 5 19-24 1 1 7 14-27
9.  GSF Gliwice 18 9 3 0 15 11-53 2 0 7 5-23 1 0 8 6-30
 Drama II Kamieniec 18 0 0 0 18 8-72 0 0 9 6-40 0 0 9 2-32
Drama II Kamieniec i GSF Gliwice wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Victoria Pilchowice    4-2 5-0 0-2 4-2 5-1 4-0 5-1 3-0* 3-0* 
 2 Wilki II Wilcza3-1     2-3 5-1 5-1 4-1 5-0 2-1 7-0 9-0 
 3 Ślązak Bycina1-2 0-4     3-0 2-1 3-0 2-0 5-1 2-1 4-2 
 4 Zaborze II Zabrze0-4 1-2 7-0     0-0 4-2 3-4 3-2 3-0* 2-0 
 5 Kłodnica Gliwice4-10 0-4* 6-3 8-4     6-3 9-2 1-1 5-1 3-0* 
 6 Gwiazda II Chudów1-3 3-3 1-2 1-5 3-2     5-6 4-1 3-2 2-0 
 7 Korona Bargłówka0-3* 0-2 1-5 1-2 6-2 3-5     6-1 3-0* 3-0* 
 8 Leśnik Łącza0-2 2-4 3-2 2-7 1-0 1-4 4-5     3-0* 3-0* 
 9 GSF Gliwice0-3 0-3* 0-3* 0-3 0-3* 0-3* 4-2 1-0     *** 
 10 Drama II Kamieniec3-10 0-3* 0-3* 0-3* 2-4 0-3* 0-6 0-6 1-2     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Zaborze II Zabrze 0-0 Kłodnica Gliwice 27 sierpnia, 17:00
Drama II Kamieniec 1-2 GSF Gliwice 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (29 października, 13:00) odwołany
Victoria Pilchowice 4-2 Wilki II Wilcza 26 sierpnia, 17:00
Ślązak Bycina 2-0 Korona Bargłówka 26 sierpnia, 17:00
Leśnik Łącza 1-4 Gwiazda II Chudów 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Kłodnica Gliwice 6-3 Gwiazda II Chudów 3 września, 17:00
Korona Bargłówka 6-1 Leśnik Łącza 3 września, 12:00
Wilki II Wilcza 2-3 Ślązak Bycina 3 września, 17:00
GSF Gliwice 0-3 Victoria Pilchowice 3 września, 17:00
Zaborze II Zabrze 2-0 Drama II Kamieniec 3 września, 16:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Drama II Kamieniec 2-4 Kłodnica Gliwice 10 września, 16:00
Victoria Pilchowice 0-2 Zaborze II Zabrze 9 września, 16:00
Ślązak Bycina 2-1 GSF Gliwice 10 września, 16:00
Leśnik Łącza 2-4 Wilki II Wilcza 10 września, 16:00
Gwiazda II Chudów 5-6 Korona Bargłówka 10 września, 11:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Kłodnica Gliwice 9-2 Korona Bargłówka 17 września, 16:00
Wilki II Wilcza 4-1 Gwiazda II Chudów 17 września, 16:00
GSF Gliwice 1-0 Leśnik Łącza 17 września, 16:00
Zaborze II Zabrze 7-0 Ślązak Bycina 17 września, 15:00
Drama II Kamieniec 3-10 Victoria Pilchowice 17 września, 16:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Victoria Pilchowice 4-2 Kłodnica Gliwice 24 września, 16:00
Ślązak Bycina 4-2 Drama II Kamieniec 23 września, 16:00
Leśnik Łącza 2-7 Zaborze II Zabrze 23 września, 16:00
Gwiazda II Chudów 3-2 GSF Gliwice 24 września, 11:00
Korona Bargłówka 0-2 Wilki II Wilcza 12 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 września, 12:00) odwołany / w drugim terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Kłodnica Gliwice 0-4 Wilki II Wilcza 1 października, 16:00
(wo)
na boisku 1-4
GSF Gliwice 4-2 Korona Bargłówka 5 listopada, 12:00
Zaborze II Zabrze 4-2 Gwiazda II Chudów 1 października, 11:00
Drama II Kamieniec 0-6 Leśnik Łącza 30 września, 16:00
Victoria Pilchowice 5-0 Ślązak Bycina 30 września, 16:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Ślązak Bycina 2-1 Kłodnica Gliwice 7 października, 15:00
Leśnik Łącza 0-2 Victoria Pilchowice 8 października, 15:00
Gwiazda II Chudów 2-0 Drama II Kamieniec 8 października, 11:00
Korona Bargłówka 1-2 Zaborze II Zabrze 8 października, 12:00
Wilki II Wilcza 7-0 GSF Gliwice 8 października, 15:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Kłodnica Gliwice 5-1 GSF Gliwice 15 października, 15:00
Zaborze II Zabrze 1-2 Wilki II Wilcza 15 października, 15:00
Drama II Kamieniec 0-6 Korona Bargłówka 14 października, 15:00
Victoria Pilchowice 5-1 Gwiazda II Chudów 14 października, 15:00
Ślązak Bycina 5-1 Leśnik Łącza 14 października, 15:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Leśnik Łącza 1-0 Kłodnica Gliwice 22 października, 15:00
Gwiazda II Chudów 1-2 Ślązak Bycina 22 października, 11:00
Korona Bargłówka 0-3 Victoria Pilchowice 22 października, 12:00
(wo)
przerwany w 83. minucie przy stanie 1-3 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gospodarzy
Wilki II Wilcza 9-0 Drama II Kamieniec 22 października, 15:00
GSF Gliwice 0-3 Zaborze II Zabrze 22 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 kwietnia

Kłodnica Gliwice 8-4 Zaborze II Zabrze 15 kwietnia, 17:00
GSF Gliwice - Drama II Kamieniec
(wo)
obustronny walkower
Wilki II Wilcza 3-1 Victoria Pilchowice 15 kwietnia, 17:00
Korona Bargłówka 1-5 Ślązak Bycina 15 kwietnia, 11:30
Gwiazda II Chudów 4-1 Leśnik Łącza 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 21-22 kwietnia

Gwiazda II Chudów 3-2 Kłodnica Gliwice 22 kwietnia, 11:00
Leśnik Łącza 4-5 Korona Bargłówka 22 kwietnia, 17:00
Ślązak Bycina 0-4 Wilki II Wilcza 21 kwietnia, 17:00
Victoria Pilchowice 3-0 GSF Gliwice
(wo)
Drama II Kamieniec 0-3 Zaborze II Zabrze
(wo)

Kolejka 12 - 28-29 kwietnia

Kłodnica Gliwice 3-0 Drama II Kamieniec
(wo)
Zaborze II Zabrze 0-4 Victoria Pilchowice 29 kwietnia, 11:00
GSF Gliwice 0-3 Ślązak Bycina
(wo)
Wilki II Wilcza 2-1 Leśnik Łącza 29 kwietnia, 17:00
Korona Bargłówka 3-5 Gwiazda II Chudów 29 kwietnia, 11:30

Kolejka 13 - 5-6 maja

Korona Bargłówka 6-2 Kłodnica Gliwice 6 maja, 11:30
Gwiazda II Chudów 3-3 Wilki II Wilcza 6 maja, 11:00
Leśnik Łącza 3-0 GSF Gliwice
(wo)
Ślązak Bycina 3-0 Zaborze II Zabrze 5 maja, 17:00
Victoria Pilchowice 3-0 Drama II Kamieniec
(wo)

Kolejka 14 - 12-13 maja

Kłodnica Gliwice 4-10 Victoria Pilchowice 13 maja, 17:00
Drama II Kamieniec 0-3 Ślązak Bycina
(wo)
Zaborze II Zabrze 3-2 Leśnik Łącza 13 maja, 11:00
GSF Gliwice 0-3 Gwiazda II Chudów
(wo)
Wilki II Wilcza 5-0 Korona Bargłówka 13 maja, 17:00

Kolejka 15 - 19-20 maja

Wilki II Wilcza 5-1 Kłodnica Gliwice 20 maja, 17:00
Korona Bargłówka 3-0 GSF Gliwice
(wo)
Gwiazda II Chudów 1-5 Zaborze II Zabrze 20 maja, 11:00
Leśnik Łącza 3-0 Drama II Kamieniec
(wo)
Ślązak Bycina 1-2 Victoria Pilchowice 19 maja, 17:00

Kolejka 16 - 26-27 maja

Kłodnica Gliwice 6-3 Ślązak Bycina 27 maja, 17:00
Victoria Pilchowice 5-1 Leśnik Łącza 27 maja, 17:00
Drama II Kamieniec 0-3 Gwiazda II Chudów
(wo)
Zaborze II Zabrze 3-4 Korona Bargłówka 27 maja, 11:00
GSF Gliwice 0-3 Wilki II Wilcza
(wo)

Kolejka 17 - 2-3 czerwca

GSF Gliwice 0-3 Kłodnica Gliwice
(wo)
Wilki II Wilcza 5-1 Zaborze II Zabrze 3 czerwca, 17:00
Korona Bargłówka 3-0 Drama II Kamieniec
(wo)
Gwiazda II Chudów 1-3 Victoria Pilchowice 3 czerwca, 17:30
Leśnik Łącza 3-2 Ślązak Bycina 3 czerwca, 17:00

Kolejka 18 - 10 czerwca

Kłodnica Gliwice 1-1 Leśnik Łącza 10 czerwca, 17:00
Ślązak Bycina 3-0 Gwiazda II Chudów 10 czerwca, 15:00
Victoria Pilchowice 4-0 Korona Bargłówka 10 czerwca, 17:00
Drama II Kamieniec 0-3 Wilki II Wilcza
(wo)
Zaborze II Zabrze 3-0 GSF Gliwice
(wo)

Sushi Kushi Klasa B 2017/2018 (Zabrze)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas