[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Chełm
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Pawłów 24 61 19 4 1 103-41 10 1 1 57-18 9 3 0 46-23
2.  Agros Suchawa 24 58 18 4 2 62-22 11 0 1 34-8 7 4 1 28-14
3.  Bug Hanna 24 55 18 1 5 68-30 10 0 2 35-10 8 1 3 33-20
4.  Zryw Gorzków 24 43 13 4 7 60-45 8 3 1 37-20 5 1 6 23-25
5.  Leszkopol Bezek 24 42 13 3 8 67-41 7 1 4 34-22 6 2 4 33-19
6.  Vitrum Wola Uhruska 24 35 11 2 11 62-72 5 1 6 36-30 6 1 5 26-42
7.  Włodawianka II Włodawa 24 33 10 3 11 81-67 6 1 5 50-34 4 2 6 31-33
8.  Astra Leśniowice 24 31 9 4 11 55-55 6 2 4 31-24 3 2 7 24-31
9.  Sawena Sawin 23 25 7 4 12 49-68 3 4 5 25-30 4 0 7 24-38
10.  GKS Pławanice/Kamień 24 23 7 2 15 57-71 4 2 6 35-33 3 0 9 22-38
11.  Znicz Siennica Różana 24 20 6 2 16 50-72 5 2 5 30-30 1 0 11 20-42
12.  Hutnik Dubeczno 23 14 3 5 15 33-78 3 2 6 17-30 0 3 9 16-48
13.  MKS Siedliska 24 5 1 2 21 16-101 1 1 10 14-39 0 1 11 2-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Start Pawłów    2-2 0-4 4-0 2-0 3-1 4-2 2-0 4-3 6-3 4-2 10-1 16-0 
 2 Agros Suchawa1-2     1-0 2-0 2-1 8-2 2-0 2-0 6-0 3-2 1-0 2-0 4-1 
 3 Bug Hanna0-1 0-1     4-1 1-0 9-2 3-1 7-1 2-0 2-1 2-0 4-2 1-0 
 4 Zryw Gorzków2-2 4-4 2-2     1-4 5-0 4-2 3-2 4-1 3-0 3-1 2-1 4-1 
 5 Leszkopol Bezek1-7 2-0 5-0 0-1     1-2 3-5 2-2 5-0 2-1 4-3 2-1 7-0 
 6 Vitrum Wola Uhruska1-2 1-6 2-5 3-1 1-1     0-2 2-4 3-5 6-1 4-2 10-1 3-0 
 7 Włodawianka II Włodawa4-7 3-3 3-2 1-2 1-6 3-4     1-3 8-4 5-1 5-0 4-2 12-0 
 8 Astra Leśniowice3-4 0-3 2-4 2-2 1-3 2-2 4-3     3-0 2-0 5-2 4-1 3-0* 
 9 Sawena Sawin2-6 1-4 2-3 5-4 1-4 3-0 4-4 1-1     2-3 4-1 0-0 0-0 
 10 GKS Pławanice/Kamień4-4 0-1 1-4 1-3 2-2 4-5 2-5 4-2 1-4     6-2 4-1 6-0 
 11 Znicz Siennica Różana3-4 1-1 0-1 2-1 4-2 1-3 4-7 3-1 2-4 3-2     4-4 3-0 
 12 Hutnik Dubeczno2-2 0-2 2-5 1-6 1-6 1-2 0-0 2-1 1-3 4-3     3-0* 
 13 MKS Siedliska0-5 0-1 0-3 0-2 2-4 2-3 3-0* 2-7 0-3 3-5 0-4 2-2     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Włodawianka II Włodawa.
 
MKS Siedliska 2-3 Vitrum Wola Uhruska 19 sierpnia, 14:00
Agros Suchawa 2-1 Leszkopol Bezek 20 sierpnia, 15:00
Sawena Sawin 1-1 Astra Leśniowice 20 sierpnia, 15:00
Zryw Gorzków 3-1 Znicz Siennica Różana 30 sierpnia, 17:00
Bug Hanna 0-1 Start Pawłów 20 sierpnia, 15:00
Hutnik Dubeczno 1-3 GKS Pławanice/Kamień 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: GKS Pławanice/Kamień.
 
Vitrum Wola Uhruska 0-2 Włodawianka II Włodawa 20 września, 16:30
Start Pawłów 10-1 Hutnik Dubeczno 27 sierpnia, 15:00
Znicz Siennica Różana 0-1 Bug Hanna 27 sierpnia, 15:00
Astra Leśniowice 2-2 Zryw Gorzków 27 sierpnia, 15:00
Leszkopol Bezek 5-0 Sawena Sawin 26 sierpnia, 11:00
MKS Siedliska 0-1 Agros Suchawa 27 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: Start Pawłów.
 
Agros Suchawa 8-2 Vitrum Wola Uhruska 3 września, 15:00
Sawena Sawin 0-0 MKS Siedliska 3 września, 15:00
Zryw Gorzków 1-4 Leszkopol Bezek 3 września, 15:00
Bug Hanna 7-1 Astra Leśniowice 3 września, 15:00
Hutnik Dubeczno 4-3 Znicz Siennica Różana 2 września, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 2-5 Włodawianka II Włodawa 3 września, 16:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: Znicz Siennica Różana.
 
Vitrum Wola Uhruska 6-1 GKS Pławanice/Kamień 27 sierpnia, 15:00
Astra Leśniowice 4-1 Hutnik Dubeczno 10 września, 15:00
Leszkopol Bezek 5-0 Bug Hanna 10 września, 15:00
MKS Siedliska 0-2 Zryw Gorzków 10 września, 15:00
Agros Suchawa 6-0 Sawena Sawin 10 września, 15:00
Włodawianka II Włodawa 4-7 Start Pawłów 10 września, 15:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: Astra Leśniowice.
 
Sawena Sawin 3-0 Vitrum Wola Uhruska 17 września, 15:00
Zryw Gorzków 4-4 Agros Suchawa 17 września, 15:00
Bug Hanna 1-0 MKS Siedliska 17 września, 15:00
Hutnik Dubeczno 1-6 Leszkopol Bezek 17 września, 15:00
GKS Pławanice/Kamień 4-4 Start Pawłów 17 września, 15:00
Znicz Siennica Różana 4-7 Włodawianka II Włodawa 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: Leszkopol Bezek.
 
Vitrum Wola Uhruska 1-2 Start Pawłów 24 września, 15:00
Znicz Siennica Różana 3-2 GKS Pławanice/Kamień 24 września, 15:00
Astra Leśniowice 4-3 Włodawianka II Włodawa 23 września, 11:00
MKS Siedliska 2-2 Hutnik Dubeczno 24 września, 11:00
Agros Suchawa 1-0 Bug Hanna 24 września, 15:00
Sawena Sawin 5-4 Zryw Gorzków 24 września, 15:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pauza: MKS Siedliska.
 
Zryw Gorzków 5-0 Vitrum Wola Uhruska 1 października, 15:00
Bug Hanna 2-0 Sawena Sawin 1 października, 15:00
Hutnik Dubeczno 0-2 Agros Suchawa 1 października, 15:00
Włodawianka II Włodawa 1-6 Leszkopol Bezek 1 października, 15:00
GKS Pławanice/Kamień 4-2 Astra Leśniowice 1 października, 15:00
Start Pawłów 4-2 Znicz Siennica Różana 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Pauza: Agros Suchawa.
 
Vitrum Wola Uhruska 4-2 Znicz Siennica Różana 8 października, 15:00
Astra Leśniowice 3-4 Start Pawłów 8 października, 15:00
Leszkopol Bezek 2-1 GKS Pławanice/Kamień 8 października, 15:45
MKS Siedliska 3-0 Włodawianka II Włodawa 8 października, 11:00
(wo)
w Rybczewicach / goście nie dojechali
Sawena Sawin 0-0 Hutnik Dubeczno 8 października, 15:00
Zryw Gorzków 2-2 Bug Hanna 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Pauza: Sawena Sawin.
 
Bug Hanna 9-2 Vitrum Wola Uhruska 15 października, 15:00
Hutnik Dubeczno 1-6 Zryw Gorzków 15 października, 15:00
Włodawianka II Włodawa 3-3 Agros Suchawa 15 października, 15:00
GKS Pławanice/Kamień 6-0 MKS Siedliska 15 października, 15:00
Start Pawłów 2-0 Leszkopol Bezek 15 października, 15:00
Znicz Siennica Różana 3-1 Astra Leśniowice 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Zryw Gorzków.
 
Vitrum Wola Uhruska 2-4 Astra Leśniowice 21 października, 15:00
Leszkopol Bezek 4-3 Znicz Siennica Różana 22 października, 14:00
MKS Siedliska 0-5 Start Pawłów 22 października, 14:00
Agros Suchawa 3-2 GKS Pławanice/Kamień 22 października, 14:00
Sawena Sawin 4-4 Włodawianka II Włodawa 21 października, 14:00
Bug Hanna 4-2 Hutnik Dubeczno 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: Bug Hanna.
 
Hutnik Dubeczno 1-2 Vitrum Wola Uhruska 29 października, 14:00
Włodawianka II Włodawa 1-2 Zryw Gorzków 29 października, 14:00
GKS Pławanice/Kamień 1-4 Sawena Sawin 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
Start Pawłów 2-2 Agros Suchawa 29 października, 14:00
Znicz Siennica Różana 3-0 MKS Siedliska 29 października, 14:00
Astra Leśniowice 1-3 Leszkopol Bezek 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Pauza: Hutnik Dubeczno.
 
Vitrum Wola Uhruska 1-1 Leszkopol Bezek 5 listopada, 14:00
MKS Siedliska 2-7 Astra Leśniowice 5 listopada, 11:00
Agros Suchawa 1-0 Znicz Siennica Różana 5 listopada, 14:00
Sawena Sawin 2-6 Start Pawłów 5 listopada, 14:00
Zryw Gorzków 3-0 GKS Pławanice/Kamień 5 listopada, 14:00
Bug Hanna 3-1 Włodawianka II Włodawa 5 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Pauza: Vitrum Wola Uhruska.
 
Włodawianka II Włodawa 4-2 Hutnik Dubeczno 11 listopada, 13:30
GKS Pławanice/Kamień 1-4 Bug Hanna 11 listopada, 13:00
Start Pawłów 4-0 Zryw Gorzków 11 listopada, 13:00
Znicz Siennica Różana 2-4 Sawena Sawin 12 listopada, 13:00
Astra Leśniowice 0-3 Agros Suchawa 11 listopada, 11:00
MKS Siedliska 2-4 Leszkopol Bezek 12 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 7-8 kwietnia

Pauza: Włodawianka II Włodawa.
 
Vitrum Wola Uhruska 3-0 MKS Siedliska 8 kwietnia, 16:00
Leszkopol Bezek 2-0 Agros Suchawa 8 kwietnia, 16:00
Astra Leśniowice 3-0 Sawena Sawin 8 kwietnia, 16:00
Znicz Siennica Różana 2-1 Zryw Gorzków 8 kwietnia, 16:00
Start Pawłów 0-4 Bug Hanna 7 kwietnia, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 4-1 Hutnik Dubeczno 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 14-15 kwietnia

Pauza: GKS Pławanice/Kamień.
 
Włodawianka II Włodawa 3-4 Vitrum Wola Uhruska 15 kwietnia, 16:00
Hutnik Dubeczno 2-2 Start Pawłów 15 kwietnia, 16:00
Bug Hanna 2-0 Znicz Siennica Różana 15 kwietnia, 16:00
Zryw Gorzków 3-2 Astra Leśniowice 15 kwietnia, 11:00
Sawena Sawin 1-4 Leszkopol Bezek 15 kwietnia, 16:00
Agros Suchawa 4-1 MKS Siedliska 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 21-22 kwietnia

Pauza: Start Pawłów.
 
Włodawianka II Włodawa 5-1 GKS Pławanice/Kamień 22 kwietnia, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 1-6 Agros Suchawa 22 kwietnia, 16:00
MKS Siedliska 0-3 Sawena Sawin 22 kwietnia, 17:00
Leszkopol Bezek 0-1 Zryw Gorzków 22 kwietnia, 16:00
Astra Leśniowice 2-4 Bug Hanna 22 kwietnia, 16:00
Znicz Siennica Różana 4-4 Hutnik Dubeczno 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 28-29 kwietnia

Pauza: Znicz Siennica Różana.
 
Start Pawłów 4-2 Włodawianka II Włodawa 29 kwietnia, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 4-5 Vitrum Wola Uhruska 28 kwietnia, 17:30
Hutnik Dubeczno 2-1 Astra Leśniowice 29 kwietnia, 16:00
Bug Hanna 1-0 Leszkopol Bezek 29 kwietnia, 16:00
Zryw Gorzków 4-1 MKS Siedliska 29 kwietnia, 11:00
Sawena Sawin 1-4 Agros Suchawa 29 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 2 maja

Pauza: Astra Leśniowice.
 
Włodawianka II Włodawa 5-0 Znicz Siennica Różana 2 maja, 17:30
Vitrum Wola Uhruska 3-5 Sawena Sawin 2 maja, 17:30
Agros Suchawa 2-0 Zryw Gorzków 2 maja, 17:30
MKS Siedliska 0-3 Bug Hanna 2 maja, 17:30
Leszkopol Bezek 2-1 Hutnik Dubeczno 2 maja, 17:30
Start Pawłów 6-3 GKS Pławanice/Kamień 2 maja, 17:30

Kolejka 19 - 5-6 maja

Pauza: Leszkopol Bezek.
 
Start Pawłów 3-1 Vitrum Wola Uhruska 6 maja, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 6-2 Znicz Siennica Różana 6 maja, 16:00
Włodawianka II Włodawa 1-3 Astra Leśniowice 6 maja, 16:00
Hutnik Dubeczno 3-0 MKS Siedliska 6 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Bug Hanna 0-1 Agros Suchawa 6 maja, 16:00
Zryw Gorzków 4-1 Sawena Sawin 6 maja, 11:00

Kolejka 20 - 12-13 maja

Pauza: MKS Siedliska.
 
Vitrum Wola Uhruska 3-1 Zryw Gorzków 13 maja, 16:00
Sawena Sawin 2-3 Bug Hanna 13 maja, 13:00
Agros Suchawa 2-0 Hutnik Dubeczno 13 maja, 16:00
Leszkopol Bezek 3-5 Włodawianka II Włodawa 12 maja, 11:00
Astra Leśniowice 2-0 GKS Pławanice/Kamień 12 maja, 16:00
Znicz Siennica Różana 3-4 Start Pawłów 12 maja, 17:00

Kolejka 21 - 19-20 maja

Pauza: Agros Suchawa.
 
Znicz Siennica Różana 1-3 Vitrum Wola Uhruska 20 maja, 16:00
Start Pawłów 2-0 Astra Leśniowice 19 maja, 17:30
GKS Pławanice/Kamień 2-2 Leszkopol Bezek 20 maja, 16:00
Włodawianka II Włodawa 12-0 MKS Siedliska 20 maja, 16:00
Hutnik Dubeczno - Sawena Sawin 19 maja, 17:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Bug Hanna 4-1 Zryw Gorzków 20 maja, 16:00

Kolejka 22 - 26-27 maja

Pauza: Sawena Sawin.
 
Vitrum Wola Uhruska 2-5 Bug Hanna 26 maja, 17:00
Zryw Gorzków 2-1 Hutnik Dubeczno 26 maja, 11:00
Agros Suchawa 2-0 Włodawianka II Włodawa 27 maja, 16:00
MKS Siedliska 3-5 GKS Pławanice/Kamień 27 maja, 16:00
Leszkopol Bezek 1-7 Start Pawłów 27 maja, 16:00
Astra Leśniowice 5-2 Znicz Siennica Różana 27 maja, 16:00

Kolejka 23 - 30 maja

Pauza: Zryw Gorzków.
 
Astra Leśniowice 2-2 Vitrum Wola Uhruska 30 maja, 17:30
Znicz Siennica Różana 4-2 Leszkopol Bezek 30 maja, 17:30
Start Pawłów 16-0 MKS Siedliska 30 maja, 17:30
GKS Pławanice/Kamień 0-1 Agros Suchawa 30 maja, 17:30
Włodawianka II Włodawa 8-4 Sawena Sawin 31 maja, 17:00
Hutnik Dubeczno 2-5 Bug Hanna 30 maja, 17:30

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Pauza: Bug Hanna.
 
Vitrum Wola Uhruska 10-1 Hutnik Dubeczno 3 czerwca, 16:00
Zryw Gorzków 4-2 Włodawianka II Włodawa 6 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 16:00) odwołany
Sawena Sawin 2-3 GKS Pławanice/Kamień 3 czerwca, 13:00
Agros Suchawa 1-2 Start Pawłów 3 czerwca, 16:00
MKS Siedliska 0-4 Znicz Siennica Różana 3 czerwca, 16:00
Leszkopol Bezek 2-2 Astra Leśniowice 3 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Pauza: Hutnik Dubeczno.
 
Leszkopol Bezek 1-2 Vitrum Wola Uhruska 10 czerwca, 16:00
Astra Leśniowice 3-0 MKS Siedliska 10 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Znicz Siennica Różana 1-1 Agros Suchawa 10 czerwca, 16:00
Start Pawłów 4-3 Sawena Sawin 10 czerwca, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 1-3 Zryw Gorzków 10 czerwca, 16:00
Włodawianka II Włodawa 3-2 Bug Hanna 10 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: Vitrum Wola Uhruska.
 
Leszkopol Bezek 7-0 MKS Siedliska 17 czerwca, 16:00
Hutnik Dubeczno 0-0 Włodawianka II Włodawa 17 czerwca, 16:00
Bug Hanna 2-1 GKS Pławanice/Kamień 17 czerwca, 16:00
Zryw Gorzków 2-2 Start Pawłów 16 czerwca, 11:00
Sawena Sawin 4-1 Znicz Siennica Różana 17 czerwca, 16:00
Agros Suchawa 2-0 Astra Leśniowice 17 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2017/2018 (Chełm)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas