[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lot Balice 26 67 22 1 3 75-28 11 0 2 36-20 11 1 1 39-8
2.  Podgórze Kraków 26 56 17 5 4 86-31 11 0 2 60-14 6 5 2 26-17
3.  Zwierzyniecki KS Kraków 26 55 17 4 5 73-41 9 3 1 40-19 8 1 4 33-22
4.  Wawel Kraków 26 54 17 3 6 74-37 10 1 2 38-13 7 2 4 36-24
5.  Sportowiec Modlniczka 26 39 11 6 9 57-68 4 5 4 25-29 7 1 5 32-39
6.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 26 36 11 3 12 68-74 5 3 5 33-32 6 0 7 35-42
7.  Dąbski KS Kraków 26 34 10 4 12 53-52 7 1 5 31-26 3 3 7 22-26
8.  Krakus Swoszowice (Kraków) 26 32 9 5 12 52-44 7 3 3 33-18 2 2 9 19-26
9.  JKS Zelków 26 29 8 5 13 48-53 5 4 4 31-19 3 1 9 17-34
10.  Dragon Szczyglice 26 26 7 5 14 46-70 5 3 5 25-28 2 2 9 21-42
11.  Liszczanka Liszki 26 25 6 7 13 30-54 5 3 5 15-16 1 4 8 15-38
12.  Górzanka Nawojowa Góra 26 24 7 3 16 51-67 5 2 6 33-32 2 1 10 18-35
13.  Prądniczanka II Kraków 26 23 6 5 15 46-88 3 2 8 21-45 3 3 7 25-43
14.  Bratniak Kraków 26 16 4 4 18 36-88 3 0 10 16-47 1 4 8 20-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Lot Balice    2-0 1-5 0-5 5-1 6-5 2-0 2-1 4-0 4-0 1-0 3-2 2-0 4-1 
 2 Podgórze Kraków0-3     5-0 4-1 11-0 0-1 3-1 5-3 6-3 6-1 6-0 3-0* 7-1 4-0 
 3 Zwierzyniecki KS Kraków1-4 1-1     2-1 4-0 5-1 6-1 1-1 4-0 3-2 2-2 4-2 4-3 3-1 
 4 Wawel Kraków1-0 3-0 2-1     1-3 1-4 1-0 1-0 2-0 6-0 10-0 2-1 6-2 2-2 
 5 Sportowiec Modlniczka1-3 1-3 2-2 1-6     2-3 1-1 1-0 2-1 4-4 4-2 2-2 1-1 3-1 
 6 Wanda Nowa Huta (Kraków)2-5 2-2 1-4 2-3 4-6     1-1 3-2 5-2 1-1 3-1 5-0 1-3 3-2 
 7 Dąbski KS Kraków0-5 1-2 2-1 0-2 2-1 3-4     4-1 1-4 4-1 2-2 3-2 4-0 5-1 
 8 Krakus Swoszowice (Kraków)0-2 2-2 1-2 3-3 4-1 6-1 5-2     2-0 4-0 2-1 4-2 0-2 0-0 
 9 JKS Zelków2-2 1-1 1-2 4-0 2-4 1-3 2-0 4-0     2-0 2-2 0-1 3-3 7-1 
 10 Dragon Szczyglice0-3 1-1 2-5 2-1 1-4 6-3 1-2 2-0 0-2     2-1 3-1 2-2 3-3 
 11 Liszczanka Liszki0-3* 0-1 0-3 1-1 1-2 3-1 0-0 1-0 3-0* 1-3     2-0 2-1 1-1 
 12 Górzanka Nawojowa Góra1-4 1-2 3-2 2-3 1-4 4-2 1-3 1-4 1-1 5-1 1-1     8-3 4-2 
 13 Prądniczanka II Kraków0-3 2-7 1-3 2-6 2-2 3-2 3-2 1-1 3-0* 0-7 1-3 1-4     2-5 
 14 Bratniak Kraków0-2 0-4 1-3 1-4 1-4 2-5 0-9 0-6 1-4 2-1 2-0 3-1 3-4     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Dąbski KS Kraków 4-0 Prądniczanka II Kraków 19 sierpnia, 17:00
Lot Balice 5-1 Sportowiec Modlniczka 20 sierpnia, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-0 JKS Zelków 19 sierpnia, 18:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-1 Liszczanka Liszki 19 sierpnia, 18:00
Wawel Kraków 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków 19 sierpnia, 15:30
Górzanka Nawojowa Góra 5-1 Dragon Szczyglice 19 sierpnia, 17:00
Podgórze Kraków 4-0 Bratniak Kraków 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Prądniczanka II Kraków 2-5 Bratniak Kraków 27 sierpnia, 17:00
Dragon Szczyglice 1-1 Podgórze Kraków 26 sierpnia, 15:00
Zwierzyniecki KS Kraków 4-2 Górzanka Nawojowa Góra 27 sierpnia, 16:30
Liszczanka Liszki 1-1 Wawel Kraków 26 sierpnia, 17:00
JKS Zelków 1-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 27 sierpnia, 17:00
Sportowiec Modlniczka 1-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 26 sierpnia, 17:00
Dąbski KS Kraków 0-5 Lot Balice 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Lot Balice 2-0 Prądniczanka II Kraków 3 września, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 5-2 Dąbski KS Kraków 2 września, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-6 Sportowiec Modlniczka 2 września, 17:00
Wawel Kraków 2-0 JKS Zelków 3 września, 17:00
Górzanka Nawojowa Góra 1-1 Liszczanka Liszki 2 września, 17:00
Podgórze Kraków 5-0 Zwierzyniecki KS Kraków 2 września, 12:00
Bratniak Kraków 2-1 Dragon Szczyglice 3 września, 11:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Prądniczanka II Kraków 0-7 Dragon Szczyglice 10 września, 17:00
Zwierzyniecki KS Kraków 3-1 Bratniak Kraków 9 września, 17:00
Liszczanka Liszki 0-1 Podgórze Kraków 10 września, 11:00
JKS Zelków 0-1 Górzanka Nawojowa Góra 10 września, 17:00
Sportowiec Modlniczka 1-6 Wawel Kraków 9 września, 17:00
Dąbski KS Kraków 3-4 Wanda Nowa Huta (Kraków) 9 września, 17:00
Lot Balice 2-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Krakus Swoszowice (Kraków) 0-2 Prądniczanka II Kraków 16 września, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-5 Lot Balice 16 września, 17:00
Wawel Kraków 1-0 Dąbski KS Kraków 17 września, 17:00
Górzanka Nawojowa Góra 1-4 Sportowiec Modlniczka 16 września, 17:00
Podgórze Kraków 6-3 JKS Zelków 16 września, 16:30
Bratniak Kraków 2-0 Liszczanka Liszki 25 listopada, 12:30
w pierwotnym terminie (17 września, 17:00) odwołany / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany
Dragon Szczyglice 2-5 Zwierzyniecki KS Kraków 16 września, 13:30

Kolejka 6 - 23-24 września

Liszczanka Liszki 1-3 Dragon Szczyglice 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (24 września, 11:00) odwołany
JKS Zelków 7-1 Bratniak Kraków 24 września, 16:00
Sportowiec Modlniczka 1-3 Podgórze Kraków 24 września, 16:00
Dąbski KS Kraków 3-2 Górzanka Nawojowa Góra 18 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:30) odwołany / w drugim terminie (18 października, 15:30) odwołany
Lot Balice 0-5 Wawel Kraków 24 września, 16:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 6-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:30) odwołany
Zwierzyniecki KS Kraków 4-3 Prądniczanka II Kraków 18 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 15:00) odwołany

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-3 Prądniczanka II Kraków 30 września, 11:00
Wawel Kraków 1-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 30 września, 16:00
Górzanka Nawojowa Góra 1-4 Lot Balice 30 września, 16:00
Podgórze Kraków 3-1 Dąbski KS Kraków 30 września, 16:30
Bratniak Kraków 1-4 Sportowiec Modlniczka 1 października, 11:00
Dragon Szczyglice 0-2 JKS Zelków 30 września, 13:30
Zwierzyniecki KS Kraków 2-2 Liszczanka Liszki 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Prądniczanka II Kraków 1-3 Liszczanka Liszki 8 października, 14:00
JKS Zelków 1-2 Zwierzyniecki KS Kraków 8 października, 16:00
Sportowiec Modlniczka 4-4 Dragon Szczyglice 8 października, 16:00
Dąbski KS Kraków 5-1 Bratniak Kraków 7 października, 16:00
Lot Balice 2-0 Podgórze Kraków 8 października, 15:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-2 Górzanka Nawojowa Góra 7 października, 16:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-3 Wawel Kraków 7 października, 16:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Wawel Kraków 6-2 Prądniczanka II Kraków 14 października, 15:30
Górzanka Nawojowa Góra 4-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 14 października, 15:00
Podgórze Kraków 5-3 Krakus Swoszowice (Kraków) 14 października, 12:00
Bratniak Kraków 0-2 Lot Balice 14 października, 12:30
Dragon Szczyglice 1-2 Dąbski KS Kraków 14 października, 15:00
Zwierzyniecki KS Kraków 4-0 Sportowiec Modlniczka 14 października, 15:30
Liszczanka Liszki 3-0 JKS Zelków 15 października, 11:00
(wo)
na boisku 3-3

Kolejka 10 - 21-22 października

Prądniczanka II Kraków 3-0 JKS Zelków 22 października, 13:00
(wo)
na boisku 1-4
Sportowiec Modlniczka 4-2 Liszczanka Liszki 22 października, 15:00
Dąbski KS Kraków 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków 21 października, 15:30
Lot Balice 4-0 Dragon Szczyglice 21 października, 11:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-0 Bratniak Kraków 21 października, 15:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-2 Podgórze Kraków 21 października, 15:30
Wawel Kraków 2-1 Górzanka Nawojowa Góra 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Górzanka Nawojowa Góra 8-3 Prądniczanka II Kraków 28 października, 14:00
Podgórze Kraków 4-1 Wawel Kraków 28 października, 12:00
Bratniak Kraków 2-5 Wanda Nowa Huta (Kraków) 18 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany
Dragon Szczyglice 2-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany
Zwierzyniecki KS Kraków 1-4 Lot Balice 29 października, 14:00
Liszczanka Liszki 0-0 Dąbski KS Kraków 11 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany / w drugim terminie (3 grudnia, 13:00) odwołany / w trzecim terminie (18 marca, 11:00) odwołany
JKS Zelków 2-4 Sportowiec Modlniczka 29 października, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Dąbski KS Kraków 1-4 JKS Zelków 4 listopada, 14:00
Lot Balice 1-0 Liszczanka Liszki 5 listopada, 13:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-2 Zwierzyniecki KS Kraków 5 listopada, 13:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 Dragon Szczyglice 4 listopada, 11:00
Wawel Kraków 2-2 Bratniak Kraków 4 listopada, 13:30
Górzanka Nawojowa Góra 1-2 Podgórze Kraków 4 listopada, 14:00
Sportowiec Modlniczka 1-1 Prądniczanka II Kraków 5 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Podgórze Kraków 7-1 Prądniczanka II Kraków 12 listopada, 11:00
Bratniak Kraków 3-1 Górzanka Nawojowa Góra 11 listopada, 11:00
Dragon Szczyglice 2-1 Wawel Kraków 11 listopada, 13:30
Zwierzyniecki KS Kraków 5-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 11 listopada, 13:00
Liszczanka Liszki 1-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 11 listopada, 11:00
JKS Zelków 2-2 Lot Balice 11 listopada, 13:45
Sportowiec Modlniczka 1-1 Dąbski KS Kraków 11 listopada, 13:45

Kolejka 14 - 24-25 marca

Prądniczanka II Kraków 3-2 Dąbski KS Kraków 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sportowiec Modlniczka 1-3 Lot Balice 25 marca, 13:30
w Krakowie; na stadionie Nadwiślana
JKS Zelków 4-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Liszczanka Liszki 3-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany / w drugim terminie (30 maja, 18:00) odwołany
Zwierzyniecki KS Kraków 2-1 Wawel Kraków 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dragon Szczyglice 3-1 Górzanka Nawojowa Góra 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bratniak Kraków 0-4 Podgórze Kraków 24 marca, 15:00

Kolejka 15 - 31 marca

Bratniak Kraków 3-4 Prądniczanka II Kraków 5 kwietnia, 17:15
Podgórze Kraków 6-1 Dragon Szczyglice 31 marca, 11:00
Górzanka Nawojowa Góra 3-2 Zwierzyniecki KS Kraków 31 marca, 14:00
Wawel Kraków 10-0 Liszczanka Liszki 31 marca, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 5-2 JKS Zelków 31 marca, 11:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-1 Sportowiec Modlniczka 9 maja, 18:00
Lot Balice 2-0 Dąbski KS Kraków 31 marca, 11:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Prądniczanka II Kraków 0-3 Lot Balice 7 kwietnia, 12:00
Dąbski KS Kraków 4-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 7 kwietnia, 16:30
Sportowiec Modlniczka 2-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 7 kwietnia, 17:00
JKS Zelków 4-0 Wawel Kraków 8 kwietnia, 17:00
Liszczanka Liszki 2-0 Górzanka Nawojowa Góra 8 kwietnia, 11:00
Zwierzyniecki KS Kraków 1-1 Podgórze Kraków 7 kwietnia, 14:00
Dragon Szczyglice 3-3 Bratniak Kraków 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Dragon Szczyglice 2-2 Prądniczanka II Kraków 14 kwietnia, 15:00
Bratniak Kraków 1-3 Zwierzyniecki KS Kraków 15 kwietnia, 11:00
Podgórze Kraków 6-0 Liszczanka Liszki 14 kwietnia, 12:00
Górzanka Nawojowa Góra 1-1 JKS Zelków 15 kwietnia, 16:00
Wawel Kraków 1-3 Sportowiec Modlniczka 15 kwietnia, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 Dąbski KS Kraków 14 kwietnia, 17:30
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-2 Lot Balice 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Prądniczanka II Kraków 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 21 kwietnia, 12:00
Lot Balice 6-5 Wanda Nowa Huta (Kraków) 22 kwietnia, 17:00
Dąbski KS Kraków 0-2 Wawel Kraków 21 kwietnia, 17:00
Sportowiec Modlniczka 2-2 Górzanka Nawojowa Góra 21 kwietnia, 17:30
JKS Zelków 1-1 Podgórze Kraków 22 kwietnia, 17:00
Liszczanka Liszki 1-1 Bratniak Kraków 22 kwietnia, 11:00
Zwierzyniecki KS Kraków 3-2 Dragon Szczyglice 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Prądniczanka II Kraków 1-3 Zwierzyniecki KS Kraków 28 kwietnia, 14:00
Dragon Szczyglice 2-1 Liszczanka Liszki 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 17:00) odwołany
Bratniak Kraków 1-4 JKS Zelków 29 kwietnia, 11:00
Podgórze Kraków 11-0 Sportowiec Modlniczka 29 kwietnia, 12:00
Górzanka Nawojowa Góra 1-3 Dąbski KS Kraków 29 kwietnia, 16:00
Wawel Kraków 1-0 Lot Balice 28 kwietnia, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 28 kwietnia, 17:30

Kolejka 20 - 2 maja

Prądniczanka II Kraków 3-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 2 maja, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-3 Wawel Kraków 16 maja, 18:00
Lot Balice 3-2 Górzanka Nawojowa Góra 2 maja, 18:00
Dąbski KS Kraków 1-2 Podgórze Kraków 2 maja, 18:00
Sportowiec Modlniczka 3-1 Bratniak Kraków 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (2 maja, 18:00) odwołany
JKS Zelków 2-0 Dragon Szczyglice 9 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (2 maja, 17:00) odwołany
Liszczanka Liszki 0-3 Zwierzyniecki KS Kraków 2 maja, 17:30

Kolejka 21 - 5-6 maja

Liszczanka Liszki 2-1 Prądniczanka II Kraków 5 maja, 17:00
Zwierzyniecki KS Kraków 4-0 JKS Zelków 5 maja, 17:00
Dragon Szczyglice 1-4 Sportowiec Modlniczka 5 maja, 17:00
Bratniak Kraków 0-9 Dąbski KS Kraków 5 maja, 14:00
Podgórze Kraków 0-3 Lot Balice 5 maja, 16:30
Górzanka Nawojowa Góra 1-4 Krakus Swoszowice (Kraków) 6 maja, 17:00
Wawel Kraków 1-4 Wanda Nowa Huta (Kraków) 6 maja, 17:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

Prądniczanka II Kraków 2-6 Wawel Kraków 13 maja, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 5-0 Górzanka Nawojowa Góra 12 maja, 18:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-2 Podgórze Kraków 12 maja, 17:00
Lot Balice 4-1 Bratniak Kraków 12 maja, 17:00
Dąbski KS Kraków 4-1 Dragon Szczyglice 12 maja, 17:00
Sportowiec Modlniczka 2-2 Zwierzyniecki KS Kraków 12 maja, 18:00
JKS Zelków 2-2 Liszczanka Liszki 13 maja, 17:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

JKS Zelków 3-3 Prądniczanka II Kraków 20 maja, 17:00
Liszczanka Liszki 1-2 Sportowiec Modlniczka 20 maja, 11:00
Zwierzyniecki KS Kraków 6-1 Dąbski KS Kraków 19 maja, 18:00
Dragon Szczyglice 0-3 Lot Balice 19 maja, 17:00
Bratniak Kraków 0-6 Krakus Swoszowice (Kraków) 6 czerwca, 18:00
na stadionie Krakusa; Bratniak gospodarzem / w pierwotnym terminie (19 maja, 11:00) odwołany
Podgórze Kraków 0-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 19 maja, 18:00
Górzanka Nawojowa Góra 2-3 Wawel Kraków 20 maja, 17:00

Kolejka 24 - 26-27 maja

Prądniczanka II Kraków 1-4 Górzanka Nawojowa Góra 26 maja, 17:00
Wawel Kraków 3-0 Podgórze Kraków 27 maja, 17:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-2 Bratniak Kraków 26 maja, 18:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-0 Dragon Szczyglice 26 maja, 17:00
Lot Balice 1-5 Zwierzyniecki KS Kraków 26 maja, 11:00
Dąbski KS Kraków 2-2 Liszczanka Liszki 26 maja, 17:00
Sportowiec Modlniczka 2-1 JKS Zelków 26 maja, 18:00

Kolejka 25 - 2-3 czerwca

Prądniczanka II Kraków 2-2 Sportowiec Modlniczka 3 czerwca, 17:00
JKS Zelków 2-0 Dąbski KS Kraków 3 czerwca, 17:00
Liszczanka Liszki 0-3 Lot Balice 3 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 0-1
Zwierzyniecki KS Kraków 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 2 czerwca, 17:00
Dragon Szczyglice 6-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 2 czerwca, 17:00
Bratniak Kraków 1-4 Wawel Kraków 3 czerwca, 13:00
Podgórze Kraków 3-0 Górzanka Nawojowa Góra 2 czerwca, 12:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 26 - 9 czerwca

Prądniczanka II Kraków 2-7 Podgórze Kraków 9 czerwca, 15:00
Górzanka Nawojowa Góra 4-2 Bratniak Kraków 9 czerwca, 17:00
Wawel Kraków 6-0 Dragon Szczyglice 9 czerwca, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-4 Zwierzyniecki KS Kraków 9 czerwca, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-1 Liszczanka Liszki 9 czerwca, 17:00
Lot Balice 4-0 JKS Zelków 9 czerwca, 17:00
Dąbski KS Kraków 2-1 Sportowiec Modlniczka 9 czerwca, 17:00

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas