[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów - Żabno

I runda - 3-17 sierpnia
Mecze rozgrywane w ramach 1 kolejki klasy A Tarnów - grupa III oraz 1 kolejek klas B Żabno - grupa I i II

Powiśle Bolesław 2-2 LZS Mędrzechów 3 sierpnia
k. 2-4
Łęgovia Łęg Tarnowski 1-0 Iskra Łęki 3 sierpnia
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-2 Łukovia Łukowa 3 sierpnia
Sokół Borzęcin Górny 2-0 Olimpia Bucze 3 sierpnia
Radłovia Radłów 7-2 MLKS II Żabno 3 sierpnia
Orkan Zaborów 0-6 Unia Niedomice 3 sierpnia
Wolania Wola Żelichowska 6-2 Nadwiślanka Wola Rogowska 3 sierpnia
LZS Nieciecza 5-1 LKS Szarwark 3 sierpnia
Dunajec Ujście Jezuickie 2-0 LKS II Wietrzychowice 17 sierpnia
Błękitni Siedliszowice 2-2 Olimpia Biskupice Radłowskie 17 sierpnia
k. 7-6
LKS Ilkowice 3-2 Dunajec Przybysławice 17 sierpnia
Polonia Kłyż 1-4 Orzeł Miechowice Małe 17 sierpnia
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 5-1 Orzeł Pilcza Żelichowska 10 sierpnia
LKS Ćwików 0-2 LZS Olesno 10 sierpnia
LZS Wójcina 1-1 Ava Grądy 10 sierpnia
k. 4-5
Iskra Dąbrówki Breńskie 2-3 Wisła Borusowa 10 sierpnia
Spartakus Radgoszcz 6-2 LKS Smęgorzów 10 sierpnia
LZS Luszowice 0-3 Kłos Słupiec 10 sierpnia
LZS II Nieciecza 0-6 Unia Gorzyce 17 sierpnia

II runda - 3 września

Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 1-4 LZS Olesno 24 sierpnia
mecz w ramach 3 kolejki klasy B Żabno - grupa II
Błękitni Siedliszowice 3-2 LZS Mędrzechów
Dunajec Ujście Jezuickie 0-3 Łęgovia Łęg Tarnowski
(wo)
Dunajec Konary 1-4 LZS Nieciecza
LKS Ilkowice 0-1 Unia Niedomice
Olimpia Zabawa 1-1 Sokół Borzęcin Górny
k. 5-4
Orzeł Miechowice Małe 1-3 Wolania Wola Żelichowska
Spartakus Radgoszcz 1-4 Łukovia Łukowa
Wisła Borusowa 4-1 Ava Grądy
Kłos Słupiec 3-4 Unia Gorzyce

III runda - 10 września

LZS Olesno 4-2 Unia Gorzyce
Wisła Borusowa 3-0 Wolania Wola Żelichowska
(wo)
Olimpia Zabawa 2-2 Błękitni Siedliszowice
k. 7-8
Łęgovia Łęg Tarnowski 4-2 Unia Niedomice
LZS Nieciecza 5-0 Łukovia Łukowa

IV runda - 24 października
Błękitni Siedliszowice - wolny los.

LZS Olesno 2-1 Łęgovia Łęg Tarnowski
Wisła Borusowa 0-7 LZS Nieciecza

1/2 finału - 9 listopada
LZS Nieciecza - wolny los.

Błękitni Siedliszowice 4-2 LZS Olesno

Finał - 11 listopada

LZS Nieciecza 5-1 Błękitni Siedliszowice

Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN - Tarnów)

Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN - Tarnów - Bochnia)
Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN - Tarnów - Brzesko)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas