[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wiślanie II Jaśkowice 26 64 20 4 2 81-21 12 0 1 46-8 8 4 1 35-13
2.  Cedronka Wola Radziszowska 26 52 16 4 6 65-36 9 2 2 35-14 7 2 4 30-22
3.  Bieżanowianka Kraków 26 48 13 9 4 64-36 7 3 3 30-20 6 6 1 34-16
4.  Tęcza Piekary 26 44 13 5 8 58-43 7 3 3 29-18 6 2 5 29-25
5.  Gajowianka Gaj 26 40 11 7 8 45-36 7 5 1 26-12 4 2 7 19-24
6.  Tramwaj Kraków 26 39 13 0 13 47-47 9 0 4 28-14 4 0 9 19-33
7.  Nadwiślan Rusocice 26 35 9 8 9 53-47 5 5 3 26-22 4 3 6 27-25
8.  Sokół Rybna 26 32 9 5 12 44-53 6 3 4 24-18 3 2 8 20-35 2 3 1 0 1 2-2
9.  Lotnik Kryspinów 26 32 8 8 10 25-37 6 4 3 19-19 2 4 7 6-18 2 3 1 0 1 2-2
10.  Strażak Rączna 26 29 8 5 13 47-62 6 3 4 30-24 2 2 9 17-38
11.  Iskra Krzęcin 26 26 4 14 8 33-45 4 8 1 25-19 0 6 7 8-26
12.  Wisła Czernichów 26 25 6 7 13 35-55 4 2 7 17-26 2 5 6 18-29
13.  Armatura Kraków 26 24 7 3 16 47-74 3 1 9 20-38 4 2 7 27-36
14.  LKS Libertów 26 14 3 5 18 31-83 0 3 10 14-54 3 2 8 17-29
LKS Libertów wycofał się z rozgrywek po sezonie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wiślanie II Jaśkowice    5-1 0-3* 4-1 4-2 5-0 3-0 5-0 4-0 3-0* 3-0 6-1 1-0 3-0 
 2 Cedronka Wola Radziszowska1-2     0-0 4-2 3-2 2-0 2-1 6-0 1-0 5-1 0-0 5-0 2-4 4-2 
 3 Bieżanowianka Kraków2-4 3-2     2-2 1-1 5-1 1-0 4-0 3-0 1-5 1-1 2-1 4-0* 1-3 
 4 Tęcza Piekary2-2 1-2 1-4     3-1 1-0 4-3 1-0 1-1 8-2 4-0 1-1 2-0 0-2 
 5 Gajowianka Gaj0-0 2-1 2-2 2-1     4-1 5-1 1-1 2-2 1-2 4-0 1-0 0-0 2-1 
 6 Tramwaj Kraków1-2 1-3 2-3 1-3 1-0     2-1 2-1 1-0 5-0 2-0 2-1 5-0 3-0 
 7 Nadwiślan Rusocice0-4 0-2 1-1 2-2 3-3 3-0     4-3 0-2 2-1 2-0 1-1 3-3 5-0 
 8 Sokół Rybna2-2 2-2 1-2 1-0 2-0 6-1 1-3     1-0 3-1 2-0 1-1 1-4 1-2 
 9 Lotnik Kryspinów0-6 0-3 1-1 0-1 2-0 1-0 1-1 2-1     2-1 1-1 3-0 5-3 1-1 
 10 Strażak Rączna3-0* 1-2 3-3 0-2 1-2 1-3 2-2 3-1 4-0     1-0 3-3 4-3 4-3 
 11 Iskra Krzęcin1-1 2-2 2-2 4-0 2-0 0-3* 2-2 1-1 0-0 1-1     1-1 5-3 4-3 
 12 Wisła Czernichów0-1 0-5 2-0 2-5 2-4 2-0 0-3 2-4 1-0 3-0 1-1     2-3 0-0 
 13 Armatura Kraków0-6 5-1 1-5 2-5 0-3 3-4 1-3 2-3 0-1 1-0 3-3 1-4     1-0 
 14 LKS Libertów1-5 0-4 0-8 1-5 0-1 0-6 1-7 2-5 0-0 3-3 2-2 2-4 2-4     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

LKS Libertów 0-0 Lotnik Kryspinów 19 sierpnia, 17:45
Wiślanie II Jaśkowice 3-0 Iskra Krzęcin 5 września, 17:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 11:00) odwołany
Tramwaj Kraków 2-1 Wisła Czernichów 18 listopada, 13:00
Tęcza Piekary 3-1 Gajowianka Gaj 19 sierpnia, 17:00
Sokół Rybna 2-2 Cedronka Wola Radziszowska 19 sierpnia, 17:00
Nadwiślan Rusocice 1-1 Bieżanowianka Kraków 19 sierpnia, 17:00
Armatura Kraków 1-0 Strażak Rączna 19 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Lotnik Kryspinów 2-1 Strażak Rączna 30 sierpnia, 17:30
Bieżanowianka Kraków 4-0 Armatura Kraków 26 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 4-2
Cedronka Wola Radziszowska 2-1 Nadwiślan Rusocice 23 sierpnia, 17:45
Gajowianka Gaj 1-1 Sokół Rybna 26 sierpnia, 17:00
Wisła Czernichów 2-5 Tęcza Piekary 27 sierpnia, 17:00
Iskra Krzęcin 0-3 Tramwaj Kraków 26 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 7-1
LKS Libertów 1-5 Wiślanie II Jaśkowice 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Wiślanie II Jaśkowice 4-0 Lotnik Kryspinów 3 września, 11:00
Tramwaj Kraków 3-0 LKS Libertów 2 września, 17:00
Tęcza Piekary 4-0 Iskra Krzęcin 3 września, 16:00
Sokół Rybna 1-1 Wisła Czernichów 2 września, 17:00
Nadwiślan Rusocice 3-3 Gajowianka Gaj 3 września, 17:00
Armatura Kraków 5-1 Cedronka Wola Radziszowska 3 września, 17:00
Strażak Rączna 3-3 Bieżanowianka Kraków 3 września, 16:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Lotnik Kryspinów 1-1 Bieżanowianka Kraków 10 września, 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 5-1 Strażak Rączna 9 września, 16:30
Gajowianka Gaj 0-0 Armatura Kraków 10 września, 17:00
Wisła Czernichów 0-3 Nadwiślan Rusocice 10 września, 15:00
Iskra Krzęcin 1-1 Sokół Rybna 9 września, 15:00
Wiślanie II Jaśkowice 5-0 Tramwaj Kraków 10 września, 11:00
Tęcza Piekary 0-2 LKS Libertów 9 września, 17:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Tramwaj Kraków 1-0 Lotnik Kryspinów 16 września, 16:30
Tęcza Piekary 2-2 Wiślanie II Jaśkowice 16 września, 16:00
Sokół Rybna 1-2 LKS Libertów 16 września, 16:00
Nadwiślan Rusocice 2-0 Iskra Krzęcin 16 września, 17:00
Armatura Kraków 1-4 Wisła Czernichów 25 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (17 września, 16:30) odwołany
Strażak Rączna 1-2 Gajowianka Gaj 17 września, 16:00
Bieżanowianka Kraków 3-2 Cedronka Wola Radziszowska 16 września, 17:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Lotnik Kryspinów 0-3 Cedronka Wola Radziszowska 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (23 września, 11:00) odwołany
Gajowianka Gaj 2-2 Bieżanowianka Kraków 24 września, 16:00
Wisła Czernichów 3-0 Strażak Rączna 24 września, 15:00
Iskra Krzęcin 5-3 Armatura Kraków 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany
Wiślanie II Jaśkowice 5-0 Sokół Rybna 24 września, 12:00
Tramwaj Kraków 1-3 Tęcza Piekary 24 września, 14:00
Nadwiślan Rusocice 5-0 LKS Libertów 23 września, 16:30

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Tęcza Piekary 1-1 Lotnik Kryspinów 1 października, 15:00
Sokół Rybna 6-1 Tramwaj Kraków 30 września, 16:00
Nadwiślan Rusocice 0-4 Wiślanie II Jaśkowice 30 września, 16:00
Armatura Kraków 1-0 LKS Libertów 1 października, 16:00
Strażak Rączna 1-0 Iskra Krzęcin 1 października, 15:00
Bieżanowianka Kraków 2-1 Wisła Czernichów 30 września, 16:00
Cedronka Wola Radziszowska 3-2 Gajowianka Gaj 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Lotnik Kryspinów 2-0 Gajowianka Gaj 8 października, 11:00
Wisła Czernichów 0-5 Cedronka Wola Radziszowska 8 października, 15:00
Iskra Krzęcin 2-2 Bieżanowianka Kraków 7 października, 15:00
Wiślanie II Jaśkowice 1-0 Armatura Kraków 8 października, 11:00
Tramwaj Kraków 2-1 Nadwiślan Rusocice 7 października, 16:00
Tęcza Piekary 1-0 Sokół Rybna 7 października, 15:00
Strażak Rączna 4-3 LKS Libertów 7 października, 16:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Sokół Rybna 1-0 Lotnik Kryspinów 14 października, 15:00
Nadwiślan Rusocice 2-2 Tęcza Piekary 14 października, 15:30
Armatura Kraków 3-4 Tramwaj Kraków 15 października, 15:00
Strażak Rączna 3-0 Wiślanie II Jaśkowice 15 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-11
Bieżanowianka Kraków 1-3 LKS Libertów 14 października, 15:30
Cedronka Wola Radziszowska 0-0 Iskra Krzęcin 15 października, 15:00
Gajowianka Gaj 1-0 Wisła Czernichów 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Lotnik Kryspinów 3-0 Wisła Czernichów 21 października, 15:00
Iskra Krzęcin 2-0 Gajowianka Gaj 21 października, 15:00
Wiślanie II Jaśkowice 0-3 Bieżanowianka Kraków 22 października, 11:00
(wo)
na boisku 4-1
Tramwaj Kraków 5-0 Strażak Rączna 21 października, 15:30
Tęcza Piekary 2-0 Armatura Kraków 21 października, 15:00
Sokół Rybna 1-3 Nadwiślan Rusocice 21 października, 15:00
Cedronka Wola Radziszowska 4-2 LKS Libertów 21 października, 15:30

Kolejka 11 - 28-29 października

Nadwiślan Rusocice 0-2 Lotnik Kryspinów 28 października, 14:00
Armatura Kraków 2-3 Sokół Rybna 29 października, 14:00
Strażak Rączna 0-2 Tęcza Piekary 29 października, 14:00
Bieżanowianka Kraków 5-1 Tramwaj Kraków 28 października, 15:00
Cedronka Wola Radziszowska 1-2 Wiślanie II Jaśkowice 28 października, 15:00
Gajowianka Gaj 2-1 LKS Libertów 28 października, 14:00
Wisła Czernichów 1-1 Iskra Krzęcin 29 października, 13:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Wiślanie II Jaśkowice 4-2 Gajowianka Gaj 5 listopada, 11:00
Tramwaj Kraków 1-3 Cedronka Wola Radziszowska 4 listopada, 14:00
Tęcza Piekary 1-4 Bieżanowianka Kraków 4 listopada, 14:00
Sokół Rybna 3-1 Strażak Rączna 4 listopada, 14:00
Nadwiślan Rusocice 3-3 Armatura Kraków 4 listopada, 13:30
Iskra Krzęcin 0-0 Lotnik Kryspinów 4 listopada, 14:00
Wisła Czernichów 0-0 LKS Libertów 5 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Armatura Kraków 0-1 Lotnik Kryspinów 11 listopada, 13:30
Strażak Rączna 2-2 Nadwiślan Rusocice 11 listopada, 13:45
Bieżanowianka Kraków 4-0 Sokół Rybna 11 listopada, 13:30
Cedronka Wola Radziszowska 4-2 Tęcza Piekary 11 listopada, 13:00
Gajowianka Gaj 4-1 Tramwaj Kraków 12 listopada, 13:00
Wisła Czernichów 0-1 Wiślanie II Jaśkowice 11 listopada, 13:00
Iskra Krzęcin 4-3 LKS Libertów 12 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Lotnik Kryspinów 1-1 LKS Libertów 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Krzęcin 1-1 Wiślanie II Jaśkowice 30 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Czernichów 2-0 Tramwaj Kraków 25 marca, 15:00
Gajowianka Gaj 2-1 Tęcza Piekary 24 marca, 16:00
w Piekarach; Gajowianka gospodarzem
Cedronka Wola Radziszowska 6-0 Sokół Rybna 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bieżanowianka Kraków 1-0 Nadwiślan Rusocice 24 marca, 15:00
Strażak Rączna 4-3 Armatura Kraków 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 31 marca

Strażak Rączna 4-0 Lotnik Kryspinów 31 marca, 15:00
Armatura Kraków 1-5 Bieżanowianka Kraków 31 marca, 11:00
Nadwiślan Rusocice 0-2 Cedronka Wola Radziszowska 30 maja, 18:00
Sokół Rybna 2-0 Gajowianka Gaj 31 marca, 11:00
Tęcza Piekary 1-1 Wisła Czernichów 31 marca, 15:00
Tramwaj Kraków 2-0 Iskra Krzęcin 31 marca, 11:00
Wiślanie II Jaśkowice 3-0 LKS Libertów 31 marca, 13:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Lotnik Kryspinów 0-6 Wiślanie II Jaśkowice 7 kwietnia, 12:00
LKS Libertów 0-6 Tramwaj Kraków 8 kwietnia, 16:00
Iskra Krzęcin 4-0 Tęcza Piekary 7 kwietnia, 16:00
Wisła Czernichów 2-4 Sokół Rybna 8 kwietnia, 15:30
Gajowianka Gaj 5-1 Nadwiślan Rusocice 7 kwietnia, 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 2-4 Armatura Kraków 7 kwietnia, 17:00
Bieżanowianka Kraków 1-5 Strażak Rączna 7 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

LKS Libertów 1-5 Tęcza Piekary 15 kwietnia, 17:00
Bieżanowianka Kraków 3-0 Lotnik Kryspinów 14 kwietnia, 17:00
Strażak Rączna 1-2 Cedronka Wola Radziszowska 14 kwietnia, 16:00
Armatura Kraków 0-3 Gajowianka Gaj 15 kwietnia, 16:00
Nadwiślan Rusocice 1-1 Wisła Czernichów 14 kwietnia, 17:00
Sokół Rybna 2-0 Iskra Krzęcin 15 kwietnia, 13:00
Tramwaj Kraków 1-2 Wiślanie II Jaśkowice 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Lotnik Kryspinów 1-0 Tramwaj Kraków 21 kwietnia, 16:30
Wiślanie II Jaśkowice 4-1 Tęcza Piekary 22 kwietnia, 11:00
LKS Libertów 2-5 Sokół Rybna 22 kwietnia, 17:00
Iskra Krzęcin 2-2 Nadwiślan Rusocice 21 kwietnia, 16:00
Wisła Czernichów 2-3 Armatura Kraków 22 kwietnia, 16:00
Gajowianka Gaj 1-2 Strażak Rączna 22 kwietnia, 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 0-0 Bieżanowianka Kraków 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

LKS Libertów 1-7 Nadwiślan Rusocice 29 kwietnia, 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 1-0 Lotnik Kryspinów 28 kwietnia, 17:00
Bieżanowianka Kraków 1-1 Gajowianka Gaj 28 kwietnia, 17:00
Strażak Rączna 3-3 Wisła Czernichów 28 kwietnia, 17:00
Armatura Kraków 3-3 Iskra Krzęcin 29 kwietnia, 16:00
Sokół Rybna 2-2 Wiślanie II Jaśkowice 28 kwietnia, 17:00
Tęcza Piekary 1-0 Tramwaj Kraków 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 2 maja

Lotnik Kryspinów 0-1 Tęcza Piekary 2 maja, 18:00
Tramwaj Kraków 2-1 Sokół Rybna 1 maja, 11:00
Wiślanie II Jaśkowice 3-0 Nadwiślan Rusocice 2 maja, 17:00
LKS Libertów 2-4 Armatura Kraków 2 maja, 17:00
Iskra Krzęcin 1-1 Strażak Rączna 1 maja, 17:00
Wisła Czernichów 2-0 Bieżanowianka Kraków 1 maja, 17:00
Gajowianka Gaj 2-1 Cedronka Wola Radziszowska 1 maja, 17:00

Kolejka 21 - 5-6 maja

LKS Libertów 3-3 Strażak Rączna 6 maja, 17:00
Gajowianka Gaj 2-2 Lotnik Kryspinów 6 maja, 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 5-0 Wisła Czernichów 5 maja, 17:00
Bieżanowianka Kraków 1-1 Iskra Krzęcin 5 maja, 17:00
Armatura Kraków 0-6 Wiślanie II Jaśkowice 5 maja, 17:30
Nadwiślan Rusocice 3-0 Tramwaj Kraków 5 maja, 17:00
Sokół Rybna 1-0 Tęcza Piekary 5 maja, 17:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

Lotnik Kryspinów 2-1 Sokół Rybna 12 maja, 17:00
Tęcza Piekary 4-3 Nadwiślan Rusocice 12 maja, 17:00
Tramwaj Kraków 5-0 Armatura Kraków 12 maja, 17:00
Wiślanie II Jaśkowice 3-0 Strażak Rączna 12 maja, 11:30
(wo)
goście nie dojechali
LKS Libertów 0-8 Bieżanowianka Kraków 13 maja, 17:00
Iskra Krzęcin 2-2 Cedronka Wola Radziszowska 12 maja, 17:00
Wisła Czernichów 2-4 Gajowianka Gaj 13 maja, 17:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

LKS Libertów 0-4 Cedronka Wola Radziszowska 20 maja, 17:00
Wisła Czernichów 1-0 Lotnik Kryspinów 20 maja, 17:00
Gajowianka Gaj 4-0 Iskra Krzęcin 19 maja, 18:00
Bieżanowianka Kraków 2-4 Wiślanie II Jaśkowice 19 maja, 17:00
Strażak Rączna 1-3 Tramwaj Kraków 19 maja, 15:00
Armatura Kraków 2-5 Tęcza Piekary 20 maja, 17:00
Nadwiślan Rusocice 4-3 Sokół Rybna 19 maja, 18:00

Kolejka 24 - 26-27 maja

Lotnik Kryspinów 1-1 Nadwiślan Rusocice 26 maja, 17:00
Sokół Rybna 1-4 Armatura Kraków 26 maja, 17:00
Tęcza Piekary 8-2 Strażak Rączna 27 maja, 16:00
Tramwaj Kraków 2-3 Bieżanowianka Kraków 26 maja, 17:30
Wiślanie II Jaśkowice 5-1 Cedronka Wola Radziszowska 27 maja, 11:00
LKS Libertów 0-1 Gajowianka Gaj 26 maja, 17:00
Iskra Krzęcin 1-1 Wisła Czernichów 26 maja, 17:00

Kolejka 25 - 2-3 czerwca

Lotnik Kryspinów 1-1 Iskra Krzęcin 2 czerwca, 18:00
LKS Libertów 2-4 Wisła Czernichów 2 czerwca, 17:00
Gajowianka Gaj 0-0 Wiślanie II Jaśkowice 3 czerwca, 18:00
Cedronka Wola Radziszowska 2-0 Tramwaj Kraków 2 czerwca, 18:00
Bieżanowianka Kraków 2-2 Tęcza Piekary 2 czerwca, 17:00
Strażak Rączna 3-1 Sokół Rybna 2 czerwca, 17:00
Armatura Kraków 1-3 Nadwiślan Rusocice 3 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 9 czerwca

Lotnik Kryspinów 5-3 Armatura Kraków 9 czerwca, 18:00
Nadwiślan Rusocice 2-1 Strażak Rączna 9 czerwca, 18:00
Sokół Rybna 1-2 Bieżanowianka Kraków 9 czerwca, 18:00
Tęcza Piekary 1-2 Cedronka Wola Radziszowska 9 czerwca, 18:00
Tramwaj Kraków 1-0 Gajowianka Gaj 9 czerwca, 18:00
Wiślanie II Jaśkowice 6-1 Wisła Czernichów 9 czerwca, 18:00
LKS Libertów 2-2 Iskra Krzęcin 9 czerwca, 18:00

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas