[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orlęta Rudawa 22 51 16 3 3 93-30 8 2 1 55-14 8 1 2 38-16
2.  Strzelcy Kraków 22 47 15 2 5 67-42 9 1 1 30-11 6 1 4 37-31
3.  Potok Więckowice 22 44 14 2 6 55-26 10 0 1 35-9 4 2 5 20-17
4.  Płomień Jerzmanowice 22 41 13 2 7 63-41 11 0 0 47-14 2 2 7 16-27
5.  Błękitni II Modlnica 22 33 10 3 9 56-45 6 1 4 32-23 4 2 5 24-22 2 3 1 0 1 8-4
6.  TKKF Kliny (Kraków) 22 33 11 0 11 55-59 7 0 4 31-20 4 0 7 24-39 2 3 1 0 1 4-8
7.  Wisła Rząska 22 30 9 3 10 56-44 6 1 4 37-21 3 2 6 19-23
8.  Niegoszowianka Niegoszowice 22 27 8 3 11 49-56 4 2 5 25-23 4 1 6 24-33
9.  KS Tyniec (Kraków) 22 26 7 5 10 53-57 5 3 3 28-23 2 2 7 25-34
10.  Orzeł II Bębło 22 24 6 6 10 36-58 2 5 4 16-24 4 1 6 20-34
11.  Fitball Szklary 22 21 6 3 13 47-77 4 1 6 28-39 2 2 7 19-38
12.  Bronowicki KS Kraków 22 3 1 0 21 26-121 1 0 10 16-55 0 0 11 10-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Orlęta Rudawa    10-0 1-1 2-5 4-1 5-1 6-3 7-0 7-2 7-0 0-0 6-1 
 2 Strzelcy Kraków4-2     2-1 2-0 1-0 1-4 2-0 4-2 1-0 1-1 3-1 9-0 
 3 Potok Więckowice0-2 5-2     3-0 2-1 4-1 5-2 1-0 4-0 4-1 5-0 2-0 
 4 Płomień Jerzmanowice2-1 4-3 3-1     4-2 3-0 3-1 5-0 6-1 5-1 6-3 6-1 
 5 Błękitni II Modlnica2-6 5-2 0-2 3-3     7-2 0-1 2-3 5-2 3-0 3-1 2-1 
 6 TKKF Kliny (Kraków)2-4 0-3* 3-0 3-0* 2-1     2-1 2-4 2-1 2-4 3-0 10-2 
 7 Wisła Rząska1-1 2-3 2-3 2-1 1-3 11-2     5-1 4-2 1-4 4-1 4-0 
 8 Niegoszowianka Niegoszowice2-3 0-4 2-1 1-2 0-2 0-3 2-1     2-2 4-1 2-2 10-2 
 9 KS Tyniec (Kraków)1-4 2-2 0-4 3-2 3-3 3-2 1-1 4-1     5-0 3-4 3-0* 
 10 Orzeł II Bębło1-6 0-4 2-2 1-1 2-2 0-3 0-2 1-1 1-1     6-2 2-0 
 11 Fitball Szklary1-5 3-5 2-1 3-2 1-3 4-2 1-1 0-5 0-8 1-4     12-3 
 12 Bronowicki KS Kraków0-4 0-9 0-4 4-0 2-6 1-4 1-6 2-7 2-6 1-4 3-5     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

TKKF Kliny (Kraków) 2-4 Orlęta Rudawa 27 sierpnia, 11:00
Niegoszowianka Niegoszowice 1-2 Płomień Jerzmanowice 26 sierpnia, 17:00
KS Tyniec (Kraków) 3-4 Fitball Szklary 26 sierpnia, 17:30
Potok Więckowice 2-0 Bronowicki KS Kraków 26 sierpnia, 17:30
Orzeł II Bębło 0-2 Wisła Rząska 27 sierpnia, 17:30
Błękitni II Modlnica 5-2 Strzelcy Kraków 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Orlęta Rudawa 10-0 Strzelcy Kraków 2 września, 17:00
Wisła Rząska 1-3 Błękitni II Modlnica 2 września, 17:00
Bronowicki KS Kraków 1-4 Orzeł II Bębło 3 września, 17:00
Fitball Szklary 2-1 Potok Więckowice 2 września, 17:00
Płomień Jerzmanowice 6-1 KS Tyniec (Kraków) 2 września, 17:00
Niegoszowianka Niegoszowice 0-3 TKKF Kliny (Kraków) 3 września, 17:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Niegoszowianka Niegoszowice 2-3 Orlęta Rudawa 9 września, 17:00
KS Tyniec (Kraków) 3-2 TKKF Kliny (Kraków) 9 września, 17:00
Potok Więckowice 3-0 Płomień Jerzmanowice 9 września, 17:00
Orzeł II Bębło 6-2 Fitball Szklary 10 września, 17:00
Błękitni II Modlnica 2-1 Bronowicki KS Kraków 9 września, 16:30
Strzelcy Kraków 2-0 Wisła Rząska 10 września, 16:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Orlęta Rudawa 6-3 Wisła Rząska 16 września, 17:00
Bronowicki KS Kraków 0-9 Strzelcy Kraków 16 września, 17:00
Fitball Szklary 1-3 Błękitni II Modlnica 16 września, 17:00
Płomień Jerzmanowice 5-1 Orzeł II Bębło 16 września, 16:30
TKKF Kliny (Kraków) 3-0 Potok Więckowice 17 września, 11:00
Niegoszowianka Niegoszowice 2-2 KS Tyniec (Kraków) 17 września, 17:00

Kolejka 5 - 23-24 września

KS Tyniec (Kraków) 1-4 Orlęta Rudawa 11 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:30) odwołany
Potok Więckowice 1-0 Niegoszowianka Niegoszowice 11 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (23 września, 16:30) odwołany
Orzeł II Bębło 0-3 TKKF Kliny (Kraków) 24 września, 17:00
Błękitni II Modlnica 3-3 Płomień Jerzmanowice 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:30) odwołany / w drugim terminie (18 listopada, 13:00) odwołany
Strzelcy Kraków 3-1 Fitball Szklary 11 listopada, 13:45
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany
Wisła Rząska 4-0 Bronowicki KS Kraków 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:30) odwołany

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Orlęta Rudawa 6-1 Bronowicki KS Kraków 30 września, 16:00
Fitball Szklary 1-1 Wisła Rząska 30 września, 16:00
Płomień Jerzmanowice 4-3 Strzelcy Kraków 30 września, 16:15
TKKF Kliny (Kraków) 2-1 Błękitni II Modlnica 1 października, 11:00
Niegoszowianka Niegoszowice 4-1 Orzeł II Bębło 1 października, 16:00
KS Tyniec (Kraków) 0-4 Potok Więckowice 30 września, 15:30

Kolejka 7 - 7-8 października

Potok Więckowice 0-2 Orlęta Rudawa 7 października, 16:00
Orzeł II Bębło 1-1 KS Tyniec (Kraków) 8 października, 13:00
Błękitni II Modlnica 2-3 Niegoszowianka Niegoszowice 8 października, 16:00
Strzelcy Kraków 1-4 TKKF Kliny (Kraków) 7 października, 15:00
Wisła Rząska 2-1 Płomień Jerzmanowice 7 października, 16:00
Bronowicki KS Kraków 3-5 Fitball Szklary 7 października, 16:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Orlęta Rudawa 0-0 Fitball Szklary 14 października, 15:30
Płomień Jerzmanowice 6-1 Bronowicki KS Kraków 14 października, 15:30
TKKF Kliny (Kraków) 2-1 Wisła Rząska 15 października, 11:00
Niegoszowianka Niegoszowice 0-4 Strzelcy Kraków 15 października, 15:30
KS Tyniec (Kraków) 3-3 Błękitni II Modlnica 14 października, 15:30
Potok Więckowice 4-1 Orzeł II Bębło 14 października, 15:30

Kolejka 9 - 21-22 października

Orzeł II Bębło 1-6 Orlęta Rudawa 22 października, 15:30
Błękitni II Modlnica 0-2 Potok Więckowice 22 października, 14:30
Strzelcy Kraków 1-0 KS Tyniec (Kraków) 22 października, 13:00
Wisła Rząska 5-1 Niegoszowianka Niegoszowice 21 października, 15:30
Bronowicki KS Kraków 1-4 TKKF Kliny (Kraków) 22 października, 13:00
Fitball Szklary 3-2 Płomień Jerzmanowice 21 października, 15:30

Kolejka 10 - 28-29 października

Orlęta Rudawa 2-5 Płomień Jerzmanowice 28 października, 15:00
TKKF Kliny (Kraków) 3-0 Fitball Szklary 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany
Niegoszowianka Niegoszowice 10-2 Bronowicki KS Kraków 28 października, 15:00
Potok Więckowice 5-2 Strzelcy Kraków 28 października, 15:00
Orzeł II Bębło 2-2 Błękitni II Modlnica 12 listopada, 13:30
Wisła Rząska 4-2 KS Tyniec (Kraków) 28 października, 15:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Strzelcy Kraków 1-1 Orzeł II Bębło 5 listopada, 13:30
Bronowicki KS Kraków 2-6 KS Tyniec (Kraków) 4 listopada, 14:00
Płomień Jerzmanowice 3-0 TKKF Kliny (Kraków) 4 listopada, 13:00
Orlęta Rudawa 4-1 Błękitni II Modlnica 5 listopada, 14:00
Potok Więckowice 5-2 Wisła Rząska 4 listopada, 14:00
Niegoszowianka Niegoszowice 2-2 Fitball Szklary 4 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 kwietnia

Orlęta Rudawa 5-1 TKKF Kliny (Kraków) 7 kwietnia, 13:00
Płomień Jerzmanowice 5-0 Niegoszowianka Niegoszowice 7 kwietnia, 16:00
Fitball Szklary 0-8 KS Tyniec (Kraków) 7 kwietnia, 17:00
Bronowicki KS Kraków 0-4 Potok Więckowice 7 kwietnia, 14:00
Wisła Rząska 1-4 Orzeł II Bębło 7 kwietnia, 16:00
Strzelcy Kraków 1-0 Błękitni II Modlnica 7 kwietnia, 17:00

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

TKKF Kliny (Kraków) 2-4 Niegoszowianka Niegoszowice 15 kwietnia, 11:00
Strzelcy Kraków 4-2 Orlęta Rudawa 15 kwietnia, 17:00
Błękitni II Modlnica 0-1 Wisła Rząska 15 kwietnia, 17:00
Orzeł II Bębło 2-0 Bronowicki KS Kraków 15 kwietnia, 15:00
Potok Więckowice 5-0 Fitball Szklary 14 kwietnia, 17:00
KS Tyniec (Kraków) 3-2 Płomień Jerzmanowice 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Orlęta Rudawa 7-0 Niegoszowianka Niegoszowice 21 kwietnia, 17:30
TKKF Kliny (Kraków) 2-1 KS Tyniec (Kraków) 22 kwietnia, 11:00
Płomień Jerzmanowice 3-1 Potok Więckowice 21 kwietnia, 17:00
Fitball Szklary 1-4 Orzeł II Bębło 21 kwietnia, 17:00
Bronowicki KS Kraków 2-6 Błękitni II Modlnica 21 kwietnia, 17:00
Wisła Rząska 2-3 Strzelcy Kraków 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Wisła Rząska 1-1 Orlęta Rudawa 29 kwietnia, 16:00
Strzelcy Kraków 9-0 Bronowicki KS Kraków 28 kwietnia, 17:00
Błękitni II Modlnica 3-1 Fitball Szklary 29 kwietnia, 17:00
Orzeł II Bębło 1-1 Płomień Jerzmanowice 29 kwietnia, 15:00
Potok Więckowice 4-1 TKKF Kliny (Kraków) 28 kwietnia, 17:30
KS Tyniec (Kraków) 4-1 Niegoszowianka Niegoszowice 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 2 maja

Orlęta Rudawa 7-2 KS Tyniec (Kraków) 3 maja, 18:00
Niegoszowianka Niegoszowice 2-1 Potok Więckowice 2 maja, 18:00
TKKF Kliny (Kraków) 2-4 Orzeł II Bębło 1 maja, 11:00
Płomień Jerzmanowice 4-2 Błękitni II Modlnica 2 maja, 17:30
Fitball Szklary 3-5 Strzelcy Kraków 23 maja, 18:30
Bronowicki KS Kraków 1-6 Wisła Rząska 1 maja, 13:00

Kolejka 17 - 5-6 maja

Bronowicki KS Kraków 0-4 Orlęta Rudawa 6 maja, 18:00
Wisła Rząska 4-1 Fitball Szklary 6 maja, 17:00
Strzelcy Kraków 2-0 Płomień Jerzmanowice 6 maja, 17:30
Błękitni II Modlnica 7-2 TKKF Kliny (Kraków) 6 maja, 17:30
Orzeł II Bębło 1-1 Niegoszowianka Niegoszowice 5 maja, 18:00
Potok Więckowice 4-0 KS Tyniec (Kraków) 6 maja, 18:00

Kolejka 18 - 12-13 maja

Orlęta Rudawa 1-1 Potok Więckowice 12 maja, 18:00
KS Tyniec (Kraków) 5-0 Orzeł II Bębło 13 maja, 17:00
Niegoszowianka Niegoszowice 0-2 Błękitni II Modlnica 13 maja, 16:00
TKKF Kliny (Kraków) 0-3 Strzelcy Kraków 13 maja, 11:00
(wo)
nie odbył się
Płomień Jerzmanowice 3-1 Wisła Rząska 12 maja, 17:00
Fitball Szklary 12-3 Bronowicki KS Kraków 12 maja, 17:00

Kolejka 19 - 19-20 maja

Fitball Szklary 1-5 Orlęta Rudawa 19 maja, 17:00
Bronowicki KS Kraków 4-0 Płomień Jerzmanowice 19 maja, 17:00
Wisła Rząska 11-2 TKKF Kliny (Kraków) 19 maja, 17:00
Strzelcy Kraków 4-2 Niegoszowianka Niegoszowice 19 maja, 17:30
Błękitni II Modlnica 5-2 KS Tyniec (Kraków) 20 maja, 17:00
Orzeł II Bębło 2-2 Potok Więckowice 20 maja, 17:30

Kolejka 20 - 26-27 maja

Orlęta Rudawa 7-0 Orzeł II Bębło 26 maja, 18:00
Potok Więckowice 2-1 Błękitni II Modlnica 26 maja, 18:00
KS Tyniec (Kraków) 2-2 Strzelcy Kraków 26 maja, 18:00
Niegoszowianka Niegoszowice 2-1 Wisła Rząska 27 maja, 16:00
TKKF Kliny (Kraków) 10-2 Bronowicki KS Kraków 27 maja, 13:00
Płomień Jerzmanowice 6-3 Fitball Szklary 26 maja, 17:00

Kolejka 21 - 2-3 czerwca

KS Tyniec (Kraków) 1-1 Wisła Rząska 29 maja, 18:00
Płomień Jerzmanowice 2-1 Orlęta Rudawa 2 czerwca, 17:00
Fitball Szklary 4-2 TKKF Kliny (Kraków) 2 czerwca, 18:30
Bronowicki KS Kraków 2-7 Niegoszowianka Niegoszowice 31 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:30) odwołany
Strzelcy Kraków 2-1 Potok Więckowice 16 maja, 18:15
Błękitni II Modlnica 3-0 Orzeł II Bębło 3 czerwca, 15:30

Kolejka 22 - 9 czerwca

Błękitni II Modlnica 2-6 Orlęta Rudawa 9 czerwca, 17:00
Wisła Rząska 2-3 Potok Więckowice 9 czerwca, 16:00
Fitball Szklary 0-5 Niegoszowianka Niegoszowice 9 czerwca, 17:00
Orzeł II Bębło 0-4 Strzelcy Kraków 10 czerwca, 17:00
KS Tyniec (Kraków) 3-0 Bronowicki KS Kraków 9 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się
TKKF Kliny (Kraków) 3-0 Płomień Jerzmanowice 10 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas