[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radziszowianka II Radziszów 22 49 16 1 5 72-31 8 1 2 30-10 8 0 3 42-21
2.  Płomień Kostrze (Kraków) 22 47 14 5 3 67-23 8 1 2 41-13 6 4 1 26-10
3.  Pozowianka Pozowice 22 43 13 4 5 56-28 8 2 1 31-12 5 2 4 25-16 2 3 1 0 1 3-3
4.  Pychowianka Kraków 22 43 13 4 5 56-33 9 2 0 29-11 4 2 5 27-22 2 3 1 0 1 3-3
5.  Trzebol Wielkie Drogi 22 38 11 5 6 47-27 7 2 2 25-12 4 3 4 22-15 2 6 2 0 0 3-1
6.  Rzozovia Rzozów 22 38 12 2 8 53-37 8 0 3 33-18 4 2 5 20-19 2 0 0 0 2 1-3
7.  Borkowianka Borek Szlachecki 22 30 9 3 10 52-47 5 2 4 32-23 4 1 6 20-24
8.  Piast Skawina 22 28 8 4 10 49-49 4 4 3 28-26 4 0 7 21-23
9.  Błękitni Czułówek 22 26 8 2 12 48-64 5 1 5 28-29 3 1 7 20-35
10.  Wisła II Jeziorzany 22 16 5 1 16 29-57 4 0 7 19-23 1 1 9 10-34 2 3 1 0 1 8-5
11.  Iskra Czułów 22 16 5 1 16 34-92 5 1 5 24-31 0 0 11 10-61 2 3 1 0 1 5-8
12.  Gwiazda Ściejowice 22 6 2 0 20 28-103 2 0 9 15-48 0 0 11 13-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Radziszowianka II Radziszów    0-2 3-0 4-0 1-0 5-1 1-1 0-4 7-1 1-0 5-1 3-0 
 2 Płomień Kostrze (Kraków)1-2     1-4 2-2 4-3 2-1 7-0 4-0 3-0* 3-0* 8-0* 6-1 
 3 Pozowianka Pozowice3-2 0-4     2-1 2-0 1-1 4-1 3-1 1-1 1-0 8-0 6-1 
 4 Pychowianka Kraków3-1 1-1 2-1     2-2 1-0 3-2 3-1 2-0 2-0 7-2 3-1 
 5 Trzebol Wielkie Drogi0-4 1-1 3-0 1-5     1-0 3-0 3-1 5-1 0-0 5-0* 3-0* 
 6 Rzozovia Rzozów2-3 1-3 2-1 3-1 1-2     2-1 6-2 5-4 6-1 2-0 3-0* 
 7 Borkowianka Borek Szlachecki3-4 2-2 1-4 4-1 0-0 2-5     1-0 2-4 3-0* 9-0 5-3 
 8 Piast Skawina0-7 1-1 1-1 2-2 3-3 2-3 0-4     2-0 5-0 5-4 7-1 
 9 Błękitni Czułówek3-1 0-4 2-3 0-3 1-4 1-1 2-1 0-3*     7-3 4-3 8-3 
 10 Wisła II Jeziorzany0-3 0-3 0-4 1-3 0-2 1-0 0-2 1-3 7-2     5-0 4-1 
 11 Iskra Czułów4-7 2-1 1-1 0-7 1-0 2-3 0-3* 2-1 0-3* 5-3     7-2 
 12 Gwiazda Ściejowice2-8 2-4 0-6 3-2 0-6 1-5 2-5 0-5 1-4 1-3 3-0*     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Iskra Czułów 2-3 Rzozovia Rzozów 27 sierpnia, 16:00
Piast Skawina 0-4 Borkowianka Borek Szlachecki 27 sierpnia, 17:00
Wisła II Jeziorzany 0-3 Radziszowianka II Radziszów 27 sierpnia, 17:00
Błękitni Czułówek 0-4 Płomień Kostrze (Kraków) 27 sierpnia, 16:00
Trzebol Wielkie Drogi 1-5 Pychowianka Kraków 27 sierpnia, 17:30
Gwiazda Ściejowice 0-6 Pozowianka Pozowice 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Rzozovia Rzozów 2-1 Pozowianka Pozowice 3 września, 16:00
Płomień Kostrze (Kraków) 4-3 Trzebol Wielkie Drogi 2 września, 17:00
Radziszowianka II Radziszów 7-1 Błękitni Czułówek 3 września, 17:00
Borkowianka Borek Szlachecki 3-0 Wisła II Jeziorzany 2 września, 17:00
(wo)
na boisku 1-2
Iskra Czułów 2-1 Piast Skawina 3 września, 16:00
Gwiazda Ściejowice 3-2 Pychowianka Kraków 3 września, 16:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Piast Skawina 2-3 Rzozovia Rzozów 10 września, 17:00
Wisła II Jeziorzany 5-0 Iskra Czułów 10 września, 16:00
Błękitni Czułówek 2-1 Borkowianka Borek Szlachecki 10 września, 16:00
Trzebol Wielkie Drogi 0-4 Radziszowianka II Radziszów 10 września, 16:00
Gwiazda Ściejowice 2-4 Płomień Kostrze (Kraków) 10 września, 15:30
Pozowianka Pozowice 2-1 Pychowianka Kraków 10 września, 17:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Rzozovia Rzozów 3-1 Pychowianka Kraków 16 września, 17:00
Płomień Kostrze (Kraków) 1-4 Pozowianka Pozowice 16 września, 17:00
Borkowianka Borek Szlachecki 0-0 Trzebol Wielkie Drogi 17 września, 16:00
Iskra Czułów 0-3 Błękitni Czułówek 5 października, 16:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) odwołany / w drugim terminie (5 października, 16:00) odwołany
Piast Skawina 5-0 Wisła II Jeziorzany 17 września, 17:00
Gwiazda Ściejowice 2-8 Radziszowianka II Radziszów 16 września, 15:30

Kolejka 5 - 23-24 września

Wisła II Jeziorzany 1-0 Rzozovia Rzozów 24 września, 16:00
Błękitni Czułówek 0-3 Piast Skawina 12 listopada, 13:45
(wo)
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany / w drugim terminie przerwany w 37. minucie przy stanie 0-2 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gospodarzy
Trzebol Wielkie Drogi 5-0 Iskra Czułów 12 listopada, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (24 września, 11:00) odwołany / w drugim terminie przerwany w 25. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Gwiazda Ściejowice 2-5 Borkowianka Borek Szlachecki 24 września, 15:00
Pozowianka Pozowice 3-2 Radziszowianka II Radziszów 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 września, 11:00) odwołany
Płomień Kostrze (Kraków) 2-2 Pychowianka Kraków 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Rzozovia Rzozów 1-3 Płomień Kostrze (Kraków) 30 września, 16:00
Radziszowianka II Radziszów 4-0 Pychowianka Kraków 1 października, 16:00
Borkowianka Borek Szlachecki 1-4 Pozowianka Pozowice 1 października, 15:30
Piast Skawina 3-3 Trzebol Wielkie Drogi 1 października, 16:00
Wisła II Jeziorzany 7-2 Błękitni Czułówek 1 października, 15:00
Gwiazda Ściejowice 3-0 Iskra Czułów 1 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 7 - 7-8 października

Błękitni Czułówek 1-1 Rzozovia Rzozów 8 października, 15:00
Trzebol Wielkie Drogi 0-0 Wisła II Jeziorzany 7 października, 16:00
Gwiazda Ściejowice 0-5 Piast Skawina 8 października, 15:00
Pozowianka Pozowice 8-0 Iskra Czułów 8 października, 15:00
Pychowianka Kraków 3-2 Borkowianka Borek Szlachecki 8 października, 15:30
Płomień Kostrze (Kraków) 1-2 Radziszowianka II Radziszów 7 października, 15:30

Kolejka 8 - 14-15 października

Rzozovia Rzozów 2-3 Radziszowianka II Radziszów 14 października, 15:00
Borkowianka Borek Szlachecki 2-2 Płomień Kostrze (Kraków) 15 października, 15:00
Iskra Czułów 0-7 Pychowianka Kraków 15 października, 15:00
Piast Skawina 1-1 Pozowianka Pozowice 15 października, 15:30
Błękitni Czułówek 1-4 Trzebol Wielkie Drogi 15 października, 15:00
Gwiazda Ściejowice 1-3 Wisła II Jeziorzany 14 października, 15:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Trzebol Wielkie Drogi 1-0 Rzozovia Rzozów 21 października, 15:00
Gwiazda Ściejowice 1-4 Błękitni Czułówek 22 października, 14:00
Pozowianka Pozowice 1-0 Wisła II Jeziorzany 22 października, 15:30
Pychowianka Kraków 3-1 Piast Skawina 22 października, 14:45
Płomień Kostrze (Kraków) 8-0 Iskra Czułów 21 października, 15:30
(wo)
przerwany przy stanie 8-0
Radziszowianka II Radziszów 1-1 Borkowianka Borek Szlachecki 21 października, 15:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Rzozovia Rzozów 2-1 Borkowianka Borek Szlachecki 28 października, 13:30
Iskra Czułów 4-7 Radziszowianka II Radziszów 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
Piast Skawina 1-1 Płomień Kostrze (Kraków) 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (19 listopada, 13:00) odwołany
Wisła II Jeziorzany 1-3 Pychowianka Kraków 29 października, 14:00
Błękitni Czułówek 2-3 Pozowianka Pozowice 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (19 listopada, 13:30) odwołany
Gwiazda Ściejowice 0-6 Trzebol Wielkie Drogi 28 października, 15:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Gwiazda Ściejowice 1-5 Rzozovia Rzozów 5 listopada, 13:00
Pozowianka Pozowice 2-0 Trzebol Wielkie Drogi 4 listopada, 14:00
Pychowianka Kraków 2-0 Błękitni Czułówek 5 listopada, 14:00
Płomień Kostrze (Kraków) 3-0 Wisła II Jeziorzany 4 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Radziszowianka II Radziszów 0-4 Piast Skawina 5 listopada, 14:00
Borkowianka Borek Szlachecki 9-0 Iskra Czułów 4 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 7-8 kwietnia

Rzozovia Rzozów 2-0 Iskra Czułów 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany
Borkowianka Borek Szlachecki 1-0 Piast Skawina 8 kwietnia, 16:30
Radziszowianka II Radziszów 1-0 Wisła II Jeziorzany 8 kwietnia, 16:30
Płomień Kostrze (Kraków) 3-0 Błękitni Czułówek 7 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-5
Pychowianka Kraków 2-2 Trzebol Wielkie Drogi 8 kwietnia, 16:30
Pozowianka Pozowice 6-1 Gwiazda Ściejowice 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (8 kwietnia, 15:30) odwołany

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Pychowianka Kraków 3-1 Gwiazda Ściejowice 15 kwietnia, 17:00
Pozowianka Pozowice 1-1 Rzozovia Rzozów 15 kwietnia, 16:00
Trzebol Wielkie Drogi 1-1 Płomień Kostrze (Kraków) 14 kwietnia, 16:00
Błękitni Czułówek 3-1 Radziszowianka II Radziszów 15 kwietnia, 16:00
Wisła II Jeziorzany 0-2 Borkowianka Borek Szlachecki 14 kwietnia, 17:00
Piast Skawina 5-4 Iskra Czułów 15 kwietnia, 17:00

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Rzozovia Rzozów 6-2 Piast Skawina 21 kwietnia, 14:00
Iskra Czułów 5-3 Wisła II Jeziorzany 21 kwietnia, 17:00
Borkowianka Borek Szlachecki 2-4 Błękitni Czułówek 22 kwietnia, 17:00
Radziszowianka II Radziszów 1-0 Trzebol Wielkie Drogi 22 kwietnia, 17:00
Płomień Kostrze (Kraków) 6-1 Gwiazda Ściejowice 21 kwietnia, 16:00
Pychowianka Kraków 2-1 Pozowianka Pozowice 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Radziszowianka II Radziszów 3-0 Gwiazda Ściejowice 29 kwietnia, 17:00
Pychowianka Kraków 1-0 Rzozovia Rzozów 29 kwietnia, 17:30
Pozowianka Pozowice 0-4 Płomień Kostrze (Kraków) 29 kwietnia, 17:00
Trzebol Wielkie Drogi 3-0 Borkowianka Borek Szlachecki 29 kwietnia, 16:00
Błękitni Czułówek 4-3 Iskra Czułów 29 kwietnia, 16:00
Wisła II Jeziorzany 1-3 Piast Skawina 28 kwietnia, 14:30

Kolejka 16 - 2 maja

Pychowianka Kraków 1-1 Płomień Kostrze (Kraków) 9 maja, 17:30
Rzozovia Rzozów 6-1 Wisła II Jeziorzany 1 maja, 17:30
Piast Skawina 2-0 Błękitni Czułówek 9 maja, 18:00
Iskra Czułów 1-0 Trzebol Wielkie Drogi 1 maja, 17:30
Borkowianka Borek Szlachecki 5-3 Gwiazda Ściejowice 3 maja, 17:00
Radziszowianka II Radziszów 3-0 Pozowianka Pozowice 9 maja, 17:30

Kolejka 17 - 5-6 maja

Iskra Czułów 7-2 Gwiazda Ściejowice 6 maja, 14:30
Płomień Kostrze (Kraków) 2-1 Rzozovia Rzozów 5 maja, 16:00
Pychowianka Kraków 3-1 Radziszowianka II Radziszów 6 maja, 17:30
Pozowianka Pozowice 4-1 Borkowianka Borek Szlachecki 6 maja, 17:00
Trzebol Wielkie Drogi 3-1 Piast Skawina 6 maja, 16:00
Błękitni Czułówek 7-3 Wisła II Jeziorzany 6 maja, 16:00

Kolejka 18 - 12-13 maja

Rzozovia Rzozów 5-4 Błękitni Czułówek 13 maja, 16:00
Wisła II Jeziorzany 0-2 Trzebol Wielkie Drogi 13 maja, 18:30
Piast Skawina 7-1 Gwiazda Ściejowice 13 maja, 18:00
Iskra Czułów 1-1 Pozowianka Pozowice 13 maja, 16:00
Borkowianka Borek Szlachecki 4-1 Pychowianka Kraków 13 maja, 17:00
Radziszowianka II Radziszów 0-2 Płomień Kostrze (Kraków) 13 maja, 17:30

Kolejka 19 - 19-20 maja

Wisła II Jeziorzany 4-1 Gwiazda Ściejowice 20 maja, 17:00
Radziszowianka II Radziszów 5-1 Rzozovia Rzozów 20 maja, 17:30
Płomień Kostrze (Kraków) 7-0 Borkowianka Borek Szlachecki 19 maja, 16:00
Pychowianka Kraków 7-2 Iskra Czułów 20 maja, 18:00
Pozowianka Pozowice 3-1 Piast Skawina 20 maja, 17:00
Trzebol Wielkie Drogi 5-1 Błękitni Czułówek 31 maja, 16:00

Kolejka 20 - 26-27 maja

Rzozovia Rzozów 1-2 Trzebol Wielkie Drogi 26 maja, 17:00
Błękitni Czułówek 8-3 Gwiazda Ściejowice 27 maja, 12:00
Wisła II Jeziorzany 0-4 Pozowianka Pozowice 27 maja, 17:00
Piast Skawina 2-2 Pychowianka Kraków 27 maja, 18:00
Iskra Czułów 2-1 Płomień Kostrze (Kraków) 26 maja, 14:30
Borkowianka Borek Szlachecki 3-4 Radziszowianka II Radziszów 27 maja, 17:00

Kolejka 21 - 2-3 czerwca

Trzebol Wielkie Drogi 3-0 Gwiazda Ściejowice 2 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Borkowianka Borek Szlachecki 2-5 Rzozovia Rzozów 3 czerwca, 17:00
Radziszowianka II Radziszów 5-1 Iskra Czułów 3 czerwca, 17:00
Płomień Kostrze (Kraków) 4-0 Piast Skawina 2 czerwca, 16:00
Pychowianka Kraków 2-0 Wisła II Jeziorzany 3 czerwca, 18:00
Pozowianka Pozowice 1-1 Błękitni Czułówek 3 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 9 czerwca

Rzozovia Rzozów 3-0 Gwiazda Ściejowice 9 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Trzebol Wielkie Drogi 3-0 Pozowianka Pozowice 9 czerwca, 17:00
Błękitni Czułówek 0-3 Pychowianka Kraków 9 czerwca, 17:00
Wisła II Jeziorzany 0-3 Płomień Kostrze (Kraków) 9 czerwca, 17:00
Piast Skawina 0-7 Radziszowianka II Radziszów 9 czerwca, 17:00
Iskra Czułów 0-3 Borkowianka Borek Szlachecki 9 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 0-2

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas