[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fort Jaksmanice 22 52 17 1 4 66-22 9 0 2 36-11 8 1 2 30-11
2.  Żurawianka Żurawica 22 50 16 2 4 82-26 7 2 2 38-15 9 0 2 44-11
3.  Gwiazda Maćkowice 22 47 15 2 5 59-25 7 2 2 26-13 8 0 3 33-12
4.  Wesoła Zadąbrowie 22 42 13 3 6 71-33 8 1 2 45-12 5 2 4 26-21
5.  Unia Fredropol 22 40 12 4 6 58-39 7 2 2 29-15 5 2 4 29-24 2 2 0 2 0 7-7
6.  LKS Niziny 22 40 12 4 6 48-31 7 1 3 25-13 5 3 3 23-18 2 2 0 2 0 7-7
7.  Cresovia Kalników 22 34 11 1 10 45-41 7 0 4 30-17 4 1 6 15-24
8.  Leśnik Bircza 22 23 7 2 13 35-61 4 1 6 15-22 3 1 7 20-39
9.  Rada Orzechowce 22 17 5 2 15 33-72 4 0 7 22-40 1 2 8 11-32 2 4 1 1 0 5-0
10.  Jawor Nehrybka 22 17 5 2 15 18-69 2 2 7 7-33 3 0 8 11-36 2 1 0 1 1 0-5
11.  Czarni Bolestraszyce 22 15 4 3 15 28-71 3 2 6 20-27 1 1 9 8-44
12.  Błyskawica Łuczyce 22 5 1 2 19 20-73 1 1 9 12-40 0 1 10 8-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Fort Jaksmanice    2-0 0-1 4-3 1-0 3-4 3-0 8-1 4-0 2-1 7-0 2-1 
 2 Żurawianka Żurawica2-2     1-2 2-3 1-1 3-2 3-2 2-0 7-2 8-1 4-0 5-0 
 3 Gwiazda Maćkowice0-2 2-3     3-1 2-1 3-0 3-0 2-2 3-1 5-1 1-0 2-2 
 4 Wesoła Zadąbrowie2-3 3-0 4-0     6-2 1-1 0-3 6-2 3-0 5-0 7-0 8-1 
 5 Unia Fredropol1-3 0-2 4-1 2-1     3-3 1-1 4-1 6-1 2-0 3-1 3-1 
 6 LKS Niziny2-1 0-2 1-0 3-1 4-4     0-2 1-2 3-1 7-0 1-0 3-0 
 7 Cresovia Kalników1-0 1-3 0-5 1-3 3-2 0-2     8-0 2-0 1-0 10-1 3-1 
 8 Leśnik Bircza0-2 1-4 0-1 0-3 1-3 1-1 4-1     1-0 0-5 6-2 1-0 
 9 Rada Orzechowce2-5 0-7 0-8 1-4 3-4 0-3 5-0 1-7     5-0* 3-1 2-1 
 10 Jawor Nehrybka0-5 0-10 0-4 1-1 2-6 0-2 1-3 2-1 0-0     0-1 1-0 
 11 Czarni Bolestraszyce0-3 2-6 1-3 3-3 1-3 3-1 1-2 4-2 2-2 0-1     3-1 
 12 Błyskawica Łuczyce1-4 0-7 1-8 1-3 0-3 1-4 3-1 1-2 1-4 1-2 2-2     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Leśnik Bircza 1-4 Żurawianka Żurawica 20 sierpnia, 14:00
Unia Fredropol 3-1 Czarni Bolestraszyce 18 sierpnia, 18:00
Błyskawica Łuczyce 1-8 Gwiazda Maćkowice 20 sierpnia, 14:00
Wesoła Zadąbrowie 0-3 Cresovia Kalników 20 sierpnia, 14:00
Rada Orzechowce 2-5 Fort Jaksmanice 20 sierpnia, 14:00
LKS Niziny 7-0 Jawor Nehrybka 20 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Żurawianka Żurawica 8-1 Jawor Nehrybka 27 sierpnia, 14:00
Fort Jaksmanice 3-4 LKS Niziny 27 sierpnia, 14:00
Cresovia Kalników 2-0 Rada Orzechowce 27 sierpnia, 14:00
Gwiazda Maćkowice 3-1 Wesoła Zadąbrowie 27 sierpnia, 14:00
Czarni Bolestraszyce 3-1 Błyskawica Łuczyce 27 sierpnia, 14:00
Leśnik Bircza 1-3 Unia Fredropol 26 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 2-3 września

Unia Fredropol 0-2 Żurawianka Żurawica 3 września, 13:00
Błyskawica Łuczyce 1-2 Leśnik Bircza 3 września, 13:00
Wesoła Zadąbrowie 7-0 Czarni Bolestraszyce 3 września, 13:00
Rada Orzechowce 0-8 Gwiazda Maćkowice 3 września, 13:00
LKS Niziny 0-2 Cresovia Kalników 3 września, 13:00
Jawor Nehrybka 0-5 Fort Jaksmanice 3 września, 13:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Żurawianka Żurawica 2-2 Fort Jaksmanice 10 września, 15:00
Cresovia Kalników 1-0 Jawor Nehrybka 10 września, 13:00
Gwiazda Maćkowice 3-0 LKS Niziny 10 września, 13:00
Czarni Bolestraszyce 2-2 Rada Orzechowce 9 września, 15:00
Leśnik Bircza 0-3 Wesoła Zadąbrowie 10 września, 13:00
Unia Fredropol 3-1 Błyskawica Łuczyce 10 września, 13:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Błyskawica Łuczyce 0-7 Żurawianka Żurawica 17 września, 13:00
Wesoła Zadąbrowie 6-2 Unia Fredropol 17 września, 13:00
Rada Orzechowce 1-7 Leśnik Bircza 17 września, 13:00
LKS Niziny 1-0 Czarni Bolestraszyce 21 września, 17:00
Jawor Nehrybka 0-4 Gwiazda Maćkowice 17 września, 13:00
Fort Jaksmanice 3-0 Cresovia Kalników 17 września, 13:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Żurawianka Żurawica 3-2 Cresovia Kalników 24 września, 15:00
Gwiazda Maćkowice 0-2 Fort Jaksmanice 24 września, 13:00
Czarni Bolestraszyce 0-1 Jawor Nehrybka 24 września, 13:00
Leśnik Bircza 1-1 LKS Niziny 24 września, 13:00
Unia Fredropol 6-1 Rada Orzechowce 24 września, 13:00
Błyskawica Łuczyce 1-3 Wesoła Zadąbrowie 24 września, 13:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Wesoła Zadąbrowie 3-0 Żurawianka Żurawica 1 października, 12:00
Rada Orzechowce 2-1 Błyskawica Łuczyce 1 października, 14:30
LKS Niziny 4-4 Unia Fredropol 1 października, 12:00
Jawor Nehrybka 2-1 Leśnik Bircza 1 października, 12:00
Fort Jaksmanice 7-0 Czarni Bolestraszyce 1 października, 12:00
Cresovia Kalników 0-5 Gwiazda Maćkowice 1 października, 12:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Żurawianka Żurawica 1-2 Gwiazda Maćkowice 8 października, 15:00
Czarni Bolestraszyce 1-2 Cresovia Kalników 8 października, 12:00
Leśnik Bircza 0-2 Fort Jaksmanice 8 października, 12:00
Unia Fredropol 2-0 Jawor Nehrybka 8 października, 12:00
Błyskawica Łuczyce 1-4 LKS Niziny 8 października, 12:00
Wesoła Zadąbrowie 3-0 Rada Orzechowce 8 października, 12:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Rada Orzechowce 0-7 Żurawianka Żurawica 15 października, 12:00
LKS Niziny 3-1 Wesoła Zadąbrowie 15 października, 12:00
Jawor Nehrybka 1-0 Błyskawica Łuczyce 15 października, 12:00
Fort Jaksmanice 1-0 Unia Fredropol 15 października, 12:00
Cresovia Kalników 8-0 Leśnik Bircza 15 października, 12:00
Gwiazda Maćkowice 1-0 Czarni Bolestraszyce 15 października, 12:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Żurawianka Żurawica 4-0 Czarni Bolestraszyce 22 października, 15:00
Leśnik Bircza 0-1 Gwiazda Maćkowice 22 października, 12:00
Unia Fredropol 1-1 Cresovia Kalników 22 października, 12:00
Błyskawica Łuczyce 1-4 Fort Jaksmanice 22 października, 12:00
Wesoła Zadąbrowie 5-0 Jawor Nehrybka 22 października, 12:00
Rada Orzechowce 0-3 LKS Niziny 22 października, 12:00

Kolejka 11 - 28-29 października

LKS Niziny 0-2 Żurawianka Żurawica 29 października, 11:00
Jawor Nehrybka 0-0 Rada Orzechowce 29 października, 11:00
Fort Jaksmanice 4-3 Wesoła Zadąbrowie 29 października, 11:00
Cresovia Kalników 3-1 Błyskawica Łuczyce 29 października, 11:00
Gwiazda Maćkowice 2-1 Unia Fredropol 29 października, 11:00
Czarni Bolestraszyce 4-2 Leśnik Bircza 29 października, 11:00

Kolejka 12 - 7-8 kwietnia

Żurawianka Żurawica 2-0 Leśnik Bircza 8 kwietnia, 13:00
Czarni Bolestraszyce 1-3 Unia Fredropol 8 kwietnia, 13:00
Gwiazda Maćkowice 2-2 Błyskawica Łuczyce 8 kwietnia, 13:00
Cresovia Kalników 1-3 Wesoła Zadąbrowie 8 kwietnia, 13:00
Fort Jaksmanice 4-0 Rada Orzechowce 8 kwietnia, 13:00
Jawor Nehrybka 0-2 LKS Niziny 8 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Jawor Nehrybka 0-10 Żurawianka Żurawica 15 kwietnia, 13:00
LKS Niziny 2-1 Fort Jaksmanice 15 kwietnia, 13:00
Rada Orzechowce 5-0 Cresovia Kalników 15 kwietnia, 13:00
Wesoła Zadąbrowie 4-0 Gwiazda Maćkowice 15 kwietnia, 13:00
Błyskawica Łuczyce 2-2 Czarni Bolestraszyce 15 kwietnia, 13:00
Unia Fredropol 4-1 Leśnik Bircza 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Żurawianka Żurawica 1-1 Unia Fredropol 22 kwietnia, 13:00
Leśnik Bircza 1-0 Błyskawica Łuczyce 22 kwietnia, 13:00
Czarni Bolestraszyce 3-3 Wesoła Zadąbrowie 22 kwietnia, 13:00
Gwiazda Maćkowice 3-1 Rada Orzechowce 22 kwietnia, 13:00
Cresovia Kalników 0-2 LKS Niziny 22 kwietnia, 13:00
Fort Jaksmanice 2-1 Jawor Nehrybka 22 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Fort Jaksmanice 2-0 Żurawianka Żurawica 29 kwietnia, 13:00
Jawor Nehrybka 1-3 Cresovia Kalników 29 kwietnia, 11:00
LKS Niziny 1-0 Gwiazda Maćkowice 29 kwietnia, 13:00
Rada Orzechowce 3-1 Czarni Bolestraszyce 29 kwietnia, 13:00
Wesoła Zadąbrowie 6-2 Leśnik Bircza 29 kwietnia, 13:00
Błyskawica Łuczyce 0-3 Unia Fredropol 29 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 5-6 maja

Żurawianka Żurawica 5-0 Błyskawica Łuczyce 6 maja, 16:00
Unia Fredropol 2-1 Wesoła Zadąbrowie 6 maja, 14:00
Leśnik Bircza 1-0 Rada Orzechowce 6 maja, 14:00
Czarni Bolestraszyce 3-1 LKS Niziny 6 maja, 14:00
Gwiazda Maćkowice 5-1 Jawor Nehrybka 6 maja, 14:00
Cresovia Kalników 1-0 Fort Jaksmanice 6 maja, 14:00

Kolejka 17 - 12-13 maja

Cresovia Kalników 1-3 Żurawianka Żurawica 13 maja, 14:00
Fort Jaksmanice 0-1 Gwiazda Maćkowice 13 maja, 14:00
Jawor Nehrybka 0-1 Czarni Bolestraszyce 13 maja, 11:00
LKS Niziny 1-2 Leśnik Bircza 13 maja, 14:00
Rada Orzechowce 3-4 Unia Fredropol 13 maja, 14:00
Wesoła Zadąbrowie 8-1 Błyskawica Łuczyce 13 maja, 14:00

Kolejka 18 - 19-20 maja

Żurawianka Żurawica 2-3 Wesoła Zadąbrowie 20 maja, 14:00
Błyskawica Łuczyce 1-4 Rada Orzechowce 19 maja, 17:00
Unia Fredropol 3-3 LKS Niziny 20 maja, 14:00
Leśnik Bircza 0-5 Jawor Nehrybka 20 maja, 14:00
Czarni Bolestraszyce 0-3 Fort Jaksmanice 19 maja, 17:00
Gwiazda Maćkowice 3-0 Cresovia Kalników 20 maja, 14:00

Kolejka 19 - 26-27 maja

Gwiazda Maćkowice 2-3 Żurawianka Żurawica 27 maja, 14:00
Cresovia Kalników 10-1 Czarni Bolestraszyce 27 maja, 14:00
Fort Jaksmanice 8-1 Leśnik Bircza 26 maja, 17:00
Jawor Nehrybka 2-6 Unia Fredropol 27 maja, 11:00
LKS Niziny 3-0 Błyskawica Łuczyce 27 maja, 14:00
Rada Orzechowce 1-4 Wesoła Zadąbrowie 27 maja, 14:00

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

Żurawianka Żurawica 7-2 Rada Orzechowce 3 czerwca, 14:00
Wesoła Zadąbrowie 1-1 LKS Niziny 3 czerwca, 14:00
Błyskawica Łuczyce 1-2 Jawor Nehrybka 3 czerwca, 14:00
Unia Fredropol 1-3 Fort Jaksmanice 3 czerwca, 14:00
Leśnik Bircza 4-1 Cresovia Kalników 3 czerwca, 14:00
Czarni Bolestraszyce 1-3 Gwiazda Maćkowice 3 czerwca, 14:00

Kolejka 21 - 9-10 czerwca

Czarni Bolestraszyce 2-6 Żurawianka Żurawica 10 czerwca, 14:00
Gwiazda Maćkowice 2-2 Leśnik Bircza 10 czerwca, 14:00
Cresovia Kalników 3-2 Unia Fredropol 10 czerwca, 14:00
Fort Jaksmanice 2-1 Błyskawica Łuczyce 9 czerwca, 17:00
Jawor Nehrybka 1-1 Wesoła Zadąbrowie 10 czerwca, 11:00
LKS Niziny 3-1 Rada Orzechowce 10 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 17 czerwca

Żurawianka Żurawica 3-2 LKS Niziny 17 czerwca, 17:00
Rada Orzechowce 5-0 Jawor Nehrybka 17 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 5-1
Wesoła Zadąbrowie 2-3 Fort Jaksmanice 16 czerwca, 17:00
Błyskawica Łuczyce 3-1 Cresovia Kalników 16 czerwca, 17:00
Unia Fredropol 4-1 Gwiazda Maćkowice 17 czerwca, 11:00
Leśnik Bircza 6-2 Czarni Bolestraszyce 16 czerwca, 16:00

Klasa A 2017/2018 (Przemyśl)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas