[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2017/2018, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwiazda Maćkowice 11 30 10 0 1 37-6 4 0 1 9-4 6 0 0 28-2
2.  Fort Jaksmanice 11 28 9 1 1 38-12 4 0 1 18-7 5 1 0 20-5
3.  Żurawianka Żurawica 11 25 8 1 2 40-11 3 1 1 18-7 5 0 1 22-4
4.  Cresovia Kalników 11 22 7 1 3 24-14 4 0 1 14-6 3 1 2 10-8
5.  Wesoła Zadąbrowie 11 21 7 0 4 35-16 5 0 1 24-5 2 0 3 11-11
6.  LKS Niziny 11 20 6 2 3 27-17 3 1 2 15-9 3 1 1 12-8
7.  Unia Fredropol 11 17 5 2 4 25-20 4 1 1 15-6 1 1 3 10-14
8.  Jawor Nehrybka 11 10 3 1 7 5-33 2 1 2 3-10 1 0 5 2-23
9.  Czarni Bolestraszyce 11 7 2 1 8 11-31 2 1 2 10-8 0 0 6 1-23 1 3 1 0 0 4-2
10.  Leśnik Bircza 11 7 2 1 8 15-30 0 1 5 3-14 2 0 3 12-16 1 0 0 0 1 2-4
11.  Rada Orzechowce 11 5 1 2 8 8-44 1 0 5 5-31 0 2 3 3-13
12.  Błyskawica Łuczyce 11 0 0 0 11 9-40 0 0 6 5-28 0 0 5 4-12

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Gwiazda Maćkowice    0-2 3-1 3-0 2-1 1-0 
 2 Fort Jaksmanice    3-0 4-3 3-4 1-0 7-0 
 3 Żurawianka Żurawica1-2 2-2     3-2 8-1 4-0 
 4 Cresovia Kalników0-5     1-0 8-0 2-0 3-1 
 5 Wesoła Zadąbrowie3-0 0-3     6-2 5-0 7-0 3-0 
 6 LKS Niziny0-2 0-2 3-1     4-4 7-0 1-0 
 7 Unia Fredropol0-2 1-1     2-0 3-1 6-1 3-1 
 8 Jawor Nehrybka0-4 0-5     2-1 0-0 1-0 
 9 Czarni Bolestraszyce1-2 0-1     4-2 2-2 3-1 
 10 Leśnik Bircza0-1 0-2 1-4 0-3 1-1 1-3     
 11 Rada Orzechowce0-8 2-5 0-7 0-3 1-7     2-1 
 12 Błyskawica Łuczyce1-8 1-4 0-7 1-3 1-4 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Leśnik Bircza 1-4 Żurawianka Żurawica 20 sierpnia, 14:00
Unia Fredropol 3-1 Czarni Bolestraszyce 18 sierpnia, 18:00
Błyskawica Łuczyce 1-8 Gwiazda Maćkowice 20 sierpnia, 14:00
Wesoła Zadąbrowie 0-3 Cresovia Kalników 20 sierpnia, 14:00
Rada Orzechowce 2-5 Fort Jaksmanice 20 sierpnia, 14:00
LKS Niziny 7-0 Jawor Nehrybka 20 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Żurawianka Żurawica 8-1 Jawor Nehrybka 27 sierpnia, 14:00
Fort Jaksmanice 3-4 LKS Niziny 27 sierpnia, 14:00
Cresovia Kalników 2-0 Rada Orzechowce 27 sierpnia, 14:00
Gwiazda Maćkowice 3-1 Wesoła Zadąbrowie 27 sierpnia, 14:00
Czarni Bolestraszyce 3-1 Błyskawica Łuczyce 27 sierpnia, 14:00
Leśnik Bircza 1-3 Unia Fredropol 26 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 2-3 września

Unia Fredropol 0-2 Żurawianka Żurawica 3 września, 13:00
Błyskawica Łuczyce 1-2 Leśnik Bircza 3 września, 13:00
Wesoła Zadąbrowie 7-0 Czarni Bolestraszyce 3 września, 13:00
Rada Orzechowce 0-8 Gwiazda Maćkowice 3 września, 13:00
LKS Niziny 0-2 Cresovia Kalników 3 września, 13:00
Jawor Nehrybka 0-5 Fort Jaksmanice 3 września, 13:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Żurawianka Żurawica 2-2 Fort Jaksmanice 10 września, 15:00
Cresovia Kalników 1-0 Jawor Nehrybka 10 września, 13:00
Gwiazda Maćkowice 3-0 LKS Niziny 10 września, 13:00
Czarni Bolestraszyce 2-2 Rada Orzechowce 9 września, 15:00
Leśnik Bircza 0-3 Wesoła Zadąbrowie 10 września, 13:00
Unia Fredropol 3-1 Błyskawica Łuczyce 10 września, 13:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Błyskawica Łuczyce 0-7 Żurawianka Żurawica 17 września, 13:00
Wesoła Zadąbrowie 6-2 Unia Fredropol 17 września, 13:00
Rada Orzechowce 1-7 Leśnik Bircza 17 września, 13:00
LKS Niziny 1-0 Czarni Bolestraszyce 21 września, 17:00
Jawor Nehrybka 0-4 Gwiazda Maćkowice 17 września, 13:00
Fort Jaksmanice 3-0 Cresovia Kalników 17 września, 13:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Żurawianka Żurawica 3-2 Cresovia Kalników 24 września, 15:00
Gwiazda Maćkowice 0-2 Fort Jaksmanice 24 września, 13:00
Czarni Bolestraszyce 0-1 Jawor Nehrybka 24 września, 13:00
Leśnik Bircza 1-1 LKS Niziny 24 września, 13:00
Unia Fredropol 6-1 Rada Orzechowce 24 września, 13:00
Błyskawica Łuczyce 1-3 Wesoła Zadąbrowie 24 września, 13:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Wesoła Zadąbrowie 3-0 Żurawianka Żurawica 1 października, 12:00
Rada Orzechowce 2-1 Błyskawica Łuczyce 1 października, 14:30
LKS Niziny 4-4 Unia Fredropol 1 października, 12:00
Jawor Nehrybka 2-1 Leśnik Bircza 1 października, 12:00
Fort Jaksmanice 7-0 Czarni Bolestraszyce 1 października, 12:00
Cresovia Kalników 0-5 Gwiazda Maćkowice 1 października, 12:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Żurawianka Żurawica 1-2 Gwiazda Maćkowice 8 października, 15:00
Czarni Bolestraszyce 1-2 Cresovia Kalników 8 października, 12:00
Leśnik Bircza 0-2 Fort Jaksmanice 8 października, 12:00
Unia Fredropol 2-0 Jawor Nehrybka 8 października, 12:00
Błyskawica Łuczyce 1-4 LKS Niziny 8 października, 12:00
Wesoła Zadąbrowie 3-0 Rada Orzechowce 8 października, 12:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Rada Orzechowce 0-7 Żurawianka Żurawica 15 października, 12:00
LKS Niziny 3-1 Wesoła Zadąbrowie 15 października, 12:00
Jawor Nehrybka 1-0 Błyskawica Łuczyce 15 października, 12:00
Fort Jaksmanice 1-0 Unia Fredropol 15 października, 12:00
Cresovia Kalników 8-0 Leśnik Bircza 15 października, 12:00
Gwiazda Maćkowice 1-0 Czarni Bolestraszyce 15 października, 12:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Żurawianka Żurawica 4-0 Czarni Bolestraszyce 22 października, 15:00
Leśnik Bircza 0-1 Gwiazda Maćkowice 22 października, 12:00
Unia Fredropol 1-1 Cresovia Kalników 22 października, 12:00
Błyskawica Łuczyce 1-4 Fort Jaksmanice 22 października, 12:00
Wesoła Zadąbrowie 5-0 Jawor Nehrybka 22 października, 12:00
Rada Orzechowce 0-3 LKS Niziny 22 października, 12:00

REKLAMA

Kolejka 11 - 28-29 października

LKS Niziny 0-2 Żurawianka Żurawica 29 października, 11:00
Jawor Nehrybka 0-0 Rada Orzechowce 29 października, 11:00
Fort Jaksmanice 4-3 Wesoła Zadąbrowie 29 października, 11:00
Cresovia Kalników 3-1 Błyskawica Łuczyce 29 października, 11:00
Gwiazda Maćkowice 2-1 Unia Fredropol 29 października, 11:00
Czarni Bolestraszyce 4-2 Leśnik Bircza 29 października, 11:00

Kolejka 12

Żurawianka Żurawica - Leśnik Bircza
Czarni Bolestraszyce - Unia Fredropol
Gwiazda Maćkowice - Błyskawica Łuczyce
Cresovia Kalników - Wesoła Zadąbrowie
Fort Jaksmanice - Rada Orzechowce
Jawor Nehrybka - LKS Niziny

REKLAMA

Kolejka 13

Jawor Nehrybka - Żurawianka Żurawica
LKS Niziny - Fort Jaksmanice
Rada Orzechowce - Cresovia Kalników
Wesoła Zadąbrowie - Gwiazda Maćkowice
Błyskawica Łuczyce - Czarni Bolestraszyce
Unia Fredropol - Leśnik Bircza

Kolejka 14

Żurawianka Żurawica - Unia Fredropol
Leśnik Bircza - Błyskawica Łuczyce
Czarni Bolestraszyce - Wesoła Zadąbrowie
Gwiazda Maćkowice - Rada Orzechowce
Cresovia Kalników - LKS Niziny
Fort Jaksmanice - Jawor Nehrybka

Kolejka 15

Fort Jaksmanice - Żurawianka Żurawica
Jawor Nehrybka - Cresovia Kalników
LKS Niziny - Gwiazda Maćkowice
Rada Orzechowce - Czarni Bolestraszyce
Wesoła Zadąbrowie - Leśnik Bircza
Błyskawica Łuczyce - Unia Fredropol

Kolejka 16

Żurawianka Żurawica - Błyskawica Łuczyce
Unia Fredropol - Wesoła Zadąbrowie
Leśnik Bircza - Rada Orzechowce
Czarni Bolestraszyce - LKS Niziny
Gwiazda Maćkowice - Jawor Nehrybka
Cresovia Kalników - Fort Jaksmanice

Kolejka 17

Cresovia Kalników - Żurawianka Żurawica
Fort Jaksmanice - Gwiazda Maćkowice
Jawor Nehrybka - Czarni Bolestraszyce
LKS Niziny - Leśnik Bircza
Rada Orzechowce - Unia Fredropol
Wesoła Zadąbrowie - Błyskawica Łuczyce

Kolejka 18

Żurawianka Żurawica - Wesoła Zadąbrowie
Błyskawica Łuczyce - Rada Orzechowce
Unia Fredropol - LKS Niziny
Leśnik Bircza - Jawor Nehrybka
Czarni Bolestraszyce - Fort Jaksmanice
Gwiazda Maćkowice - Cresovia Kalników

Kolejka 19

Gwiazda Maćkowice - Żurawianka Żurawica
Cresovia Kalników - Czarni Bolestraszyce
Fort Jaksmanice - Leśnik Bircza
Jawor Nehrybka - Unia Fredropol
LKS Niziny - Błyskawica Łuczyce
Rada Orzechowce - Wesoła Zadąbrowie

Kolejka 20

Żurawianka Żurawica - Rada Orzechowce
Wesoła Zadąbrowie - LKS Niziny
Błyskawica Łuczyce - Jawor Nehrybka
Unia Fredropol - Fort Jaksmanice
Leśnik Bircza - Cresovia Kalników
Czarni Bolestraszyce - Gwiazda Maćkowice

Kolejka 21

Czarni Bolestraszyce - Żurawianka Żurawica
Gwiazda Maćkowice - Leśnik Bircza
Cresovia Kalników - Unia Fredropol
Fort Jaksmanice - Błyskawica Łuczyce
Jawor Nehrybka - Wesoła Zadąbrowie
LKS Niziny - Rada Orzechowce

Kolejka 22

Żurawianka Żurawica - LKS Niziny
Rada Orzechowce - Jawor Nehrybka
Wesoła Zadąbrowie - Fort Jaksmanice
Błyskawica Łuczyce - Cresovia Kalników
Unia Fredropol - Gwiazda Maćkowice
Leśnik Bircza - Czarni Bolestraszyce

Klasa A 2017/2018 (Przemyśl)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas