[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rotuz Bronów 22 59 19 2 1 99-25 9 2 0 52-12 10 0 1 47-13
2.  Żar Międzybrodzie Bialskie 22 54 17 3 2 108-32 10 0 1 64-17 7 3 1 44-15
3.  Centrum Ligota 22 49 15 4 3 85-25 7 2 2 48-14 8 2 1 37-11
4.  Czarni II Jaworze 22 39 12 3 7 63-45 7 0 4 31-23 5 3 3 32-22
5.  Zamek Grodziec Śląski 22 35 11 2 9 56-43 5 2 4 21-19 6 0 5 35-24 2 6 2 0 0 5-2
6.  Orzeł Kozy 22 35 11 2 9 71-37 6 1 4 36-16 5 1 5 35-21 2 0 0 0 2 2-5
7.  Wilamowiczanka Wilamowice 22 31 8 7 7 50-42 3 4 4 25-26 5 3 3 25-16
8.  Iskra Rybarzowice 22 29 9 2 11 43-66 5 2 4 29-15 4 0 7 14-51
9.  Groń Bujaków 22 20 6 2 14 50-59 2 1 8 26-25 4 1 6 24-34
10.  Halny Kalna 22 16 5 1 16 33-66 1 0 10 18-35 4 1 6 15-31
11.  Sokół Zabrzeg 22 15 5 0 17 49-100 3 0 8 31-49 2 0 9 18-51
12.  LKS Łodygowice 22 0 0 0 22 16-183 0 0 11 10-81 0 0 11 6-102

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Rotuz Bronów    4-3 1-1 3-3 7-2 2-1 3-0 12-0 3-0 2-1 3-0* 12-1 
 2 Żar Międzybrodzie Bialskie1-4     4-1 5-1 3-1 7-2 3-1 12-1 12-4 6-0 7-2 4-0 
 3 Centrum Ligota2-3 2-2     3-3 4-1 4-0 2-3 4-1 4-1 5-0 15-0 3-0 
 4 Czarni II Jaworze0-3* 1-9 1-4     2-1 2-1 3-0 5-0 3-1 1-2 4-1 9-1 
 5 Zamek Grodziec Śląski0-3 0-4 0-0 0-6     1-0 0-0 6-1 1-2 4-1 2-1 7-1 
 6 Orzeł Kozy3-1 0-0 1-3 6-0 2-4     1-3 7-0 1-3 3-0 6-1 6-1 
 7 Wilamowiczanka Wilamowice3-6 5-5 0-1 1-1 1-3 1-1     4-2 1-1 1-2 4-2 4-2 
 8 Iskra Rybarzowice1-3 0-1 1-3 2-1 1-0 2-3 1-1     2-1 0-0 5-2 14-0 
 9 Groń Bujaków0-2 2-3 0-3 0-1 0-2 0-5 2-2 0-4     2-3 3-0 17-0 
 10 Halny Kalna2-7 0-1 1-3 0-6 0-1 1-6 0-1 1-2 0-5     1-3 12-0 
 11 Sokół Zabrzeg1-4 1-8 0-8 2-4 2-10 0-5 1-2 0-2 5-3 5-3     14-0 
 12 LKS Łodygowice0-11 0-8 2-10 0-6 2-10 1-11 0-12 0-1 2-3 2-3 1-6     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Halny Kalna 2-7 Rotuz Bronów 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Kozy 6-1 LKS Łodygowice 19 sierpnia, 16:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-1 Zamek Grodziec Śląski 19 sierpnia, 16:00
Sokół Zabrzeg 0-2 Iskra Rybarzowice 19 sierpnia, 17:00
Centrum Ligota 2-3 Wilamowiczanka Wilamowice 20 sierpnia, 17:00
Groń Bujaków 0-1 Czarni II Jaworze 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Rotuz Bronów 3-0 Groń Bujaków 26 sierpnia, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-1 Czarni II Jaworze 26 sierpnia, 13:00
Iskra Rybarzowice 1-3 Centrum Ligota 26 sierpnia, 17:00
Zamek Grodziec Śląski 2-1 Sokół Zabrzeg 26 sierpnia, 14:30
LKS Łodygowice 0-8 Żar Międzybrodzie Bialskie 26 sierpnia, 17:00
Halny Kalna 1-6 Orzeł Kozy 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Orzeł Kozy 3-1 Rotuz Bronów 2 września, 17:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 6-0 Halny Kalna 3 września, 16:00
Sokół Zabrzeg 14-0 LKS Łodygowice 2 września, 17:00
Centrum Ligota 4-1 Zamek Grodziec Śląski 3 września, 17:00
Czarni II Jaworze 5-0 Iskra Rybarzowice 3 września, 15:00
Groń Bujaków 2-2 Wilamowiczanka Wilamowice 6 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Rotuz Bronów 3-0 Wilamowiczanka Wilamowice 10 września, 17:00
Iskra Rybarzowice 2-1 Groń Bujaków 9 września, 17:00
Zamek Grodziec Śląski 0-6 Czarni II Jaworze 9 września, 17:00
LKS Łodygowice 2-10 Centrum Ligota 9 września, 17:00
Halny Kalna 1-3 Sokół Zabrzeg 9 września, 17:00
Orzeł Kozy 0-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Żar Międzybrodzie Bialskie 1-4 Rotuz Bronów 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Zabrzeg 0-5 Orzeł Kozy 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (17 września, 15:00) odwołany
Centrum Ligota 5-0 Halny Kalna 17 września, 17:00
Czarni II Jaworze 9-1 LKS Łodygowice 17 września, 11:00
Groń Bujaków 0-2 Zamek Grodziec Śląski 17 września, 11:00
Wilamowiczanka Wilamowice 4-2 Iskra Rybarzowice 16 września, 17:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Rotuz Bronów 12-0 Iskra Rybarzowice 24 września, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 0-0 Wilamowiczanka Wilamowice 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (23 września, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Łodygowice 2-3 Groń Bujaków 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Halny Kalna 0-6 Czarni II Jaworze 5 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Kozy 1-3 Centrum Ligota 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Żar Międzybrodzie Bialskie 7-2 Sokół Zabrzeg 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Sokół Zabrzeg 1-4 Rotuz Bronów 1 października, 15:00
Centrum Ligota 2-2 Żar Międzybrodzie Bialskie 1 października, 16:00
Czarni II Jaworze 2-1 Orzeł Kozy 1 października, 11:00
Groń Bujaków 2-3 Halny Kalna 1 października, 11:00
Wilamowiczanka Wilamowice 4-2 LKS Łodygowice 30 września, 16:00
Iskra Rybarzowice 1-0 Zamek Grodziec Śląski 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Rotuz Bronów 7-2 Zamek Grodziec Śląski 7 października, 16:00
LKS Łodygowice 0-1 Iskra Rybarzowice 7 października, 16:00
Halny Kalna 0-1 Wilamowiczanka Wilamowice 7 października, 16:00
Orzeł Kozy 1-3 Groń Bujaków 7 października, 16:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 5-1 Czarni II Jaworze 8 października, 16:00
Sokół Zabrzeg 0-8 Centrum Ligota 7 października, 16:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Centrum Ligota 2-3 Rotuz Bronów 15 października, 16:00
Czarni II Jaworze 4-1 Sokół Zabrzeg 15 października, 11:00
Groń Bujaków 2-3 Żar Międzybrodzie Bialskie 15 października, 11:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-1 Orzeł Kozy 14 października, 16:00
Iskra Rybarzowice 0-0 Halny Kalna 14 października, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 7-1 LKS Łodygowice 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Rotuz Bronów 12-1 LKS Łodygowice 21 października, 15:00
Halny Kalna 0-1 Zamek Grodziec Śląski 21 października, 15:00
Orzeł Kozy 7-0 Iskra Rybarzowice 21 października, 15:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-1 Wilamowiczanka Wilamowice 21 października, 15:00
Sokół Zabrzeg 5-3 Groń Bujaków 21 października, 15:30
Centrum Ligota 3-3 Czarni II Jaworze 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Czarni II Jaworze 0-3 Rotuz Bronów 18 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany / w drugim terminie na boisku 4-1
Groń Bujaków 0-3 Centrum Ligota 29 października, 11:00
Wilamowiczanka Wilamowice 4-2 Sokół Zabrzeg 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:30) odwołany
Iskra Rybarzowice 0-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 28 października, 15:00
Zamek Grodziec Śląski 1-0 Orzeł Kozy 28 października, 15:00
LKS Łodygowice 2-3 Halny Kalna 28 października, 15:00

Kolejka 12 - 7-8 kwietnia

Czarni II Jaworze 3-1 Groń Bujaków 8 kwietnia, 11:00
Rotuz Bronów 2-1 Halny Kalna 7 kwietnia, 13:00
LKS Łodygowice 1-11 Orzeł Kozy 7 kwietnia, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 0-4 Żar Międzybrodzie Bialskie 7 kwietnia, 16:00
Iskra Rybarzowice 5-2 Sokół Zabrzeg 7 kwietnia, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 0-1 Centrum Ligota 7 kwietnia, 16:30

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Groń Bujaków 0-2 Rotuz Bronów 15 kwietnia, 11:00
Czarni II Jaworze 3-0 Wilamowiczanka Wilamowice 15 kwietnia, 11:00
Centrum Ligota 4-1 Iskra Rybarzowice 15 kwietnia, 16:00
Sokół Zabrzeg 2-10 Zamek Grodziec Śląski 14 kwietnia, 16:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 4-0 LKS Łodygowice 15 kwietnia, 16:00
Orzeł Kozy 3-0 Halny Kalna 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Rotuz Bronów 2-1 Orzeł Kozy 21 kwietnia, 16:00
Halny Kalna 0-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 21 kwietnia, 17:00
LKS Łodygowice 1-6 Sokół Zabrzeg 21 kwietnia, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 0-0 Centrum Ligota 31 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 16:00) odwołany
Iskra Rybarzowice 2-1 Czarni II Jaworze 21 kwietnia, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-1 Groń Bujaków 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Wilamowiczanka Wilamowice 3-6 Rotuz Bronów 28 kwietnia, 16:00
Groń Bujaków 0-4 Iskra Rybarzowice 28 kwietnia, 16:00
Czarni II Jaworze 2-1 Zamek Grodziec Śląski 29 kwietnia, 11:00
Centrum Ligota 3-0 LKS Łodygowice 29 kwietnia, 16:00
Sokół Zabrzeg 5-3 Halny Kalna 28 kwietnia, 16:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 7-2 Orzeł Kozy 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 3 maja

Rotuz Bronów 4-3 Żar Międzybrodzie Bialskie 3 maja, 15:00
Orzeł Kozy 6-1 Sokół Zabrzeg 3 maja, 15:00
Halny Kalna 1-3 Centrum Ligota 3 maja, 15:00
LKS Łodygowice 0-6 Czarni II Jaworze 3 maja, 15:00
Zamek Grodziec Śląski 1-2 Groń Bujaków 3 maja, 15:00
Iskra Rybarzowice 1-1 Wilamowiczanka Wilamowice 3 maja, 15:00

Kolejka 17 - 5-6 maja

Iskra Rybarzowice 1-3 Rotuz Bronów 5 maja, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-3 Zamek Grodziec Śląski 5 maja, 15:00
Groń Bujaków 17-0 LKS Łodygowice 5 maja, 17:00
Czarni II Jaworze 1-2 Halny Kalna 6 maja, 15:00
Centrum Ligota 4-0 Orzeł Kozy 5 maja, 17:00
Sokół Zabrzeg 1-8 Żar Międzybrodzie Bialskie 6 maja, 16:00

Kolejka 18 - 12-13 maja

Rotuz Bronów 3-0 Sokół Zabrzeg 13 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Żar Międzybrodzie Bialskie 4-1 Centrum Ligota 13 maja, 16:00
Orzeł Kozy 6-0 Czarni II Jaworze 12 maja, 16:00
Halny Kalna 0-5 Groń Bujaków 13 maja, 17:00
LKS Łodygowice 0-12 Wilamowiczanka Wilamowice 12 maja, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 6-1 Iskra Rybarzowice 12 maja, 16:00

Kolejka 19 - 19-20 maja

Zamek Grodziec Śląski 0-3 Rotuz Bronów 16 maja, 17:30
Iskra Rybarzowice 14-0 LKS Łodygowice 19 maja, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-2 Halny Kalna 19 maja, 16:00
Groń Bujaków 0-5 Orzeł Kozy 19 maja, 16:00
Czarni II Jaworze 1-9 Żar Międzybrodzie Bialskie 20 maja, 11:00
Centrum Ligota 15-0 Sokół Zabrzeg 20 maja, 16:00

Kolejka 20 - 26-27 maja

Rotuz Bronów 1-1 Centrum Ligota 27 maja, 16:00
Sokół Zabrzeg 2-4 Czarni II Jaworze 26 maja, 16:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 12-4 Groń Bujaków 27 maja, 16:00
Orzeł Kozy 1-3 Wilamowiczanka Wilamowice 26 maja, 16:00
Halny Kalna 1-2 Iskra Rybarzowice 27 maja, 17:00
LKS Łodygowice 2-10 Zamek Grodziec Śląski 26 maja, 16:00

Kolejka 21 - 2-3 czerwca

LKS Łodygowice 0-11 Rotuz Bronów 2 czerwca, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 4-1 Halny Kalna 2 czerwca, 16:00
Iskra Rybarzowice 2-3 Orzeł Kozy 31 maja, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 5-5 Żar Międzybrodzie Bialskie 2 czerwca, 13:00
Groń Bujaków 3-0 Sokół Zabrzeg 2 czerwca, 16:00
Czarni II Jaworze 1-4 Centrum Ligota 3 czerwca, 11:00

Kolejka 22 - 9 czerwca

Rotuz Bronów 3-3 Czarni II Jaworze 9 czerwca, 16:00
Centrum Ligota 4-1 Groń Bujaków 9 czerwca, 16:00
Sokół Zabrzeg 1-2 Wilamowiczanka Wilamowice 8 czerwca, 18:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 12-1 Iskra Rybarzowice 9 czerwca, 16:00
Orzeł Kozy 2-4 Zamek Grodziec Śląski 9 czerwca, 16:45
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu burzy
Halny Kalna 12-0 LKS Łodygowice 9 czerwca, 16:00

Klasa A 2017/2018 (Bielsko-Biała)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas