[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Stalowa Wola II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Jarocin 26 70 23 1 2 87-20 12 0 1 43-12 11 1 1 44-8
2.  Sanna Zaklików 26 65 21 2 3 99-19 11 0 2 61-8 10 2 1 38-11
3.  San Rozwadów (Stalowa Wola) 26 57 19 0 7 83-25 10 0 3 44-8 9 0 4 39-17
4.  WKS Kurzyna 26 52 17 1 8 69-31 9 1 3 39-14 8 0 5 30-17
5.  LZS Wola Rzeczycka 26 47 14 5 7 81-43 9 2 2 46-16 5 3 5 35-27
6.  Huragan Zdziechowice 26 42 12 6 8 56-46 8 2 3 31-18 4 4 5 25-28
7.  LZS Turbia 26 40 13 1 12 71-66 8 1 4 41-26 5 0 8 30-40
8.  LZS Kotowa Wola 26 37 12 1 13 63-71 9 1 3 40-25 3 0 10 23-46
9.  Jaruga Bieliniec 26 27 8 3 15 45-74 7 2 4 35-28 1 1 11 10-46
10.  LZS Majdan Zbydniowski 26 24 7 3 16 47-74 3 2 8 24-37 4 1 8 23-37 2 3 1 0 1 3-2
11.  Jagiełło Pilchów 26 24 7 3 16 37-68 4 2 7 19-30 3 1 9 18-38 2 3 1 0 1 2-3
12.  Orzeł Glinianka 26 18 5 3 18 33-71 3 1 9 16-30 2 2 9 17-41
13.  Milenium Bieliny 26 12 4 0 22 33-155 2 0 11 21-78 2 0 11 12-77
14.  Radosan Radomyśl nad Sanem 26 16 5 1 20 31-72 2 1 10 14-31 3 0 10 17-41
Radosan Radomyśl nad Sanem wycofał się z rozgrywek po 19. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KS Jarocin    3-0 2-1 4-0 6-3 4-1 3-5 3-0 5-1 4-0 2-0 3-1 3-0* 1-0 
 2 Sanna Zaklików0-1     2-0 2-0 3-0 4-1 8-1 2-3 6-0 6-0 9-2 5-0 11-0 3-0* 
 3 San Rozwadów (Stalowa Wola)0-1 1-3     0-2 2-1 1-0 1-0 3-1 5-0 1-0 3-0 5-0 17-0 5-0 
 4 WKS Kurzyna1-2 2-2 1-2     2-1 2-0 2-3 3-1 2-0 2-1 3-2 3-0 10-0 6-0 
 5 LZS Wola Rzeczycka0-2 1-1 3-2 1-2     1-1 4-0 5-2 3-1 6-3 5-1 5-1 9-0 3-0* 
 6 Huragan Zdziechowice0-4 1-3 1-4 3-0 2-2     3-1 4-0 5-1 1-1 2-1 2-0 4-1 3-0* 
 7 LZS Turbia4-0 0-3 1-5 1-0 3-1 3-4     3-2 2-0 8-1 2-2 5-1 7-3 2-4 
 8 LZS Kotowa Wola2-2 1-3 4-1 1-3 1-7 3-0 7-4     5-1 2-1 5-0 2-1 4-1 3-1 
 9 Jaruga Bieliniec0-6 1-2 1-2 2-0 1-1 2-4 2-1 4-2     4-2 2-1 4-4 4-1 8-2 
 10 LZS Majdan Zbydniowski0-6 0-2 0-4 2-5 1-1 3-3 1-4 1-4 5-0     1-2 5-1 5-2 0-3 
 11 Jagiełło Pilchów1-5 0-3 1-5 0-3 1-2 1-4 3-1 3-0* 2-2 0-2     1-1 3-0 3-2 
 12 Orzeł Glinianka0-2 0-3 1-3 0-4 3-4 1-1 5-1 0-4 4-1 0-3 1-0     0-1 1-3 
 13 Milenium Bieliny0-10 0-8 0-8 0-7 2-11 3-6 1-6 6-3 0-2 2-7 3-4 1-4     3-2 
 14 Radosan Radomyśl nad Sanem0-3 1-5 0-2 1-4 0-1 0-0 0-3* 9-1 2-1 1-2 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

LZS Majdan Zbydniowski 0-3 Radosan Radomyśl nad Sanem 20 sierpnia, 13:00
KS Jarocin 4-1 Huragan Zdziechowice 20 sierpnia, 13:00
WKS Kurzyna 2-2 Sanna Zaklików 20 sierpnia, 13:00
Jagiełło Pilchów 1-2 LZS Wola Rzeczycka 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Glinianka 4-1 Jaruga Bieliniec 20 sierpnia, 13:00
Milenium Bieliny 0-8 San Rozwadów (Stalowa Wola) 20 sierpnia, 13:00
LZS Turbia 3-2 LZS Kotowa Wola 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Radosan Radomyśl nad Sanem 9-1 LZS Kotowa Wola 27 sierpnia, 16:00
San Rozwadów (Stalowa Wola) 1-0 LZS Turbia 27 sierpnia, 13:00
Jaruga Bieliniec 4-1 Milenium Bieliny 27 sierpnia, 13:00
LZS Wola Rzeczycka 5-1 Orzeł Glinianka 27 sierpnia, 13:00
Sanna Zaklików 9-2 Jagiełło Pilchów 27 sierpnia, 13:00
Huragan Zdziechowice 3-0 WKS Kurzyna 12 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 13:00) odwołany
LZS Majdan Zbydniowski 0-6 KS Jarocin 27 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 30 sierpnia

KS Jarocin 1-0 Radosan Radomyśl nad Sanem 30 sierpnia, 17:00
WKS Kurzyna 2-1 LZS Majdan Zbydniowski 30 sierpnia, 17:00
Jagiełło Pilchów 1-4 Huragan Zdziechowice 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Glinianka 0-3 Sanna Zaklików 30 sierpnia, 17:00
Milenium Bieliny 2-11 LZS Wola Rzeczycka 31 sierpnia, 17:30
LZS Turbia 2-0 Jaruga Bieliniec 30 sierpnia, 17:00
LZS Kotowa Wola 4-1 San Rozwadów (Stalowa Wola) 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Radosan Radomyśl nad Sanem 0-2 San Rozwadów (Stalowa Wola) 2 września, 16:00
Jaruga Bieliniec 4-2 LZS Kotowa Wola 3 września, 13:00
LZS Wola Rzeczycka 4-0 LZS Turbia 3 września, 13:00
Sanna Zaklików 11-0 Milenium Bieliny 3 września, 13:00
Huragan Zdziechowice 2-0 Orzeł Glinianka 3 września, 16:00
LZS Majdan Zbydniowski 1-2 Jagiełło Pilchów 3 września, 13:00
KS Jarocin 4-0 WKS Kurzyna 3 września, 13:00

Kolejka 5 - 9-10 września

WKS Kurzyna 6-0 Radosan Radomyśl nad Sanem 10 września, 16:00
Jagiełło Pilchów 1-5 KS Jarocin 10 września, 13:00
Orzeł Glinianka 0-3 LZS Majdan Zbydniowski 10 września, 13:00
Milenium Bieliny 3-6 Huragan Zdziechowice 9 września, 16:00
LZS Turbia 0-3 Sanna Zaklików 10 września, 11:30
LZS Kotowa Wola 1-7 LZS Wola Rzeczycka 10 września, 13:00
San Rozwadów (Stalowa Wola) 5-0 Jaruga Bieliniec 10 września, 13:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Radosan Radomyśl nad Sanem 2-1 Jaruga Bieliniec 17 września, 16:00
LZS Wola Rzeczycka 3-2 San Rozwadów (Stalowa Wola) 17 września, 13:00
Sanna Zaklików 2-3 LZS Kotowa Wola 17 września, 10:00
Huragan Zdziechowice 3-1 LZS Turbia 16 września, 15:30
LZS Majdan Zbydniowski 5-2 Milenium Bieliny 17 września, 16:30
KS Jarocin 3-1 Orzeł Glinianka 17 września, 13:00
WKS Kurzyna 3-2 Jagiełło Pilchów 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Jagiełło Pilchów 3-2 Radosan Radomyśl nad Sanem 24 września, 13:00
Orzeł Glinianka 0-4 WKS Kurzyna 24 września, 13:00
Milenium Bieliny 0-10 KS Jarocin 24 września, 13:00
przerwany po I połowie przy stanie 0-10 - drużyna gospodarzy zrezygnowała z dalszej gry / uznano wynik z boiska
LZS Turbia 8-1 LZS Majdan Zbydniowski 24 września, 13:00
LZS Kotowa Wola 3-0 Huragan Zdziechowice 24 września, 16:00
San Rozwadów (Stalowa Wola) 1-3 Sanna Zaklików 24 września, 16:00
Jaruga Bieliniec 1-1 LZS Wola Rzeczycka 24 września, 13:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Radosan Radomyśl nad Sanem 0-1 LZS Wola Rzeczycka 1 października, 15:00
Sanna Zaklików 6-0 Jaruga Bieliniec 1 października, 13:00
Huragan Zdziechowice 1-4 San Rozwadów (Stalowa Wola) 1 października, 15:00
LZS Majdan Zbydniowski 1-4 LZS Kotowa Wola 1 października, 16:00
KS Jarocin 3-5 LZS Turbia 1 października, 12:30
WKS Kurzyna 10-0 Milenium Bieliny 1 października, 16:00
Jagiełło Pilchów 1-1 Orzeł Glinianka 1 października, 12:30

Kolejka 9 - 7-8 października

Orzeł Glinianka 1-3 Radosan Radomyśl nad Sanem 8 października, 12:30
Milenium Bieliny 3-4 Jagiełło Pilchów 8 października, 12:30
LZS Turbia 1-0 WKS Kurzyna 8 października, 12:30
LZS Kotowa Wola 2-2 KS Jarocin 8 października, 12:30
San Rozwadów (Stalowa Wola) 1-0 LZS Majdan Zbydniowski 8 października, 12:30
Jaruga Bieliniec 2-4 Huragan Zdziechowice 8 października, 12:30
LZS Wola Rzeczycka 1-1 Sanna Zaklików 8 października, 12:30

Kolejka 10 - 14-15 października

Radosan Radomyśl nad Sanem 1-5 Sanna Zaklików 15 października, 15:00
Huragan Zdziechowice 2-2 LZS Wola Rzeczycka 15 października, 15:00
LZS Majdan Zbydniowski 5-0 Jaruga Bieliniec 15 października, 16:00
KS Jarocin 2-1 San Rozwadów (Stalowa Wola) 15 października, 12:30
WKS Kurzyna 3-1 LZS Kotowa Wola 15 października, 15:00
Jagiełło Pilchów 3-1 LZS Turbia 15 października, 12:30
Orzeł Glinianka 0-1 Milenium Bieliny 15 października, 12:30

Kolejka 11 - 21-22 października

Milenium Bieliny 3-2 Radosan Radomyśl nad Sanem 22 października, 12:30
LZS Turbia 5-1 Orzeł Glinianka 22 października, 12:30
LZS Kotowa Wola 5-0 Jagiełło Pilchów 22 października, 12:30
San Rozwadów (Stalowa Wola) 0-2 WKS Kurzyna 22 października, 12:30
Jaruga Bieliniec 0-6 KS Jarocin 22 października, 12:30
LZS Wola Rzeczycka 6-3 LZS Majdan Zbydniowski 22 października, 12:30
Sanna Zaklików 4-1 Huragan Zdziechowice 22 października, 12:30

Kolejka 12 - 28-29 października

Radosan Radomyśl nad Sanem 0-0 Huragan Zdziechowice 29 października, 14:30
LZS Majdan Zbydniowski 0-2 Sanna Zaklików 29 października, 14:30
KS Jarocin 6-3 LZS Wola Rzeczycka 29 października, 12:00
WKS Kurzyna 2-0 Jaruga Bieliniec 29 października, 14:30
Jagiełło Pilchów 1-5 San Rozwadów (Stalowa Wola) 29 października, 12:00
Orzeł Glinianka 0-4 LZS Kotowa Wola 11 listopada, 11:15
w pierwotnym terminie (29 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Ulanowie
Milenium Bieliny 1-6 LZS Turbia 12 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 4-5 listopada

LZS Turbia 2-4 Radosan Radomyśl nad Sanem 5 listopada, 11:30
LZS Kotowa Wola 4-1 Milenium Bieliny 5 listopada, 11:30
San Rozwadów (Stalowa Wola) 5-0 Orzeł Glinianka 5 listopada, 11:30
Jaruga Bieliniec 2-1 Jagiełło Pilchów 5 listopada, 11:30
LZS Wola Rzeczycka 1-2 WKS Kurzyna 5 listopada, 11:30
Sanna Zaklików 0-1 KS Jarocin 5 listopada, 11:30
Huragan Zdziechowice 1-1 LZS Majdan Zbydniowski 5 listopada, 14:30

Kolejka 14 - 7-8 kwietnia

Radosan Radomyśl nad Sanem 1-2 LZS Majdan Zbydniowski 7 kwietnia, 17:30
Huragan Zdziechowice 0-4 KS Jarocin 8 kwietnia, 12:30
Sanna Zaklików 2-0 WKS Kurzyna 8 kwietnia, 12:30
LZS Wola Rzeczycka 5-1 Jagiełło Pilchów 8 kwietnia, 12:30
Jaruga Bieliniec 4-4 Orzeł Glinianka 8 kwietnia, 12:00
San Rozwadów (Stalowa Wola) 17-0 Milenium Bieliny 7 kwietnia, 17:00
LZS Kotowa Wola 7-4 LZS Turbia 8 kwietnia, 12:30

Kolejka 15 - 14-15 kwietnia

LZS Kotowa Wola 3-1 Radosan Radomyśl nad Sanem 14 kwietnia, 17:30
LZS Turbia 1-5 San Rozwadów (Stalowa Wola) 15 kwietnia, 12:30
Milenium Bieliny 0-2 Jaruga Bieliniec 15 kwietnia, 15:00
Orzeł Glinianka 3-4 LZS Wola Rzeczycka 15 kwietnia, 12:30
Jagiełło Pilchów 0-3 Sanna Zaklików 15 kwietnia, 12:30
WKS Kurzyna 2-0 Huragan Zdziechowice 15 kwietnia, 16:00
KS Jarocin 4-0 LZS Majdan Zbydniowski 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 21-22 kwietnia

Radosan Radomyśl nad Sanem 0-3 KS Jarocin 22 kwietnia, 12:30
LZS Majdan Zbydniowski 2-5 WKS Kurzyna 22 kwietnia, 12:30
Huragan Zdziechowice 2-1 Jagiełło Pilchów 22 kwietnia, 16:00
Sanna Zaklików 5-0 Orzeł Glinianka 22 kwietnia, 12:30
LZS Wola Rzeczycka 9-0 Milenium Bieliny 22 kwietnia, 12:30
Jaruga Bieliniec 2-1 LZS Turbia 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 12:30) odwołany
San Rozwadów (Stalowa Wola) 3-1 LZS Kotowa Wola 22 kwietnia, 12:30

Kolejka 17 - 28-29 kwietnia

San Rozwadów (Stalowa Wola) 5-0 Radosan Radomyśl nad Sanem 29 kwietnia, 12:30
LZS Kotowa Wola 5-1 Jaruga Bieliniec 29 kwietnia, 12:30
LZS Turbia 3-1 LZS Wola Rzeczycka 29 kwietnia, 12:30
Milenium Bieliny 0-8 Sanna Zaklików 29 kwietnia, 12:30
Orzeł Glinianka 1-1 Huragan Zdziechowice 29 kwietnia, 12:30
Jagiełło Pilchów 0-2 LZS Majdan Zbydniowski 29 kwietnia, 12:30
WKS Kurzyna 1-2 KS Jarocin 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 3 maja

Radosan Radomyśl nad Sanem 1-4 WKS Kurzyna 3 maja, 13:30
KS Jarocin 2-0 Jagiełło Pilchów 3 maja, 13:30
LZS Majdan Zbydniowski 5-1 Orzeł Glinianka 3 maja, 13:30
Huragan Zdziechowice 4-1 Milenium Bieliny 3 maja, 16:00
Sanna Zaklików 8-1 LZS Turbia 3 maja, 12:30
LZS Wola Rzeczycka 5-2 LZS Kotowa Wola 3 maja, 13:30
Jaruga Bieliniec 1-2 San Rozwadów (Stalowa Wola) 3 maja, 13:30

Kolejka 19 - 5-6 maja

Jaruga Bieliniec 8-2 Radosan Radomyśl nad Sanem 6 maja, 13:30
San Rozwadów (Stalowa Wola) 2-1 LZS Wola Rzeczycka 5 maja, 17:30
LZS Kotowa Wola 1-3 Sanna Zaklików 6 maja, 13:30
LZS Turbia 3-4 Huragan Zdziechowice 6 maja, 13:30
Milenium Bieliny 2-7 LZS Majdan Zbydniowski 6 maja, 17:00
Orzeł Glinianka 0-2 KS Jarocin 6 maja, 13:30
Jagiełło Pilchów 0-3 WKS Kurzyna 6 maja, 13:30

Kolejka 20 - 12-13 maja

Radosan Radomyśl nad Sanem 0-3 Jagiełło Pilchów
(wo)
WKS Kurzyna 3-0 Orzeł Glinianka 13 maja, 16:00
KS Jarocin 3-0 Milenium Bieliny 13 maja, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
LZS Majdan Zbydniowski 1-4 LZS Turbia 13 maja, 13:30
Huragan Zdziechowice 4-0 LZS Kotowa Wola 13 maja, 16:00
przerwany przy stanie 4-0; uznano wynik z boiska
Sanna Zaklików 2-0 San Rozwadów (Stalowa Wola) 13 maja, 12:30
LZS Wola Rzeczycka 3-1 Jaruga Bieliniec 13 maja, 13:30

Kolejka 21 - 19-20 maja

LZS Wola Rzeczycka 3-0 Radosan Radomyśl nad Sanem
(wo)
Jaruga Bieliniec 1-2 Sanna Zaklików 20 maja, 13:30
San Rozwadów (Stalowa Wola) 1-0 Huragan Zdziechowice 20 maja, 13:30
LZS Kotowa Wola 2-1 LZS Majdan Zbydniowski 20 maja, 13:30
LZS Turbia 4-0 KS Jarocin 20 maja, 13:30
Milenium Bieliny 0-7 WKS Kurzyna 20 maja, 17:30
Orzeł Glinianka 1-0 Jagiełło Pilchów 19 maja, 16:30

Kolejka 22 - 26-27 maja

Radosan Radomyśl nad Sanem 0-3 Orzeł Glinianka
(wo)
Jagiełło Pilchów 3-0 Milenium Bieliny 27 maja, 16:00
WKS Kurzyna 2-3 LZS Turbia 27 maja, 16:00
KS Jarocin 3-0 LZS Kotowa Wola 27 maja, 13:30
LZS Majdan Zbydniowski 0-4 San Rozwadów (Stalowa Wola) 27 maja, 13:30
Huragan Zdziechowice 5-1 Jaruga Bieliniec 27 maja, 16:00
Sanna Zaklików 3-0 LZS Wola Rzeczycka 27 maja, 12:30

Kolejka 23 - 31 maja

Sanna Zaklików 3-0 Radosan Radomyśl nad Sanem
(wo)
LZS Wola Rzeczycka 1-1 Huragan Zdziechowice 31 maja, 16:00
Jaruga Bieliniec 4-2 LZS Majdan Zbydniowski 31 maja, 14:30
San Rozwadów (Stalowa Wola) 0-1 KS Jarocin 31 maja, 13:30
LZS Kotowa Wola 1-3 WKS Kurzyna 31 maja, 13:30
LZS Turbia 2-2 Jagiełło Pilchów 31 maja, 13:30
Milenium Bieliny 1-4 Orzeł Glinianka 31 maja, 13:30

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Radosan Radomyśl nad Sanem 0-3 Milenium Bieliny
(wo)
Orzeł Glinianka 5-1 LZS Turbia 3 czerwca, 13:30
Jagiełło Pilchów 3-0 LZS Kotowa Wola 3 czerwca, 16:00
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali kart zdrowia
WKS Kurzyna 1-2 San Rozwadów (Stalowa Wola) 3 czerwca, 16:00
KS Jarocin 5-1 Jaruga Bieliniec 3 czerwca, 11:00
LZS Majdan Zbydniowski 1-1 LZS Wola Rzeczycka 3 czerwca, 17:00
Huragan Zdziechowice 1-3 Sanna Zaklików 3 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Huragan Zdziechowice 3-0 Radosan Radomyśl nad Sanem
(wo)
Sanna Zaklików 6-0 LZS Majdan Zbydniowski 10 czerwca, 12:30
LZS Wola Rzeczycka 0-2 KS Jarocin 10 czerwca, 13:30
Jaruga Bieliniec 2-0 WKS Kurzyna 10 czerwca, 13:30
San Rozwadów (Stalowa Wola) 3-0 Jagiełło Pilchów 10 czerwca, 13:30
LZS Kotowa Wola 2-1 Orzeł Glinianka 10 czerwca, 13:30
LZS Turbia 7-3 Milenium Bieliny 10 czerwca, 13:30

Kolejka 26 - 17 czerwca

Radosan Radomyśl nad Sanem 0-3 LZS Turbia
(wo)
Milenium Bieliny 6-3 LZS Kotowa Wola 17 czerwca, 17:00
Orzeł Glinianka 1-3 San Rozwadów (Stalowa Wola) 17 czerwca, 13:30
Jagiełło Pilchów 2-2 Jaruga Bieliniec 16 czerwca, 16:00
WKS Kurzyna 2-1 LZS Wola Rzeczycka 16 czerwca, 17:30
KS Jarocin 3-0 Sanna Zaklików 16 czerwca, 15:00
LZS Majdan Zbydniowski 3-3 Huragan Zdziechowice 17 czerwca, 13:30

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas