[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Oświęcim

I runda - 5 sierpnia

Strażak Rajsko 4-1 K3 Kęty 5 sierpnia, 17:00
nieznany ?, ?, ?, ? - Artur Grządziel ? (k)
Sygnał Włosienica 2-1 LKS Bobrek 5 sierpnia, 17:00
LKS Harmęże 1-5 Górnik Brzeszcze 5 sierpnia, 17:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 3-3 Soła Łęki 5 sierpnia, 17:00
k. 3-2
LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1-5 Brzezina Osiek 5 sierpnia, 17:00
LKS Palczowice 0-3 KS Chełmek 5 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Przeciszovia Przeciszów 0-3 Zatorzanka Zator 5 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
LKS Bulowice 4-14 LKS Jawiszowice 5 sierpnia, 17:00
Zgoda Malec 1-10 Niwa Nowa Wieś 5 sierpnia, 17:00
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 0-16 Hejnał Kęty 5 sierpnia, 17:00
Iskra Brzezinka 4-2 LKS Głębowice 5 sierpnia, 17:00

II runda - 9 sierpnia
(Losowanie - 7 sierpnia 2017 - siedziba PPN Oświęcim)
KS Chełmek - wolny los

Iskra Brzezinka 3-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 9 sierpnia, 18:00
Górnik Brzeszcze 3-0 Brzezina Osiek 9 sierpnia, 18:00
(wo)
goście nie skompletowali składu
Strażak Rajsko 4-1 Niwa Nowa Wieś 9 sierpnia, 18:00
nieznany ?, ?, ?, ? - Wojciech Góral ?
Sygnał Włosienica 2-3 Zatorzanka Zator 9 sierpnia, 18:00
Hejnał Kęty 3-3 LKS Jawiszowice 9 sierpnia, 18:00
k. 4-2

1/4 finału - 6 września

KS Chełmek 0-7 Soła Oświęcim 6 września, 16:30
Iskra Brzezinka 0-3 Hejnał Kęty 6 września, 16:30
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Strażak Rajsko 3-0 Zatorzanka Zator 6 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Górnik Brzeszcze 0-3 Unia Oświęcim 6 września, 16:30 (100)
Krzysztof Skrzypiec 15, Dawid Rzeszutko 71, Tomasz Kaleta 90

1/2 finału - 20 września

Hejnał Kęty 1-2 Soła Oświęcim 4 października, 16:00 (100)
Mateusz Pietraszewski 50 - Mateusz Stankiewicz 4, Arkadiusz Czapla 12
w pierwotnym terminie (20 września, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Rajsko 5-2 Unia Oświęcim 27 września, 16:30 (100)
Paweł Piskorz 5, 85, Sebastian Baluś 20 (k), Artur Opala 41, Bartłomiej Mika 73 - Przemysław Dudzic 10 (k), Krzysztof Skrzypiec 87
w pierwotnym terminie (20 września, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Finał - 25 października

Strażak Rajsko 1-5 Soła Oświęcim 25 października, 15:00
nieznany ? - Paweł Cygnar ?, ?, ?, Mateusz Wawoczny ?, ?
w Rajsku

Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Wadowice - Chrzanów)
Puchar Polski 2017/2018 (Małopolski ZPN - Wadowice - Wadowice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas