[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2017/2018, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ROW II Rybnik 28 71 23 2 3 103-20 12 1 1 54-7 11 1 2 49-13 2 4 1 1 0 4-2
2.  Jaskółki Chorzów 28 71 23 2 3 107-21 13 1 0 61-4 10 1 3 46-17 2 1 0 1 1 2-4
3.  Gimnazjum Istebna 28 69 22 3 3 106-22 12 2 0 70-10 10 1 3 36-12
4.  SWD II Wodzisław Śląski 27 54 17 3 7 103-34 10 2 1 55-8 7 1 6 48-26
5.  Stradom Częstochowa 28 45 14 3 11 52-72 9 0 5 35-35 5 3 6 17-37
6.  Polonia Poraj 28 44 14 2 12 54-49 9 0 5 36-16 5 2 7 18-33
7.  MKS Myszków 28 42 12 6 10 40-34 9 2 3 28-11 3 4 7 12-23
8.  Czarni II Sosnowiec 28 40 13 1 14 74-45 7 0 7 42-16 6 1 7 32-29
9.  Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 27 39 12 3 12 60-66 6 2 6 28-35 6 1 6 32-31
10.  AKS Mikołów 28 37 12 1 15 42-66 6 0 8 23-28 6 1 7 19-38
11.  Polonia Tychy 28 33 10 3 15 52-55 4 1 9 19-27 6 2 6 33-28
12.  Gwarek Ornontowice 28 21 6 3 19 33-103 2 3 9 17-58 4 0 10 16-45
13.  Bory Pietrzykowice 28 13 4 1 23 33-131 2 1 11 14-54 2 0 12 19-77
14.  Polonia Bytom 28 23 7 2 19 57-66 2 2 10 19-33 5 0 9 38-33
 UKS Gamów 28 4 1 1 26 5-143 1 1 12 5-76 0 0 14 0-67
Polonia Bytom wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
UKS Gamów wycofał się z rozgrywek po 17. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 ROW II Rybnik    4-2 2-0 2-3 1-1 2-0 2-0 5-1 3-0* 5-0 5-0 2-0 17-0 1-0 3-0* 
 2 Jaskółki Chorzów0-0     2-0 2-0 5-0 2-0 2-0 4-2 9-0 3-0 6-1 9-0 6-1 3-0* 8-0 
 3 Gimnazjum Istebna3-0 2-2     1-1 15-0 4-0 4-0 7-0 7-1 9-0 4-3 3-0* 5-3 3-0* 3-0* 
 4 SWD II Wodzisław Śląski1-2 5-1 2-2     6-0 1-1 3-0 2-0 7-1 5-0 2-0 11-0 7-1 3-0* 
 5 Stradom Częstochowa1-3 2-0 2-1 2-7     1-0 2-0 0-7 2-5 4-0 0-10 4-2 2-0 3-0* 10-0 
 6 Polonia Poraj0-2 0-2 0-2 7-1 2-0     0-2 3-1 2-1 4-1 0-3 3-0* 5-1 3-0* 7-0 
 7 MKS Myszków3-0 0-4 1-5 1-0 5-0 0-0     1-0 2-0 0-1 1-1 7-0 1-0 3-0* 3-0* 
 8 Czarni II Sosnowiec1-2 1-2 0-2 1-2 0-2 11-0 5-0     1-2 2-0 1-0 4-1 10-0 2-3 3-0* 
 9 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)1-5 0-4 1-5 1-0 0-5 2-5 1-1 3-4     1-1 2-0 4-1 6-4 3-0* 3-0* 
 10 AKS Mikołów3-4 0-5 1-4 2-1 1-0 3-0 1-0 0-2 3-1     1-3 1-2 1-4 1-2 5-0* 
 11 Polonia Tychy0-1 0-3* 0-3 3-7 0-3 0-1 0-0 2-1 1-2 0-2     5-1 4-0 1-3 3-0* 
 12 Gwarek Ornontowice0-12 0-1 0-3 1-5 2-2 1-3 2-2 1-1 0-5 1-2 0-2     6-2 0-18 3-0* 
 13 Bory Pietrzykowice0-2 1-12 0-4 3-1 0-1 1-4 1-1 1-2 0-4 2-5 2-6 0-1     0-11 3-0* 
 14 Polonia Bytom0-3* 2-5 1-2 0-3* 0-0 5-1 0-3 0-3* 1-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     10-0 
 15 UKS Gamów0-13 0-3* 0-3* 0-17 0-3* 0-3* 0-3* 0-8 0-10 0-3* 1-1 1-5 3-1 ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Bory Pietrzykowice.
 
Stradom Częstochowa 0-7 Czarni II Sosnowiec 19 sierpnia, 17:00
MKS Myszków 1-1 Polonia Tychy 12 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 15:00) odwołany
Gimnazjum Istebna 1-1 SWD II Wodzisław Śląski 19 sierpnia, 17:00
Polonia Poraj 0-2 ROW II Rybnik 19 sierpnia, 17:00
Polonia Bytom 1-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 20 sierpnia, 17:00
Jaskółki Chorzów 9-0 Gwarek Ornontowice 19 sierpnia, 17:00
AKS Mikołów 5-0 UKS Gamów 20 sierpnia, 17:00
(wo)
przerwany w 21. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: UKS Gamów.
 
SWD II Wodzisław Śląski 1-1 Polonia Poraj 27 sierpnia, 15:00
Polonia Bytom 2-5 Jaskółki Chorzów 27 sierpnia, 17:00
Bory Pietrzykowice 2-5 AKS Mikołów 27 sierpnia, 11:00
Czarni II Sosnowiec 5-0 MKS Myszków 27 sierpnia, 15:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-1 Gwarek Ornontowice 27 sierpnia, 17:00
Gimnazjum Istebna 3-0 ROW II Rybnik 26 sierpnia, 17:00
Stradom Częstochowa 0-10 Polonia Tychy 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: AKS Mikołów.
 
Gimnazjum Istebna 4-0 Polonia Poraj 3 września, 17:00
UKS Gamów 3-1 Bory Pietrzykowice 3 września, 15:00
Gwarek Ornontowice 0-18 Polonia Bytom 3 września, 11:00
Jaskółki Chorzów 9-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2 września, 17:00
MKS Myszków 5-0 Stradom Częstochowa 13 września, 17:30
w pierwotnym terminie (3 września, 16:00) odwołany
SWD II Wodzisław Śląski 1-2 ROW II Rybnik 3 września, 15:00
Polonia Tychy 2-1 Czarni II Sosnowiec 3 września, 16:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry).
 
Gimnazjum Istebna 15-0 Stradom Częstochowa 9 września, 17:00
Polonia Poraj 0-2 MKS Myszków 10 września, 11:00
Bory Pietrzykowice 0-11 Polonia Bytom 10 września, 11:00
AKS Mikołów 0-5 Jaskółki Chorzów 10 września, 17:00
UKS Gamów 1-5 Gwarek Ornontowice 9 września, 11:00
SWD II Wodzisław Śląski 2-0 Czarni II Sosnowiec 10 września, 15:00
ROW II Rybnik 5-0 Polonia Tychy 9 września, 15:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: Polonia Bytom.
 
Gwarek Ornontowice 6-2 Bory Pietrzykowice 17 września, 11:00
Polonia Tychy 0-3 Gimnazjum Istebna 18 listopada, 10:00
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (11 października, 15:00) odwołany
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 AKS Mikołów 17 września, 17:00
Stradom Częstochowa 2-7 SWD II Wodzisław Śląski 16 września, 13:30
MKS Myszków 3-0 ROW II Rybnik 17 września, 16:00
Jaskółki Chorzów 8-0 UKS Gamów 16 września, 17:00
przerwany po I połowie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
Czarni II Sosnowiec 11-0 Polonia Poraj 16 września, 11:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: Gwarek Ornontowice.
 
UKS Gamów 0-10 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 września, 12:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
SWD II Wodzisław Śląski 5-0 Polonia Tychy 24 września, 15:00
Polonia Poraj 2-0 Stradom Częstochowa 12 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (24 września, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gimnazjum Istebna 4-0 MKS Myszków 23 września, 16:00
ROW II Rybnik 5-1 Czarni II Sosnowiec 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AKS Mikołów 1-2 Polonia Bytom 11 października, 16:30
w pierwotnym terminie (24 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bory Pietrzykowice 1-12 Jaskółki Chorzów 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (24 września, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pauza: Jaskółki Chorzów.
 
Polonia Tychy 0-1 Polonia Poraj 1 października, 16:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 6-4 Bory Pietrzykowice 1 października, 16:00
Gwarek Ornontowice 1-2 AKS Mikołów 1 października, 11:00
Czarni II Sosnowiec 0-2 Gimnazjum Istebna 1 października, 15:00
Polonia Bytom 10-0 UKS Gamów 1 października, 16:00
przerwany po I połowie przy stanie 10-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
Stradom Częstochowa 1-3 ROW II Rybnik 30 września, 16:00
MKS Myszków 1-0 SWD II Wodzisław Śląski 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 4 października

Pauza: SWD II Wodzisław Śląski.
 
Polonia Bytom 0-0 Stradom Częstochowa 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (4 października, 17:30) odwołany
Jaskółki Chorzów 2-0 MKS Myszków 4 października, 16:00
Bory Pietrzykowice 0-4 Gimnazjum Istebna 4 października, 16:00
AKS Mikołów 3-0 Polonia Poraj 4 października, 16:00
UKS Gamów 0-13 ROW II Rybnik 4 października, 16:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-4 Czarni II Sosnowiec 4 października, 16:00
Gwarek Ornontowice 0-2 Polonia Tychy 4 października, 16:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Pauza: Gimnazjum Istebna.
 
ROW II Rybnik 1-0 Polonia Bytom 7 października, 16:00
SWD II Wodzisław Śląski 7-1 AKS Mikołów 8 października, 11:00
Polonia Tychy 4-0 Bory Pietrzykowice 8 października, 14:00
Stradom Częstochowa 2-5 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 7 października, 12:00
MKS Myszków 7-0 Gwarek Ornontowice 8 października, 15:00
Polonia Poraj 7-0 UKS Gamów 8 października, 11:00
Czarni II Sosnowiec 1-2 Jaskółki Chorzów 7 października, 16:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Pauza: Polonia Tychy.
 
UKS Gamów 0-17 SWD II Wodzisław Śląski 14 października, 15:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-5 ROW II Rybnik 15 października, 16:00
Gwarek Ornontowice 1-1 Czarni II Sosnowiec 15 października, 11:00
Jaskółki Chorzów 5-0 Stradom Częstochowa 14 października, 16:00
Bory Pietrzykowice 1-1 MKS Myszków 15 października, 11:00
Polonia Bytom 5-1 Polonia Poraj 15 października, 13:00
AKS Mikołów 1-4 Gimnazjum Istebna 15 października, 16:00

Kolejka 11 - 18 października

Pauza: MKS Myszków.
 
SWD II Wodzisław Śląski 7-1 Polonia Bytom 18 października, 16:00
ROW II Rybnik 4-2 Jaskółki Chorzów 18 października, 16:00
Polonia Tychy 0-2 AKS Mikołów 18 października, 15:00
Gimnazjum Istebna 3-0 UKS Gamów 18 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Stradom Częstochowa 4-2 Gwarek Ornontowice 18 października, 16:00
Czarni II Sosnowiec 10-0 Bory Pietrzykowice 18 października, 16:00
Polonia Poraj 2-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 18 października, 16:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Pauza: Czarni II Sosnowiec.
 
Polonia Bytom 1-2 Gimnazjum Istebna 22 października, 16:00
Bory Pietrzykowice 0-1 Stradom Częstochowa 22 października, 11:00
Jaskółki Chorzów 2-0 Polonia Poraj 21 października, 16:00
AKS Mikołów 1-0 MKS Myszków 22 października, 16:00
Gwarek Ornontowice 0-12 ROW II Rybnik 22 października, 11:00
UKS Gamów 1-1 Polonia Tychy 21 października, 11:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-0 SWD II Wodzisław Śląski 22 października, 16:00

Kolejka 13 - 25 października

Pauza: Stradom Częstochowa.
 
ROW II Rybnik 17-0 Bory Pietrzykowice 25 października, 16:00
SWD II Wodzisław Śląski 5-1 Jaskółki Chorzów 25 października, 16:00
Polonia Tychy 1-3 Polonia Bytom 25 października, 15:00
MKS Myszków 3-0 UKS Gamów 25 października, 16:00
(wo)
nie odbył się
Gimnazjum Istebna 7-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 12 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (25 października, 15:00) odwołany
Polonia Poraj 3-0 Gwarek Ornontowice 25 października, 16:00
(wo)
nie odbył się
Czarni II Sosnowiec 2-0 AKS Mikołów 19 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 28-29 października

Pauza: ROW II Rybnik.
 
Gwarek Ornontowice 1-5 SWD II Wodzisław Śląski 11 listopada, 10:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) przerwany po I połowie przy stanie 1-2 z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie dokończony
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-0 Polonia Tychy 29 października, 14:30
UKS Gamów 0-8 Czarni II Sosnowiec 28 października, 13:00
Polonia Bytom 0-3 MKS Myszków 2 grudnia, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany / w drugim terminie (16 listopada, 18:00) odwołany
AKS Mikołów 1-0 Stradom Częstochowa 9 grudnia, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:30) w Mikołowie odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (15 listopada, 17:00) w Częstochowie odwołany z powodu braku zgody drużyny gości na zmianę gospodarza
Jaskółki Chorzów 2-0 Gimnazjum Istebna 28 października, 14:30
Bory Pietrzykowice 1-4 Polonia Poraj 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Pauza: Polonia Poraj.
 
Gwarek Ornontowice 0-3 Gimnazjum Istebna 5 listopada, 11:00
Polonia Tychy 0-3 Jaskółki Chorzów 4 listopada, 14:00
(wo)
nie odbył się
SWD II Wodzisław Śląski 11-0 Bory Pietrzykowice 5 listopada, 14:00
ROW II Rybnik 5-0 AKS Mikołów 4 listopada, 11:00
Czarni II Sosnowiec 2-3 Polonia Bytom 5 listopada, 11:00
Stradom Częstochowa 10-0 UKS Gamów 4 listopada, 14:00
przerwany w 58. minucie przy stanie 10-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie uznano wynik z boiska
MKS Myszków 2-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 5 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Pauza: Bory Pietrzykowice.
 
Czarni II Sosnowiec 0-2 Stradom Częstochowa 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Tychy 0-0 MKS Myszków 3 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
SWD II Wodzisław Śląski 2-2 Gimnazjum Istebna 3 kwietnia, 13:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ROW II Rybnik 2-0 Polonia Poraj 18 marca, 13:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-0 Polonia Bytom
(wo)
Gwarek Ornontowice 0-1 Jaskółki Chorzów 4 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
UKS Gamów 0-3 AKS Mikołów
(wo)
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (1 maja, 13:00)

Kolejka 17 - 24-25 marca

Pauza: UKS Gamów.
 
MKS Myszków 1-0 Czarni II Sosnowiec 24 marca, 15:00
Gwarek Ornontowice 0-5 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 25 marca, 11:20
ROW II Rybnik 2-0 Gimnazjum Istebna 25 marca, 14:00
Polonia Tychy 0-3 Stradom Częstochowa 24 marca, 11:00
Polonia Poraj 7-1 SWD II Wodzisław Śląski 25 marca, 11:00
Jaskółki Chorzów 3-0 Polonia Bytom
(wo)
AKS Mikołów 1-4 Bory Pietrzykowice 24 marca, 13:00

Kolejka 18 - 7-8 kwietnia

Pauza: AKS Mikołów.
 
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-4 Jaskółki Chorzów 8 kwietnia, 13:00
Stradom Częstochowa 2-0 MKS Myszków 8 kwietnia, 15:00
ROW II Rybnik 2-3 SWD II Wodzisław Śląski 7 kwietnia, 12:00
Czarni II Sosnowiec 1-0 Polonia Tychy 7 kwietnia, 13:00
Polonia Poraj 0-2 Gimnazjum Istebna 8 kwietnia, 11:00
Bory Pietrzykowice 3-0 UKS Gamów
(wo)
Polonia Bytom 0-3 Gwarek Ornontowice
(wo)

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Pauza: Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry).
 
Gwarek Ornontowice 3-0 UKS Gamów
(wo)
Czarni II Sosnowiec 1-2 SWD II Wodzisław Śląski 11 kwietnia, 15:30
Polonia Tychy 0-1 ROW II Rybnik 10 kwietnia, 16:30
Stradom Częstochowa 2-1 Gimnazjum Istebna 11 kwietnia, 17:00
MKS Myszków 0-0 Polonia Poraj 11 kwietnia, 15:30
Polonia Bytom 0-3 Bory Pietrzykowice
(wo)
Jaskółki Chorzów 3-0 AKS Mikołów 11 kwietnia, 15:30

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Pauza: Polonia Bytom.
 
Polonia Poraj 3-1 Czarni II Sosnowiec 14 kwietnia, 11:00
Bory Pietrzykowice 0-1 Gwarek Ornontowice 15 kwietnia, 14:00
Gimnazjum Istebna 4-3 Polonia Tychy 26 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany
AKS Mikołów 3-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 15 kwietnia, 16:00
SWD II Wodzisław Śląski 6-0 Stradom Częstochowa 14 kwietnia, 16:00
ROW II Rybnik 2-0 MKS Myszków 14 kwietnia, 15:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
UKS Gamów 0-3 Jaskółki Chorzów
(wo)

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Pauza: Gwarek Ornontowice.
 
Stradom Częstochowa 1-0 Polonia Poraj 21 kwietnia, 16:00
MKS Myszków 1-5 Gimnazjum Istebna 21 kwietnia, 16:00
Czarni II Sosnowiec 1-2 ROW II Rybnik 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 13:00) odwołany
Polonia Bytom 0-3 AKS Mikołów
(wo)
Jaskółki Chorzów 6-1 Bory Pietrzykowice 21 kwietnia, 15:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-0 UKS Gamów
(wo)
Polonia Tychy 3-7 SWD II Wodzisław Śląski 26 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Pauza: Jaskółki Chorzów.
 
Polonia Poraj 0-3 Polonia Tychy 29 kwietnia, 11:00
Bory Pietrzykowice 0-4 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 29 kwietnia, 11:00
AKS Mikołów 1-2 Gwarek Ornontowice 29 kwietnia, 17:00
Gimnazjum Istebna 7-0 Czarni II Sosnowiec 28 kwietnia, 16:00
UKS Gamów - Polonia Bytom
(wo)
obustronny walkower
ROW II Rybnik 1-1 Stradom Częstochowa 28 kwietnia, 14:00
SWD II Wodzisław Śląski 3-0 MKS Myszków 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Pauza: SWD II Wodzisław Śląski.
 
ROW II Rybnik 3-0 UKS Gamów
(wo)
Czarni II Sosnowiec 1-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 6 maja, 15:00
Polonia Tychy 5-1 Gwarek Ornontowice 5 maja, 15:00
Stradom Częstochowa 3-0 Polonia Bytom
(wo)
MKS Myszków 0-4 Jaskółki Chorzów 5 maja, 11:00
Gimnazjum Istebna 5-3 Bory Pietrzykowice 5 maja, 16:00
Polonia Poraj 4-1 AKS Mikołów 6 maja, 11:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Pauza: Gimnazjum Istebna.
 
Jaskółki Chorzów 4-2 Czarni II Sosnowiec 12 maja, 16:00
Polonia Bytom 0-3 ROW II Rybnik
(wo)
AKS Mikołów 2-1 SWD II Wodzisław Śląski 12 maja, 17:00
Bory Pietrzykowice 2-6 Polonia Tychy 13 maja, 11:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-5 Stradom Częstochowa 13 maja, 15:00
Gwarek Ornontowice 2-2 MKS Myszków 13 maja, 11:00
UKS Gamów 0-3 Polonia Poraj
(wo)

Kolejka 25 - 16 maja

Pauza: Polonia Tychy.
 
Czarni II Sosnowiec 4-1 Gwarek Ornontowice 16 maja, 19:30
Stradom Częstochowa 2-0 Jaskółki Chorzów 10 marca, 13:00
MKS Myszków 1-0 Bory Pietrzykowice 16 maja, 17:30
Polonia Poraj 3-0 Polonia Bytom
(wo)
Gimnazjum Istebna 9-0 AKS Mikołów 16 maja, 18:00
SWD II Wodzisław Śląski 3-0 UKS Gamów
(wo)
ROW II Rybnik 3-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 31 marca, 11:00
(wo)
przerwany w 14. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

Kolejka 26 - 19-20 maja

Pauza: MKS Myszków.
 
Polonia Bytom 0-3 SWD II Wodzisław Śląski
(wo)
Jaskółki Chorzów 0-0 ROW II Rybnik 19 maja, 16:00
AKS Mikołów 1-3 Polonia Tychy 20 maja, 17:00
UKS Gamów 0-3 Gimnazjum Istebna
(wo)
Gwarek Ornontowice 2-2 Stradom Częstochowa 20 maja, 11:00
Bory Pietrzykowice 1-2 Czarni II Sosnowiec 20 maja, 15:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-5 Polonia Poraj 19 maja, 15:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Pauza: Czarni II Sosnowiec.
 
ROW II Rybnik 2-0 Gwarek Ornontowice 26 maja, 16:00
Polonia Tychy 3-0 UKS Gamów
(wo)
SWD II Wodzisław Śląski - Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 26 maja, 16:00
goście nie dojechali
Gimnazjum Istebna 3-0 Polonia Bytom
(wo)
Stradom Częstochowa 2-0 Bory Pietrzykowice 26 maja, 14:00
Polonia Poraj 0-2 Jaskółki Chorzów 27 maja, 11:00
MKS Myszków 0-1 AKS Mikołów 27 maja, 16:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Pauza: Stradom Częstochowa.
 
AKS Mikołów 0-2 Czarni II Sosnowiec 3 czerwca, 17:00
Bory Pietrzykowice 0-2 ROW II Rybnik 2 czerwca, 16:00
Jaskółki Chorzów 2-0 SWD II Wodzisław Śląski 2 czerwca, 15:00
Polonia Bytom 0-3 Polonia Tychy
(wo)
UKS Gamów 0-3 MKS Myszków
(wo)
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-5 Gimnazjum Istebna 3 czerwca, 16:00
Gwarek Ornontowice 1-3 Polonia Poraj 3 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Pauza: ROW II Rybnik.
 
Czarni II Sosnowiec 3-0 UKS Gamów
(wo)
MKS Myszków 3-0 Polonia Bytom
(wo)
Stradom Częstochowa 4-0 AKS Mikołów 9 czerwca, 16:00
Gimnazjum Istebna 2-2 Jaskółki Chorzów 10 czerwca, 18:00
Polonia Poraj 5-1 Bory Pietrzykowice 10 czerwca, 11:00
SWD II Wodzisław Śląski 2-0 Gwarek Ornontowice 9 czerwca, 16:00
Polonia Tychy 1-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 9 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 16-17 czerwca

Pauza: Polonia Poraj.
 
Jaskółki Chorzów 6-1 Polonia Tychy 16 czerwca, 17:00
Bory Pietrzykowice 3-1 SWD II Wodzisław Śląski 17 czerwca, 13:00
AKS Mikołów 3-4 ROW II Rybnik 16 czerwca, 17:00
Polonia Bytom 0-3 Czarni II Sosnowiec
(wo)
UKS Gamów 0-3 Stradom Częstochowa
(wo)
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 MKS Myszków 17 czerwca, 11:00
Gimnazjum Istebna 3-0 Gwarek Ornontowice 16 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas