[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2017/2018, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gimnazjum Istebna 5 13 4 1 0 27-1 4 1 0 27-1 0 0 0 0-0
2.  Jaskółki Chorzów 4 12 4 0 0 28-2 2 0 0 18-0 2 0 0 10-2
3.  SWD II Wodzisław Śląski 6 11 3 2 1 17-6 2 1 1 9-3 1 1 0 8-3
4.  Czarni II Sosnowiec 5 9 3 0 2 24-4 2 0 0 16-0 1 0 2 8-4 1 3 1 0 0 5-0
5.  MKS Myszków 5 9 3 0 2 10-9 2 0 0 8-0 1 0 2 2-9 2 3 1 0 1 3-5
6.  ROW II Rybnik 5 9 3 0 2 9-7 1 0 0 5-0 2 0 2 4-7 1 0 0 0 1 0-3
7.  Polonia Bytom 4 7 2 1 1 32-6 0 1 1 3-6 2 0 0 29-0
8.  AKS Mikołów 4 7 2 1 1 11-8 1 0 1 5-5 1 1 0 6-3
9.  Polonia Tychy 4 6 2 0 2 12-11 1 0 0 2-1 1 0 2 10-10
10.  Gwarek Ornontowice 5 6 2 0 3 12-34 1 0 1 6-20 1 0 2 6-14
11.  Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 4 5 1 2 1 6-12 1 1 0 5-2 0 1 1 1-10
12.  UKS Gamów 3 3 1 0 2 4-11 1 0 1 4-6 0 0 1 0-5
13.  Polonia Poraj 5 1 0 1 4 1-20 0 0 2 0-4 0 1 2 1-16
14.  Bory Pietrzykowice 4 0 0 0 4 5-25 0 0 2 2-16 0 0 2 3-9
15.  Stradom Częstochowa 5 0 0 0 5 2-44 0 0 3 2-24 0 0 2 0-20

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Gimnazjum Istebna    1-1 4-0 3-0 4-0 15-0 
 2 Jaskółki Chorzów    9-0 9-0 
 3 SWD II Wodzisław Śląski    2-0 1-2 5-0 1-1 
 4 Czarni II Sosnowiec    5-0 11-0 
 5 MKS Myszków    3-0 5-0 
 6 ROW II Rybnik    5-0 
 7 Polonia Bytom2-5     1-1 
 8 AKS Mikołów0-5     5-0* 
 9 Polonia Tychy2-1     
 10 Gwarek Ornontowice0-18     6-2 
 11 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)1-1 4-1     
 12 UKS Gamów1-5     3-1 
 13 Polonia Poraj0-2 0-2     
 14 Bory Pietrzykowice0-11 2-5     
 15 Stradom Częstochowa2-7 0-7 0-10     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Bory Pietrzykowice.
 
Stradom Częstochowa 0-7 Czarni II Sosnowiec 19 sierpnia, 17:00
MKS Myszków - Polonia Tychy 20 sierpnia, 15:00
Gimnazjum Istebna 1-1 SWD II Wodzisław Śląski 19 sierpnia, 17:00
Polonia Poraj 0-2 ROW II Rybnik 19 sierpnia, 17:00
Polonia Bytom 1-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 20 sierpnia, 17:00
Jaskółki Chorzów 9-0 Gwarek Ornontowice 19 sierpnia, 17:00
AKS Mikołów 5-0 UKS Gamów 20 sierpnia, 17:00
(wo)
przerwany w 21. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: UKS Gamów.
 
SWD II Wodzisław Śląski 1-1 Polonia Poraj 27 sierpnia, 15:00
Polonia Bytom 2-5 Jaskółki Chorzów 27 sierpnia, 17:00
Bory Pietrzykowice 2-5 AKS Mikołów 27 sierpnia, 11:00
Czarni II Sosnowiec 5-0 MKS Myszków 27 sierpnia, 15:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-1 Gwarek Ornontowice 27 sierpnia, 17:00
Gimnazjum Istebna 3-0 ROW II Rybnik 26 sierpnia, 17:00
Stradom Częstochowa 0-10 Polonia Tychy 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: AKS Mikołów.
 
Gimnazjum Istebna 4-0 Polonia Poraj 3 września, 17:00
UKS Gamów 3-1 Bory Pietrzykowice 3 września, 15:00
Gwarek Ornontowice 0-18 Polonia Bytom 3 września, 11:00
Jaskółki Chorzów 9-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2 września, 17:00
MKS Myszków 5-0 Stradom Częstochowa 13 września, 17:30
w pierwotnym terminie (3 września, 16:00) odwołany
SWD II Wodzisław Śląski 1-2 ROW II Rybnik 3 września, 15:00
Polonia Tychy 2-1 Czarni II Sosnowiec 3 września, 16:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry).
 
Gimnazjum Istebna 15-0 Stradom Częstochowa 9 września, 17:00
Polonia Poraj 0-2 MKS Myszków 10 września, 11:00
Bory Pietrzykowice 0-11 Polonia Bytom 10 września, 11:00
AKS Mikołów 0-5 Jaskółki Chorzów 10 września, 17:00
UKS Gamów 1-5 Gwarek Ornontowice 9 września, 11:00
SWD II Wodzisław Śląski 2-0 Czarni II Sosnowiec 10 września, 15:00
ROW II Rybnik 5-0 Polonia Tychy 9 września, 15:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: Polonia Bytom.
 
Gwarek Ornontowice 6-2 Bory Pietrzykowice 17 września, 11:00
Polonia Tychy - Gimnazjum Istebna
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 AKS Mikołów 17 września, 17:00
Stradom Częstochowa 2-7 SWD II Wodzisław Śląski 16 września, 13:30
MKS Myszków 3-0 ROW II Rybnik 17 września, 16:00
Jaskółki Chorzów - UKS Gamów 16 września, 17:00
nie odbył się
Czarni II Sosnowiec 11-0 Polonia Poraj 16 września, 11:00

REKLAMA

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: Gwarek Ornontowice.
 
UKS Gamów - Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
w pierwotnym terminie (23 września, 12:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
SWD II Wodzisław Śląski 5-0 Polonia Tychy 24 września, 15:00
Polonia Poraj - Stradom Częstochowa
w pierwotnym terminie (24 września, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gimnazjum Istebna 4-0 MKS Myszków 23 września, 16:00
ROW II Rybnik - Czarni II Sosnowiec
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AKS Mikołów - Polonia Bytom
w pierwotnym terminie (24 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bory Pietrzykowice - Jaskółki Chorzów
w pierwotnym terminie (24 września, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pauza: Jaskółki Chorzów.
 
Polonia Tychy - Polonia Poraj 1 października, 16:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) - Bory Pietrzykowice 1 października, 16:00
Gwarek Ornontowice - AKS Mikołów 1 października, 11:00
Czarni II Sosnowiec - Gimnazjum Istebna 1 października, 15:00
Polonia Bytom - UKS Gamów 1 października, 16:00
Stradom Częstochowa - ROW II Rybnik 30 września, 16:00
MKS Myszków - SWD II Wodzisław Śląski 30 września, 16:00

REKLAMA

Kolejka 8 - 4 października

Pauza: SWD II Wodzisław Śląski.
 
Polonia Bytom - Stradom Częstochowa
Jaskółki Chorzów - MKS Myszków
Bory Pietrzykowice - Gimnazjum Istebna
AKS Mikołów - Polonia Poraj
UKS Gamów - ROW II Rybnik
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) - Czarni II Sosnowiec
Gwarek Ornontowice - Polonia Tychy

Kolejka 9 - 7-8 października

Pauza: Gimnazjum Istebna.
 
ROW II Rybnik - Polonia Bytom
SWD II Wodzisław Śląski - AKS Mikołów
Polonia Tychy - Bory Pietrzykowice
Stradom Częstochowa - Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
MKS Myszków - Gwarek Ornontowice
Polonia Poraj - UKS Gamów
Czarni II Sosnowiec - Jaskółki Chorzów

Kolejka 10 - 14-15 października

Pauza: Polonia Tychy.
 
UKS Gamów - SWD II Wodzisław Śląski
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) - ROW II Rybnik
Gwarek Ornontowice - Czarni II Sosnowiec
Jaskółki Chorzów - Stradom Częstochowa
Bory Pietrzykowice - MKS Myszków
Polonia Bytom - Polonia Poraj
AKS Mikołów - Gimnazjum Istebna

Kolejka 11 - 18 października

Pauza: MKS Myszków.
 
SWD II Wodzisław Śląski - Polonia Bytom
ROW II Rybnik - Jaskółki Chorzów
Polonia Tychy - AKS Mikołów
Gimnazjum Istebna - UKS Gamów
Stradom Częstochowa - Gwarek Ornontowice
Czarni II Sosnowiec - Bory Pietrzykowice
Polonia Poraj - Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 12 - 21-22 października

Pauza: Czarni II Sosnowiec.
 
Polonia Bytom - Gimnazjum Istebna
Bory Pietrzykowice - Stradom Częstochowa
Jaskółki Chorzów - Polonia Poraj
AKS Mikołów - MKS Myszków
Gwarek Ornontowice - ROW II Rybnik
UKS Gamów - Polonia Tychy
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) - SWD II Wodzisław Śląski

Kolejka 13 - 25 października

Pauza: Stradom Częstochowa.
 
ROW II Rybnik - Bory Pietrzykowice
SWD II Wodzisław Śląski - Jaskółki Chorzów
Polonia Tychy - Polonia Bytom
MKS Myszków - UKS Gamów
Gimnazjum Istebna - Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Polonia Poraj - Gwarek Ornontowice
Czarni II Sosnowiec - AKS Mikołów

Kolejka 14 - 28-29 października

Pauza: ROW II Rybnik.
 
Gwarek Ornontowice - SWD II Wodzisław Śląski
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) - Polonia Tychy
UKS Gamów - Czarni II Sosnowiec
Polonia Bytom - MKS Myszków
AKS Mikołów - Stradom Częstochowa
Jaskółki Chorzów - Gimnazjum Istebna
Bory Pietrzykowice - Polonia Poraj

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Pauza: Polonia Poraj.
 
Gwarek Ornontowice - Gimnazjum Istebna
Polonia Tychy - Jaskółki Chorzów
SWD II Wodzisław Śląski - Bory Pietrzykowice
ROW II Rybnik - AKS Mikołów
Czarni II Sosnowiec - Polonia Bytom
Stradom Częstochowa - UKS Gamów
MKS Myszków - Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 16

Pauza: Bory Pietrzykowice.
 
Czarni II Sosnowiec - Stradom Częstochowa
Polonia Tychy - MKS Myszków
SWD II Wodzisław Śląski - Gimnazjum Istebna
ROW II Rybnik - Polonia Poraj
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) - Polonia Bytom
Gwarek Ornontowice - Jaskółki Chorzów
UKS Gamów - AKS Mikołów

Kolejka 17

Pauza: UKS Gamów.
 
MKS Myszków - Czarni II Sosnowiec
Gwarek Ornontowice - Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
ROW II Rybnik - Gimnazjum Istebna
Polonia Tychy - Stradom Częstochowa
Polonia Poraj - SWD II Wodzisław Śląski
Jaskółki Chorzów - Polonia Bytom
AKS Mikołów - Bory Pietrzykowice

Kolejka 18

Pauza: AKS Mikołów.
 
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) - Jaskółki Chorzów
Stradom Częstochowa - MKS Myszków
ROW II Rybnik - SWD II Wodzisław Śląski
Czarni II Sosnowiec - Polonia Tychy
Polonia Poraj - Gimnazjum Istebna
Bory Pietrzykowice - UKS Gamów
Polonia Bytom - Gwarek Ornontowice

Kolejka 19

Pauza: Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry).
 
Gwarek Ornontowice - UKS Gamów
Czarni II Sosnowiec - SWD II Wodzisław Śląski
Polonia Tychy - ROW II Rybnik
Stradom Częstochowa - Gimnazjum Istebna
MKS Myszków - Polonia Poraj
Polonia Bytom - Bory Pietrzykowice
Jaskółki Chorzów - AKS Mikołów

Kolejka 20

Pauza: Polonia Bytom.
 
Polonia Poraj - Czarni II Sosnowiec
Bory Pietrzykowice - Gwarek Ornontowice
Gimnazjum Istebna - Polonia Tychy
AKS Mikołów - Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
SWD II Wodzisław Śląski - Stradom Częstochowa
ROW II Rybnik - MKS Myszków
UKS Gamów - Jaskółki Chorzów

Kolejka 21

Pauza: Gwarek Ornontowice.
 
Stradom Częstochowa - Polonia Poraj
MKS Myszków - Gimnazjum Istebna
Czarni II Sosnowiec - ROW II Rybnik
Polonia Bytom - AKS Mikołów
Jaskółki Chorzów - Bory Pietrzykowice
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) - UKS Gamów
Polonia Tychy - SWD II Wodzisław Śląski

Kolejka 22

Pauza: Jaskółki Chorzów.
 
Polonia Poraj - Polonia Tychy
Bory Pietrzykowice - Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
AKS Mikołów - Gwarek Ornontowice
Gimnazjum Istebna - Czarni II Sosnowiec
UKS Gamów - Polonia Bytom
ROW II Rybnik - Stradom Częstochowa
SWD II Wodzisław Śląski - MKS Myszków

Kolejka 23

Pauza: SWD II Wodzisław Śląski.
 
ROW II Rybnik - UKS Gamów
Czarni II Sosnowiec - Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Polonia Tychy - Gwarek Ornontowice
Stradom Częstochowa - Polonia Bytom
MKS Myszków - Jaskółki Chorzów
Gimnazjum Istebna - Bory Pietrzykowice
Polonia Poraj - AKS Mikołów

Kolejka 24

Pauza: Gimnazjum Istebna.
 
Jaskółki Chorzów - Czarni II Sosnowiec
Polonia Bytom - ROW II Rybnik
AKS Mikołów - SWD II Wodzisław Śląski
Bory Pietrzykowice - Polonia Tychy
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) - Stradom Częstochowa
Gwarek Ornontowice - MKS Myszków
UKS Gamów - Polonia Poraj

Kolejka 25

Pauza: Polonia Tychy.
 
Czarni II Sosnowiec - Gwarek Ornontowice
Stradom Częstochowa - Jaskółki Chorzów
MKS Myszków - Bory Pietrzykowice
Polonia Poraj - Polonia Bytom
Gimnazjum Istebna - AKS Mikołów
SWD II Wodzisław Śląski - UKS Gamów
ROW II Rybnik - Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 26

Pauza: MKS Myszków.
 
Polonia Bytom - SWD II Wodzisław Śląski
Jaskółki Chorzów - ROW II Rybnik
AKS Mikołów - Polonia Tychy
UKS Gamów - Gimnazjum Istebna
Gwarek Ornontowice - Stradom Częstochowa
Bory Pietrzykowice - Czarni II Sosnowiec
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) - Polonia Poraj

Kolejka 27

Pauza: Czarni II Sosnowiec.
 
ROW II Rybnik - Gwarek Ornontowice
Polonia Tychy - UKS Gamów
SWD II Wodzisław Śląski - Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Gimnazjum Istebna - Polonia Bytom
Stradom Częstochowa - Bory Pietrzykowice
Polonia Poraj - Jaskółki Chorzów
MKS Myszków - AKS Mikołów

Kolejka 28

Pauza: Stradom Częstochowa.
 
AKS Mikołów - Czarni II Sosnowiec
Bory Pietrzykowice - ROW II Rybnik
Jaskółki Chorzów - SWD II Wodzisław Śląski
Polonia Bytom - Polonia Tychy
UKS Gamów - MKS Myszków
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) - Gimnazjum Istebna
Gwarek Ornontowice - Polonia Poraj

Kolejka 29

Pauza: ROW II Rybnik.
 
Czarni II Sosnowiec - UKS Gamów
MKS Myszków - Polonia Bytom
Stradom Częstochowa - AKS Mikołów
Gimnazjum Istebna - Jaskółki Chorzów
Polonia Poraj - Bory Pietrzykowice
SWD II Wodzisław Śląski - Gwarek Ornontowice
Polonia Tychy - Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 30

Pauza: Polonia Poraj.
 
Jaskółki Chorzów - Polonia Tychy
Bory Pietrzykowice - SWD II Wodzisław Śląski
AKS Mikołów - ROW II Rybnik
Polonia Bytom - Czarni II Sosnowiec
UKS Gamów - Stradom Częstochowa
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) - MKS Myszków
Gimnazjum Istebna - Gwarek Ornontowice

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas