[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Łódź II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KAS Konstantynów Łódzki 22 59 19 2 1 139-23 10 1 0 79-7 9 1 1 60-16
2.  Ner II Poddębice 22 57 18 3 1 145-33 10 1 0 99-15 8 2 1 46-18
3.  Orzeł Kazimierz 22 50 16 2 4 108-48 10 0 1 69-18 6 2 3 39-30
4.  Kanarki Małachowice 22 46 15 1 6 71-57 8 0 3 33-20 7 1 3 38-37
5.  LKS Dąbrówka 21 31 10 1 10 51-75 5 0 5 22-27 5 1 5 29-48 2 4 1 1 0 6-5
6.  Grom Powodów 22 31 9 4 9 48-64 5 3 3 28-23 4 1 6 20-41 2 1 0 1 1 5-6
7.  Santos Czerchów 22 23 6 5 11 52-86 5 3 3 37-31 1 2 8 15-55
8.  Orlik Sobień 21 21 7 0 14 46-85 4 0 7 28-41 3 0 7 18-44
9.  Orzeł Wróblew 22 19 5 4 13 49-70 2 2 7 25-36 3 2 6 24-34
10.  LKS Modlna 22 17 4 5 13 54-86 3 3 5 28-36 1 2 8 26-50
11.  Start Szczawin 22 15 4 3 15 38-100 2 2 7 26-50 2 1 8 12-50
12.  Sokół Lutomiersk 22 8 2 2 18 19-93 1 1 9 7-35 1 1 9 12-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 KAS Konstantynów Łódzki    1-1 5-1 5-1 5-0 9-0 13-0 10-1 6-1 5-2 7-0 13-0 
 2 Ner II Poddębice3-3     12-4 8-0 10-0 8-2 9-3 10-0 8-0 9-3 11-0 11-0 
 3 Orzeł Kazimierz4-7 4-3     5-2 9-1 7-1 9-0 7-0 3-0* 11-1 7-2 3-1 
 4 Kanarki Małachowice0-5 2-4 3-4     4-1 5-2 5-1 3-0 2-0 4-3 3-0* 2-0 
 5 LKS Dąbrówka1-5 0-5 0-6* 2-3     2-1 3-2 3-2 3-1 1-2 7-0 
 6 Grom Powodów2-1 0-4 2-1 2-3 4-4     1-1 2-0 4-6 2-2 6-1 3-0 
 7 Santos Czerchów1-2 3-5 1-5 5-5 4-2 3-0     5-4 3-3 2-2 6-1 4-2 
 8 Orlik Sobień2-7 0-5 0-5 1-6 4-5 0-2 4-2     0-1 7-5 4-2 6-1 
 9 Orzeł Wróblew1-7 3-3 5-5 4-5 4-5 2-3 2-0 0-2     3-0 1-3 0-3* 
 10 LKS Modlna1-8 1-2 0-4 3-4 1-5 2-2 6-2 4-2 3-3     4-1 3-3 
 11 Start Szczawin1-8 3-8 2-2 2-4 2-4 1-4 3-3 3-6 0-7 3-2     6-2 
 12 Sokół Lutomiersk0-7 1-6 0-2 0-5 1-2 2-3 0-1 0-3 2-1 1-5 0-0     

Kolejka 1 - 2-3 września

Start Szczawin 2-4 LKS Dąbrówka 3 września, 11:00
Sokół Lutomiersk 1-6 Ner II Poddębice 2 września, 15:00
Santos Czerchów 3-0 Grom Powodów 3 września, 11:00
Orzeł Wróblew 4-5 Kanarki Małachowice 3 września, 13:00
Orzeł Kazimierz 4-7 KAS Konstantynów Łódzki 2 września, 17:00
Orlik Sobień 7-5 LKS Modlna 3 września, 12:00

Kolejka 2 - 9-10 września

LKS Dąbrówka 3-1 LKS Modlna 10 września, 11:00
KAS Konstantynów Łódzki 10-1 Orlik Sobień 9 września, 16:00
Kanarki Małachowice 3-4 Orzeł Kazimierz 10 września, 11:00
Grom Powodów 4-6 Orzeł Wróblew 27 sierpnia, 11:30
Ner II Poddębice 9-3 Santos Czerchów 10 września, 11:00
Start Szczawin 6-2 Sokół Lutomiersk 10 września, 11:00

Kolejka 3 - 16-17 września

Sokół Lutomiersk 1-2 LKS Dąbrówka 17 września, 15:00
Santos Czerchów 6-1 Start Szczawin 17 września, 11:00
Orzeł Wróblew 3-3 Ner II Poddębice 17 września, 13:00
Orzeł Kazimierz 7-1 Grom Powodów 16 września, 16:30
Orlik Sobień 1-6 Kanarki Małachowice 17 września, 12:00
LKS Modlna 1-8 KAS Konstantynów Łódzki 17 września, 11:00

Kolejka 4 - 23-24 września

LKS Dąbrówka 1-5 KAS Konstantynów Łódzki 24 września, 11:00
Kanarki Małachowice 4-3 LKS Modlna 24 września, 11:00
Grom Powodów 2-0 Orlik Sobień 19 listopada, 11:30
Ner II Poddębice 12-4 Orzeł Kazimierz 24 września, 15:00
Start Szczawin 0-7 Orzeł Wróblew 24 września, 11:00
przerwany po I połowie przy stanie 0-7 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; uznano wynik z boiska
Sokół Lutomiersk 0-1 Santos Czerchów 23 września, 15:00

Kolejka 5 - 30 września-1 października

Santos Czerchów 4-2 LKS Dąbrówka 1 października, 11:00
Orzeł Wróblew 0-3 Sokół Lutomiersk 1 października, 13:00
(wo)
na boisku 5-0
Orzeł Kazimierz 7-2 Start Szczawin 30 września, 16:00
Orlik Sobień 0-5 Ner II Poddębice 1 października, 12:00
LKS Modlna 2-2 Grom Powodów 1 października, 11:00
KAS Konstantynów Łódzki 5-1 Kanarki Małachowice 29 września, 20:30

Kolejka 6 - 7-8 października

LKS Dąbrówka 2-3 Kanarki Małachowice 8 października, 11:00
Grom Powodów 2-1 KAS Konstantynów Łódzki 8 października, 11:30
Ner II Poddębice 9-3 LKS Modlna 8 października, 15:00
Start Szczawin 3-6 Orlik Sobień 8 października, 11:00
Sokół Lutomiersk 0-2 Orzeł Kazimierz 7 października, 13:00
Santos Czerchów 3-3 Orzeł Wróblew 8 października, 11:00

Kolejka 7 - 14-15 października

Orzeł Wróblew 4-5 LKS Dąbrówka 15 października, 13:00
Orzeł Kazimierz 9-0 Santos Czerchów 14 października, 15:30
Orlik Sobień 6-1 Sokół Lutomiersk 15 października, 12:00
LKS Modlna 4-1 Start Szczawin 15 października, 13:00
KAS Konstantynów Łódzki 1-1 Ner II Poddębice 12 października, 20:30
Kanarki Małachowice 5-2 Grom Powodów 15 października, 11:00

Kolejka 8 - 21-22 października

LKS Dąbrówka 2-1 Grom Powodów 22 października, 11:00
Ner II Poddębice 8-0 Kanarki Małachowice 22 października, 15:30
Start Szczawin 1-8 KAS Konstantynów Łódzki 22 października, 11:00
Sokół Lutomiersk 1-5 LKS Modlna 22 października, 11:00
Santos Czerchów 5-4 Orlik Sobień 22 października, 11:00
Orzeł Wróblew 5-5 Orzeł Kazimierz 22 października, 13:00

Kolejka 9 - 28-29 października

Orzeł Kazimierz 9-1 LKS Dąbrówka 28 października, 15:00
Orlik Sobień 0-1 Orzeł Wróblew 29 października, 12:00
LKS Modlna 6-2 Santos Czerchów 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KAS Konstantynów Łódzki 13-0 Sokół Lutomiersk 27 października, 20:30
Kanarki Małachowice 3-0 Start Szczawin 19 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Grom Powodów 0-4 Ner II Poddębice 28 października, 15:00

Kolejka 10 - 4-5 listopada

LKS Dąbrówka 0-5 Ner II Poddębice 5 listopada, 11:00
Start Szczawin 1-4 Grom Powodów 5 listopada, 11:00
Sokół Lutomiersk 0-5 Kanarki Małachowice 5 listopada, 11:00
Santos Czerchów 1-2 KAS Konstantynów Łódzki 5 listopada, 11:00
Orzeł Wróblew 3-0 LKS Modlna 5 listopada, 13:00
Orzeł Kazimierz 7-0 Orlik Sobień 4 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 11-12 listopada

Orlik Sobień 4-5 LKS Dąbrówka 12 listopada, 12:00
LKS Modlna 0-4 Orzeł Kazimierz 12 listopada, 13:00
KAS Konstantynów Łódzki 6-1 Orzeł Wróblew 11 listopada, 16:30
Kanarki Małachowice 5-1 Santos Czerchów 12 listopada, 11:00
Grom Powodów 3-0 Sokół Lutomiersk 12 listopada, 11:30
Ner II Poddębice 11-0 Start Szczawin 12 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 7-8 kwietnia

LKS Dąbrówka 1-2 Start Szczawin 8 kwietnia, 11:00
Ner II Poddębice 11-0 Sokół Lutomiersk 7 kwietnia, 18:30
Grom Powodów 1-1 Santos Czerchów 8 kwietnia, 11:30
Kanarki Małachowice 2-0 Orzeł Wróblew 8 kwietnia, 11:00
KAS Konstantynów Łódzki 5-1 Orzeł Kazimierz 7 kwietnia, 15:00
LKS Modlna 4-2 Orlik Sobień 8 kwietnia, 13:30

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

LKS Modlna 1-5 LKS Dąbrówka 15 kwietnia, 11:00
Orlik Sobień 2-7 KAS Konstantynów Łódzki 15 kwietnia, 16:00
Orzeł Kazimierz 5-2 Kanarki Małachowice 15 kwietnia, 15:00
Orzeł Wróblew 2-3 Grom Powodów 15 kwietnia, 13:00
Santos Czerchów 3-5 Ner II Poddębice 15 kwietnia, 11:00
Sokół Lutomiersk 0-0 Start Szczawin 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

LKS Dąbrówka 7-0 Sokół Lutomiersk 22 kwietnia, 11:00
Start Szczawin 3-3 Santos Czerchów 22 kwietnia, 11:00
Ner II Poddębice 8-0 Orzeł Wróblew 22 kwietnia, 13:00
Grom Powodów 2-1 Orzeł Kazimierz 22 kwietnia, 11:30
Kanarki Małachowice 3-0 Orlik Sobień 22 kwietnia, 11:00
KAS Konstantynów Łódzki 5-2 LKS Modlna 20 kwietnia, 20:00

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

KAS Konstantynów Łódzki 5-0 LKS Dąbrówka 28 kwietnia, 17:30
LKS Modlna 3-4 Kanarki Małachowice 29 kwietnia, 11:00
Orlik Sobień 0-2 Grom Powodów 29 kwietnia, 12:00
Orzeł Kazimierz 4-3 Ner II Poddębice 28 kwietnia, 15:00
Orzeł Wróblew 1-3 Start Szczawin 29 kwietnia, 13:00
Santos Czerchów 4-2 Sokół Lutomiersk 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 5-6 maja

LKS Dąbrówka 3-2 Santos Czerchów 6 maja, 11:00
Sokół Lutomiersk 2-1 Orzeł Wróblew 6 maja, 14:00
Start Szczawin 2-2 Orzeł Kazimierz 6 maja, 11:00
Ner II Poddębice 10-0 Orlik Sobień 5 maja, 18:30
Grom Powodów 2-2 LKS Modlna 5 maja, 16:30
Kanarki Małachowice 0-5 KAS Konstantynów Łódzki 6 maja, 11:00

Kolejka 17 - 12-13 maja

Kanarki Małachowice 4-1 LKS Dąbrówka 13 maja, 11:00
KAS Konstantynów Łódzki 9-0 Grom Powodów 12 maja, 17:00
LKS Modlna 1-2 Ner II Poddębice 13 maja, 13:30
Orlik Sobień 4-2 Start Szczawin 13 maja, 12:00
Orzeł Kazimierz 3-1 Sokół Lutomiersk 12 maja, 15:00
Orzeł Wróblew 2-0 Santos Czerchów 13 maja, 13:00

Kolejka 18 - 19-20 maja

LKS Dąbrówka 3-2 Orzeł Wróblew 20 maja, 11:00
Santos Czerchów 1-5 Orzeł Kazimierz 20 maja, 11:00
Sokół Lutomiersk 0-3 Orlik Sobień 19 maja, 16:00
Start Szczawin 3-2 LKS Modlna 20 maja, 11:00
Ner II Poddębice 3-3 KAS Konstantynów Łódzki 19 maja, 14:00
Grom Powodów 2-3 Kanarki Małachowice 20 maja, 17:30

Kolejka 19 - 26-27 maja

Grom Powodów 4-4 LKS Dąbrówka 26 maja, 16:30
Kanarki Małachowice 2-4 Ner II Poddębice 27 maja, 17:00
KAS Konstantynów Łódzki 7-0 Start Szczawin 25 maja, 19:00
LKS Modlna 3-3 Sokół Lutomiersk 27 maja, 11:00
Orlik Sobień 4-2 Santos Czerchów 27 maja, 12:00
Orzeł Kazimierz 3-0 Orzeł Wróblew 26 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

LKS Dąbrówka 0-6 Orzeł Kazimierz 3 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 3-6
Orzeł Wróblew 0-2 Orlik Sobień 3 czerwca, 13:00
Santos Czerchów 2-2 LKS Modlna 3 czerwca, 11:00
Sokół Lutomiersk 0-7 KAS Konstantynów Łódzki 30 maja, 18:30
Start Szczawin 2-4 Kanarki Małachowice 3 czerwca, 11:00
Ner II Poddębice 8-2 Grom Powodów 2 czerwca, 15:00

Kolejka 21 - 9-10 czerwca

Ner II Poddębice 10-0 LKS Dąbrówka 9 czerwca, 17:30
Grom Powodów 6-1 Start Szczawin 10 czerwca, 11:30
Kanarki Małachowice 2-0 Sokół Lutomiersk 10 czerwca, 13:00
KAS Konstantynów Łódzki 13-0 Santos Czerchów 8 czerwca, 20:30
LKS Modlna 3-3 Orzeł Wróblew 10 czerwca, 11:00
Orlik Sobień 0-5 Orzeł Kazimierz 10 czerwca, 12:00

Kolejka 22 - 16 czerwca

LKS Dąbrówka - Orlik Sobień 16 czerwca, 16:00
goście nie dojechali
Orzeł Kazimierz 11-1 LKS Modlna 16 czerwca, 17:00
Orzeł Wróblew 1-7 KAS Konstantynów Łódzki 17 czerwca, 13:00
Santos Czerchów 5-5 Kanarki Małachowice 17 czerwca, 11:00
Sokół Lutomiersk 2-3 Grom Powodów 17 czerwca, 14:00
Start Szczawin 3-8 Ner II Poddębice 17 czerwca, 11:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas