[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Bytom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Świerklaniec 30 76 25 1 4 131-33 12 1 2 66-18 13 0 2 65-15
2.  Odra II Miasteczko Śląskie 30 58 17 7 6 78-37 9 4 2 48-16 8 3 4 30-21
3.  Sokół Zbrosławice 30 56 17 5 8 73-44 8 4 3 36-21 9 1 5 37-23
4.  Silesia Piekary Śląskie 30 55 17 4 9 79-54 9 1 5 37-26 8 3 4 42-28
5.  Orzeł Bobrowniki 30 51 16 3 11 66-53 10 1 4 40-27 6 2 7 26-26
6.  Iskra Połomia 30 50 14 8 8 58-52 9 3 3 40-23 5 5 5 18-29 2 4 1 1 0 3-1
7.  Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 30 50 15 5 10 54-52 9 1 5 30-21 6 4 5 24-31 2 1 0 1 1 1-3
8.  Naprzód Wieszowa 30 37 8 13 9 49-45 4 9 2 25-18 4 4 7 24-27
9.  Nadzieja Bytom 30 36 10 6 14 43-68 7 2 6 22-24 3 4 8 21-44
10.  Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 30 34 10 4 16 64-86 7 2 6 40-36 3 2 10 24-50
11.  Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 30 32 8 8 14 63-87 6 5 4 38-32 2 3 10 25-55
12.  Nikpol Ruda Śląska 30 30 8 6 16 40-59 8 3 4 27-22 0 3 12 13-37 2 4 1 1 0 4-3
13.  Tęcza Zendek 30 30 8 6 16 67-76 7 2 6 44-33 1 4 10 23-43 2 1 0 1 1 3-4
14.  Rodło Górniki (Bytom) 30 29 8 5 17 52-86 3 2 10 24-40 5 3 7 28-46 2 4 1 1 0 3-2
15.  Przyszłość Nowe Chechło 30 29 9 2 19 40-81 5 1 9 24-33 4 1 10 16-48 2 1 0 1 1 2-3
16.  Orzeł II Miedary 30 24 7 3 20 48-92 3 2 10 27-47 4 1 10 21-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Unia Świerklaniec    2-3 4-1 2-2 5-2 3-1 5-1 1-0 4-0 4-1 9-1 2-0 5-2 12-0 6-1 2-3 
 2 Odra II Miasteczko Śląskie0-3     2-0 1-1 1-2 1-1 5-1 2-1 5-0 4-0 1-1 7-1 7-3 2-2 7-0 3-0* 
 3 Sokół Zbrosławice1-3 0-1     4-3 2-2 2-0 0-0 2-2 2-2 3-0 4-0 2-0 3-1 3-4 6-3 2-0 
 4 Silesia Piekary Śląskie0-8 2-0 2-2     0-4 0-1 2-3 1-0 4-2 4-1 8-2 2-0 2-0 6-0 0-3* 4-0 
 5 Orzeł Bobrowniki2-4 1-4 1-4 4-2     4-0 5-0 1-4 1-1 4-2 1-0 2-0 3-2 3-0 3-0 5-4 
 6 Iskra Połomia3-1 2-4 3-0* 1-1 1-4     1-1 4-1 1-2 5-0 4-3 3-1 2-2 1-0 5-1 4-2 
 7 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)0-3 2-1 0-4 1-3 2-0 0-2     2-2 2-0 4-0 4-0 2-1 3-1 5-3 0-1 3-0 
 8 Naprzód Wieszowa0-2 0-0 0-1 3-0 4-1 0-0 2-2     1-1 1-1 3-3 4-2 2-2 2-2 2-0 1-1 
 9 Nadzieja Bytom3-2 0-0 0-3 2-5 1-0 1-1 0-2 2-1     2-3 3-1 3-1 1-0 0-3 0-1 4-1 
 10 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)0-9 2-1 1-5 2-3 2-1 6-0 3-0 1-1 9-0     4-4 2-1 2-4 0-3* 4-1 2-3 
 11 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)1-3 3-3 3-2 2-6 0-1 3-3 3-1 5-1 4-4 3-3     2-1 1-1 2-1 5-0 1-2 
 12 Nikpol Ruda Śląska0-5 1-0 2-3 1-5 2-0 3-0* 1-1 0-0 2-1 3-0* 3-1     3-2 1-1 5-1 0-2 
 13 Tęcza Zendek0-5 2-3 2-3 3-2 2-2 1-2 3-4 4-2 2-0 2-3 6-1 1-1     5-3 3-1 8-1 
 14 Rodło Górniki (Bytom)3-4 1-4 0-4 0-3 3-2 2-3 1-2 1-3 1-2 4-7 1-2 2-1 1-1     1-1 3-1 
 15 Przyszłość Nowe Chechło1-6 2-4 2-1 0-3 1-2 1-2 0-3* 0-2 1-2 4-1 2-1 1-1 5-2 1-2     3-1 
 16 Orzeł II Miedary1-7 1-2 1-4 2-3 0-3* 2-2 0-3 1-4 5-4 3-2 2-5 2-2 3-0 3-4 1-2     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Silesia Piekary Śląskie 6-0 Rodło Górniki (Bytom) 19 sierpnia, 17:00
Nikpol Ruda Śląska 1-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 19 sierpnia, 17:00
Unia Świerklaniec 4-1 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 20 sierpnia, 17:00
Iskra Połomia 4-1 Naprzód Wieszowa 19 sierpnia, 17:00
Orzeł II Miedary 1-2 Przyszłość Nowe Chechło 20 sierpnia, 14:00
Nadzieja Bytom 1-0 Orzeł Bobrowniki 19 sierpnia, 17:00
Sokół Zbrosławice 0-1 Odra II Miasteczko Śląskie 19 sierpnia, 17:00
Tęcza Zendek 6-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Rodło Górniki (Bytom) 1-2 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 27 sierpnia, 17:00
Odra II Miasteczko Śląskie 7-3 Tęcza Zendek 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Bobrowniki 1-4 Sokół Zbrosławice 26 sierpnia, 17:00
Przyszłość Nowe Chechło 1-2 Nadzieja Bytom 26 sierpnia, 17:00
Naprzód Wieszowa 1-1 Orzeł II Miedary 26 sierpnia, 17:00
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 6-0 Iskra Połomia 27 sierpnia, 15:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-3 Unia Świerklaniec 26 sierpnia, 17:00
Silesia Piekary Śląskie 2-0 Nikpol Ruda Śląska 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Nikpol Ruda Śląska 1-1 Rodło Górniki (Bytom) 30 sierpnia, 17:30
Unia Świerklaniec 2-2 Silesia Piekary Śląskie 30 sierpnia, 17:30
Iskra Połomia 1-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 30 sierpnia, 17:30
Orzeł II Miedary 3-2 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 29 sierpnia, 17:30
Nadzieja Bytom 2-1 Naprzód Wieszowa 30 sierpnia, 17:30
Sokół Zbrosławice 6-3 Przyszłość Nowe Chechło 30 sierpnia, 17:30
Tęcza Zendek 2-2 Orzeł Bobrowniki 30 sierpnia, 17:30
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-3 Odra II Miasteczko Śląskie 30 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 2-3 września

Rodło Górniki (Bytom) 1-4 Odra II Miasteczko Śląskie 3 września, 17:00
Orzeł Bobrowniki 1-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2 września, 17:00
Przyszłość Nowe Chechło 5-2 Tęcza Zendek 2 września, 17:00
Naprzód Wieszowa 0-1 Sokół Zbrosławice 2 września, 17:00
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 9-0 Nadzieja Bytom 3 września, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-0 Orzeł II Miedary 2 września, 16:00
Silesia Piekary Śląskie 0-1 Iskra Połomia 2 września, 17:00
Nikpol Ruda Śląska 0-5 Unia Świerklaniec 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Unia Świerklaniec 12-0 Rodło Górniki (Bytom) 10 września, 16:30
Iskra Połomia 3-1 Nikpol Ruda Śląska 9 września, 16:30
Orzeł II Miedary 2-3 Silesia Piekary Śląskie 10 września, 14:00
Nadzieja Bytom 0-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 9 września, 16:30
Sokół Zbrosławice 3-0 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 9 września, 16:30
Tęcza Zendek 4-2 Naprzód Wieszowa 10 września, 16:30
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-0 Przyszłość Nowe Chechło 10 września, 16:30
Odra II Miasteczko Śląskie 1-2 Orzeł Bobrowniki 10 września, 16:30

Kolejka 6 - 16-17 września

Rodło Górniki (Bytom) 3-2 Orzeł Bobrowniki 17 września, 16:30
Przyszłość Nowe Chechło 2-4 Odra II Miasteczko Śląskie 16 września, 16:30
Naprzód Wieszowa 3-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 17 września, 16:30
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-4 Tęcza Zendek 16 września, 16:30
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-4 Sokół Zbrosławice 16 września, 16:30
Silesia Piekary Śląskie 4-2 Nadzieja Bytom 17 września, 16:30
Nikpol Ruda Śląska 0-2 Orzeł II Miedary 16 września, 16:30
Unia Świerklaniec 3-1 Iskra Połomia 17 września, 16:30

Kolejka 7 - 23-24 września

Iskra Połomia 1-0 Rodło Górniki (Bytom) 23 września, 16:00
Nadzieja Bytom 3-1 Nikpol Ruda Śląska 23 września, 16:00
Sokół Zbrosławice 4-3 Silesia Piekary Śląskie 23 września, 16:00
Tęcza Zendek 3-4 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 4 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany / w drugim terminie (25 listopada, 13:00) odwołany
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-3 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 4 października, 16:15
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odra II Miasteczko Śląskie 2-1 Naprzód Wieszowa 24 września, 16:00
Orzeł Bobrowniki 3-0 Przyszłość Nowe Chechło 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Świerklaniec 2-3 Orzeł II Miedary 26 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 września, 14:00) w Miedarach odwołany

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Rodło Górniki (Bytom) 1-1 Przyszłość Nowe Chechło 1 października, 16:00
Naprzód Wieszowa 4-1 Orzeł Bobrowniki 30 września, 16:00
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-1 Odra II Miasteczko Śląskie 1 października, 11:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 4-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 30 września, 16:00
Silesia Piekary Śląskie 2-0 Tęcza Zendek 1 października, 16:00
Nikpol Ruda Śląska 2-3 Sokół Zbrosławice 30 września, 16:00
Unia Świerklaniec 4-0 Nadzieja Bytom 1 października, 16:00
Iskra Połomia 4-2 Orzeł II Miedary 30 września, 16:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Orzeł II Miedary 3-4 Rodło Górniki (Bytom) 8 października, 14:00
Nadzieja Bytom 1-1 Iskra Połomia 7 października, 15:00
Sokół Zbrosławice 1-3 Unia Świerklaniec 7 października, 15:00
Tęcza Zendek 1-1 Nikpol Ruda Śląska 7 października, 15:00
Odra II Miasteczko Śląskie 5-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 8 października, 15:00
Orzeł Bobrowniki 4-2 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 7 października, 15:00
Przyszłość Nowe Chechło 0-2 Naprzód Wieszowa 7 października, 15:00
Silesia Piekary Śląskie 8-2 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Rodło Górniki (Bytom) 1-3 Naprzód Wieszowa 15 października, 15:00
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 4-1 Przyszłość Nowe Chechło 15 października, 11:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-0 Orzeł Bobrowniki 14 października, 15:00
Silesia Piekary Śląskie 2-0 Odra II Miasteczko Śląskie 15 października, 15:00
Nikpol Ruda Śląska 3-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 14 października, 15:00
Unia Świerklaniec 5-2 Tęcza Zendek 15 października, 15:00
Iskra Połomia 3-0 Sokół Zbrosławice 14 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-1
Orzeł II Miedary 5-4 Nadzieja Bytom 15 października, 14:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Nadzieja Bytom 0-3 Rodło Górniki (Bytom) 21 października, 15:00
Sokół Zbrosławice 2-0 Orzeł II Miedary 21 października, 15:00
Tęcza Zendek 1-2 Iskra Połomia 22 października, 15:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-3 Unia Świerklaniec 22 października, 15:00
Odra II Miasteczko Śląskie 7-1 Nikpol Ruda Śląska 22 października, 15:00
Orzeł Bobrowniki 4-2 Silesia Piekary Śląskie 22 października, 15:00
Przyszłość Nowe Chechło 0-3 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 21 października, 15:00
(wo)
na boisku 0-1
Naprzód Wieszowa 1-1 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 21 października, 15:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Rodło Górniki (Bytom) 4-7 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 4 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) przerwany w 8. minucie z powodu silnego wiatru / w drugim terminie dokończony
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-2 Naprzód Wieszowa 28 października, 14:00
Silesia Piekary Śląskie 0-3 Przyszłość Nowe Chechło 4 kwietnia, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany; na boisku 3-1
Nikpol Ruda Śląska 2-0 Orzeł Bobrowniki 28 października, 14:00
Unia Świerklaniec 2-3 Odra II Miasteczko Śląskie 29 października, 14:00
Iskra Połomia 4-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 28 października, 14:00
Orzeł II Miedary 3-0 Tęcza Zendek 2 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
Nadzieja Bytom 0-3 Sokół Zbrosławice 28 października, 14:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Sokół Zbrosławice 3-4 Rodło Górniki (Bytom) 4 listopada, 13:00
Tęcza Zendek 2-0 Nadzieja Bytom 5 listopada, 14:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-2 Orzeł II Miedary 5 listopada, 13:00
Odra II Miasteczko Śląskie 1-1 Iskra Połomia 5 listopada, 13:00
Orzeł Bobrowniki 2-4 Unia Świerklaniec 4 listopada, 13:00
Przyszłość Nowe Chechło 1-1 Nikpol Ruda Śląska 4 listopada, 13:00
Naprzód Wieszowa 3-0 Silesia Piekary Śląskie 4 listopada, 13:00
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Rodło Górniki (Bytom) 1-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 12 listopada, 13:00
Silesia Piekary Śląskie 4-1 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 12 listopada, 11:30
Nikpol Ruda Śląska 0-0 Naprzód Wieszowa 12 listopada, 11:00
Unia Świerklaniec 6-1 Przyszłość Nowe Chechło 12 listopada, 13:00
Iskra Połomia 1-4 Orzeł Bobrowniki 11 listopada, 13:00
Orzeł II Miedary 1-2 Odra II Miasteczko Śląskie 12 listopada, 13:00
Nadzieja Bytom 3-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 11 listopada, 13:00
Sokół Zbrosławice 3-1 Tęcza Zendek 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Tęcza Zendek 5-3 Rodło Górniki (Bytom) 19 listopada, 13:00
Odra II Miasteczko Śląskie 5-0 Nadzieja Bytom 19 listopada, 13:00
Orzeł Bobrowniki 5-4 Orzeł II Miedary 18 listopada, 13:00
Przyszłość Nowe Chechło 1-2 Iskra Połomia 18 listopada, 13:00
Naprzód Wieszowa 0-2 Unia Świerklaniec 18 listopada, 13:00
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-1 Nikpol Ruda Śląska 19 listopada, 11:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-3 Silesia Piekary Śląskie 18 listopada, 13:00
Sokół Zbrosławice 4-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 18 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 24-25 marca

Rodło Górniki (Bytom) 0-3 Silesia Piekary Śląskie 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:30) odwołany z powodu śmierci prezesa Podokręgu Bytom
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Nikpol Ruda Śląska 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu śmierci prezesa Podokręgu Bytom
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-9 Unia Świerklaniec 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:30) odwołany z powodu śmierci prezesa Podokręgu Bytom / w drugim terminie (16 maja, 18:00) odwołany
Naprzód Wieszowa 0-0 Iskra Połomia 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu śmierci prezesa Podokręgu Bytom
Przyszłość Nowe Chechło 3-1 Orzeł II Miedary 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu śmierci prezesa Podokręgu Bytom
Orzeł Bobrowniki 1-1 Nadzieja Bytom 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu śmierci prezesa Podokręgu Bytom
Odra II Miasteczko Śląskie 2-0 Sokół Zbrosławice 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:30) odwołany z powodu śmierci prezesa Podokręgu Bytom
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 Tęcza Zendek 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu śmierci prezesa Podokręgu Bytom

Kolejka 17 - 31 marca

Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-1 Rodło Górniki (Bytom) 31 marca, 14:30
Tęcza Zendek 2-3 Odra II Miasteczko Śląskie 31 marca, 13:00
Sokół Zbrosławice 2-2 Orzeł Bobrowniki 31 marca, 13:00
Nadzieja Bytom 0-1 Przyszłość Nowe Chechło 31 marca, 13:00
Orzeł II Miedary 1-4 Naprzód Wieszowa 18 kwietnia, 17:30
Iskra Połomia 5-0 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 31 marca, 11:00
Unia Świerklaniec 5-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 31 marca, 13:00
Nikpol Ruda Śląska 1-5 Silesia Piekary Śląskie 31 marca, 13:00

Kolejka 18 - 7-8 kwietnia

Rodło Górniki (Bytom) 2-1 Nikpol Ruda Śląska 8 kwietnia, 17:00
Silesia Piekary Śląskie 0-8 Unia Świerklaniec 8 kwietnia, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-2 Iskra Połomia 7 kwietnia, 11:00
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-3 Orzeł II Miedary 8 kwietnia, 14:00
Naprzód Wieszowa 1-1 Nadzieja Bytom 8 kwietnia, 17:00
Przyszłość Nowe Chechło 2-1 Sokół Zbrosławice 7 kwietnia, 17:00
Orzeł Bobrowniki 3-2 Tęcza Zendek 7 kwietnia, 17:00
Odra II Miasteczko Śląskie 1-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 8 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Odra II Miasteczko Śląskie 2-2 Rodło Górniki (Bytom) 15 kwietnia, 16:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-1 Orzeł Bobrowniki 15 kwietnia, 17:00
Tęcza Zendek 3-1 Przyszłość Nowe Chechło 15 kwietnia, 17:00
Sokół Zbrosławice 2-2 Naprzód Wieszowa 14 kwietnia, 17:00
Nadzieja Bytom 2-3 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 14 kwietnia, 17:00
Orzeł II Miedary 0-3 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 15 kwietnia, 14:00
Iskra Połomia 1-1 Silesia Piekary Śląskie 14 kwietnia, 17:00
Unia Świerklaniec 2-0 Nikpol Ruda Śląska 15 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Rodło Górniki (Bytom) 3-4 Unia Świerklaniec 22 kwietnia, 17:00
Nikpol Ruda Śląska 3-0 Iskra Połomia 22 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-1
Silesia Piekary Śląskie 4-0 Orzeł II Miedary 22 kwietnia, 17:00
przerwany przy stanie 4-0; uznano wynik z boiska
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-0 Nadzieja Bytom 21 kwietnia, 17:00
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-5 Sokół Zbrosławice 22 kwietnia, 17:00
Naprzód Wieszowa 2-2 Tęcza Zendek 22 kwietnia, 16:00
Przyszłość Nowe Chechło 2-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 21 kwietnia, 17:00
Orzeł Bobrowniki 1-4 Odra II Miasteczko Śląskie 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 25 kwietnia

Orzeł Bobrowniki 3-0 Rodło Górniki (Bytom) 25 kwietnia, 17:30
Odra II Miasteczko Śląskie 7-0 Przyszłość Nowe Chechło 25 kwietnia, 17:30
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-1 Naprzód Wieszowa 25 kwietnia, 17:30
Tęcza Zendek 2-3 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 24 kwietnia, 17:30
Sokół Zbrosławice 0-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 25 kwietnia, 17:30
Nadzieja Bytom 2-5 Silesia Piekary Śląskie 25 kwietnia, 17:30
Orzeł II Miedary 2-2 Nikpol Ruda Śląska 25 kwietnia, 17:30
Iskra Połomia 3-1 Unia Świerklaniec 25 kwietnia, 17:30

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Orzeł II Miedary 1-7 Unia Świerklaniec 29 kwietnia, 14:00
Rodło Górniki (Bytom) 2-3 Iskra Połomia 29 kwietnia, 17:00
Nikpol Ruda Śląska 2-1 Nadzieja Bytom 28 kwietnia, 17:00
Silesia Piekary Śląskie 2-2 Sokół Zbrosławice 29 kwietnia, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-1 Tęcza Zendek 28 kwietnia, 17:00
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 4-4 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 29 kwietnia, 17:00
Naprzód Wieszowa 0-0 Odra II Miasteczko Śląskie 28 kwietnia, 17:00
Przyszłość Nowe Chechło 1-2 Orzeł Bobrowniki 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Przyszłość Nowe Chechło 1-2 Rodło Górniki (Bytom) 5 maja, 17:00
Orzeł Bobrowniki 1-4 Naprzód Wieszowa 5 maja, 17:00
Odra II Miasteczko Śląskie 4-0 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 6 maja, 17:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 6 maja, 17:00
Tęcza Zendek 3-2 Silesia Piekary Śląskie 6 maja, 17:00
Sokół Zbrosławice 2-0 Nikpol Ruda Śląska 5 maja, 17:00
Nadzieja Bytom 3-2 Unia Świerklaniec 5 maja, 17:00
Orzeł II Miedary 2-2 Iskra Połomia 6 maja, 14:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-6 Silesia Piekary Śląskie 13 maja, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 3-1 Orzeł II Miedary 12 maja, 16:00
Iskra Połomia 1-2 Nadzieja Bytom 12 maja, 17:00
Unia Świerklaniec 4-1 Sokół Zbrosławice 13 maja, 17:00
Nikpol Ruda Śląska 3-2 Tęcza Zendek 12 maja, 12:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Odra II Miasteczko Śląskie 12 maja, 17:00
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-1 Orzeł Bobrowniki 13 maja, 17:00
Naprzód Wieszowa 2-0 Przyszłość Nowe Chechło 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Naprzód Wieszowa 2-2 Rodło Górniki (Bytom) 19 maja, 17:00
Przyszłość Nowe Chechło 4-1 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 19 maja, 17:00
Orzeł Bobrowniki 5-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 19 maja, 17:00
Odra II Miasteczko Śląskie 1-1 Silesia Piekary Śląskie 19 maja, 17:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-1 Nikpol Ruda Śląska 20 maja, 17:00
Tęcza Zendek 0-5 Unia Świerklaniec 19 maja, 17:00
Sokół Zbrosławice 2-0 Iskra Połomia 19 maja, 17:00
Nadzieja Bytom 4-1 Orzeł II Miedary 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

Rodło Górniki (Bytom) 1-2 Nadzieja Bytom 27 maja, 17:00
Orzeł II Miedary 1-4 Sokół Zbrosławice 27 maja, 14:00
Iskra Połomia 2-2 Tęcza Zendek 26 maja, 17:00
Unia Świerklaniec 9-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 27 maja, 17:00
Nikpol Ruda Śląska 1-0 Odra II Miasteczko Śląskie 26 maja, 16:00
Silesia Piekary Śląskie 0-4 Orzeł Bobrowniki 27 maja, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-1 Przyszłość Nowe Chechło 26 maja, 17:00
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-1 Naprzód Wieszowa 27 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30 maja

Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-3 Rodło Górniki (Bytom) 30 maja, 18:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Naprzód Wieszowa 2-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 30 maja, 18:00
Przyszłość Nowe Chechło 0-3 Silesia Piekary Śląskie 30 maja, 18:00
Orzeł Bobrowniki 2-0 Nikpol Ruda Śląska 30 maja, 18:00
Odra II Miasteczko Śląskie 0-3 Unia Świerklaniec 31 maja, 15:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-3 Iskra Połomia 30 maja, 18:00
Tęcza Zendek 8-1 Orzeł II Miedary 30 maja, 18:00
Sokół Zbrosławice 2-2 Nadzieja Bytom 30 maja, 18:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Rodło Górniki (Bytom) 0-4 Sokół Zbrosławice 3 czerwca, 17:00
Nadzieja Bytom 1-0 Tęcza Zendek 2 czerwca, 18:00
Orzeł II Miedary 2-5 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3 czerwca, 14:00
Iskra Połomia 2-4 Odra II Miasteczko Śląskie 2 czerwca, 17:00
Unia Świerklaniec 5-2 Orzeł Bobrowniki 3 czerwca, 17:00
Nikpol Ruda Śląska 5-1 Przyszłość Nowe Chechło 2 czerwca, 17:00
Silesia Piekary Śląskie 1-0 Naprzód Wieszowa 3 czerwca, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 4-0 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 9 czerwca

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 5-3 Rodło Górniki (Bytom) 9 czerwca, 17:00
Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-3 Silesia Piekary Śląskie 10 czerwca, 17:00
Naprzód Wieszowa 4-2 Nikpol Ruda Śląska 9 czerwca, 17:00
Przyszłość Nowe Chechło 1-6 Unia Świerklaniec 9 czerwca, 17:00
Orzeł Bobrowniki 4-0 Iskra Połomia 9 czerwca, 17:00
Odra II Miasteczko Śląskie 3-0 Orzeł II Miedary 10 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-4 Nadzieja Bytom 10 czerwca, 17:00
Tęcza Zendek 2-3 Sokół Zbrosławice 10 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 16 czerwca

Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-2 Sokół Zbrosławice 17 czerwca, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 1-1 Tęcza Zendek 17 czerwca, 17:00
Nadzieja Bytom 0-0 Odra II Miasteczko Śląskie 16 czerwca, 17:00
Orzeł II Miedary 0-3 Orzeł Bobrowniki 17 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Iskra Połomia 5-1 Przyszłość Nowe Chechło 16 czerwca, 15:00
Unia Świerklaniec 1-0 Naprzód Wieszowa 16 czerwca, 16:00
Nikpol Ruda Śląska 3-0 Czarni II Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 16 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Silesia Piekary Śląskie 2-3 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 17 czerwca, 17:00

Klasa A 2017/2018 (Bytom)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas