[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Opole III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Motor Praszka 22 60 19 3 0 109-23 10 1 0 54-7 9 2 0 55-16
2.  LZS Chocianowice 22 52 17 1 4 92-29 10 0 1 51-10 7 1 3 41-19
3.  LZS Borki Wielkie 22 42 13 3 6 67-33 7 2 2 47-15 6 1 4 20-18
4.  LZS Żytniów 22 40 12 4 6 61-37 8 2 1 37-15 4 2 5 24-22
5.  LZS Bugaj Nowy 22 39 12 3 7 47-36 6 2 3 23-19 6 1 4 24-17
6.  LZS Przedmość 22 33 10 3 9 53-44 8 0 3 30-17 2 3 6 23-27
7.  LZS Zębowice 22 28 8 4 10 51-60 3 2 6 17-26 5 2 4 34-34
8.  LZS Wichrów 22 26 7 5 10 56-71 3 5 3 25-36 4 0 7 31-35
9.  Stobrawa Wachowice 22 25 7 4 11 40-81 3 3 5 23-34 4 1 6 17-47
10.  LZS Wojciechów 22 19 5 4 13 36-81 3 1 7 17-41 2 3 6 19-40
11.  LZS Radłów 22 8 1 5 16 24-75 1 2 8 17-40 0 3 8 7-35
12.  Albor Borki Małe 22 4 1 1 20 29-95 1 0 10 17-47 0 1 10 12-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Motor Praszka    3-0 5-0 2-0 0-0 3-1 4-0 7-5 13-0 3-0* 3-0* 11-1 
 2 LZS Chocianowice1-2     4-0 3-2 5-1 6-1 2-0 2-0 9-3 8-0 3-0* 8-1 
 3 LZS Borki Wielkie4-4 2-3     4-0 4-0 2-2 0-2 3-0 6-0 7-3 7-0 8-1 
 4 LZS Żytniów1-5 1-1 3-1     3-2 4-3 5-2 7-0 6-0 4-1 0-0 3-0 
 5 LZS Bugaj Nowy1-6 1-2 1-0 2-2     2-1 1-2 3-0* 3-0 3-1 3-3 3-2 
 6 LZS Przedmość0-4 3-1 0-2 3-0 2-0     2-3 4-3 3-1 5-0 5-1 3-2 
 7 LZS Zębowice1-5 1-6 0-2 1-1 1-2 0-0     5-2 2-4 0-3 5-1 1-0 
 8 LZS Wichrów3-9 2-9 3-3 3-2 0-5 4-1 3-3     1-1 3-3 3-0 0-0 
 9 Stobrawa Wachowice1-1 3-1 0-4 0-5 0-1 0-6 4-4 2-6     3-3 3-0 7-3 
 10 LZS Wojciechów1-10 1-4 1-5 1-5 0-6 3-2 6-2 2-4 0-2     1-1 1-0 
 11 LZS Radłów3-4 2-11 0-1 1-2 1-5 1-1 3-5 0-5 0-1 3-3     3-2 
 12 Albor Borki Małe0-5 0-3 1-2 2-5 1-2 2-5 4-11 0-6 4-5 1-2 2-1     

Kolejka 1 - 2-3 września

LZS Borki Wielkie 0-2 LZS Zębowice 3 września, 13:00
LZS Wichrów 0-5 LZS Bugaj Nowy 3 września, 14:00
LZS Radłów 2-11 LZS Chocianowice 3 września, 13:00
Albor Borki Małe 2-5 LZS Żytniów 3 września, 17:00
LZS Wojciechów 1-10 Motor Praszka 3 września, 17:00
Stobrawa Wachowice 0-6 LZS Przedmość 3 września, 17:00

Kolejka 2 - 9-10 września

LZS Zębowice 0-0 LZS Przedmość 9 września, 16:00
Motor Praszka 13-0 Stobrawa Wachowice 10 września, 16:00
LZS Żytniów 4-1 LZS Wojciechów 10 września, 16:00
LZS Chocianowice 8-1 Albor Borki Małe 10 września, 16:00
LZS Bugaj Nowy 3-3 LZS Radłów 10 września, 16:00
LZS Borki Wielkie 3-0 LZS Wichrów 10 września, 13:00

Kolejka 3 - 16-17 września

LZS Wichrów 3-3 LZS Zębowice 17 września, 14:00
LZS Radłów 0-1 LZS Borki Wielkie 17 września, 13:00
Albor Borki Małe 1-2 LZS Bugaj Nowy 17 września, 16:00
LZS Wojciechów 1-4 LZS Chocianowice 17 września, 16:00
Stobrawa Wachowice 0-5 LZS Żytniów 17 września, 16:00
LZS Przedmość 0-4 Motor Praszka 17 września, 16:00

Kolejka 4 - 23-24 września

LZS Zębowice 1-5 Motor Praszka 23 września, 16:00
LZS Żytniów 4-3 LZS Przedmość 24 września, 16:00
LZS Chocianowice 9-3 Stobrawa Wachowice 24 września, 16:00
LZS Bugaj Nowy 3-1 LZS Wojciechów 24 września, 16:00
LZS Borki Wielkie 8-1 Albor Borki Małe 24 września, 13:00
LZS Wichrów 3-0 LZS Radłów 24 września, 14:00

Kolejka 5 - 30 września-1 października

LZS Radłów 3-5 LZS Zębowice 1 października, 13:00
Albor Borki Małe 0-6 LZS Wichrów 1 października, 15:00
LZS Wojciechów 1-5 LZS Borki Wielkie 1 października, 15:00
Stobrawa Wachowice 0-1 LZS Bugaj Nowy 1 października, 15:00
LZS Przedmość 3-1 LZS Chocianowice 1 października, 15:00
Motor Praszka 2-0 LZS Żytniów 30 września, 15:00

Kolejka 6 - 7-8 października

LZS Zębowice 1-1 LZS Żytniów 7 października, 15:00
LZS Chocianowice 1-2 Motor Praszka 7 października, 13:00
LZS Bugaj Nowy 2-1 LZS Przedmość 8 października, 15:00
LZS Borki Wielkie 6-0 Stobrawa Wachowice 8 października, 13:00
przerwany przy stanie 6-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
LZS Wichrów 3-3 LZS Wojciechów 8 października, 14:00
LZS Radłów 3-2 Albor Borki Małe 8 października, 13:00

Kolejka 7 - 14-15 października

Albor Borki Małe 4-11 LZS Zębowice 15 października, 15:00
LZS Wojciechów 1-1 LZS Radłów 15 października, 15:00
Stobrawa Wachowice 2-6 LZS Wichrów 15 października, 15:00
LZS Przedmość 0-2 LZS Borki Wielkie 15 października, 15:00
Motor Praszka 0-0 LZS Bugaj Nowy 14 października, 15:00
LZS Żytniów 1-1 LZS Chocianowice 15 października, 15:00

Kolejka 8 - 21-22 października

LZS Zębowice 1-6 LZS Chocianowice 21 października, 14:00
LZS Bugaj Nowy 2-2 LZS Żytniów 22 października, 14:00
LZS Borki Wielkie 4-4 Motor Praszka 22 października, 13:00
LZS Wichrów 4-1 LZS Przedmość 22 października, 14:00
LZS Radłów 0-1 Stobrawa Wachowice 22 października, 13:00
Albor Borki Małe 1-2 LZS Wojciechów 22 października, 14:00

Kolejka 9 - 28-29 października

LZS Wojciechów 6-2 LZS Zębowice 29 października, 13:00
Stobrawa Wachowice 7-3 Albor Borki Małe 29 października, 13:00
LZS Przedmość 5-1 LZS Radłów 29 października, 13:00
Motor Praszka 7-5 LZS Wichrów 28 października, 14:00
LZS Żytniów 3-1 LZS Borki Wielkie 29 października, 13:00
LZS Chocianowice 5-1 LZS Bugaj Nowy 29 października, 13:00

Kolejka 10 - 4-5 listopada

LZS Zębowice 1-2 LZS Bugaj Nowy 4 listopada, 13:00
LZS Borki Wielkie 2-3 LZS Chocianowice 5 listopada, 13:00
LZS Wichrów 3-2 LZS Żytniów 5 listopada, 13:00
LZS Radłów 3-4 Motor Praszka 5 listopada, 13:00
Albor Borki Małe 2-5 LZS Przedmość 5 listopada, 13:00
LZS Wojciechów 0-2 Stobrawa Wachowice 5 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 11-12 listopada

Stobrawa Wachowice 4-4 LZS Zębowice 12 listopada, 13:00
LZS Przedmość 5-0 LZS Wojciechów 12 listopada, 13:00
Motor Praszka 11-1 Albor Borki Małe 11 listopada, 13:00
LZS Żytniów 0-0 LZS Radłów 12 listopada, 13:00
LZS Chocianowice 2-0 LZS Wichrów 12 listopada, 13:00
LZS Bugaj Nowy 1-0 LZS Borki Wielkie 12 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 17-18 marca

LZS Zębowice 0-2 LZS Borki Wielkie 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Bugaj Nowy 3-0 LZS Wichrów 3 maja, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku 3-1
LZS Chocianowice 3-0 LZS Radłów 3 maja, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
LZS Żytniów 3-0 Albor Borki Małe 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Motor Praszka 3-0 LZS Wojciechów 3 maja, 17:20
(wo)
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości; przerwany w 12. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LZS Przedmość 3-1 Stobrawa Wachowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 24-25 marca

LZS Przedmość 2-3 LZS Zębowice 25 marca, 16:00
Stobrawa Wachowice 1-1 Motor Praszka 25 marca, 16:00
LZS Wojciechów 1-5 LZS Żytniów 25 marca, 16:00
Albor Borki Małe 0-3 LZS Chocianowice 25 marca, 16:00
LZS Radłów 1-5 LZS Bugaj Nowy 25 marca, 13:00
LZS Wichrów 3-3 LZS Borki Wielkie 25 marca, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 kwietnia

LZS Zębowice 5-2 LZS Wichrów 8 kwietnia, 16:00
LZS Borki Wielkie 7-0 LZS Radłów 8 kwietnia, 13:00
LZS Bugaj Nowy 3-2 Albor Borki Małe 8 kwietnia, 16:00
LZS Chocianowice 8-0 LZS Wojciechów 8 kwietnia, 16:00
LZS Żytniów 6-0 Stobrawa Wachowice 8 kwietnia, 14:00
Motor Praszka 3-1 LZS Przedmość 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 14-15 kwietnia

Motor Praszka 4-0 LZS Zębowice 14 kwietnia, 16:00
LZS Przedmość 3-0 LZS Żytniów 15 kwietnia, 16:00
Stobrawa Wachowice 3-1 LZS Chocianowice 15 kwietnia, 16:00
LZS Wojciechów 0-6 LZS Bugaj Nowy 15 kwietnia, 14:00
Albor Borki Małe 1-2 LZS Borki Wielkie 15 kwietnia, 16:00
LZS Radłów 0-5 LZS Wichrów 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 21-22 kwietnia

LZS Zębowice 5-1 LZS Radłów 22 kwietnia, 16:30
LZS Wichrów 0-0 Albor Borki Małe 22 kwietnia, 14:00
LZS Borki Wielkie 7-3 LZS Wojciechów 22 kwietnia, 13:00
LZS Bugaj Nowy 3-0 Stobrawa Wachowice 22 kwietnia, 16:30
LZS Chocianowice 6-1 LZS Przedmość 22 kwietnia, 15:00
LZS Żytniów 1-5 Motor Praszka 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 28-29 kwietnia

LZS Żytniów 5-2 LZS Zębowice 29 kwietnia, 14:00
Motor Praszka 3-0 LZS Chocianowice 28 kwietnia, 17:00
LZS Przedmość 2-0 LZS Bugaj Nowy 29 kwietnia, 17:00
Stobrawa Wachowice 0-4 LZS Borki Wielkie 29 kwietnia, 17:00
LZS Wojciechów 2-4 LZS Wichrów 29 kwietnia, 14:00
Albor Borki Małe 2-1 LZS Radłów 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 5-6 maja

LZS Zębowice 1-0 Albor Borki Małe 6 maja, 17:00
LZS Radłów 3-3 LZS Wojciechów 6 maja, 13:00
LZS Wichrów 1-1 Stobrawa Wachowice 6 maja, 14:00
LZS Borki Wielkie 2-2 LZS Przedmość 6 maja, 13:00
LZS Bugaj Nowy 1-6 Motor Praszka 6 maja, 17:00
LZS Chocianowice 3-2 LZS Żytniów 6 maja, 15:00

Kolejka 19 - 12-13 maja

LZS Chocianowice 2-0 LZS Zębowice 13 maja, 15:00
LZS Żytniów 3-2 LZS Bugaj Nowy 13 maja, 14:00
Motor Praszka 5-0 LZS Borki Wielkie 12 maja, 17:00
LZS Przedmość 4-3 LZS Wichrów 13 maja, 17:00
Stobrawa Wachowice 3-0 LZS Radłów 13 maja, 17:00
LZS Wojciechów 1-0 Albor Borki Małe 13 maja, 14:00

Kolejka 20 - 19-20 maja

LZS Zębowice 0-3 LZS Wojciechów 20 maja, 17:00
Albor Borki Małe 4-5 Stobrawa Wachowice 20 maja, 17:00
LZS Radłów 1-1 LZS Przedmość 20 maja, 13:00
LZS Wichrów 3-9 Motor Praszka 20 maja, 14:00
LZS Borki Wielkie 4-0 LZS Żytniów 20 maja, 13:00
LZS Bugaj Nowy 1-2 LZS Chocianowice 19 maja, 16:00

Kolejka 21 - 26-27 maja

LZS Bugaj Nowy 1-2 LZS Zębowice 27 maja, 17:00
LZS Chocianowice 4-0 LZS Borki Wielkie 27 maja, 17:00
LZS Żytniów 7-0 LZS Wichrów 27 maja, 17:00
przerwany w 60. minucie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
Motor Praszka 3-0 LZS Radłów 27 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
LZS Przedmość 3-2 Albor Borki Małe 27 maja, 17:00
Stobrawa Wachowice 3-3 LZS Wojciechów 27 maja, 17:00

Kolejka 22 - 3 czerwca

LZS Zębowice 2-4 Stobrawa Wachowice 3 czerwca, 17:00
LZS Wojciechów 3-2 LZS Przedmość 3 czerwca, 17:00
Albor Borki Małe 0-5 Motor Praszka 3 czerwca, 17:00
LZS Radłów 1-2 LZS Żytniów 3 czerwca, 17:00
LZS Wichrów 2-9 LZS Chocianowice 3 czerwca, 17:00
LZS Borki Wielkie 4-0 LZS Bugaj Nowy 3 czerwca, 17:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas