[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Opole V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SSKF KS Dąbrowa 26 67 21 4 1 89-24 11 2 0 47-7 10 2 1 42-17
2.  LZS Brynica 26 65 20 5 1 107-30 10 3 0 56-12 10 2 1 51-18
3.  LZS Sławice 26 60 18 6 2 96-18 11 1 1 51-7 7 5 1 45-11
4.  LZS Turawa 26 54 17 3 6 58-25 8 1 4 29-13 9 2 2 29-12
5.  LZS Grudzice (Opole) 26 46 14 4 8 67-40 8 2 3 40-16 6 2 5 27-24
6.  Victoria II Chróścice 26 42 14 0 12 88-45 9 0 4 65-21 5 0 8 23-24
7.  Gazownik Wawelno 26 37 10 7 9 44-50 5 4 4 20-20 5 3 5 24-30 2 3 1 0 1 6-4
8.  Zieloni Ligota Tułowicka 26 37 12 1 13 72-56 8 1 4 33-24 4 0 9 39-32 2 3 1 0 1 4-6
9.  LZS Komprachcice 26 29 9 2 15 54-121 4 0 9 26-61 5 2 6 28-60
10.  Sokół II Niemodlin 26 24 7 3 16 48-86 6 1 6 32-33 1 2 10 16-53
11.  Agra Zawada (k. Opola) 26 20 5 5 16 30-53 3 5 5 19-22 2 0 11 11-31
12.  LZS Niewodniki 26 15 4 3 19 26-118 1 1 11 12-63 3 2 8 14-55
13.  LKS Chmielowice 26 14 4 2 20 40-84 1 2 10 16-37 3 0 10 24-47
14.  LZS Świerkle 26 12 3 3 20 32-101 2 1 10 19-50 1 2 10 13-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 SSKF KS Dąbrowa    4-0 1-1 2-2 2-0 2-0 4-1 3-2 6-0 7-0 3-0 5-0 4-1 4-0 
 2 LZS Brynica2-2     1-0 2-1 3-3 2-1 1-1 2-1 14-1 4-1 4-0 11-0 4-1 6-0 
 3 LZS Sławice3-0 1-1     1-2 1-0 2-0 5-1 2-1 6-1 5-0 3-0 8-1 6-0 8-0 
 4 LZS Turawa1-2 1-3 1-1     3-2 1-0 3-0 0-1 1-2 3-0* 1-0 5-0 4-2 5-0 
 5 LZS Grudzice (Opole)1-2 3-4 1-1 0-0     3-0 1-3 3-2 9-0 4-2 1-0 3-0* 3-2 8-0 
 6 Victoria II Chróścice1-4 1-3 1-2 1-2 4-1     5-0 6-1 6-1 13-3 5-1 11-1 8-0 3-2 
 7 Gazownik Wawelno2-2 2-4 2-2 0-1 1-0 0-2     2-4 2-2 3-2 1-0 1-1 1-0 3-0 
 8 Zieloni Ligota Tułowicka0-8 2-3 1-1 3-1 1-3 2-1 0-4     6-0 3-0* 3-1 3-0* 6-0 3-2 
 9 LZS Komprachcice3-7 1-7 0-3 0-2 1-2 4-7 2-1 2-19     2-1 1-0 1-4 1-5 8-3 
 10 Sokół II Niemodlin0-3* 0-3 1-6 1-2 1-2 5-2 1-3 4-3 5-5     4-2 3-1 5-1 2-0 
 11 Agra Zawada (k. Opola)1-3 2-2 0-3 0-2 1-1 3-1 1-2 2-1 2-3 3-3     0-0 4-1 0-0 
 12 LZS Niewodniki0-3 0-10 0-8 1-9 2-5 0-3 2-2 1-4 0-8 3-0* 2-4     1-2 0-5 
 13 LKS Chmielowice2-3 1-3 1-9 1-3 1-4 0-3 1-2 3-0 1-2 1-1 0-2 3-4     1-1 
 14 LZS Świerkle1-3 0-8 1-8 0-2 3-4 0-3 4-4 2-0 2-3 2-3 3-1 1-2 0-9     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

LZS Turawa 1-2 SSKF KS Dąbrowa 20 sierpnia, 17:00
LZS Brynica 4-1 Sokół II Niemodlin 20 sierpnia, 17:00
LZS Świerkle 2-3 LZS Komprachcice 20 sierpnia, 17:00
Gazownik Wawelno 2-4 Zieloni Ligota Tułowicka 20 sierpnia, 17:00
LZS Niewodniki 2-5 LZS Grudzice (Opole) 20 sierpnia, 17:00
Agra Zawada (k. Opola) 3-1 Victoria II Chróścice 20 sierpnia, 17:00
LKS Chmielowice 1-9 LZS Sławice 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

SSKF KS Dąbrowa 1-1 LZS Sławice 26 sierpnia, 16:00
Victoria II Chróścice 8-0 LKS Chmielowice 27 sierpnia, 17:00
przerwany w 25. minucie przy stanie 8-0 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry; uznano wynik z boiska
LZS Grudzice (Opole) 1-0 Agra Zawada (k. Opola) 27 sierpnia, 17:00
Zieloni Ligota Tułowicka 3-0 LZS Niewodniki 26 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Komprachcice 2-1 Gazownik Wawelno 27 sierpnia, 17:00
Sokół II Niemodlin 2-0 LZS Świerkle 27 sierpnia, 17:00
LZS Turawa 1-3 LZS Brynica 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 2-3 września

LZS Brynica 2-2 SSKF KS Dąbrowa 3 września, 17:00
LZS Świerkle 0-2 LZS Turawa 3 września, 17:00
Gazownik Wawelno 3-2 Sokół II Niemodlin 3 września, 17:00
LZS Niewodniki 0-8 LZS Komprachcice 3 września, 17:00
Agra Zawada (k. Opola) 2-1 Zieloni Ligota Tułowicka 3 września, 17:00
LKS Chmielowice 1-4 LZS Grudzice (Opole) 3 września, 17:00
LZS Sławice 2-0 Victoria II Chróścice 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

SSKF KS Dąbrowa 2-0 Victoria II Chróścice 10 września, 16:00
LZS Grudzice (Opole) 1-1 LZS Sławice 10 września, 15:00
Zieloni Ligota Tułowicka 6-0 LKS Chmielowice 9 września, 16:00
LZS Komprachcice 1-0 Agra Zawada (k. Opola) 10 września, 16:00
Sokół II Niemodlin 3-1 LZS Niewodniki 10 września, 16:00
LZS Turawa 3-0 Gazownik Wawelno 10 września, 16:00
LZS Brynica 6-0 LZS Świerkle 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 16-17 września

LZS Świerkle 1-3 SSKF KS Dąbrowa 17 września, 16:00
Gazownik Wawelno 2-4 LZS Brynica 17 września, 16:00
LZS Niewodniki 1-9 LZS Turawa 17 września, 16:00
Agra Zawada (k. Opola) 3-3 Sokół II Niemodlin 17 września, 16:00
LKS Chmielowice 1-2 LZS Komprachcice 17 września, 16:00
LZS Sławice 2-1 Zieloni Ligota Tułowicka 17 września, 16:00
Victoria II Chróścice 4-1 LZS Grudzice (Opole) 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 23-24 września

SSKF KS Dąbrowa 2-0 LZS Grudzice (Opole) 23 września, 16:00
Zieloni Ligota Tułowicka 2-1 Victoria II Chróścice 24 września, 16:00
LZS Komprachcice 0-3 LZS Sławice 24 września, 16:00
Sokół II Niemodlin 5-1 LKS Chmielowice 24 września, 16:00
LZS Turawa 1-0 Agra Zawada (k. Opola) 24 września, 16:00
LZS Brynica 11-0 LZS Niewodniki 24 września, 16:00
LZS Świerkle 4-4 Gazownik Wawelno 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Gazownik Wawelno 2-2 SSKF KS Dąbrowa 1 października, 15:00
LZS Niewodniki 0-5 LZS Świerkle 1 października, 15:00
Agra Zawada (k. Opola) 2-2 LZS Brynica 1 października, 15:00
LKS Chmielowice 1-3 LZS Turawa 1 października, 15:00
LZS Sławice 5-0 Sokół II Niemodlin 1 października, 15:00
Victoria II Chróścice 6-1 LZS Komprachcice 1 października, 15:00
LZS Grudzice (Opole) 3-2 Zieloni Ligota Tułowicka 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 7-8 października

SSKF KS Dąbrowa 3-2 Zieloni Ligota Tułowicka 7 października, 15:00
LZS Komprachcice 1-2 LZS Grudzice (Opole) 8 października, 15:00
Sokół II Niemodlin 5-2 Victoria II Chróścice 18 października, 20:00
w pierwotnym terminie (8 października, 15:00) odwołany
LZS Turawa 1-1 LZS Sławice 8 października, 15:00
LZS Brynica 4-1 LKS Chmielowice 8 października, 15:00
LZS Świerkle 3-1 Agra Zawada (k. Opola) 8 października, 15:00
Gazownik Wawelno 1-1 LZS Niewodniki 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 14-15 października

LZS Niewodniki 0-3 SSKF KS Dąbrowa 15 października, 15:00
Agra Zawada (k. Opola) 1-2 Gazownik Wawelno 15 października, 15:00
LKS Chmielowice 1-1 LZS Świerkle 15 października, 15:00
LZS Sławice 1-1 LZS Brynica 15 października, 15:00
Victoria II Chróścice 1-2 LZS Turawa 15 października, 15:00
LZS Grudzice (Opole) 4-2 Sokół II Niemodlin 15 października, 13:00
Zieloni Ligota Tułowicka 6-0 LZS Komprachcice 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 21-22 października

SSKF KS Dąbrowa 6-0 LZS Komprachcice 21 października, 14:00
Sokół II Niemodlin 4-3 Zieloni Ligota Tułowicka 22 października, 14:00
LZS Turawa 3-2 LZS Grudzice (Opole) 22 października, 14:00
LZS Brynica 2-1 Victoria II Chróścice 22 października, 14:00
LZS Świerkle 1-8 LZS Sławice 22 października, 14:00
Gazownik Wawelno 1-0 LKS Chmielowice 22 października, 14:00
LZS Niewodniki 2-4 Agra Zawada (k. Opola) 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Agra Zawada (k. Opola) 1-3 SSKF KS Dąbrowa 29 października, 13:00
LKS Chmielowice 3-4 LZS Niewodniki 29 października, 13:00
LZS Sławice 5-1 Gazownik Wawelno 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany
Victoria II Chróścice 3-2 LZS Świerkle 29 października, 13:00
LZS Grudzice (Opole) 3-4 LZS Brynica 29 października, 13:00
Zieloni Ligota Tułowicka 3-1 LZS Turawa 28 października, 13:00
LZS Komprachcice 2-1 Sokół II Niemodlin 29 października, 13:00

Kolejka 12 - 4-5 listopada

SSKF KS Dąbrowa 7-0 Sokół II Niemodlin 5 listopada, 13:00
LZS Turawa 1-2 LZS Komprachcice 5 listopada, 13:00
LZS Brynica 2-1 Zieloni Ligota Tułowicka 5 listopada, 13:00
LZS Świerkle 3-4 LZS Grudzice (Opole) 5 listopada, 13:00
Gazownik Wawelno 0-2 Victoria II Chróścice 5 listopada, 13:00
LZS Niewodniki 0-8 LZS Sławice 5 listopada, 13:00
Agra Zawada (k. Opola) 4-1 LKS Chmielowice 5 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11-12 listopada

LKS Chmielowice 2-3 SSKF KS Dąbrowa 12 listopada, 13:00
LZS Sławice 3-0 Agra Zawada (k. Opola) 12 listopada, 13:00
Victoria II Chróścice 11-1 LZS Niewodniki 12 listopada, 13:00
LZS Grudzice (Opole) 1-3 Gazownik Wawelno 12 listopada, 13:00
Zieloni Ligota Tułowicka 3-2 LZS Świerkle 11 listopada, 13:00
LZS Komprachcice 1-7 LZS Brynica 12 listopada, 13:00
Sokół II Niemodlin 1-2 LZS Turawa 12 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 17-18 marca

SSKF KS Dąbrowa 2-2 LZS Turawa 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół II Niemodlin 0-3 LZS Brynica 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Komprachcice 8-3 LZS Świerkle 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zieloni Ligota Tułowicka 0-4 Gazownik Wawelno 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Grudzice (Opole) 3-0 LZS Niewodniki 3 maja, 14:00
(wo)
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Victoria II Chróścice 5-1 Agra Zawada (k. Opola) 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Sławice 6-0 LKS Chmielowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 24-25 marca

LZS Sławice 3-0 SSKF KS Dąbrowa 24 marca, 20:00
LKS Chmielowice 0-3 Victoria II Chróścice 25 marca, 16:00
Agra Zawada (k. Opola) 1-1 LZS Grudzice (Opole) 25 marca, 16:00
LZS Niewodniki 1-4 Zieloni Ligota Tułowicka 25 marca, 16:00
Gazownik Wawelno 2-2 LZS Komprachcice 25 marca, 16:00
LZS Świerkle 2-3 Sokół II Niemodlin 25 marca, 16:00
LZS Brynica 2-1 LZS Turawa 25 marca, 16:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

SSKF KS Dąbrowa 4-0 LZS Brynica 7 kwietnia, 16:00
LZS Turawa 5-0 LZS Świerkle 8 kwietnia, 16:00
Sokół II Niemodlin 1-3 Gazownik Wawelno 8 kwietnia, 16:00
LZS Komprachcice 1-4 LZS Niewodniki 8 kwietnia, 16:00
Zieloni Ligota Tułowicka 3-1 Agra Zawada (k. Opola) 7 kwietnia, 16:00
LZS Grudzice (Opole) 3-2 LKS Chmielowice 8 kwietnia, 16:00
Victoria II Chróścice 1-2 LZS Sławice 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Victoria II Chróścice 1-4 SSKF KS Dąbrowa 15 kwietnia, 16:00
LZS Sławice 1-0 LZS Grudzice (Opole) 15 kwietnia, 16:00
LKS Chmielowice 3-0 Zieloni Ligota Tułowicka 14 kwietnia, 16:00
Agra Zawada (k. Opola) 2-3 LZS Komprachcice 15 kwietnia, 16:00
LZS Niewodniki 3-0 Sokół II Niemodlin 15 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1
Gazownik Wawelno 0-1 LZS Turawa 15 kwietnia, 16:00
LZS Świerkle 0-8 LZS Brynica 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

SSKF KS Dąbrowa 4-0 LZS Świerkle 21 kwietnia, 16:30
LZS Brynica 1-1 Gazownik Wawelno 22 kwietnia, 16:30
LZS Turawa 5-0 LZS Niewodniki 22 kwietnia, 16:30
Sokół II Niemodlin 4-2 Agra Zawada (k. Opola) 22 kwietnia, 17:15
LZS Komprachcice 1-5 LKS Chmielowice 22 kwietnia, 16:30
Zieloni Ligota Tułowicka 1-1 LZS Sławice 21 kwietnia, 16:30
LZS Grudzice (Opole) 3-0 Victoria II Chróścice 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

LZS Grudzice (Opole) 1-2 SSKF KS Dąbrowa 29 kwietnia, 14:00
Victoria II Chróścice 6-1 Zieloni Ligota Tułowicka 29 kwietnia, 17:00
LZS Sławice 6-1 LZS Komprachcice 29 kwietnia, 17:00
LKS Chmielowice 1-1 Sokół II Niemodlin 29 kwietnia, 17:00
Agra Zawada (k. Opola) 0-2 LZS Turawa 29 kwietnia, 17:00
LZS Niewodniki 0-10 LZS Brynica 29 kwietnia, 17:00
Gazownik Wawelno 3-0 LZS Świerkle 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

SSKF KS Dąbrowa 4-1 Gazownik Wawelno 5 maja, 17:00
LZS Świerkle 1-2 LZS Niewodniki 6 maja, 17:00
LZS Brynica 4-0 Agra Zawada (k. Opola) 6 maja, 17:00
LZS Turawa 4-2 LKS Chmielowice 5 maja, 17:00
Sokół II Niemodlin 1-6 LZS Sławice 6 maja, 17:00
LZS Komprachcice 4-7 Victoria II Chróścice 6 maja, 17:00
Zieloni Ligota Tułowicka 1-3 LZS Grudzice (Opole) 5 maja, 17:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Zieloni Ligota Tułowicka 0-8 SSKF KS Dąbrowa 12 maja, 17:00
LZS Grudzice (Opole) 9-0 LZS Komprachcice 13 maja, 14:00
Victoria II Chróścice 13-3 Sokół II Niemodlin 13 maja, 17:00
LZS Sławice 1-2 LZS Turawa 13 maja, 17:00
LKS Chmielowice 1-3 LZS Brynica 13 maja, 17:00
Agra Zawada (k. Opola) 0-0 LZS Świerkle 13 maja, 17:00
LZS Niewodniki 2-2 Gazownik Wawelno 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

SSKF KS Dąbrowa 5-0 LZS Niewodniki 19 maja, 13:00
Gazownik Wawelno 1-0 Agra Zawada (k. Opola) 20 maja, 17:00
LZS Świerkle 0-9 LKS Chmielowice 20 maja, 17:00
LZS Brynica 1-0 LZS Sławice 19 maja, 17:00
LZS Turawa 1-0 Victoria II Chróścice 20 maja, 17:00
Sokół II Niemodlin 1-2 LZS Grudzice (Opole) 20 maja, 17:00
LZS Komprachcice 2-19 Zieloni Ligota Tułowicka 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

LZS Komprachcice 3-7 SSKF KS Dąbrowa 27 maja, 17:00
Zieloni Ligota Tułowicka 3-0 Sokół II Niemodlin 27 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
LZS Grudzice (Opole) 0-0 LZS Turawa 27 maja, 14:00
Victoria II Chróścice 1-3 LZS Brynica 27 maja, 17:00
LZS Sławice 8-0 LZS Świerkle 27 maja, 17:00
LKS Chmielowice 1-2 Gazownik Wawelno 26 maja, 17:00
Agra Zawada (k. Opola) 0-0 LZS Niewodniki 27 maja, 17:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

SSKF KS Dąbrowa 3-0 Agra Zawada (k. Opola) 2 czerwca, 17:00
LZS Niewodniki 1-2 LKS Chmielowice 13 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (3 czerwca, 17:00) przerwany w 5. minucie przy stanie 0-0 z powodu zalania boiska / w drugim terminie dokończony
Gazownik Wawelno 2-2 LZS Sławice 3 czerwca, 17:00
LZS Świerkle 0-3 Victoria II Chróścice 3 czerwca, 17:00
LZS Brynica 3-3 LZS Grudzice (Opole) 3 czerwca, 17:00
LZS Turawa 0-1 Zieloni Ligota Tułowicka 3 czerwca, 17:00
Sokół II Niemodlin 5-5 LZS Komprachcice 13 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (3 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Sokół II Niemodlin 0-3 SSKF KS Dąbrowa 10 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
LZS Komprachcice 0-2 LZS Turawa 10 czerwca, 17:00
Zieloni Ligota Tułowicka 2-3 LZS Brynica 10 czerwca, 17:00
LZS Grudzice (Opole) 8-0 LZS Świerkle 10 czerwca, 17:00
Victoria II Chróścice 5-0 Gazownik Wawelno 10 czerwca, 17:00
LZS Sławice 8-1 LZS Niewodniki 10 czerwca, 17:00
LKS Chmielowice 0-2 Agra Zawada (k. Opola) 10 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

SSKF KS Dąbrowa 4-1 LKS Chmielowice 17 czerwca, 17:00
Agra Zawada (k. Opola) 0-3 LZS Sławice 17 czerwca, 17:00
LZS Niewodniki 0-3 Victoria II Chróścice 17 czerwca, 17:00
Gazownik Wawelno 1-0 LZS Grudzice (Opole) 17 czerwca, 17:00
LZS Świerkle 2-0 Zieloni Ligota Tułowicka 17 czerwca, 17:00
LZS Brynica 14-1 LZS Komprachcice 17 czerwca, 17:00
LZS Turawa 3-0 Sokół II Niemodlin 17 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas