[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Biała Podlaska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Krzna Rzeczyca 20 51 16 3 1 71-28 9 1 0 41-13 7 2 1 30-15
2.  LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 20 37 11 4 5 48-34 8 2 0 33-12 3 2 5 15-22
3.  Az-Bud Komarówka Podlaska 20 35 11 2 7 44-25 7 1 2 26-7 4 1 5 18-18
4.  GLKS Roskosz-Grabanów 20 28 8 4 8 70-54 5 3 2 30-19 3 1 6 40-35
5.  Lutnia II Piszczac 20 14 4 2 14 35-66 2 1 7 22-30 2 1 7 13-36
6.  Kanzas Konstantynów 20 7 2 1 17 29-90 2 0 8 15-49 0 1 9 14-41

 1  2  3  4  5  6 
 1 Krzna Rzeczyca    2-0 
2-0 
2-1 
4-3 
2-2 
3-0* 
6-3 
10-0 
4-1 
6-3 
 2 LZS Sielczyk (Biała Podlaska)0-0 
2-2 
    2-1 
2-0 
5-2 
7-1 
3-0 
4-3 
5-3 
3-0 
 3 Az-Bud Komarówka Podlaska1-2 
0-2 
3-1 
0-0 
    5-0 
4-2 
3-0* 
3-0* 
4-0 
3-0* 
 4 GLKS Roskosz-Grabanów5-1 
1-3 
2-2 
2-1 
4-2 
1-1 
    1-2 
2-2 
7-2 
5-3 
 5 Lutnia II Piszczac2-8 
2-3 
1-2 
7-1 
1-2 
0-1 
3-6 
2-5 
    3-1 
1-1 
 6 Kanzas Konstantynów2-6 
0-3* 
3-5 
0-3* 
1-2 
1-5 
1-20 
3-2 
4-0 
0-3* 
    

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Krzna Rzeczyca 4-1 Kanzas Konstantynów 27 sierpnia, 13:00
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 2-1 Az-Bud Komarówka Podlaska 27 sierpnia, 13:00
Lutnia II Piszczac 3-6 GLKS Roskosz-Grabanów 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Kanzas Konstantynów 1-20 GLKS Roskosz-Grabanów 3 września, 13:00
Az-Bud Komarówka Podlaska 3-0 Lutnia II Piszczac 3 września, 13:00
(wo)
na boisku 3-3
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 0-0 Krzna Rzeczyca 2 września, 16:00

Kolejka 3 - 9-10 września

LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 5-3 Kanzas Konstantynów 10 września, 13:00
GLKS Roskosz-Grabanów 4-2 Az-Bud Komarówka Podlaska 9 września, 17:00
Krzna Rzeczyca 6-3 Lutnia II Piszczac 10 września, 13:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Kanzas Konstantynów 1-2 Az-Bud Komarówka Podlaska 5 listopada, 11:00
Krzna Rzeczyca 2-2 GLKS Roskosz-Grabanów 17 września, 13:00
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 3-0 Lutnia II Piszczac 17 września, 13:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Lutnia II Piszczac 3-1 Kanzas Konstantynów 24 września, 12:00
GLKS Roskosz-Grabanów 2-2 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 24 września, 12:00
Krzna Rzeczyca 2-1 Az-Bud Komarówka Podlaska 24 września, 12:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Kanzas Konstantynów 2-6 Krzna Rzeczyca 1 października, 12:00
Az-Bud Komarówka Podlaska 3-1 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 1 października, 12:00
GLKS Roskosz-Grabanów 1-2 Lutnia II Piszczac 30 września, 16:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Krzna Rzeczyca 2-0 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 8 października, 10:30
GLKS Roskosz-Grabanów 7-2 Kanzas Konstantynów 8 października, 11:00
Lutnia II Piszczac 1-2 Az-Bud Komarówka Podlaska 8 października, 11:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Lutnia II Piszczac 2-8 Krzna Rzeczyca 15 października, 11:00
Kanzas Konstantynów 3-5 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 15 października, 11:00
Az-Bud Komarówka Podlaska 5-0 GLKS Roskosz-Grabanów 15 października, 11:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Az-Bud Komarówka Podlaska 4-0 Kanzas Konstantynów 22 października, 13:00
GLKS Roskosz-Grabanów 5-1 Krzna Rzeczyca 22 października, 11:00
Lutnia II Piszczac 1-2 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 22 października, 11:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Az-Bud Komarówka Podlaska 1-2 Krzna Rzeczyca 29 października, 11:00
Kanzas Konstantynów 4-0 Lutnia II Piszczac 8 kwietnia, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany / w drugim terminie w Piszczacu; Kanzas gospodarzem
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 5-2 GLKS Roskosz-Grabanów 28 października, 11:30

Kolejka 11 - 14-15 kwietnia

Krzna Rzeczyca 6-3 Kanzas Konstantynów 15 kwietnia, 13:00
Az-Bud Komarówka Podlaska 0-0 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 15 kwietnia, 13:00
Lutnia II Piszczac 2-5 GLKS Roskosz-Grabanów 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 12 - 21-22 kwietnia

Kanzas Konstantynów 3-2 GLKS Roskosz-Grabanów 22 kwietnia, 13:00
Lutnia II Piszczac 0-1 Az-Bud Komarówka Podlaska 21 kwietnia, 17:00
Krzna Rzeczyca 2-0 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 22 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 28-29 kwietnia

LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 3-0 Kanzas Konstantynów 29 kwietnia, 13:00
Az-Bud Komarówka Podlaska 4-2 GLKS Roskosz-Grabanów 29 kwietnia, 13:00
Lutnia II Piszczac 2-3 Krzna Rzeczyca 29 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 3 maja

Kanzas Konstantynów 1-5 Az-Bud Komarówka Podlaska 3 maja, 16:00
GLKS Roskosz-Grabanów 1-3 Krzna Rzeczyca 3 maja, 13:00
Lutnia II Piszczac 7-1 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 13:00) odwołany

Kolejka 15 - 5-6 maja

Lutnia II Piszczac 1-1 Kanzas Konstantynów 6 maja, 13:00
GLKS Roskosz-Grabanów 2-1 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 6 maja, 13:00
Az-Bud Komarówka Podlaska 0-2 Krzna Rzeczyca 6 maja, 13:00

Kolejka 16 - 12-13 maja

Kanzas Konstantynów 0-3 Krzna Rzeczyca 13 maja, 13:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 2-0 Az-Bud Komarówka Podlaska 13 maja, 13:00
GLKS Roskosz-Grabanów 2-2 Lutnia II Piszczac 12 maja, 17:00

Kolejka 17 - 19-20 maja

LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 2-2 Krzna Rzeczyca 20 maja, 13:00
GLKS Roskosz-Grabanów 5-3 Kanzas Konstantynów 20 maja, 13:00
Az-Bud Komarówka Podlaska 3-0 Lutnia II Piszczac 20 maja, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 18 - 26-27 maja

Krzna Rzeczyca 10-0 Lutnia II Piszczac 27 maja, 13:00
Kanzas Konstantynów 0-3 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 27 maja, 13:00
(wo)
nie odbył się
GLKS Roskosz-Grabanów 1-1 Az-Bud Komarówka Podlaska 26 maja, 17:00

Kolejka 19 - 2-9 czerwca

Az-Bud Komarówka Podlaska 3-0 Kanzas Konstantynów 3 czerwca, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Krzna Rzeczyca 3-0 GLKS Roskosz-Grabanów 3 czerwca, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 4-3 Lutnia II Piszczac 3 czerwca, 13:00

Kolejka 20 - 10 czerwca

Krzna Rzeczyca 4-3 Az-Bud Komarówka Podlaska 10 czerwca, 13:00
Kanzas Konstantynów 0-3 Lutnia II Piszczac 10 czerwca, 13:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 7-1 GLKS Roskosz-Grabanów 10 czerwca, 13:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas