[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Kielce II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piaskowianka Piaski 22 50 15 5 2 46-20 10 1 0 29-7 5 4 2 17-13
2.  Nidzica Dobiesławice 22 34 10 4 8 46-36 7 1 3 29-17 3 3 5 17-19 2 4 1 1 0 7-5
3.  Zieleń Żelisławice 22 34 10 4 8 53-40 7 2 2 32-16 3 2 6 21-24 2 1 0 1 1 5-7
4.  Dąb Nagłowice 22 33 9 6 7 50-42 6 2 3 26-19 3 4 4 24-23
5.  Wisła Nowy Korczyn 21 31 8 7 6 40-42 3 4 3 20-23 5 3 3 20-19 2 4 1 1 0 2-1
6.  Partyzant Wodzisław 22 31 9 4 9 36-37 6 1 4 19-14 3 3 5 17-23 2 1 0 1 1 1-2
7.  Nida Sobków 22 30 8 6 8 39-33 5 4 2 22-12 3 2 6 17-21
8.  Wierna II Małogoszcz 20 28 8 4 8 39-38 6 2 3 24-16 2 2 5 15-22 2 3 1 0 1 7-6
9.  Gród Wiślica 22 28 8 4 10 45-56 3 3 5 19-26 5 1 5 26-30 2 3 1 0 1 6-7
10.  Nida Oksa 21 26 7 5 9 51-49 5 3 2 33-19 2 2 7 18-30
11.  Jawornik Gorzków 22 20 4 8 10 41-50 3 5 3 25-22 1 3 7 16-28
12.  Zryw Skroniów 22 15 4 3 15 19-62 3 2 6 10-26 1 1 9 9-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Piaskowianka Piaski    1-0 3-0* 2-1 3-1 2-0 1-0 2-2 5-0 3-2 5-1 2-0 
 2 Nidzica Dobiesławice1-0     5-3 1-1 4-0 4-2 0-4 2-3 2-4 4-0* 2-0 4-0 
 3 Zieleń Żelisławice5-1 2-2     0-1 4-2 6-3 2-1 3-1 0-3 4-1 1-1 5-0 
 4 Dąb Nagłowice1-2 3-0 1-4     3-3 3-0 3-1 2-1 0-2 0-0 6-4 4-2 
 5 Wisła Nowy Korczyn1-1 2-4 0-4 2-2     1-1 2-2 4-3 2-1 1-3 5-2 
 6 Partyzant Wodzisław0-2 1-0 1-0 3-2 0-1     1-2 0-0 2-5 7-1 2-1 2-0 
 7 Nida Sobków1-1 2-4 2-2 2-0 1-1 0-2     3-0 5-0 3-0 1-0 2-2 
 8 Wierna II Małogoszcz0-2 2-1 4-1 2-2 0-1 0-3 4-2     4-2 3-1 1-1 4-0 
 9 Gród Wiślica0-1 0-1 1-1 3-6 1-1 1-2 3-2 4-3     1-5 3-3 2-1 
 10 Nida Oksa1-1 3-2 2-4 2-2 3-4 3-3 4-0 6-2     3-0 6-1 
 11 Jawornik Gorzków2-2 3-3 3-1 5-4 0-1 0-0 1-1 6-0* 2-2 3-7     0-1 
 12 Zryw Skroniów1-4 0-0 2-1 1-3 0-5 3-1 0-2 0-5 0-3 0-0 3-2     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Nida Sobków 2-4 Nidzica Dobiesławice 19 sierpnia, 17:00
Wierna II Małogoszcz 4-2 Gród Wiślica 20 sierpnia, 15:00
Dąb Nagłowice 4-2 Zryw Skroniów 20 sierpnia, 11:00
Piaskowianka Piaski 3-2 Nida Oksa 20 sierpnia, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 1-1 Partyzant Wodzisław 5 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jawornik Gorzków 3-1 Zieleń Żelisławice 5 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Nidzica Dobiesławice 5-3 Zieleń Żelisławice 27 sierpnia, 15:00
Partyzant Wodzisław 2-1 Jawornik Gorzków 27 sierpnia, 15:00
Nida Oksa 3-4 Wisła Nowy Korczyn 27 sierpnia, 15:00
Zryw Skroniów 1-4 Piaskowianka Piaski 27 sierpnia, 15:00
Gród Wiślica 3-6 Dąb Nagłowice 27 sierpnia, 15:00
Nida Sobków 3-0 Wierna II Małogoszcz 27 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Wierna II Małogoszcz 2-1 Nidzica Dobiesławice 3 września, 16:00
Dąb Nagłowice 3-1 Nida Sobków 3 września, 11:00
Piaskowianka Piaski 5-0 Gród Wiślica 3 września, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 5-2 Zryw Skroniów 3 września, 15:00
Jawornik Gorzków 3-7 Nida Oksa 3 września, 15:00
Zieleń Żelisławice 6-3 Partyzant Wodzisław 3 września, 15:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Nidzica Dobiesławice 4-2 Partyzant Wodzisław 10 września, 15:00
Nida Oksa 2-4 Zieleń Żelisławice 9 września, 15:00
Zryw Skroniów 3-2 Jawornik Gorzków 10 września, 15:00
Gród Wiślica 1-1 Wisła Nowy Korczyn 10 września, 15:00
Nida Sobków 1-1 Piaskowianka Piaski 10 września, 15:00
Wierna II Małogoszcz 2-2 Dąb Nagłowice 10 września, 11:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Dąb Nagłowice 3-0 Nidzica Dobiesławice 16 września, 16:00
Piaskowianka Piaski 2-2 Wierna II Małogoszcz 17 września, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 2-2 Nida Sobków 17 września, 15:00
Jawornik Gorzków 2-2 Gród Wiślica 17 września, 15:00
Zieleń Żelisławice 5-0 Zryw Skroniów 17 września, 15:00
Partyzant Wodzisław 7-1 Nida Oksa 17 września, 15:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Nidzica Dobiesławice 4-0 Nida Oksa 24 września, 15:00
(wo)
na boisku 4-4
Zryw Skroniów 3-1 Partyzant Wodzisław 24 września, 15:00
Gród Wiślica 1-1 Zieleń Żelisławice 24 września, 15:00
Nida Sobków 1-0 Jawornik Gorzków 24 września, 15:00
Wierna II Małogoszcz 0-1 Wisła Nowy Korczyn 23 września, 11:00
Dąb Nagłowice 1-2 Piaskowianka Piaski 24 września, 11:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Piaskowianka Piaski 1-0 Nidzica Dobiesławice 1 października, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 2-2 Dąb Nagłowice 30 września, 15:30
Jawornik Gorzków 6-0 Wierna II Małogoszcz 1 października, 15:00
(wo)
na boisku 6-4
Zieleń Żelisławice 2-1 Nida Sobków 1 października, 15:00
Partyzant Wodzisław 2-5 Gród Wiślica 30 września, 16:00
Nida Oksa 6-1 Zryw Skroniów 30 września, 15:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Nidzica Dobiesławice 4-0 Zryw Skroniów 8 października, 15:00
Gród Wiślica 1-5 Nida Oksa 7 października, 15:30
Nida Sobków 0-2 Partyzant Wodzisław 8 października, 15:00
Wierna II Małogoszcz 4-1 Zieleń Żelisławice 8 października, 11:00
Dąb Nagłowice 6-4 Jawornik Gorzków 8 października, 11:00
Piaskowianka Piaski 3-1 Wisła Nowy Korczyn 8 października, 12:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Wisła Nowy Korczyn 2-4 Nidzica Dobiesławice 15 października, 15:00
Jawornik Gorzków 2-2 Piaskowianka Piaski 15 października, 15:00
Zieleń Żelisławice 0-1 Dąb Nagłowice 15 października, 15:00
Partyzant Wodzisław 0-0 Wierna II Małogoszcz 15 października, 15:00
Nida Oksa 4-0 Nida Sobków 15 października, 15:00
Zryw Skroniów 0-3 Gród Wiślica 15 października, 11:30

Kolejka 10 - 21-22 października

Nidzica Dobiesławice 2-4 Gród Wiślica 22 października, 14:00
Nida Sobków 2-2 Zryw Skroniów 22 października, 14:00
Wierna II Małogoszcz 3-1 Nida Oksa 22 października, 14:30
Dąb Nagłowice 3-0 Partyzant Wodzisław 22 października, 11:00
Piaskowianka Piaski 3-0 Zieleń Żelisławice 22 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Wisła Nowy Korczyn 1-3 Jawornik Gorzków 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Jawornik Gorzków 3-3 Nidzica Dobiesławice 12 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu zalania boiska
Zieleń Żelisławice 4-2 Wisła Nowy Korczyn 29 października, 13:00
Partyzant Wodzisław 0-2 Piaskowianka Piaski 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:30) odwołany z powodu zalania boiska
Nida Oksa 2-2 Dąb Nagłowice 28 października, 14:00
Zryw Skroniów 0-5 Wierna II Małogoszcz 5 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu zalania boiska
Gród Wiślica 3-2 Nida Sobków 29 października, 13:00

Kolejka 12 - 31 marca

Nidzica Dobiesławice 0-4 Nida Sobków 31 marca, 11:00
Gród Wiślica 4-3 Wierna II Małogoszcz 31 marca, 11:00
Zryw Skroniów 1-3 Dąb Nagłowice 31 marca, 11:00
w Nagłowicach; Zryw gospodarzem
Nida Oksa 1-1 Piaskowianka Piaski 31 marca, 11:00
Partyzant Wodzisław 0-1 Wisła Nowy Korczyn 31 marca, 11:00
Zieleń Żelisławice 1-1 Jawornik Gorzków 31 marca, 11:00

Kolejka 13 - 7-8 kwietnia

Zieleń Żelisławice 2-2 Nidzica Dobiesławice 8 kwietnia, 15:00
Jawornik Gorzków 0-0 Partyzant Wodzisław 8 kwietnia, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 2-1 Nida Oksa 8 kwietnia, 15:00
Piaskowianka Piaski 2-0 Zryw Skroniów 8 kwietnia, 15:00
Dąb Nagłowice 0-2 Gród Wiślica 8 kwietnia, 11:00
Wierna II Małogoszcz 4-2 Nida Sobków 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Nidzica Dobiesławice 2-3 Wierna II Małogoszcz 15 kwietnia, 15:00
Nida Sobków 2-0 Dąb Nagłowice 14 kwietnia, 16:00
Gród Wiślica 0-1 Piaskowianka Piaski 15 kwietnia, 15:00
Zryw Skroniów 0-5 Wisła Nowy Korczyn 14 kwietnia, 11:00
Nida Oksa 3-0 Jawornik Gorzków 15 kwietnia, 15:00
Partyzant Wodzisław 1-0 Zieleń Żelisławice 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

Partyzant Wodzisław 1-0 Nidzica Dobiesławice 22 kwietnia, 15:00
Zieleń Żelisławice 4-1 Nida Oksa 22 kwietnia, 15:00
Jawornik Gorzków 0-1 Zryw Skroniów 22 kwietnia, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 4-3 Gród Wiślica 22 kwietnia, 15:00
Piaskowianka Piaski 1-0 Nida Sobków 22 kwietnia, 15:00
Dąb Nagłowice 2-1 Wierna II Małogoszcz 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Nidzica Dobiesławice 1-1 Dąb Nagłowice 29 kwietnia, 15:00
Wierna II Małogoszcz 0-2 Piaskowianka Piaski 29 kwietnia, 17:00
Nida Sobków 1-1 Wisła Nowy Korczyn 28 kwietnia, 10:30
Gród Wiślica 3-3 Jawornik Gorzków 29 kwietnia, 15:00
Zryw Skroniów 2-1 Zieleń Żelisławice 29 kwietnia, 15:00
Nida Oksa 3-3 Partyzant Wodzisław 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 5-6 maja

Nida Oksa 3-2 Nidzica Dobiesławice 6 maja, 15:00
Partyzant Wodzisław 2-0 Zryw Skroniów 6 maja, 15:00
Zieleń Żelisławice 0-3 Gród Wiślica 6 maja, 15:00
Jawornik Gorzków 1-1 Nida Sobków 6 maja, 15:00
Wisła Nowy Korczyn - Wierna II Małogoszcz 5 maja, 17:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Piaskowianka Piaski 2-1 Dąb Nagłowice 6 maja, 15:00

Kolejka 18 - 12-13 maja

Nidzica Dobiesławice 1-0 Piaskowianka Piaski 13 maja, 15:00
Dąb Nagłowice 3-3 Wisła Nowy Korczyn 13 maja, 11:00
Wierna II Małogoszcz 1-1 Jawornik Gorzków 12 maja, 17:00
Nida Sobków 2-2 Zieleń Żelisławice 13 maja, 16:00
Gród Wiślica 1-2 Partyzant Wodzisław 13 maja, 15:00
Zryw Skroniów 0-0 Nida Oksa 13 maja, 15:00

Kolejka 19 - 19-20 maja

Zryw Skroniów 0-0 Nidzica Dobiesławice 20 maja, 11:00
Nida Oksa 6-2 Gród Wiślica 19 maja, 15:00
Partyzant Wodzisław 1-2 Nida Sobków 20 maja, 15:00
Zieleń Żelisławice 3-1 Wierna II Małogoszcz 19 maja, 16:00
Jawornik Gorzków 5-4 Dąb Nagłowice 20 maja, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 1-1 Piaskowianka Piaski 20 maja, 15:00

Kolejka 20 - 26-27 maja

Nidzica Dobiesławice 4-0 Wisła Nowy Korczyn 27 maja, 11:00
Piaskowianka Piaski 5-1 Jawornik Gorzków 26 maja, 16:00
Dąb Nagłowice 1-4 Zieleń Żelisławice 27 maja, 11:00
Wierna II Małogoszcz 0-3 Partyzant Wodzisław 27 maja, 17:00
Nida Sobków 3-0 Nida Oksa 27 maja, 16:00
Gród Wiślica 2-1 Zryw Skroniów 27 maja, 15:00

Kolejka 21 - 2-3 czerwca

Gród Wiślica 0-1 Nidzica Dobiesławice 3 czerwca, 15:00
Zryw Skroniów 0-2 Nida Sobków 3 czerwca, 15:00
Nida Oksa - Wierna II Małogoszcz 3 czerwca, 15:00
goście nie dojechali
Partyzant Wodzisław 3-2 Dąb Nagłowice 3 czerwca, 15:00
Zieleń Żelisławice 5-1 Piaskowianka Piaski 3 czerwca, 15:00
Jawornik Gorzków 0-1 Wisła Nowy Korczyn 3 czerwca, 15:00

Kolejka 22 - 10 czerwca

Nidzica Dobiesławice 2-0 Jawornik Gorzków 10 czerwca, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 0-4 Zieleń Żelisławice 10 czerwca, 15:00
Piaskowianka Piaski 2-0 Partyzant Wodzisław 10 czerwca, 15:00
Dąb Nagłowice 0-0 Nida Oksa 10 czerwca, 15:00
Wierna II Małogoszcz 4-0 Zryw Skroniów 10 czerwca, 12:00
Nida Sobków 5-0 Gród Wiślica 10 czerwca, 15:00

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas