[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Tarnów I (Bochnia)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nieszkowianka Nieszkowice Małe 18 38 11 5 2 50-23 7 2 0 34-10 4 3 2 16-13
2.  Raba Niedary 18 36 12 0 6 60-24 7 0 2 34-10 5 0 4 26-14
3.  Ostrowianka Ostrów Królewski 18 35 11 2 5 47-36 6 1 2 21-16 5 1 3 26-20
4.  Zryw Królówka 18 30 9 3 6 39-32 4 2 3 19-17 5 1 3 20-15
5.  Macierz Lipnica Murowana 18 29 8 5 5 40-31 4 4 1 22-15 4 1 4 18-16 2 6 2 0 0 9-2
6.  Korona Brzeźnica 18 29 8 5 5 39-31 7 1 1 26-10 1 4 4 13-21 2 0 0 0 2 2-9
7.  Husaria Łapczyca 18 17 5 2 11 29-53 4 1 4 18-20 1 1 7 11-33 2 4 1 1 0 5-2
8.  Raba II Książnice 18 17 5 2 11 25-55 3 2 4 17-22 2 0 7 8-33 2 1 0 1 1 2-5
9.  Polanka Nieszkowice 18 13 3 4 11 33-48 3 2 4 19-18 0 2 7 14-30
10.  Wisła Grobla 18 11 3 2 13 31-60 3 0 6 20-25 0 2 7 11-35
Naprzód II Sobolów wycofał się z rozgrywek po 2. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Nieszkowianka Nieszkowice Małe    3-2 5-1 5-1 0-0 2-2 4-1 3-1 6-2 6-0 
 2 Raba Niedary1-2     3-1 2-0 2-5 2-0 6-0 9-1 3-0* 6-1 
 3 Ostrowianka Ostrów Królewski3-2 1-0     1-4 4-3 2-0 1-3 5-1 2-2 2-1 
 4 Zryw Królówka1-1 1-2 4-5     1-0 2-2 3-1 1-2 5-4 1-0 
 5 Macierz Lipnica Murowana2-2 3-2 2-2 1-4     5-1 4-1 3-1 1-1 1-1 
 6 Korona Brzeźnica0-0 2-1 2-1 3-1 1-4     7-1 2-0 4-1 5-1 
 7 Husaria Łapczyca0-2 1-6 0-6 1-1 0-2 4-2     3-0* 3-0* 6-1 
 8 Raba II Książnice3-0 0-5 1-2 0-2 0-3 2-2 2-2     3-2 6-4 
 9 Polanka Nieszkowice0-3 3-4 1-4 0-3 3-0 2-2 2-0 6-0     2-2 
 10 Wisła Grobla3-4 0-4 2-4 2-4 5-1 0-2 4-2 1-2 3-2     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Wisła Grobla.
 
Husaria Łapczyca - Naprzód II Sobolów 20 sierpnia, 11:00
goście nie dojechali
Zryw Królówka 4-5 Ostrowianka Ostrów Królewski 20 sierpnia, 14:00
Raba II Książnice 2-2 Korona Brzeźnica 20 sierpnia, 11:00
Raba Niedary 2-5 Macierz Lipnica Murowana 20 sierpnia, 15:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 6-2 Polanka Nieszkowice 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: Raba Niedary.
 
Naprzód II Sobolów - Polanka Nieszkowice 27 sierpnia, 14:00
gospodarze zrezygnowali z gry, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Macierz Lipnica Murowana 2-2 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 5 listopada, 13:30
Korona Brzeźnica 5-1 Wisła Grobla 27 sierpnia, 14:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 5-1 Raba II Książnice 27 sierpnia, 11:00
Husaria Łapczyca 1-1 Zryw Królówka 5 listopada, 11:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: Nieszkowianka Nieszkowice Małe, Zryw Królówka.
 
Raba II Książnice 2-2 Husaria Łapczyca 3 września, 17:00
Wisła Grobla 2-4 Ostrowianka Ostrów Królewski 3 września, 17:00
Raba Niedary 2-0 Korona Brzeźnica 3 września, 17:00
Polanka Nieszkowice 3-0 Macierz Lipnica Murowana 3 września, 14:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: Macierz Lipnica Murowana, Polanka Nieszkowice.
 
Korona Brzeźnica 0-0 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 10 września, 11:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-0 Raba Niedary 10 września, 14:00
Husaria Łapczyca 6-1 Wisła Grobla 10 września, 14:00
Zryw Królówka 1-2 Raba II Książnice 10 września, 14:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: Raba II Książnice, Macierz Lipnica Murowana.
 
Wisła Grobla 2-4 Zryw Królówka 17 września, 14:00
Raba Niedary 6-0 Husaria Łapczyca 17 września, 11:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 5-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 17 września, 11:00
Polanka Nieszkowice 2-2 Korona Brzeźnica 17 września, 14:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Korona Brzeźnica 1-4 Macierz Lipnica Murowana 24 września, 16:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-2 Polanka Nieszkowice 24 września, 13:00
Husaria Łapczyca 0-2 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 24 września, 11:00
Raba II Książnice 6-4 Wisła Grobla 5 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (24 września, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Raba Niedary 2-0 Zryw Królówka 24 września, 11:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pauza: Korona Brzeźnica, Wisła Grobla.
 
Raba Niedary 9-1 Raba II Książnice 1 października, 11:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 5-1 Zryw Królówka 1 października, 11:00
Polanka Nieszkowice 2-0 Husaria Łapczyca 1 października, 14:00
Macierz Lipnica Murowana 2-2 Ostrowianka Ostrów Królewski 1 października, 13:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski, Korona Brzeźnica.
 
Husaria Łapczyca 0-2 Macierz Lipnica Murowana 8 października, 11:00
Zryw Królówka 5-4 Polanka Nieszkowice 8 października, 14:00
Raba II Książnice 3-0 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 7 października, 16:00
Wisła Grobla 0-4 Raba Niedary 8 października, 16:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Pauza: Raba Niedary, Husaria Łapczyca.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 6-0 Wisła Grobla 15 października, 11:00
Polanka Nieszkowice 6-0 Raba II Książnice 15 października, 11:00
Macierz Lipnica Murowana 1-4 Zryw Królówka 15 października, 13:00
Korona Brzeźnica 2-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 15 października, 16:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Zryw Królówka, Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Husaria Łapczyca 4-2 Korona Brzeźnica 22 października, 11:00
Raba II Książnice 0-3 Macierz Lipnica Murowana 22 października, 15:00
Wisła Grobla 3-2 Polanka Nieszkowice 22 października, 14:00
Raba Niedary 1-2 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 22 października, 11:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: Raba II Książnice, Nieszkowianka Nieszkowice Małe.
 
Polanka Nieszkowice 3-4 Raba Niedary 5 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
Macierz Lipnica Murowana 1-1 Wisła Grobla 31 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Brzeźnica 3-1 Zryw Królówka 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-3 Husaria Łapczyca 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 7-8 kwietnia

Pauza: Wisła Grobla, Husaria Łapczyca.
 
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-4 Zryw Królówka 8 kwietnia, 14:00
Korona Brzeźnica 2-0 Raba II Książnice 8 kwietnia, 17:00
Macierz Lipnica Murowana 3-2 Raba Niedary 8 kwietnia, 17:00
Polanka Nieszkowice 0-3 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 8 kwietnia, 12:00

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Pauza: Polanka Nieszkowice, Raba Niedary.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 0-0 Macierz Lipnica Murowana 15 kwietnia, 17:00
Wisła Grobla 0-2 Korona Brzeźnica 15 kwietnia, 14:00
Raba II Książnice 1-2 Ostrowianka Ostrów Królewski 15 kwietnia, 13:00
Zryw Królówka 3-1 Husaria Łapczyca 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Pauza: Nieszkowianka Nieszkowice Małe, Zryw Królówka.
 
Husaria Łapczyca 3-0 Raba II Książnice 21 kwietnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-1 Wisła Grobla 22 kwietnia, 14:00
Korona Brzeźnica 2-1 Raba Niedary 22 kwietnia, 17:00
Macierz Lipnica Murowana 1-1 Polanka Nieszkowice 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Pauza: Polanka Nieszkowice, Macierz Lipnica Murowana.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 2-2 Korona Brzeźnica 28 kwietnia, 17:00
Raba Niedary 3-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 29 kwietnia, 15:00
Wisła Grobla 4-2 Husaria Łapczyca 29 kwietnia, 14:00
Raba II Książnice 0-2 Zryw Królówka 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 5-6 maja

Pauza: Raba II Książnice, Macierz Lipnica Murowana.
 
Zryw Królówka 1-0 Wisła Grobla 6 maja, 16:00
Husaria Łapczyca 1-6 Raba Niedary 5 maja, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 3-2 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 6 maja, 17:00
Korona Brzeźnica 4-1 Polanka Nieszkowice 6 maja, 17:00

Kolejka 17 - 12-13 maja

Zryw Królówka 1-2 Raba Niedary 13 maja, 11:00
Macierz Lipnica Murowana 5-1 Korona Brzeźnica 31 maja, 17:00
Polanka Nieszkowice 1-4 Ostrowianka Ostrów Królewski 13 maja, 12:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 4-1 Husaria Łapczyca 12 maja, 17:00
Wisła Grobla 1-2 Raba II Książnice 13 maja, 11:00

Kolejka 18 - 19-20 maja

Pauza: Wisła Grobla, Korona Brzeźnica.
 
Raba II Książnice 0-5 Raba Niedary 20 maja, 11:00
Zryw Królówka 1-1 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 20 maja, 18:00
Husaria Łapczyca 3-0 Polanka Nieszkowice 19 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Ostrowianka Ostrów Królewski 4-3 Macierz Lipnica Murowana 20 maja, 14:00

Kolejka 19 - 26-27 maja

Pauza: Korona Brzeźnica, Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Macierz Lipnica Murowana 4-1 Husaria Łapczyca 27 maja, 11:00
Polanka Nieszkowice 0-3 Zryw Królówka 27 maja, 16:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3-1 Raba II Książnice 26 maja, 18:00
Raba Niedary 6-1 Wisła Grobla 27 maja, 15:00

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

Pauza: Husaria Łapczyca, Raba Niedary.
 
Wisła Grobla 3-4 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3 czerwca, 17:00
Raba II Książnice 3-2 Polanka Nieszkowice 3 czerwca, 12:00
Zryw Królówka 1-0 Macierz Lipnica Murowana 3 czerwca, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-0 Korona Brzeźnica 3 czerwca, 14:00

Kolejka 21 - 9-10 czerwca

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski, Zryw Królówka.
 
Korona Brzeźnica 7-1 Husaria Łapczyca 10 czerwca, 17:00
Macierz Lipnica Murowana 3-1 Raba II Książnice 10 czerwca, 11:00
Polanka Nieszkowice 2-2 Wisła Grobla 10 czerwca, 14:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3-2 Raba Niedary 9 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 17 czerwca

Pauza: Raba II Książnice, Nieszkowianka Nieszkowice Małe.
 
Raba Niedary 3-0 Polanka Nieszkowice 17 czerwca, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Wisła Grobla 5-1 Macierz Lipnica Murowana 17 czerwca, 14:00
Zryw Królówka 2-2 Korona Brzeźnica 17 czerwca, 14:00
Husaria Łapczyca 0-6 Ostrowianka Ostrów Królewski 17 czerwca, 14:00

Klasa A 2017/2018 (Tarnów I (Bochnia))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas