[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Koszalin

I runda - 26-27 sierpnia
(Losowanie - 11 sierpnia 2017)

Grom Giżyno 5-0 Wspólni Różewo 27 sierpnia, 16:00
Jerzy Janicki 2, 71, Łukasz Śmieszek 24, Ariel Młynarczyk 30, Szymon Garlikowski 79
Głaz Tychowo 5-1 Unia Sieciemin 27 sierpnia, 16:00
Jacek Niemiec 1, Dawid Malinowski 17, Patryk Owsiany 18, Łukasz Pniewski 60, Patryk Drozdowski 65 - Marcin Tulin 44
Sokół Lulewice 4-4 Graf Bukówko 27 sierpnia, 16:00
k. 2-4
Błażej Sawicki 16, 20, Patryk Wróblewski 74, 78 - Przemysław Wrzesiński 28, Adam Bihun 48, Dawid Wucki 57, 80
w Redlinie
Hajka Zegrze Pomorskie 4-8 Wicher Mierzym 27 sierpnia, 16:00
Michał Ostrowski 9, Dawid Surówka 30, Konrad Jarecki 39, ? (s) 72 - Adrian Filipowicz 13, 53, 57, Robert Sitarz 16, Jarosław Mudryk 32, Mateusz Nowocień 76, 77, Sebastian Jagielski 88
Resko Karcino 4-1 Płomień Pobłocie Wielkie 27 sierpnia, 16:00
Paweł Radomski 13, Jarosław Chałupa 29, 33, Piotr Chudoba 88 - Kamil Różański 70
Derby Karścino 1-1 Hattrick Kołobrzeg 27 sierpnia, 16:00
k. 4-5
Jantar Łącko/Korlino 1-5 LZS Zielenica 27 sierpnia, 16:00
Darpol Barzowice 3-4 Olimpik/Mieszko Warszkowo 27 sierpnia, 16:00
Patryk Lorent 12, Patryk Walczak 44, Maciej Skok 75 - Kamil Kania 13, Patryk Rutkowski 38, 65, Łukasz Maksajda 70
Drzewiarz Krosino 1-3 KS Gwda Wielka 27 sierpnia, 16:00
Piotr Świątalski 51 - Hubert Czeszczewik 5, Przemysław Cabaj 67, Łukasz Pilich 86
Błękitni Pomierzyn 6-0 Bytyń Nakielno 20 sierpnia, 16:00
Krzysztof Woźniak 7, 12, 42, Patryk Nojszewski 28, Szymon Kowalczyk 56, Bartek Banasiak 78
Wicher Rąbino 1-0 Grot Gorawino 27 sierpnia, 16:00
Damian Zagożdżon 40
Błękitni Gonne Małe 2-5 Mechanik II/Iskra Bobolice 27 sierpnia, 16:00
Łukasz Wesołowski 44, Ireneusz Polewski 62 - Dominik Małyszek 18, Kamil Jesionowski 27, 85, Dawid Olszewski 39, Michał Piławski 57

II runda - 13 września
(Losowanie - 7 września 2017)

Grom Giżyno 1-5 Korona Człopa 13 września, 17:30
Konrad Kamiński 20 - Maciej Michalik 9, Krzysztof Siwek 24, Maciej Mleczko 62, Konrad Mularczyk 80, Wojciech Karolewski 89
Graf Bukówko 3-8 Wybrzeże Biesiekierz 13 września, 17:30
Arkadiusz Furman 18, 85, Wojciech Łój 23 - Mateusz Nowaszczuk 4, Marcin Czarnecki 11, 30, 36, Marek Robakowski 51, Dawid Tesfamichael 70, 72, 89
Wicher Mierzym 4-0 Błękitni Stary Jarosław 13 września, 17:30
Cezary Brzostko 16, 30, 71, Mariusz Łukawski 60
Resko Karcino 4-2 Wrzos Wrzosowo 13 września, 17:30
Michał Krzesiński 27, 82, 87, Adam Wojciuk 67 - Damian Kołodziejski 29, Adam Wilk 72
LZS Zielenica 3-0 Sława Sławno 13 września, 17:30
Radosław Kowalski 32, 74, Damian Dryjer 90
Hattrick Kołobrzeg 0-9 Pomorzanin Sławoborze 13 września, 17:30
Mateusz Klimkowski 3, Paweł Hamulak 9, Dominik Korkosz 31, 35, Mateusz Sudenis 51, Damian Borowski 55, Kacper Szczęśniak 58, 77, Błażej Kowalski 72
Olimpik/Mieszko Warszkowo 2-1 Darłovia Darłowo 12 września, 17:30
Przemysław Rutkowski 40, 60 - Mateusz Tepurski 6
KS Gwda Wielka 0-3 Orzeł Łubowo 13 września, 17:30
Maciej Kierzkowski 56, Jakub Gajewski 71, Jan Pawlak 83
Błękitni Pomierzyn 3-4 Olimp Złocieniec 12 września, 17:30
Krzysztof Woźniak 12, 88, Szymon Kowalczyk 48 - Michał Jakubowski 2, 35, Piotr Kacianowski 20, Dawid Kędzierski 29
Wicher Rąbino 1-6 Leśnik II Manowo 13 września, 17:30
Mateusz Dolak 53 - Adrian Wrona 7, Ireneusz Pomorski 15, Wojciech Wojtaś 36 (s), Łukasz Połowniak 42, Piotr Pawluch 72, 80
Mechanik II/Iskra Bobolice 1-0 Hubertus Biały Bór 13 września, 17:30
Wojciech Boczek 58 (s)
Głaz Tychowo 2-2 Spójnia Świdwin 13 września, 17:30
k. 8-9
Patryk Drozdowski 27, Patryk Owsiany 40 - Kacper Wędrychowicz 30, 55
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-10 Mechanik Bobolice 13 września, 17:30
Patryk Pacho 82, Paweł Szatkowski 87 - Karol Saganowski 2, 32, Adrian Bielecki 23, 53, 71, 84, Marcin Krysztoforski 54, Michał Saganowski 72, 79, Krzysztof Jabłoński 80
Jedność Tuczno 2-4 Sad Chwiram 13 września, 17:30
Łukasz Lament 43, Mateusz Tomas 67 - Karol Rytczak 10, 18, 48, Adrian Sikora 89
Jedność/Ikar Krosino 3-1 Sokół Suliszewo 13 września, 17:30
Denis Chodyna 22, Mateusz Ogrodowski 52, Piotr Michota 71 - Michał Reczulski 74
Bajgiel Będzino 2-4 Pogoń Połczyn Zdrój 13 września, 17:30
Marcin Jasiński 35, Grzegorz Kosiarski 82 - Marek Chmura 3, 40, Mateusz Kowalczyk 88, Sławomir Woszczyński 89
Drzewiarz Świerczyna 1-1 Calisia Kalisz Pomorski 13 września, 17:30
k. 3-4
Wojciech Wawrzynowicz 25 - Patryk Głasek 42
Redłovia Redło 5-2 Radew Białogórzyno 13 września, 17:30
Kamil Walczak 8, 63, 63, Rafał Piliński 13, 85 - Kacper Sznajderowski 58, 80
Płomień Myślino 0-6 Astra Ustronie Morskie 13 września, 17:30
Dominik Kubiak 44, 57, Mateusz Asman 51, Sebastian Bieniek 55, 57, Piotr Czapka 70
w Robuniu
Mechanik Turowo 2-6 Błonie Barwice 13 września, 17:30
Adam Śpiewakowski 30, Paweł Bugaj 40 - Bartosz Krzyżanowski 4, Łukasz Mikołajczyk 13, 25, Maciej Kondratowicz 28, Daniel Buszowiecki 68, Mariusz Kreft 76
Legion Strączno 0-8 Orzeł Wałcz 13 września, 17:30
Robert Drapiński 3, 6, Damian Krzyżaniak 12, Szymon Bezhubka 23, Jakub Jaworek 27, Maciej Sikorski 38, Alex 43, Aldeir 57
Grom Świelino 0-0 Zawisza Grzmiąca 13 września, 17:30
k. 3-4
Grom Szwecja 4-3 Mirstal Mirosławiec 13 września, 17:30
Przemysław Bończaszek 18, 22, 79, Marcin Gruszczyński 73 - Paweł Borowczyk 20, Jakub Gorajewski 41, Artur Muzyka 49
Wiarus Żółtnica 1-1 Lech Czaplinek 13 września, 17:30
k. 3-4
Jarosław Adamowicz 35 - Marcin Resiak 75
Arkadia Malechowo 0-10 Saturn Mielno 13 września, 17:30
Norbert Kornaga 10, 22, 43, Damian Ostrowski 34, 68, Dawid Ruciński 38, Adrian Cikacz 75, 82, Michał Adamowicz 81, Marcin Parus 85
Fala Hen Gąski 3-1 Wiekowianka Wiekowo 13 września, 17:30
Szymon Włodyka 12, Karol Pudzik 22, 38 - Kamil Siwicki 40
Syrena/Grot Rymań 1-5 Kotwica II Kołobrzeg 14 września, 17:30
Dawid Łagoda 62 - Szymon Maszota 49, Mateusz Zaniewicz 54, 82, Mariusz Skok 87, Adrian Kowalski 88
LZS Kowalewice 1-1 Victoria Sianów 13 września, 17:30
k. 2-4
Tomasz Wolski 51 - Michał Rokicki 15
Passat Bukowo Morskie 1-4 Wieża Postomino 13 września, 17:30
Łukasz Lebioda 29 - Piotr Lisowski 37, 42, Piotr Kozdra 66, Bartłomiej Bielańczuk 69

III runda - 27 września
(Losowanie - 15 września 2017)

Spójnia Świdwin 1-0 Orzeł Wałcz 27 września, 16:45
Kacper Wędrychowicz 62
Kotwica II Kołobrzeg 0-2 Mechanik Bobolice 27 września, 16:45
Karol Saganowski 31, Adrian Bielecki 51
Wicher Mierzym 2-5 Wieża Postomino 27 września, 16:45
Mateusz Nowocień 4, Cezary Brzostko 19 - Bartłomiej Bielańczuk 33, Patryk Pytlak 46, Piotr Lisowski 79, 85, 90
Mechanik II/Iskra Bobolice 2-4 Pogoń Połczyn Zdrój 27 września, 16:45
Łukasz Świecki 26, 78 - Marek Chmura 44, Grzegorz Wawreńczuk 61, Paweł Bugała 83, Sławomir Woszczyński 88
Olimpik/Mieszko Warszkowo 0-2 Victoria Sianów 27 września, 16:45
Dominik Surówka 61, Michał Kierzek 82
Leśnik II Manowo 5-2 Błonie Barwice 27 września, 16:45
Piotr Pawluch 27, 43, 61, Dawid Szaflarski 87, Maciej Drozdowski 89 - Maciej Telążka 65, Łukasz Zbroszczyk 85
Zawisza Grzmiąca 2-0 Sad Chwiram 27 września, 16:45
Kamil Catewicz 16, Bartosz Barcewicz 89
Orzeł Łubowo 2-2 Olimp Złocieniec 27 września, 16:45
k. 4-3
Jakub Gajewski 12, Paweł Spryszyński 19 - Paweł Pańczyk 70, Konrad Brzoza 90
Resko Karcino 2-2 Iskra Białogard 4 października, 16:30
k. 4-5
Michał Krzesiński 3, 16 - Krzysztof Lisiak 25 (k), Marcin Żakowski 80
Wybrzeże Biesiekierz 2-2 Astra Ustronie Morskie 27 września, 16:45
k. 4-5
Karol Balcerek 25, Andrzej Artuszewski 87 - Dominik Kubiak 15, Mateusz Asman 44
Fala Hen Gąski 4-1 Pomorzanin Sławoborze 27 września, 16:45
Szymon Włodyka 28, 41, Mariusz Nazar 52, 63 - Damian Borowski 43
LZS Zielenica 1-0 Saturn Mielno 27 września, 16:45
Hubert Lass 55
Grom Szwecja 4-1 Korona Człopa 27 września, 16:45
Przemysław Bończaszek 33, Gracjan Gaczyński 42, Marcin Gruszczyński 55, Patryk Wrzosek 66 - Bartosz Pisała 68
Jedność/Ikar Krosino 2-2 Lech Czaplinek 27 września, 16:45
k. 2-4
Mateusz Ogrodowski 43, Adrian Sochaj 49 - Bartłomiej Babiak 73, 87
Redłovia Redło 0-7 Calisia Kalisz Pomorski 27 września, 16:45
Jan Czarnojan 2, 88, Mateusz Twarkiewicz 26, 41, 44, 67, Mateusz Pawluczuk 52

IV runda - 11 października

Orzeł Łubowo 1-6 Lech Czaplinek 11 października, 16:00
Sławomir Bakiewicz 72 - Bartłomiej Simiński 10, Damian Gałosz 13, Wojciech Witoń 17, Tomasz Walkiewicz 27, Marcin Resiak 80, 82
Grom Szwecja 0-3 Calisia Kalisz Pomorski 11 października, 16:00
Bartosz Pawluczuk 35, Paweł Pawluczuk 65, 80
Zawisza Grzmiąca 0-7 Mechanik Bobolice 11 października, 16:00
Adrian Bielecki 9, 23, 44, 86, Łukasz Bortnik 39, Dawid Boryszewski 51, Kazimierz Misztal 59
Spójnia Świdwin 2-1 Pogoń Połczyn Zdrój 11 października, 16:00
Michał Adamczyk 17, Krzysztof Wiak 28 - Maksymilian Johannssen 59
Leśnik II Manowo 1-2 Iskra Białogard 11 października, 16:00
LZS Zielenica 0-6 Wieża Postomino 11 października, 16:00
Ireneusz Krajewski 10, Piotr Lisowski 39, 55, Dawid Ciesielski 80, Bartek Brauer 88, 90
Victoria Sianów 1-6 Sokół Karlino 11 października, 16:00
Bartłomiej Mural 11 - Adrian Rutkowski 39, 69, 78, Oktawian Niedbalski 72, Kacper Sowa 74, Kamil Mateusiak 79 (s)
Fala Hen Gąski 3-0 Astra Ustronie Morskie 17 października, 16:00
(wo)
Adam Tomczyk 61, Mariusz Nazar 89
w pierwotnym terminie (11 października, 16:00) odwołany / w drugim terminie na boisku 2-0

V runda - 3-4 marca
(Losowanie - 9 grudnia 2017 - siedziba OZPN Koszalin)
Leśnik Manowo - wolny los

Fala Hen Gąski 1-15 Bałtyk Koszalin 4 kwietnia, 16:30
nieznany ? - Damian Kupisz ?, ?, ?, ?, ?, ?, Krystian Krauze ?, ?, Jakub Karpiński ?, ?, Kamil Lichmański ?, Maciej Gregorek ?, Leszek Pazdur ?, ?, Patryk Jachemek ?
Iskra Białogard 0-1 Kotwica Kołobrzeg 3 kwietnia, 16:30
Łukasz Włodarczyk 17
Calisia Kalisz Pomorski 1-8 Sokół Karlino 3 marca, 14:00
Wieża Postomino 1-2 Olimp Gościno 3 marca, 13:00
w Darłowie
Lech Czaplinek 0-0 MKP Szczecinek 4 kwietnia, 16:30
k. 4-5
Spójnia Świdwin 2-6 Rasel Dygowo 4 kwietnia, 16:30
Mechanik Bobolice 1-3 Gryf Polanów 4 kwietnia, 16:30
nieznany ? - Rafał Lipiński ?, Jakub Janasik ?, Przemysław Komorowski ?

1/4 finału - 25 kwietnia

Rasel Dygowo 0-1 Kotwica Kołobrzeg 25 kwietnia, 17:30
Łukasz Kacprzycki 86
MKP Szczecinek 3-3 Gryf Polanów 25 kwietnia, 17:30
k. 3-4
Łukasz Jurjewicz 35, Aleksy Kizielewicz 75, Daniel Szymański 89 - Krystian Mural 51, Krzysztof Hrymowicz 54 (s), Jakub Janasik 58
Bałtyk Koszalin 0-0 Leśnik Manowo 17 kwietnia, 18:00
k. 4-1
Sokół Karlino 3-2 Olimp Gościno 24 kwietnia, 17:30
Kacper Sowa 2, Adrian Rutkowski 62, 75 - Karol Grochowski 36, Sebastian Dondaj 60

Puchar Polski 2017/2018 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Zachodniopomorski ZPN - Szczecin)

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas