[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Bydgoszcz IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spójnia Białe Błota 20 53 17 2 1 86-21 9 1 0 50-7 8 1 1 36-14
2.  LZS Jadowniki 20 49 16 1 3 84-34 9 1 0 48-11 7 0 3 36-23
3.  LZS Kościelec Kujawski 20 43 13 4 3 75-33 7 1 2 41-13 6 3 1 34-20
4.  Legia Strzelce 20 40 13 1 6 59-37 6 1 3 31-17 7 0 3 28-20
5.  LZS Grochowiska Księże 20 32 10 2 8 73-51 6 1 3 48-27 4 1 5 25-24
6.  Promień Szczepanowo 20 29 9 2 9 40-49 4 2 4 24-24 5 0 5 16-25
7.  Hermes Radłowo 19 24 7 3 9 50-47 3 1 5 27-23 4 2 4 23-24
8.  Olimpia Dąbrowa 20 22 7 1 12 37-48 3 0 7 19-25 4 1 5 18-23
9.  Orzeł Kcynia 20 15 4 3 13 50-69 2 1 7 23-28 2 2 6 27-41
10.  Pogoń II Mogilno 19 10 3 1 15 22-69 1 1 8 10-33 2 0 7 12-36
11.  Fala Głogówiec 20 0 0 0 20 16-134 0 0 10 12-51 0 0 10 4-83

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Spójnia Białe Błota    4-2 1-1 4-0 1-0 7-1 7-2 8-1 12-0 3-0* 3-0* 
 2 LZS Jadowniki2-2     5-3 3-1 6-2 3-0 5-2 4-1 3-0* 5-0 12-0 
 3 LZS Kościelec Kujawski2-3 7-3     4-2 3-3 5-0 1-0 0-2 5-0 5-0 9-0 
 4 Legia Strzelce1-2 2-0 1-5     3-2 3-1 2-2 0-4 3-0 4-1 12-0 
 5 LZS Grochowiska Księże2-6 2-5 4-4 4-5     5-3 2-0 2-1 3-2 5-1 19-0 
 6 Promień Szczepanowo4-3 1-5 1-2 1-2 4-3     0-0 3-0 3-3 1-5 6-1 
 7 Hermes Radłowo1-2 2-5 2-3 1-4 2-1 1-3     2-1 4-4 12-0 
 8 Olimpia Dąbrowa0-7 0-2 1-4 1-3 3-4 0-1 2-3     5-0 4-1 3-0 
 9 Orzeł Kcynia0-3 2-4 2-5 2-3 0-3* 0-2 3-4 2-2     9-1 3-1 
 10 Pogoń II Mogilno0-3 0-3* 3-3 0-6 1-5 0-1 0-5 0-1 2-4     4-2 
 11 Fala Głogówiec2-5 3-7 0-4 0-2 1-2 1-4 2-5 2-5 1-14 0-3     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: Pogoń II Mogilno.
 
Legia Strzelce 2-2 Hermes Radłowo 27 sierpnia, 15:00
Olimpia Dąbrowa 1-4 LZS Kościelec Kujawski 27 sierpnia, 12:00
Spójnia Białe Błota 4-2 LZS Jadowniki 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Kcynia 0-3 LZS Grochowiska Księże
(wo)
nie odbył się
Fala Głogówiec 1-4 Promień Szczepanowo 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: Hermes Radłowo.
 
Promień Szczepanowo 1-5 Pogoń II Mogilno 2 września, 17:00
LZS Grochowiska Księże 19-0 Fala Głogówiec 3 września, 11:00
LZS Jadowniki 3-0 Orzeł Kcynia 3 września, 11:00
(wo)
nie odbył się
LZS Kościelec Kujawski 2-3 Spójnia Białe Błota 2 września, 17:00
Legia Strzelce 0-4 Olimpia Dąbrowa 3 września, 17:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: Promień Szczepanowo.
 
Olimpia Dąbrowa 2-3 Hermes Radłowo 10 września, 12:00
Spójnia Białe Błota 4-0 Legia Strzelce 9 września, 12:00
Orzeł Kcynia 2-5 LZS Kościelec Kujawski 9 września, 15:00
Fala Głogówiec 3-7 LZS Jadowniki 9 września, 15:00
Pogoń II Mogilno 1-5 LZS Grochowiska Księże 10 września, 16:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Pauza: LZS Grochowiska Księże.
 
Hermes Radłowo 1-3 Promień Szczepanowo 16 września, 16:00
LZS Jadowniki 5-0 Pogoń II Mogilno 17 września, 11:00
LZS Kościelec Kujawski 9-0 Fala Głogówiec 16 września, 17:00
Legia Strzelce 3-0 Orzeł Kcynia 17 września, 16:00
Olimpia Dąbrowa 0-7 Spójnia Białe Błota 17 września, 12:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Pauza: LZS Jadowniki.
 
Spójnia Białe Błota 7-2 Hermes Radłowo 23 września, 12:00
Orzeł Kcynia 2-2 Olimpia Dąbrowa 24 września, 14:00
Fala Głogówiec 0-2 Legia Strzelce 23 września, 15:00
Pogoń II Mogilno 3-3 LZS Kościelec Kujawski 24 września, 15:00
Promień Szczepanowo 4-3 LZS Grochowiska Księże 23 września, 16:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Pauza: LZS Kościelec Kujawski.
 
Hermes Radłowo 2-1 LZS Grochowiska Księże 30 września, 16:00
LZS Jadowniki 3-0 Promień Szczepanowo 1 października, 11:00
Legia Strzelce 4-1 Pogoń II Mogilno 30 września, 16:00
Olimpia Dąbrowa 3-0 Fala Głogówiec 1 października, 12:00
Spójnia Białe Błota 12-0 Orzeł Kcynia 30 września, 12:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Pauza: Legia Strzelce.
 
Orzeł Kcynia 3-4 Hermes Radłowo 8 października, 14:00
Fala Głogówiec 2-5 Spójnia Białe Błota 7 października, 15:00
Pogoń II Mogilno 0-1 Olimpia Dąbrowa 8 października, 15:00
Promień Szczepanowo 1-2 LZS Kościelec Kujawski 7 października, 15:30
LZS Grochowiska Księże 2-5 LZS Jadowniki 8 października, 11:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Pauza: Olimpia Dąbrowa.
 
Hermes Radłowo 2-5 LZS Jadowniki 14 października, 15:30
LZS Kościelec Kujawski 3-3 LZS Grochowiska Księże 14 października, 15:00
Legia Strzelce 3-1 Promień Szczepanowo 15 października, 15:30
Spójnia Białe Błota 3-0 Pogoń II Mogilno 14 października, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Kcynia 3-1 Fala Głogówiec 15 października, 14:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Pauza: Spójnia Białe Błota.
 
Fala Głogówiec 2-5 Hermes Radłowo 21 października, 14:00
Pogoń II Mogilno 2-4 Orzeł Kcynia 22 października, 14:00
Promień Szczepanowo 3-0 Olimpia Dąbrowa 21 października, 15:00
LZS Grochowiska Księże 4-5 Legia Strzelce 22 października, 15:00
LZS Jadowniki 5-3 LZS Kościelec Kujawski 22 października, 11:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Pauza: Orzeł Kcynia.
 
Hermes Radłowo 2-3 LZS Kościelec Kujawski 28 października, 14:30
Legia Strzelce 2-0 LZS Jadowniki 28 października, 15:00
Olimpia Dąbrowa 3-4 LZS Grochowiska Księże 29 października, 12:00
Spójnia Białe Błota 7-1 Promień Szczepanowo 28 października, 12:00
Fala Głogówiec 0-3 Pogoń II Mogilno 28 października, 13:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Pauza: Fala Głogówiec.
 
Pogoń II Mogilno 0-5 Hermes Radłowo 5 listopada, 13:00
Promień Szczepanowo 3-3 Orzeł Kcynia 5 listopada, 12:00
LZS Grochowiska Księże 2-6 Spójnia Białe Błota 4 listopada, 14:00
LZS Jadowniki 4-1 Olimpia Dąbrowa 5 listopada, 11:00
LZS Kościelec Kujawski 4-2 Legia Strzelce 4 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 kwietnia

Pauza: Pogoń II Mogilno.
 
Hermes Radłowo 1-4 Legia Strzelce 8 kwietnia, 11:00
LZS Kościelec Kujawski 0-2 Olimpia Dąbrowa 7 kwietnia, 17:00
LZS Jadowniki 2-2 Spójnia Białe Błota 8 kwietnia, 11:00
LZS Grochowiska Księże 3-2 Orzeł Kcynia 7 kwietnia, 16:00
Promień Szczepanowo 6-1 Fala Głogówiec 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Pauza: Hermes Radłowo.
 
Pogoń II Mogilno 0-1 Promień Szczepanowo 15 kwietnia, 16:00
Fala Głogówiec 1-2 LZS Grochowiska Księże 15 kwietnia, 15:00
Orzeł Kcynia 2-4 LZS Jadowniki 15 kwietnia, 16:00
Spójnia Białe Błota 1-1 LZS Kościelec Kujawski 15 kwietnia, 17:00
Olimpia Dąbrowa 1-3 Legia Strzelce 15 kwietnia, 12:00

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Pauza: Promień Szczepanowo.
 
Hermes Radłowo 2-1 Olimpia Dąbrowa 21 kwietnia, 16:00
Legia Strzelce 1-2 Spójnia Białe Błota 22 kwietnia, 15:30
LZS Kościelec Kujawski 5-0 Orzeł Kcynia 21 kwietnia, 17:00
LZS Jadowniki 12-0 Fala Głogówiec 22 kwietnia, 11:00
LZS Grochowiska Księże 5-1 Pogoń II Mogilno 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Pauza: LZS Grochowiska Księże.
 
Promień Szczepanowo 0-0 Hermes Radłowo 28 kwietnia, 16:00
Pogoń II Mogilno 0-3 LZS Jadowniki 29 kwietnia, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Fala Głogówiec 0-4 LZS Kościelec Kujawski 29 kwietnia, 15:00
Orzeł Kcynia 2-3 Legia Strzelce 29 kwietnia, 16:00
Spójnia Białe Błota 8-1 Olimpia Dąbrowa 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 5-6 maja

Pauza: LZS Jadowniki.
 
Hermes Radłowo 1-2 Spójnia Białe Błota 5 maja, 11:00
Olimpia Dąbrowa 5-0 Orzeł Kcynia 6 maja, 12:00
Legia Strzelce 12-0 Fala Głogówiec 6 maja, 16:00
LZS Kościelec Kujawski 5-0 Pogoń II Mogilno 5 maja, 17:00
LZS Grochowiska Księże 5-3 Promień Szczepanowo 6 maja, 17:00

Kolejka 17 - 12-13 maja

Pauza: LZS Kościelec Kujawski.
 
LZS Grochowiska Księże 2-0 Hermes Radłowo 13 maja, 11:00
Promień Szczepanowo 1-5 LZS Jadowniki 12 maja, 17:00
Pogoń II Mogilno 0-6 Legia Strzelce 13 maja, 16:00
Fala Głogówiec 2-5 Olimpia Dąbrowa 13 maja, 15:00
Orzeł Kcynia 0-3 Spójnia Białe Błota 13 maja, 17:00

Kolejka 18 - 19-20 maja

Pauza: Legia Strzelce.
 
Hermes Radłowo 4-4 Orzeł Kcynia 19 maja, 16:00
Spójnia Białe Błota 3-0 Fala Głogówiec 20 maja, 14:30
(wo)
goście nie dojechali
Olimpia Dąbrowa 4-1 Pogoń II Mogilno 20 maja, 12:00
LZS Kościelec Kujawski 5-0 Promień Szczepanowo 19 maja, 17:00
LZS Jadowniki 6-2 LZS Grochowiska Księże 19 maja, 15:30

Kolejka 19 - 26-27 maja

Pauza: Olimpia Dąbrowa.
 
LZS Jadowniki 5-2 Hermes Radłowo 27 maja, 11:00
LZS Grochowiska Księże 4-4 LZS Kościelec Kujawski 27 maja, 17:00
Promień Szczepanowo 1-2 Legia Strzelce 26 maja, 17:00
Pogoń II Mogilno 0-3 Spójnia Białe Błota 27 maja, 16:00
przerwany w 15. minucie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; uznano wynik z boiska
Fala Głogówiec 1-14 Orzeł Kcynia 27 maja, 15:00

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

Pauza: Spójnia Białe Błota.
 
Hermes Radłowo 12-0 Fala Głogówiec 2 czerwca, 17:00
Orzeł Kcynia 9-1 Pogoń II Mogilno 3 czerwca, 18:00
Olimpia Dąbrowa 0-1 Promień Szczepanowo 3 czerwca, 12:00
Legia Strzelce 3-2 LZS Grochowiska Księże 2 czerwca, 17:30
LZS Kościelec Kujawski 7-3 LZS Jadowniki 2 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 9-10 czerwca

Pauza: Orzeł Kcynia.
 
LZS Kościelec Kujawski 1-0 Hermes Radłowo 9 czerwca, 17:00
LZS Jadowniki 3-1 Legia Strzelce 10 czerwca, 11:00
LZS Grochowiska Księże 2-1 Olimpia Dąbrowa 9 czerwca, 17:00
Promień Szczepanowo 4-3 Spójnia Białe Błota 9 czerwca, 17:00
Pogoń II Mogilno 4-2 Fala Głogówiec 10 czerwca, 16:00

Kolejka 22 - 16 czerwca

Pauza: Fala Głogówiec.
 
Hermes Radłowo - Pogoń II Mogilno 16 czerwca, 17:00
goście nie dojechali
Orzeł Kcynia 0-2 Promień Szczepanowo 16 czerwca, 18:00
Spójnia Białe Błota 1-0 LZS Grochowiska Księże 16 czerwca, 13:30
Olimpia Dąbrowa 0-2 LZS Jadowniki 17 czerwca, 12:00
Legia Strzelce 1-5 LZS Kościelec Kujawski 16 czerwca, 11:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas