[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2017/2018, grupa: Bydgoszcz V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 20 55 18 1 1 96-26 9 0 1 52-15 9 1 0 44-11
2.  Noteć Inowrocław 20 44 14 2 4 63-25 7 1 2 33-9 7 1 2 30-16
3.  Grom Ostrowo 20 40 13 1 6 68-31 8 0 2 39-14 5 1 4 29-17
4.  Tarant Wójcin 20 38 12 2 6 67-39 7 1 2 38-15 5 1 4 29-24
5.  Kolorowi Krusza Zamkowa 20 29 9 2 9 38-52 5 2 3 19-20 4 0 6 19-32
6.  Fregata Polanowice 20 27 8 3 9 52-59 5 0 5 25-26 3 3 4 27-33
7.  Iskra Sikorowo 20 24 7 3 10 34-40 4 1 5 16-17 3 2 5 18-23 2 3 1 0 1 4-3
8.  Orłowianka Orłowo 20 24 7 3 10 43-60 4 2 4 23-25 3 1 6 20-35 2 3 1 0 1 3-4
9.  Cukrownik Tuczno 20 23 7 2 11 39-61 3 2 5 23-30 4 0 6 16-31
10.  Kujawiak Sukowy 20 16 5 1 14 40-58 3 1 6 28-26 2 0 8 12-32
11.  LZS Wielowieś 20 0 0 0 20 5-94 0 0 10 1-51 0 0 10 4-43
LZS Wielowieś został wycofany z rozgrywek po 12. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia    7-2 1-3 7-0 10-4 7-3 3-0* 6-2 5-1 3-0* 3-0* 
 2 Noteć Inowrocław1-2     2-0 3-2 3-1 2-2 1-2 9-0 6-0 3-0* 3-0* 
 3 Grom Ostrowo4-7 2-0     3-4 5-0 5-2 1-0 8-1 3-0 5-0 3-0* 
 4 Tarant Wójcin1-2 2-2 2-1     2-4 7-0 5-2 3-2 7-1 6-1 3-0* 
 5 Kolorowi Krusza Zamkowa0-0 0-4 1-1 3-2     2-7 1-3 3-1 3-0 4-2 2-0 
 6 Fregata Polanowice2-5 0-5 0-2 5-4 5-0     4-2 0-3 3-5 3-0* 3-0* 
 7 Iskra Sikorowo1-3 1-2 0-1 1-5 1-3 1-1     3-0 2-1 3-1 3-0* 
 8 Orłowianka Orłowo1-4 2-6 5-2 1-1 3-1 4-4 3-1     0-2 1-4 3-0* 
 9 Cukrownik Tuczno0-4 1-2 2-6 0-4 3-1 2-4 3-3 2-2     4-1 6-3 
 10 Kujawiak Sukowy1-3 1-4 4-3 0-2 0-2 3-0* 2-2 1-6 2-3     14-1 
 11 LZS Wielowieś0-14 0-3* 0-10 1-5 0-3* 0-4 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: Noteć Inowrocław.
 
Tarant Wójcin 6-1 Kujawiak Sukowy 27 sierpnia, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-0 LZS Wielowieś 27 sierpnia, 11:00
Grom Ostrowo 8-1 Orłowianka Orłowo 27 sierpnia, 11:00
Iskra Sikorowo 1-1 Fregata Polanowice 26 sierpnia, 17:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 5-1 Cukrownik Tuczno 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: Kujawiak Sukowy.
 
Cukrownik Tuczno 1-2 Noteć Inowrocław 2 września, 14:00
Fregata Polanowice 2-5 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 2 września, 16:30
Orłowianka Orłowo 3-1 Iskra Sikorowo 3 września, 15:30
LZS Wielowieś 0-10 Grom Ostrowo 3 września, 12:00
Tarant Wójcin 2-4 Kolorowi Krusza Zamkowa 3 września, 11:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: Cukrownik Tuczno.
 
Kolorowi Krusza Zamkowa 4-2 Kujawiak Sukowy 10 września, 11:00
Grom Ostrowo 3-4 Tarant Wójcin 10 września, 13:00
Iskra Sikorowo 3-0 LZS Wielowieś 9 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Noteć Inowrocław 2-2 Fregata Polanowice 9 września, 16:00
Orłowianka Orłowo 1-4 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 10 września, 15:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Pauza: Fregata Polanowice.
 
Kujawiak Sukowy 2-3 Cukrownik Tuczno 17 września, 11:00
Orłowianka Orłowo 2-6 Noteć Inowrocław 17 września, 15:00
LZS Wielowieś 0-14 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 17 września, 12:00
Tarant Wójcin 5-2 Iskra Sikorowo 17 września, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-1 Grom Ostrowo 17 września, 16:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Pauza: Orłowianka Orłowo.
 
Grom Ostrowo 5-0 Kujawiak Sukowy 24 września, 11:00
Iskra Sikorowo 1-3 Kolorowi Krusza Zamkowa 24 września, 13:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 7-0 Tarant Wójcin 23 września, 14:00
Noteć Inowrocław 3-0 LZS Wielowieś 23 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Cukrownik Tuczno 2-4 Fregata Polanowice 23 września, 14:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Pauza: LZS Wielowieś.
 
Kujawiak Sukowy 3-0 Fregata Polanowice 1 października, 11:00
(wo)
na boisku 0-4
Orłowianka Orłowo 0-2 Cukrownik Tuczno 1 października, 15:00
Tarant Wójcin 2-2 Noteć Inowrocław 1 października, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-0 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 30 września, 15:30
Grom Ostrowo 1-0 Iskra Sikorowo 1 października, 14:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Pauza: Tarant Wójcin.
 
Iskra Sikorowo 3-1 Kujawiak Sukowy 8 października, 11:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 1-3 Grom Ostrowo 7 października, 14:00
Noteć Inowrocław 3-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 7 października, 15:00
Cukrownik Tuczno 6-3 LZS Wielowieś 8 października, 12:00
Fregata Polanowice 0-3 Orłowianka Orłowo 8 października, 12:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Pauza: Kolorowi Krusza Zamkowa.
 
Kujawiak Sukowy 1-6 Orłowianka Orłowo 15 października, 11:00
LZS Wielowieś 0-4 Fregata Polanowice 15 października, 12:00
Tarant Wójcin 7-1 Cukrownik Tuczno 15 października, 11:00
Grom Ostrowo 2-0 Noteć Inowrocław 15 października, 11:00
Iskra Sikorowo 1-3 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 15 października, 11:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Pauza: Grom Ostrowo.
 
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 3-0 Kujawiak Sukowy 21 października, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Noteć Inowrocław 1-2 Iskra Sikorowo 21 października, 15:00
Cukrownik Tuczno 3-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 21 października, 14:00
Fregata Polanowice 5-4 Tarant Wójcin 22 października, 12:00
Orłowianka Orłowo 3-0 LZS Wielowieś 22 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 10 - 28-29 października

Pauza: Iskra Sikorowo.
 
Kujawiak Sukowy 14-1 LZS Wielowieś 29 października, 11:00
Tarant Wójcin 3-2 Orłowianka Orłowo 29 października, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-7 Fregata Polanowice 28 października, 14:30
Grom Ostrowo 3-0 Cukrownik Tuczno 29 października, 11:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 7-2 Noteć Inowrocław 28 października, 13:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Pauza: Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia.
 
Noteć Inowrocław 3-0 Kujawiak Sukowy 4 listopada, 14:00
(wo)
przerwany w 27. minucie przy stanie 1-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Cukrownik Tuczno 3-3 Iskra Sikorowo 4 listopada, 13:00
Fregata Polanowice 0-2 Grom Ostrowo 4 listopada, 14:30
Orłowianka Orłowo 3-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 5 listopada, 13:00
LZS Wielowieś 1-5 Tarant Wójcin 5 listopada, 12:00

Kolejka 12 - 7-8 kwietnia

Pauza: Noteć Inowrocław.
 
Kujawiak Sukowy 0-2 Tarant Wójcin 8 kwietnia, 15:00
LZS Wielowieś 0-3 Kolorowi Krusza Zamkowa 8 kwietnia, 11:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Orłowianka Orłowo 5-2 Grom Ostrowo 8 kwietnia, 15:00
Fregata Polanowice 4-2 Iskra Sikorowo 7 kwietnia, 16:00
Cukrownik Tuczno 0-4 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Pauza: Kujawiak Sukowy.
 
Noteć Inowrocław 6-0 Cukrownik Tuczno 15 kwietnia, 14:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 7-3 Fregata Polanowice 14 kwietnia, 15:00
Iskra Sikorowo 3-0 Orłowianka Orłowo 14 kwietnia, 16:00
Grom Ostrowo 3-0 LZS Wielowieś
(wo)
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-2 Tarant Wójcin 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Pauza: Cukrownik Tuczno.
 
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 6-2 Orłowianka Orłowo 21 kwietnia, 16:00
Kujawiak Sukowy 0-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 22 kwietnia, 15:00
Tarant Wójcin 2-1 Grom Ostrowo 22 kwietnia, 11:00
LZS Wielowieś 0-3 Iskra Sikorowo
(wo)
Fregata Polanowice 0-5 Noteć Inowrocław 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Pauza: Fregata Polanowice.
 
Cukrownik Tuczno 4-1 Kujawiak Sukowy 28 kwietnia, 16:00
Noteć Inowrocław 9-0 Orłowianka Orłowo 29 kwietnia, 16:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 3-0 LZS Wielowieś
(wo)
Iskra Sikorowo 1-5 Tarant Wójcin 28 kwietnia, 16:00
Grom Ostrowo 5-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 5-6 maja

Pauza: Orłowianka Orłowo.
 
Kujawiak Sukowy 4-3 Grom Ostrowo 6 maja, 15:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-3 Iskra Sikorowo 6 maja, 11:00
Tarant Wójcin 1-2 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 6 maja, 11:00
LZS Wielowieś 0-3 Noteć Inowrocław
(wo)
Fregata Polanowice 3-5 Cukrownik Tuczno 6 maja, 12:00

Kolejka 17 - 12-13 maja

Pauza: LZS Wielowieś.
 
Fregata Polanowice 3-0 Kujawiak Sukowy 13 maja, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Cukrownik Tuczno 2-2 Orłowianka Orłowo 12 maja, 16:00
Noteć Inowrocław 3-2 Tarant Wójcin 13 maja, 17:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 10-4 Kolorowi Krusza Zamkowa 13 maja, 17:00
Iskra Sikorowo 0-1 Grom Ostrowo 12 maja, 17:00

Kolejka 18 - 19-20 maja

Pauza: Tarant Wójcin.
 
Kujawiak Sukowy 2-2 Iskra Sikorowo 20 maja, 15:00
Grom Ostrowo 4-7 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 19 maja, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-4 Noteć Inowrocław 19 maja, 17:00
LZS Wielowieś 0-3 Cukrownik Tuczno
(wo)
Orłowianka Orłowo 4-4 Fregata Polanowice 19 maja, 16:00

Kolejka 19 - 26-27 maja

Pauza: Kolorowi Krusza Zamkowa.
 
Orłowianka Orłowo 1-4 Kujawiak Sukowy 31 maja, 15:00
Fregata Polanowice 3-0 LZS Wielowieś
(wo)
Cukrownik Tuczno 0-4 Tarant Wójcin 26 maja, 16:00
Noteć Inowrocław 2-0 Grom Ostrowo 27 maja, 17:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 3-0 Iskra Sikorowo 27 maja, 17:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

Pauza: Grom Ostrowo.
 
Kujawiak Sukowy 1-3 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 3 czerwca, 15:00
Iskra Sikorowo 1-2 Noteć Inowrocław 2 czerwca, 17:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-0 Cukrownik Tuczno 3 czerwca, 17:00
Tarant Wójcin 7-0 Fregata Polanowice 3 czerwca, 11:00
LZS Wielowieś 0-3 Orłowianka Orłowo
(wo)

Kolejka 21 - 9-10 czerwca

Pauza: Iskra Sikorowo.
 
LZS Wielowieś 0-3 Kujawiak Sukowy
(wo)
Orłowianka Orłowo 1-1 Tarant Wójcin 10 czerwca, 15:00
Fregata Polanowice 5-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 10 czerwca, 13:00
Cukrownik Tuczno 2-6 Grom Ostrowo 9 czerwca, 16:00
Noteć Inowrocław 1-2 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 9 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 16 czerwca

Pauza: Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia.
 
Kujawiak Sukowy 1-4 Noteć Inowrocław 17 czerwca, 15:00
Iskra Sikorowo 2-1 Cukrownik Tuczno 16 czerwca, 17:00
Grom Ostrowo 5-2 Fregata Polanowice 16 czerwca, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-1 Orłowianka Orłowo 16 czerwca, 16:00
Tarant Wójcin 3-0 LZS Wielowieś
(wo)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas