[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2017/2018, grupa: Trzebnica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół II Wielka Lipa 16 38 12 2 2 78-26 5 1 2 27-9 7 1 0 51-17
2.  Struga Czatkowice 16 28 9 1 6 55-50 5 1 2 25-22 4 0 4 30-28
3.  Masłovia Masłów 16 24 8 0 8 57-41 5 0 3 38-20 3 0 5 19-21
4.  LZS Komorowo 16 19 5 4 7 34-54 4 1 3 22-35 1 3 4 12-19
5.  Start Bychowo 16 7 2 1 13 29-82 1 1 6 16-39 1 0 7 13-43

 1  2  3  4  5 
 1 Sokół II Wielka Lipa    2-3 
4-3 
0-1 
4-1 
1-1 
4-0 
9-0 
3-0 
 2 Struga Czatkowice3-4 
3-9 
    4-2 
4-3 
3-3 
3-0 
2-1 
3-0 
 3 Masłovia Masłów4-6 
1-2 
4-0 
7-2 
    3-1 
0-4 
5-3 
14-2 
 4 LZS Komorowo3-3 
1-16 
3-2 
2-5 
3-0* 
3-2 
    7-4 
0-3 
 5 Start Bychowo2-5 
0-6 
2-4 
4-11 
3-4 
0-6 
2-2 
3-1 
    

Kolejka 1 - 3 września

Pauza: Start Bychowo.
 
Masłovia Masłów 3-1 LZS Komorowo 3 września, 14:00
Sokół II Wielka Lipa 2-3 Struga Czatkowice 3 września, 14:00

Kolejka 2 - 10 września

Pauza: Struga Czatkowice.
 
LZS Komorowo 3-3 Sokół II Wielka Lipa 10 września, 14:30
Start Bychowo 3-4 Masłovia Masłów 10 września, 14:00

Kolejka 3 - 17 września

Pauza: Masłovia Masłów.
 
Sokół II Wielka Lipa 9-0 Start Bychowo 17 września, 14:00
Struga Czatkowice 3-3 LZS Komorowo 17 września, 14:00

Kolejka 4 - 24 września

Pauza: LZS Komorowo.
 
Start Bychowo 2-4 Struga Czatkowice 24 września, 14:00
Masłovia Masłów 4-6 Sokół II Wielka Lipa 24 września, 14:00

Kolejka 5 - 1 października

Pauza: Sokół II Wielka Lipa.
 
Struga Czatkowice 4-2 Masłovia Masłów 1 października, 14:00
LZS Komorowo 7-4 Start Bychowo 1 października, 14:00

Kolejka 6 - 8 października

Pauza: Start Bychowo.
 
LZS Komorowo 3-0 Masłovia Masłów 8 października, 14:00
(wo)
nie odbył się
Struga Czatkowice 3-4 Sokół II Wielka Lipa 8 października, 14:00

Kolejka 7 - 15 października

Pauza: Struga Czatkowice.
 
Sokół II Wielka Lipa 1-1 LZS Komorowo 15 października, 14:00
Masłovia Masłów 5-3 Start Bychowo 15 października, 14:00

Kolejka 8 - 22 października

Pauza: Masłovia Masłów.
 
Start Bychowo 2-5 Sokół II Wielka Lipa 22 października, 14:00
LZS Komorowo 3-2 Struga Czatkowice 22 października, 14:00

Kolejka 9 - 29 października

Pauza: LZS Komorowo.
 
Struga Czatkowice 2-1 Start Bychowo 29 października, 14:00
Sokół II Wielka Lipa 0-1 Masłovia Masłów 29 października, 14:00

Kolejka 10 - 5 listopada

Pauza: Sokół II Wielka Lipa.
 
Masłovia Masłów 4-0 Struga Czatkowice 5 listopada, 13:00
Start Bychowo 2-2 LZS Komorowo 5 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 8 kwietnia

Pauza: Start Bychowo.
 
LZS Komorowo 3-2 Masłovia Masłów 1 maja
w pierwotnym terminie (8 kwietnia, 14:00) przerwany w 70. minucie przy stanie 1-2 / w drugim terminie rozegrany ponownie
Struga Czatkowice 3-9 Sokół II Wielka Lipa 8 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 15 kwietnia

Pauza: Struga Czatkowice.
 
Sokół II Wielka Lipa 4-0 LZS Komorowo 15 kwietnia, 16:00
Masłovia Masłów 14-2 Start Bychowo 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 22 kwietnia

Pauza: Masłovia Masłów.
 
Start Bychowo 0-6 Sokół II Wielka Lipa 22 kwietnia, 13:00
LZS Komorowo 2-5 Struga Czatkowice 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 29 kwietnia

Pauza: LZS Komorowo.
 
Struga Czatkowice 3-0 Start Bychowo 29 kwietnia, 13:00
Sokół II Wielka Lipa 4-1 Masłovia Masłów 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 3 maja

Pauza: Sokół II Wielka Lipa.
 
Masłovia Masłów 7-2 Struga Czatkowice 10 czerwca
w pierwotnym terminie (3 maja, 16:00) odwołany
Start Bychowo 3-1 LZS Komorowo 10 czerwca
w pierwotnym terminie (3 maja, 13:00) odwołany

Kolejka 16 - 6 maja

Pauza: Start Bychowo.
 
Masłovia Masłów 0-4 LZS Komorowo 6 maja, 16:00
Sokół II Wielka Lipa 4-3 Struga Czatkowice 6 maja, 16:00

Kolejka 17 - 13 maja

Pauza: Struga Czatkowice.
 
LZS Komorowo 1-16 Sokół II Wielka Lipa 13 maja, 14:00
Start Bychowo 0-6 Masłovia Masłów 13 maja, 14:00

Kolejka 18 - 20 maja

Pauza: Masłovia Masłów.
 
Sokół II Wielka Lipa 3-0 Start Bychowo 20 maja, 17:00
Struga Czatkowice 3-0 LZS Komorowo 20 maja, 14:00

Kolejka 19 - 27 maja

Pauza: LZS Komorowo.
 
Start Bychowo 4-11 Struga Czatkowice 27 maja, 14:00
Masłovia Masłów 1-2 Sokół II Wielka Lipa 27 maja, 17:00

Kolejka 20 - 3 czerwca

Pauza: Sokół II Wielka Lipa.
 
Struga Czatkowice 4-3 Masłovia Masłów 3 czerwca, 14:00
LZS Komorowo 0-3 Start Bychowo 3 czerwca, 14:00

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas