[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski kobiet 2017/2018

I runda - 18 października

Akademia Orlik Jelenia Góra 3-1 Gwiazda Prószków 11 października, 19:00
Klaudia Chrabąszcz 3, Joanna Płonowska 10, Nikola Żurawska 15 - Klaudia Gogolok 72
Helios Białystok 3-0 Praga Warszawa 18 października, 18:30
Anita Kulesza 41, Karolina Wojdałowicz 43, Martyna Kopeć 86
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2-1 Medyk II Konin 19 listopada, 11:00
Karolina Karaczyn 49, Agnieszka Tomczyk 52 - Klaudia Nogalska 56
WAP Włocławek 1-2 KKP Stomil Olsztyn 18 października, 17:00
Julia Jasińska 21 - Sandra Bukowska 26, 64
Victoria Sianów 0-2 Lechia Gdańsk 18 października, 13:00
Agata Kuczyńska 19, Julia Włodarczyk 69
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 AZS PSW Biała Podlaska 18 października, 15:30
k. 6-5
nieznany 80 - Ołeksandra Hłucha 38
Hetmanki Włoszczowa 0-6 Tarnovia Tarnów 18 października, 13:30
Katarzyna Białoszewska 21, 65, 90, Justyna Kapustka 50, Karolina Piwowarczyk 77, Paulina Wołek 81
GKS Katowice 7-1 UKS SMS II Łódź 18 października, 18:00
Natalia Nosalik 18, 20, Nicol Wojtas 23, Marlena Konieczna 51, Wiktoria Nowak 56, Aleksandra Noras 65, Angelika Łąckiewicz 67 - Julia Kobylińska 53
w Ośrodku Sportowym Kolejarz

1/8 finału - 29 listopada

Helios Białystok 0-17 Górnik Łęczna 29 listopada, 17:30
Dżesika Jaszek 10, 21, 56, 65, 79, 90, Natasza Górnicka 13, Emilia Zdunek 17, Ewelina Kamczyk 40, 44, Anna Sznyrowska 43, 51, 52, Agata Guściora 46, 82, Agnieszka Jędrzejewicz 49, Sylwia Matysik 62
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-5 Olimpia Szczecin 29 listopada, 12:00
Natalija Hryb 5, 30, Natalia Niewolna 69, Aleksandra Sudyk 80, Weronika Szymaszek 84
KKP Stomil Olsztyn 0-3 UKS SMS Łódź 25 listopada, 13:00
Maja Osińska 23, Angelika Kołodziejek 77, Klaudia Jedlińska 89
Lechia Gdańsk 1-11 Medyk Konin 15 listopada, 15:00
Julia Włodarczyk 80 - Nikol Kaletka 8, Anastasija Szuppo 27, 50, Lilana Kostowa 34, 45, Anna Gawrońska 53, 80, Patrycja Balcerzak 62, Klaudia Olejniczak 66, Krystina Sikora 77, 82
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-2 AZS UJ Kraków 19 listopada, 13:00
Weronika Wójcik 68, Anna Zapała 78
Tarnovia Tarnów 0-2 Czarni Sosnowiec 30 listopada, 12:15
Anna Šmídová 57, Karolina Wieczorek 84
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Akademia Orlik Jelenia Góra 1-7 AZS PWSZ Wałbrzych 22 listopada, 18:00
Nikola Raszkowska 35 - Oliwia Rapacka 3, Jagoda Szewczuk 15, 23, Weronika Aszkiełowicz 29, Monika Kędzierska 78, Anna Rędzia 81, Julia Kowalczyk 89
GKS Katowice 0-4 AZS Wrocław 29 listopada, 18:30
Joanna Wróblewska 39, Kamila Czudecka 43, 69, 77

1/4 finału - 24 lutego
(Losowanie - 14 grudnia 2017 - siedziba PZPN)

Czarni Sosnowiec 1-0 Medyk Konin 24 lutego, 17:00
Marta Cichosz 43
Olimpia Szczecin 1-0 UKS SMS Łódź 24 lutego, 11:00
Patrycja Michalczyk 80 (k)
Górnik Łęczna 6-0 AZS Wrocław 24 lutego, 12:00
Ewelina Kamczyk 1, 49, 78 (k), Agata Guściora 45, Dżesika Jaszek 47, 75
AZS PWSZ Wałbrzych 2-1 AZS UJ Kraków 24 lutego, 12:00
Julita Głąb 11, Jolanta Siwińska 70 - Justyna Maziarz 46

1/2 finału - 28 kwietnia
(Losowanie - 14 grudnia 2017 - siedziba PZPN)

Czarni Sosnowiec 1-0 Olimpia Szczecin 28 kwietnia, 11:00
Patrícia Hmírová 58 (k)
Górnik Łęczna 6-0 AZS PWSZ Wałbrzych 28 kwietnia, 11:00
Gabriela Grzywińska 2, Ewelina Kamczyk 32, Agata Guściora 40, Dżesika Jaszek 47, Emilia Zdunek 70 (k), Ana Jelenčić 90

Finał - 31 maja
(Losowanie gospodarza - 10 maja 2018 - siedziba PZPN)

Górnik Łęczna 3-1 Czarni Sosnowiec 31 maja, 17:00
Agata Guściora 8, Patrícia Fischerová 15 (s), Dżesika Jaszek 46 - Patrícia Hmírová 42
w Łodzi; na Stadionie Miejskim

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas