[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski w futsalu 2017/2018

1/32 finału - 6-7 stycznia
(Losowanie - 19 grudnia 2017 - siedziba PZPN)
Zachodniopomorski ZPN nie zgłosił drużyny do rozgrywek. Auto Wicherek Oborniki awansował do 1/16 finału.

Budmax Przodkowo 3-4 LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 6 stycznia, 18:00
Franciszek Barzowski 3, Sebastian Frankowski 34, 39 - Piotr Łapigrowski 20, Dominik Depta 38, Kamil Ulanowski 39, Tomasz Musik 40
- Auto Wicherek Oborniki
Zachodniopomorski ZPN
Gresta/Espack/Sadowska Świecie 6-9 FC Kartuzy 6 stycznia, 18:00
Bartosz Czerwiński 15, 23, 24, Adam Kardas 26, Patryk Olszewski 31, Łukasz Wenerski 40 - Bartłomiej Węsiora 1, Sylwester Bielicki 5, Daniel Groth 11, Kacper Paninski 14, Adam Kardas 17 (s), Błażej Wróbel 33, Sebastian Hinca 35, 40, Jakub Kąkol 37
KKF Konin 7-5 Mieszko Gniezno 7 stycznia, 18:00
Artur Brzuśkiewicz 13, Marcin Balalja 26, Łukasz Łajdecki 28, 32, 40, Mateusz Mroziński 34, Przemysław Skibiszewski 37 - Michał Ignaczak 23, Alan Polus 25, Mikołaj Bereźnicki 36, 38, Bartosz Banasik 39
Futsal Leszno 2-2 Red Devils Chojnice 7 stycznia, 17:00
pd. k. 2-3
Jan Martin 18, Piotr Pietruszko 19 - Jakub Mączkowski 16, Wytałyj Kołesnyk 40
Krymar Białystok 2-4 AZS UW Warszawa 17 stycznia, 19:30
Goalsize Korsze 4-3 Helios Białystok 7 stycznia, 14:00
Tomasz Bobrowski 5, Damian Mazurowski 6, Paweł Aleksandrowicz 17, 31 - Jakub Budźko 16, 32, Kamil Ulman 30
Zeller Zdrowie Garwolin 2-6 Constract Lubawa 6 stycznia, 15:00
Filip Gac 30, Arkadiusz Zalewski 32 - Sebastian Grubalski 13, 37, Mariusz Dróżdż 20 (s), Arkadiusz Zalewski 25 (s), Daniel Sass 36, Mateusz Sadowski 38
SAN Łódź 6-2 Vamos Gdańsk 6 stycznia, 17:30
Witold Kurzawa 6, Damian Kopa 7, Norbert Dregier 21, Kamil Bartos 27, Alan Nowak 34, Rafał Chorąży 35 - Aleksander Nowicki 5, Szymon Hołowienko 28
Unisław Team Unisław 2-5 Malwee Łódź 7 stycznia, 18:00
Jakub Hapka 35, Krystian Belzyt 40 - Tomasz Sztaba 15, Krystian Pomykała 34, 40, Mateusz Sobczak 35, Emil Młynarczyk 35
ANJ Ząbkowski Niemodlin 2-3 KU AZS UZ Zielona Góra 6 stycznia, 16:00
pd.
Maciej Sacha 17, Rafał Atroszko 33 - Michał Greszczyk 10, 34, Łukasz Hanc 48
Nasz Dom Ruda Śląska 7-5 Berland OSiR Komprachcice 6 stycznia, 18:00
Sebastian Gielza 11, 24, 33, 39, 39, Dariusz Sobiech 29, Tomasz Kasprzyk 40 - Michał Zboch 15, 17, Rafał Gawin 19, Mateusz Mika 20, Markus Przywara 38
IKAA MOSiR Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4-9 Gwiazda Ruda Śląska 7 stycznia, 17:00
Sebastian Jankowski 7, Krzysztof Chuchnowski 19, Marcin Adamczewski 26, 35 - Ariel Piasecki 11, 38, Dawid Barteczka 17, Marcin Buliczak 21 (s), Daniel Jagodziński 25, 31, 31, Mateusz Mrowiec 28, Bartosz Siadul 38
KS Polkowice 5-4 Futsal Team Brzeg 7 stycznia, 16:00
Mateusz Kochman 18, Andrzej Koryciński 22, 29, Kamil Kaczmar 22, Sebastian Szala 33 - Mateusz Fabiszewski 2, 5, 32, Marcin Zajączkowski 38
Odra Opole 3-2 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 6 stycznia, 16:30
Paweł Boczarski 7, 26, 36 - Igor Borowicz 15, José Luis Santiago Gutiérrez 40
FB Wojtas Limanowa 3-6 Heiro Rzeszów 7 stycznia, 15:00
nieznany ?, ?, ? - Sebastian Brocki ?, ?, Piotr Codello ?, Bartłomiej Przybyło ?, Jakub Wdowik ?, Ireneusz Depta ?
Tifosi Lublin 7-1 Futsal Nowiny 7 stycznia, 13:00
Strażak Rzeszów 2-8 GSF Gliwice 7 stycznia, 16:00
Andrzej Błotni 8, 38 - Tomasz Lutecki 9, 10, Jakub Węgiel 11, Patryk Bugajak 15, 21, Michał Rabiej 16, 40, Tomasz Czech 18
Bang Futsal Team Kielce 0-4 GKS Tychy 6 stycznia, 18:00
Tomasz Bernat 11, 33, 40, Bartłomiej Sitko 23
KS AZS UMCS Lublin 3-1 Remedium Hybryd Pyskowice 7 stycznia, 16:00
Grzegorz Fularski 12, Mateusz Szafrański 16, Jakub Wankiewicz 30 - Daniel Adamczyk 10

1/16 finału - 27-28 stycznia
(Losowanie - 9 stycznia 2018 - siedziba PZPN)
Do gry dołączają drużyny z Ekstraklasy.

LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 1-6 Red Dragons Pniewy 28 stycznia, 15:00
Dominik Depta 17 - Łukasz Frajtag 10, 26, Piotr Błaszyk 24, Adrian Skrzypek 36, Jakub Budych 38, Patryk Zdankiewicz 40
Red Devils Chojnice 2-1 Pogoń 04 Szczecin 26 stycznia, 18:00
Patryk Kubiszewski 11, Jakub Mączkowski 38 - Daniel Maćkiewicz 6
FC Kartuzy 6-5 AZS UG Gdańsk 28 stycznia, 17:00
Jakub Kąkol 11, 40, Filip Ustowski 18, Daniel Groth 26, Michał Klaman 32, Błażej Wróbel 39 - Maciej Osłowski 3, Mateusz Osiński 7, Wojciech Pawicki 8, Jakub Domżalski 19, Tomasz Poźniak 32
KKF Konin 2-6 Auto Wicherek Oborniki 28 stycznia, 18:00
Przemysław Skibiszewski 30, Artur Brzuszkiewicz 34 - Mikołaj Siwecki 8, Mateusz Jedliński 13, Jacek Sander 19, 39, Marcin Antczak 20, Tomasz Wicberger 35
AZS UW Warszawa 2-0 Constract Lubawa 28 stycznia, 16:00
Malwee Łódź 1-7 FC Toruń 6 lutego, 20:30
nieznany 33 - Remigiusz Spychalski 6, 23, Karol Czyszek 25, 40, Michał Wojciechowski 27, Mykoła Morozow 34, 39
Goalsize Korsze 2-8 Słoneczny Stok Białystok 28 stycznia, 16:00
Piotr Sawicki 19, 28 - Damian Grabowski 5, 36, Daniel Gajdziński 18, Witalij Lisnyczenko 27, Mateusz Lisowski 29, Patryk Hryckiewicz 30, Marcin Firańczyk 39, Karol Szczawiński 40
SAN Łódź 9-7 Gatta Zduńska Wola 26 stycznia, 21:45
pd.
Norbert Dregier 1, 29, 39, 42, 47, Rafał Serwaciński 13, Rafał Chorąży 18, Adam Patora 39, Rafał Mordon 49 - Michał Marciniak 2, 3, 34, Daniel Krawczyk 6, 48, Igor Sobalczyk 16, Mariusz Milewski 29
AZS UŚ Katowice 1-5 Clearex Chorzów 10 lutego, 20:00
Sławomir Pękala 31 - Robert Świtoń 10, Mikołaj Zastawnik 18, Sebastian Leszczak 24, 39, Wadym Iwanow 32
KU AZS UZ Zielona Góra 6-4 Piast Gliwice 28 stycznia, 14:30
Kamil Kruszyński 3, 12, Jakub Turowski 4, Kacper Ryś 10, Kacper Konopacki 14, Łukasz Hanc 39 - Adam Jonczyk 6, 19, Marcin Grzywa 10, Lukas Bonifacio 33
Nasz Dom Ruda Śląska 4-7 Odra Opole 27 stycznia, 19:30
Tomasz Hajnc 7, 7, Dariusz Sobiech 28, Tomasz Klimas 37 - Patrick Riemann 8, Stefan Karnatowski 18, Paweł Boczarski 24, Ihor Babanśkych 27, 27, Michał Nowosielski 39, Bartosz Nesterów 40
KS Polkowice 5-3 Gwiazda Ruda Śląska 28 stycznia, 17:00
Słomniczanka Słomniki 0-5 GSF Gliwice
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Tifosi Lublin 4-8 Rekord Bielsko-Biała 10 lutego, 15:30
Paweł Maziarz 2, Piotr Prędota 9, Marcin Syroka 35, 40 - Paweł Budniak 3, 13, 33, Rafał Franz 5, 30, Bartłomiej Nawrat 15, Łukasz Biel 35, Michał Marek 40
GKS Tychy 2-6 Heiro Rzeszów 26 stycznia, 20:30
Marcin Józefowicz 5, Bartłomiej Sitko 18 - Sebastian Fedan 10, 31, 36, Andrij Łuciw 22, Piotr Krawczyk 39, Ireneusz Depta 40
KS AZS UMCS Lublin 8-7 MKF Solne Miasto Wieliczka 27 stycznia, 20:30
pd.
Michał Ostrowski 3, Artur Sułek 16, Grzegorz Fularski 26, 38, 42, Łukasz Mietlicki 27, Jarosław Walęciuk 31, Jakub Wankiewicz 50 - Bartosz Szczepański 5, Konrad Cebula 6, Piotr Myszor 7, Michał Ślaski 10, 15, Wojciech Przybył 35, Michał Skórski 48

1/8 finału - 10-11 lutego
(Losowanie - 2 lutego 2018 - siedziba PZPN)

KS Polkowice 5-2 Odra Opole 10 lutego, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 1-4 Clearex Chorzów 7 marca, 20:30
Jarosław Walęciuk 40 - Tomasz Golly 4, 35, Sebastian Leszczak 32, Mateusz Omylak 38
KU AZS UZ Zielona Góra 5-1 Heiro Rzeszów 25 lutego, 17:00
w pierwotnym terminie (11 lutego, 17:00) odwołany
GSF Gliwice 1-3 Rekord Bielsko-Biała 28 lutego, 18:30
Amadeusz Pasierb 34 - Paweł Budniak 7, 25, Ołeksandr Bondar 14
Red Dragons Pniewy 3-2 FC Toruń 10 lutego, 16:00
pd.
Mateusz Kostecki 26, Łukasz Frajtag 32, Piotr Błaszyk 49 - Remigiusz Spychalski 7, Tomasz Kriezel 32
Red Devils Chojnice 8-2 Auto Wicherek Oborniki 11 lutego, 18:00
Łukasz Sobański 3, 11, 31, Sebastian Wojciechowski 4, 22, 26, Wytałyj Kołesnyk 28, Patryk Kubiszewski 29 - Jacek Sander 31, Marcin Antczak 34
SAN Łódź 6-3 AZS UW Warszawa 11 lutego, 20:45
FC Kartuzy 2-6 Słoneczny Stok Białystok 11 lutego, 17:00
Łukasz Kitowski 28, Michał Papina 36 - Marcin Firańczyk 2, Adrian Citko 18, Witalij Lisnyczenko 19, 23, Karol Szczawiński 30, Bartłomiej Węsiora 35 (s)

1/4 finału - 14 marca
(Losowanie - 27 lutego 2018 - siedziba PZPN)

SAN Łódź 1-5 Red Dragons Pniewy 14 marca, 20:00
Red Devils Chojnice 1-9 Słoneczny Stok Białystok 14 marca, 19:00
Sebastian Wojciechowski 39 - Marcin Firańczyk 6, 7, Witalij Lisnyczenko 8, Michał Maciąg 22, 35, 36, Daniel Gajdziński 30, 30, Karol Szczawiński 37
KS Polkowice 1-7 Rekord Bielsko-Biała 15 marca, 19:00
Sebastian Jędrzejewski 12 - Rafał Franz 1, Paweł Budniak 8, 14, Ołeksandr Bondar 22, Michał Marek 24, Michal Seidler 32, Artur Popławski 34
KU AZS UZ Zielona Góra 1-1 Clearex Chorzów 14 marca, 18:30
pd. k. 2-1
Kacper Konopacki 40 - Mikołaj Zastawnik 34

1/2 finału - 28 kwietnia

Rekord Bielsko-Biała 10-1 KU AZS UZ Zielona Góra 28 kwietnia, 17:45
Kacper Koppenhagen 7 (s), Rafał Franz 7, Michał Kubik 8, Łukasz Biel 14, 39, Paweł Budniak 16, Jan Janovský 17, Artur Popławski 26, Kamil Surmiak 26, Ołeksandr Bondar 40 - Kamil Kruszyński 38 (k)
w Opolu
Słoneczny Stok Białystok 5-1 Red Dragons Pniewy 28 kwietnia, 20:00
Damian Grabowski 11, Witalij Lisnyczenko 19, 32, Michał Osypiuk 36, Norbert Jendruczek 38 - Mateusz Kostecki 6
w Opolu

Finał - 29 kwietnia

Rekord Bielsko-Biała 7-1 Słoneczny Stok Białystok 29 kwietnia, 17:00
Łukasz Biel 15, 36, Artur Popławski 15, Ołeksandr Bondar 16, 26 (k), Rafał Franz 30, Michał Marek 37 - Mateusz Lisowski 2
w Opolu

Autor: Bartłomiej Dyr

 

Napisz do nas