[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów Futsalu 2018/2019

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 28 sierpnia-2 września
(Losowanie - 5 lipca 2018, 14:15 - Nyon)

Jærgersborg Futsal 6-0 Wattcell Futsal Club 29 sierpnia, 19:00
Mostar
FC Mostar SG Staklorad 3-0 Maccabi Nahalat Itzhak Tel Awiw 29 sierpnia, 21:15
Mostar

Kolejka 2 - 28 sierpnia-2 września

Maccabi Nahalat Itzhak Tel Awiw 1-8 Jærgersborg Futsal 30 sierpnia, 19:00
Mostar
FC Mostar SG Staklorad 10-4 Wattcell Futsal Club 30 sierpnia, 21:15
Mostar

Kolejka 3 - 28 sierpnia-2 września

Wattcell Futsal Club 3-8 Maccabi Nahalat Itzhak Tel Awiw 1 września, 14:00
Mostar
Jærgersborg Futsal 1-3 FC Mostar SG Staklorad 1 września, 20:00
Mostar

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Mostar SG Staklorad 3 9 3 0 0 16-5 2 0 0 13-4 1 0 0 3-1
2.  Jærgersborg Futsal 3 6 2 0 1 15-4 1 0 1 7-3 1 0 0 8-1
3.  Maccabi Nahalat Itzhak Tel Awiw 3 3 1 0 2 9-14 0 0 1 1-8 1 0 1 8-6
4.  Wattcell Futsal Club 3 0 0 0 3 7-24 0 0 1 3-8 0 0 2 4-16

Grupa B
 
Kolejka 1 - 28 sierpnia-2 września
(Losowanie - 5 lipca 2018, 14:15 - Nyon)

Sandefjord Futsal 2-1 FC Encamp Dicoansa 29 sierpnia, 18:00
Wiener Neustadt
1.FC Allstars Wiener Neustadt 1-4 Kampuksen Dynamo 29 sierpnia, 20:30
Wiener Neustadt

Kolejka 2 - 28 sierpnia-2 września

Kampuksen Dynamo 2-0 Sandefjord Futsal 30 sierpnia, 18:00
Wiener Neustadt
1.FC Allstars Wiener Neustadt 8-4 FC Encamp Dicoansa 30 sierpnia, 20:30
Wiener Neustadt

Kolejka 3 - 28 sierpnia-2 września

FC Encamp Dicoansa 0-9 Kampuksen Dynamo 1 września, 18:00
Wiener Neustadt
Sandefjord Futsal 2-5 1.FC Allstars Wiener Neustadt 1 września, 20:30
Wiener Neustadt

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kampuksen Dynamo 3 9 3 0 0 15-1 1 0 0 2-0 2 0 0 13-1
2.  1.FC Allstars Wiener Neustadt 3 6 2 0 1 14-10 1 0 1 9-8 1 0 0 5-2
3.  Sandefjord Futsal 3 3 1 0 2 4-8 1 0 1 4-6 0 0 1 0-2
4.  FC Encamp Dicoansa 3 0 0 0 3 5-19 0 0 1 0-9 0 0 2 5-10

Grupa C
 
Kolejka 1 - 28 sierpnia-2 września
(Losowanie - 5 lipca 2018, 14:15 - Nyon)

Leo Erewan 8-2 Vængir Júpíters 29 sierpnia, 17:00
Uddevalla
IFK Uddevalla Futsal 4-2 KMF Čelik (Nikšić) 29 sierpnia, 19:30
Uddevalla

Kolejka 2 - 28 sierpnia-2 września

KMF Čelik (Nikšić) 2-4 Leo Erewan 30 sierpnia, 17:00
Uddevalla
IFK Uddevalla Futsal 8-4 Vængir Júpíters 30 sierpnia, 19:30
Uddevalla

Kolejka 3 - 28 sierpnia-2 września

Vængir Júpíters 3-8 KMF Čelik (Nikšić) 1 września, 14:00
Uddevalla
Leo Erewan 1-2 IFK Uddevalla Futsal 1 września, 16:30
Uddevalla

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  IFK Uddevalla Futsal 3 9 3 0 0 14-7 2 0 0 12-6 1 0 0 2-1
2.  Leo Erewan 3 6 2 0 1 13-6 1 0 1 9-4 1 0 0 4-2
3.  KMF Čelik (Nikšić) 3 3 1 0 2 12-11 0 0 1 2-4 1 0 1 10-7
4.  Vængir Júpíters 3 0 0 0 3 9-24 0 0 1 3-8 0 0 2 6-16

Grupa D
 
Kolejka 1 - 28 sierpnia-2 września
(Losowanie - 5 lipca 2018, 14:15 - Nyon)

ASE Doúka 7-5 Belfast United FC 30 sierpnia, 16:15
Hohenstein-Ernstthal
VfL 05 Hohenstein-Ernstthal 4-2 SK Tirana 30 sierpnia, 19:00
Hohenstein-Ernstthal

Kolejka 2 - 28 sierpnia-2 września

SK Tirana 1-1 ASE Doúka 31 sierpnia, 16:15
Hohenstein-Ernstthal
VfL 05 Hohenstein-Ernstthal 12-0 Belfast United FC 31 sierpnia, 19:00
Hohenstein-Ernstthal

Kolejka 3 - 28 sierpnia-2 września

Belfast United FC 4-5 SK Tirana 2 września, 11:30
Hohenstein-Ernstthal
ASE Doúka 3-3 VfL 05 Hohenstein-Ernstthal 2 września, 14:15
Hohenstein-Ernstthal

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  VfL 05 Hohenstein-Ernstthal 3 7 2 1 0 19-5 2 0 0 16-2 0 1 0 3-3
2.  ASE Doúka 3 5 1 2 0 11-9 1 1 0 10-8 0 1 0 1-1
3.  SK Tirana 3 4 1 1 1 8-9 0 1 0 1-1 1 0 1 7-8
4.  Belfast United FC 3 0 0 0 3 9-24 0 0 1 4-5 0 0 2 5-19

Grupa E
 
Kolejka 1 - 28 sierpnia-2 września
(Losowanie - 5 lipca 2018, 14:15 - Nyon)

Valletta FC 4-2 FC Cosmos Tallin 29 sierpnia, 17:30
Skopje
KMF Veles 10-3 Futsamba Naas FC 29 sierpnia, 20:00
Skopje

Kolejka 2 - 28 sierpnia-2 września

Futsamba Naas FC 0-5 Valletta FC 30 sierpnia, 17:30
Skopje
KMF Veles 4-0 FC Cosmos Tallin 30 sierpnia, 20:00
Skopje

Kolejka 3 - 28 sierpnia-2 września

FC Cosmos Tallin 7-2 Futsamba Naas FC 1 września, 17:30
Skopje
Valletta FC 8-5 KMF Veles 1 września, 20:00
Skopje

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Valletta FC 3 9 3 0 0 17-7 2 0 0 12-7 1 0 0 5-0
2.  KMF Veles 3 6 2 0 1 19-11 2 0 0 14-3 0 0 1 5-8
3.  FC Cosmos Tallin 3 3 1 0 2 9-10 1 0 0 7-2 0 0 2 2-8
4.  Futsamba Naas FC 3 0 0 0 3 5-22 0 0 1 0-5 0 0 2 5-17

Grupa F
 
Kolejka 1 - 28 sierpnia-2 września
(Losowanie - 5 lipca 2018, 14:15 - Nyon)

ZVV Hovocubo 1966 12-2 SS Murata 28 sierpnia, 15:30
Janów
Vytis Kowno 12-0 Reading Escolla FC 28 sierpnia, 18:00
Janów

Kolejka 2 - 28 sierpnia-2 września

Reading Escolla FC 2-5 ZVV Hovocubo 1966 29 sierpnia, 15:30
Janów
Vytis Kowno 4-1 SS Murata 29 sierpnia, 18:00
Janów

Kolejka 3 - 28 sierpnia-2 września

SS Murata 1-8 Reading Escolla FC 31 sierpnia, 15:30
Janów
ZVV Hovocubo 1966 3-4 Vytis Kowno 31 sierpnia, 18:00
Janów

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Vytis Kowno 3 9 3 0 0 20-4 2 0 0 16-1 1 0 0 4-3
2.  ZVV Hovocubo 1966 3 6 2 0 1 20-8 1 0 1 15-6 1 0 0 5-2
3.  Reading Escolla FC 3 3 1 0 2 10-18 0 0 1 2-5 1 0 1 8-13
4.  SS Murata 3 0 0 0 3 4-24 0 0 1 1-8 0 0 2 3-16

Grupa G
 
Kolejka 1 - 28 sierpnia-2 września
(Losowanie - 5 lipca 2018, 14:15 - Nyon)

Varna City Warna 5-3 Racing FC Union Luxembourg Futsal 30 sierpnia, 16:30
Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 10-1 Cardiff University FC 30 sierpnia, 19:00
Bielsko-Biała

Kolejka 2 - 28 sierpnia-2 września

Cardiff University FC 3-3 Varna City Warna 31 sierpnia, 16:30
Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 11-2 Racing FC Union Luxembourg Futsal 31 sierpnia, 19:00
Bielsko-Biała

Kolejka 3 - 28 sierpnia-2 września

Racing FC Union Luxembourg Futsal 6-3 Cardiff University FC 2 września, 15:30
Bielsko-Biała
Varna City Warna 1-2 Rekord Bielsko-Biała 2 września, 18:00
Bielsko-Biała

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rekord Bielsko-Biała 3 9 3 0 0 23-4 2 0 0 21-3 1 0 0 2-1
2.  Varna City Warna 3 4 1 1 1 9-8 1 0 1 6-5 0 1 0 3-3
3.  Racing FC Union Luxembourg Futsal 3 3 1 0 2 11-19 1 0 0 6-3 0 0 2 5-16
4.  Cardiff University FC 3 1 0 1 2 7-19 0 1 0 3-3 0 0 2 4-16

Grupa H
 
Kolejka 1 - 28 sierpnia-2 września
(Losowanie - 5 lipca 2018, 14:15 - Nyon)

CS Informatica Timișoara 9-2 Osmanlıspor FK 30 sierpnia, 18:00
Timișoara

Kolejka 2 - 28 sierpnia-2 września

Osmanlıspor FK 2-5 Lynx FC 31 sierpnia, 18:00
Timișoara

Kolejka 3 - 28 sierpnia-2 września

Lynx FC 0-6 CS Informatica Timișoara 1 września, 18:00
Timișoara

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  CS Informatica Timișoara 2 6 2 0 0 15-2 1 0 0 9-2 1 0 0 6-0
2.  Lynx FC 2 3 1 0 1 5-8 0 0 1 0-6 1 0 0 5-2
3.  Osmanlıspor FK 2 0 0 0 2 4-14 0 0 1 2-5 0 0 1 2-9

Grupa I
 
Kolejka 1 - 28 sierpnia-2 września
(Losowanie - 5 lipca 2018, 14:15 - Nyon)

Dinamo Chișinău 5-4 RCD Fidell Futsal 28 sierpnia, 15:00
Ciorescu

Kolejka 2 - 28 sierpnia-2 września

RCD Fidell Futsal 5-5 MPK Tatiszwili Tbilisi 29 sierpnia, 15:00
Ciorescu

Kolejka 3 - 28 sierpnia-2 września

MPK Tatiszwili Tbilisi 3-1 Dinamo Chișinău 30 sierpnia, 15:00
Ciorescu

Grupa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MPK Tatiszwili Tbilisi 2 4 1 1 0 8-6 1 0 0 3-1 0 1 0 5-5
2.  Dinamo Chișinău 2 3 1 0 1 6-7 1 0 0 5-4 0 0 1 1-3
3.  RCD Fidell Futsal 2 1 0 1 1 9-10 0 1 0 5-5 0 0 1 4-5

II faza grupowa
 
Grupa A1
 
Kolejka 1 - 2-7 października
(Losowanie - 5 lipca 2018, 14:15 - Nyon)
Z grup A do następnej rundy awansują po trzy drużyny, z grup B po jednej

FC Barcelona 4-2 Kremlin-Bicêtre United 3 października, 17:30
Halle
FP Halle-Gooik 3-5 SL e Benfica 3 października, 20:00
Halle

Kolejka 2 - 2-7 października

SL e Benfica 1-1 FC Barcelona 4 października, 17:30
Halle
FP Halle-Gooik 9-4 Kremlin-Bicêtre United 4 października, 20:00
Halle

Kolejka 3 - 2-7 października

Kremlin-Bicêtre United 1-9 SL e Benfica 6 października, 17:30
Halle
FC Barcelona 7-3 FP Halle-Gooik 6 października, 20:00
Halle

Grupa A1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SL e Benfica 3 7 2 1 0 15-5 0 1 0 1-1 2 0 0 14-4 1 1 0 1 0 1-1
2.  FC Barcelona 3 7 2 1 0 12-6 2 0 0 11-5 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
3.  FP Halle-Gooik 3 3 1 0 2 15-16 1 0 1 12-9 0 0 1 3-7
4.  Kremlin-Bicêtre United 3 0 0 0 3 7-22 0 0 1 1-9 0 0 2 6-13

Grupa A2
 
Kolejka 1 - 2-7 października
(Losowanie - 5 lipca 2018, 14:15 - Nyon)
Z grup A do następnej rundy awansują po trzy drużyny, z grup B po jednej

Interviú Boomerang (Madryt) 3-0 Prodeksim Chersoń 3 października, 18:00
Kragujevac
KMF Ekonomac (Kragujevac) 3-6 FK Era-Pack Chrudim 3 października, 20:30
Kragujevac

Kolejka 2 - 2-7 października

FK Era-Pack Chrudim 1-2 Interviú Boomerang (Madryt) 4 października, 18:00
Kragujevac
KMF Ekonomac (Kragujevac) 3-2 Prodeksim Chersoń 4 października, 20:30
Kragujevac

Kolejka 3 - 2-7 października

Prodeksim Chersoń 0-1 FK Era-Pack Chrudim 6 października, 18:00
Kragujevac
Interviú Boomerang (Madryt) 4-2 KMF Ekonomac (Kragujevac) 6 października, 20:30
Kragujevac

Grupa A2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Interviú Boomerang (Madryt) 3 9 3 0 0 9-3 2 0 0 7-2 1 0 0 2-1
2.  FK Era-Pack Chrudim 3 6 2 0 1 8-5 0 0 1 1-2 2 0 0 7-3
3.  KMF Ekonomac (Kragujevac) 3 3 1 0 2 8-12 1 0 1 6-8 0 0 1 2-4
4.  Prodeksim Chersoń 3 0 0 0 3 2-7 0 0 1 0-1 0 0 2 2-6

Grupa A3
 
Kolejka 1 - 2-7 października
(Losowanie - 5 lipca 2018, 14:15 - Nyon)
Z grup A do następnej rundy awansują po trzy drużyny, z grup B po jednej

Gazprom-Jugra Jugorsk 4-1 Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 3 października, 17:30
Podčetrtek
KMN Dobovec 3-0 Sibiriak Nowosybirsk 3 października, 20:00
Podčetrtek

Kolejka 2 - 2-7 października

Sibiriak Nowosybirsk 1-9 Gazprom-Jugra Jugorsk 4 października, 17:30
Podčetrtek
KMN Dobovec 6-2 Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 4 października, 20:00
Podčetrtek

Kolejka 3 - 2-7 października

Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 1-3 Sibiriak Nowosybirsk 6 października, 17:30
Podčetrtek
Gazprom-Jugra Jugorsk 2-0 KMN Dobovec 6 października, 20:00
Podčetrtek

Grupa A3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gazprom-Jugra Jugorsk 3 9 3 0 0 15-2 2 0 0 6-1 1 0 0 9-1
2.  KMN Dobovec 3 6 2 0 1 9-4 2 0 0 9-2 0 0 1 0-2
3.  Sibiriak Nowosybirsk 3 3 1 0 2 4-13 0 0 1 1-9 1 0 1 3-4
4.  Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 3 0 0 0 3 4-13 0 0 1 1-3 0 0 2 3-10

Grupa A4
 
Kolejka 1 - 2-7 października
(Losowanie - 5 lipca 2018, 14:15 - Nyon)
Z grup A do następnej rundy awansują po trzy drużyny, z grup B po jednej

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3-2 Lidsielmasz Lida 3 października, 18:00
Prisztina
FC Feniks (Gllogoc) 3-7 Kajrat Ałmaty 3 października, 20:30
Prisztina

Kolejka 2 - 2-7 października

Kajrat Ałmaty 2-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 4 października, 18:00
Prisztina
FC Feniks (Gllogoc) 2-3 Lidsielmasz Lida 4 października, 20:30
Prisztina

Kolejka 3 - 2-7 października

Lidsielmasz Lida 0-6 Kajrat Ałmaty 6 października, 18:00
Prisztina
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 5-0 FC Feniks (Gllogoc) 6 października, 20:30
Prisztina

Grupa A4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kajrat Ałmaty 3 9 3 0 0 15-4 1 0 0 2-1 2 0 0 13-3
2.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3 6 2 0 1 9-4 2 0 0 8-2 0 0 1 1-2
3.  Lidsielmasz Lida 3 3 1 0 2 5-11 0 0 1 0-6 1 0 1 5-5
4.  FC Feniks (Gllogoc) 3 0 0 0 3 5-15 0 0 2 5-10 0 0 1 0-5

Grupa B5
 
Kolejka 1 - 2-7 października
(Losowanie - 5 lipca 2018, 14:15 - Nyon)
Z grup A do następnej rundy awansują po trzy drużyny, z grup B po jednej

SSD Acqua e Sapone Calcio a 5 6-0 IFK Uddevalla Futsal 3 października, 16:00
Nikozja
APÓEL (Nikozja) 4-0 FC Mostar SG Staklorad 3 października, 18:30
Nikozja

Kolejka 2 - 2-7 października

FC Mostar SG Staklorad 2-6 SSD Acqua e Sapone Calcio a 5 4 października, 15:00
Nikozja
APÓEL (Nikozja) 2-5 IFK Uddevalla Futsal 4 października, 18:00
Nikozja

Kolejka 3 - 2-7 października

IFK Uddevalla Futsal 4-8 FC Mostar SG Staklorad 6 października, 15:00
Nikozja
SSD Acqua e Sapone Calcio a 5 6-1 APÓEL (Nikozja) 6 października, 18:00
Nikozja

Grupa B5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SSD Acqua e Sapone Calcio a 5 3 9 3 0 0 18-3 2 0 0 12-1 1 0 0 6-2
2.  APÓEL (Nikozja) 3 3 1 0 2 7-11 1 0 1 6-5 0 0 1 1-6 2 3 1 0 1 6-5
3.  FC Mostar SG Staklorad 3 3 1 0 2 10-14 0 0 1 2-6 1 0 1 8-8 2 3 1 0 1 8-8
4.  IFK Uddevalla Futsal 3 3 1 0 2 9-16 0 0 1 4-8 1 0 1 5-8 2 3 1 0 1 9-10

Grupa B6
 
Kolejka 1 - 2-7 października
(Losowanie - 5 lipca 2018, 14:15 - Nyon)
Z grup A do następnej rundy awansują po trzy drużyny, z grup B po jednej

FK Aktobie 6-2 MPK Tatiszwili Tbilisi 3 października, 18:00
Makarska
MNK Novo Vrijeme (Makarska) 6-1 Kampuksen Dynamo 3 października, 20:30
Makarska

Kolejka 2 - 2-7 października

Kampuksen Dynamo 0-3 FK Aktobie 4 października, 18:00
Makarska
MNK Novo Vrijeme (Makarska) 4-2 MPK Tatiszwili Tbilisi 4 października, 20:30
Makarska

Kolejka 3 - 2-7 października

MPK Tatiszwili Tbilisi 5-1 Kampuksen Dynamo 6 października, 18:00
Makarska
FK Aktobie 3-4 MNK Novo Vrijeme (Makarska) 6 października, 20:30
Makarska

Grupa B6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MNK Novo Vrijeme (Makarska) 3 9 3 0 0 14-6 2 0 0 10-3 1 0 0 4-3
2.  FK Aktobie 3 6 2 0 1 12-6 1 0 1 9-6 1 0 0 3-0
3.  MPK Tatiszwili Tbilisi 3 3 1 0 2 9-11 1 0 0 5-1 0 0 2 4-10
4.  Kampuksen Dynamo 3 0 0 0 3 2-14 0 0 1 0-3 0 0 2 2-11

Grupa B7
 
Kolejka 1 - 2-7 października
(Losowanie - 5 lipca 2018, 14:15 - Nyon)
Z grup A do następnej rundy awansują po trzy drużyny, z grup B po jednej

VfL 05 Hohenstein-Ernstthal 1-0 CS Informatica Timișoara 4 października, 16:00
Jełgawa
Nikars Ryga 0-7 Rekord Bielsko-Biała 4 października, 18:30
Jełgawa

Kolejka 2 - 2-7 października

Rekord Bielsko-Biała 5-1 VfL 05 Hohenstein-Ernstthal 5 października, 16:00
Jełgawa
Nikars Ryga 2-6 CS Informatica Timișoara 5 października, 18:30
Jełgawa

Kolejka 3 - 2-7 października

CS Informatica Timișoara 1-1 Rekord Bielsko-Biała 7 października, 14:00
Jełgawa
VfL 05 Hohenstein-Ernstthal 3-4 Nikars Ryga 7 października, 16:30
Jełgawa

Grupa B7
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rekord Bielsko-Biała 3 7 2 1 0 13-2 1 0 0 5-1 1 1 0 8-1
2.  CS Informatica Timișoara 3 4 1 1 1 7-4 0 1 0 1-1 1 0 1 6-3
3.  Nikars Ryga 3 3 1 0 2 6-16 0 0 2 2-13 1 0 0 4-3 1 3 1 0 0 4-3
4.  VfL 05 Hohenstein-Ernstthal 3 3 1 0 2 5-9 1 0 1 4-4 0 0 1 1-5 1 0 0 0 1 3-4

Grupa B8
 
Kolejka 1 - 2-7 października
(Losowanie - 5 lipca 2018, 14:15 - Nyon)
Z grup A do następnej rundy awansują po trzy drużyny, z grup B po jednej

Araz Naxçıvan 0-1 Vytis Kowno 3 października, 15:30
Łuczeniec
Mimel Lučenec 4-3 Valletta FC 3 października, 18:00
Łuczeniec

Kolejka 2 - 2-7 października

Valletta FC 1-1 Araz Naxçıvan 4 października, 15:30
Łuczeniec
Mimel Lučenec 2-3 Vytis Kowno 4 października, 18:00
Łuczeniec

Kolejka 3 - 2-7 października

Vytis Kowno 5-0 Valletta FC 6 października, 15:30
Łuczeniec
Araz Naxçıvan 2-5 Mimel Lučenec 6 października, 18:00
Łuczeniec

Grupa B8
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Vytis Kowno 3 9 3 0 0 9-2 1 0 0 5-0 2 0 0 4-2
2.  Mimel Lučenec 3 6 2 0 1 11-8 1 0 1 6-6 1 0 0 5-2
3.  Araz Naxçıvan 3 1 0 1 2 3-7 0 0 2 2-6 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
4.  Valletta FC 3 1 0 1 2 4-10 0 1 0 1-1 0 0 2 3-9 1 1 0 1 0 1-1

III faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 13-18 listopada
(Losowanie - 12 października 2018, 14:00 - Nyon)

Interviú Boomerang (Madryt) 5-1 KMN Dobovec 14 listopada, 16:00
Olita
Vytis Kowno 2-5 FP Halle-Gooik 14 listopada, 19:00
Olita

Kolejka 2 - 13-18 listopada

FP Halle-Gooik 3-4 Interviú Boomerang (Madryt) 15 listopada, 16:00
Olita
Vytis Kowno - KMN Dobovec 15 listopada, 19:00
Olita

Kolejka 3 - 13-18 listopada

KMN Dobovec - FP Halle-Gooik 17 listopada, 16:00
Olita
Interviú Boomerang (Madryt) - Vytis Kowno 17 listopada, 19:00
Olita

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Interviú Boomerang (Madryt) 2 6 2 0 0 9-4 1 0 0 5-1 1 0 0 4-3
2.  FP Halle-Gooik 2 3 1 0 1 8-6 0 0 1 3-4 1 0 0 5-2
3.  Vytis Kowno 1 0 0 0 1 2-5 0 0 1 2-5 0 0 0 0-0
4.  KMN Dobovec 1 0 0 0 1 1-5 0 0 0 0-0 0 0 1 1-5

Grupa B
 
Kolejka 1 - 13-18 listopada
(Losowanie - 12 października 2018, 14:00 - Nyon)

Gazprom-Jugra Jugorsk - Rekord Bielsko-Biała 15 listopada, 18:30
Barcelona
FC Barcelona - KMF Ekonomac (Kragujevac) 15 listopada, 21:15
Barcelona

Kolejka 2 - 13-18 listopada

KMF Ekonomac (Kragujevac) - Gazprom-Jugra Jugorsk 16 listopada, 18:30
Barcelona
FC Barcelona - Rekord Bielsko-Biała 16 listopada, 21:15
Barcelona

Kolejka 3 - 13-18 listopada

Rekord Bielsko-Biała - KMF Ekonomac (Kragujevac) 18 listopada, 11:00
Barcelona
Gazprom-Jugra Jugorsk - FC Barcelona 18 listopada, 13:15
Barcelona

Grupa B

Grupa C
 
Kolejka 1 - 13-18 listopada
(Losowanie - 12 października 2018, 14:00 - Nyon)

SL e Benfica 5-0 MNK Novo Vrijeme (Makarska) 15 listopada, 15:00
Lizbona
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) - Sibiriak Nowosybirsk 15 listopada, 21:30
Lizbona

Kolejka 2 - 13-18 listopada

Sibiriak Nowosybirsk - SL e Benfica 16 listopada, 14:00
Lizbona
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) - MNK Novo Vrijeme (Makarska) 16 listopada, 20:30
Lizbona

Kolejka 3 - 13-18 listopada

MNK Novo Vrijeme (Makarska) - Sibiriak Nowosybirsk 18 listopada, 16:00
Lizbona
SL e Benfica - Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 18 listopada, 19:00
Lizbona

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SL e Benfica 1 3 1 0 0 5-0 1 0 0 5-0 0 0 0 0-0
2.  MNK Novo Vrijeme (Makarska) 1 0 0 0 1 0-5 0 0 0 0-0 0 0 1 0-5

Grupa D
 
Kolejka 1 - 13-18 listopada
(Losowanie - 12 października 2018, 14:00 - Nyon)

Kajrat Ałmaty 4-1 SSD Acqua e Sapone Calcio a 5 14 listopada, 17:30
Chrudim
FK Era-Pack Chrudim 4-0 Lidsielmasz Lida 14 listopada, 20:00
Chrudim

Kolejka 2 - 13-18 listopada

Lidsielmasz Lida - Kajrat Ałmaty 15 listopada, 17:30
Chrudim
FK Era-Pack Chrudim - SSD Acqua e Sapone Calcio a 5 15 listopada, 20:00
Chrudim

Kolejka 3 - 13-18 listopada

SSD Acqua e Sapone Calcio a 5 - Lidsielmasz Lida 17 listopada, 16:30
Chrudim
Kajrat Ałmaty - FK Era-Pack Chrudim 17 listopada, 19:00
Chrudim

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FK Era-Pack Chrudim 1 3 1 0 0 4-0 1 0 0 4-0 0 0 0 0-0
2.  Kajrat Ałmaty 1 3 1 0 0 4-1 1 0 0 4-1 0 0 0 0-0
3.  SSD Acqua e Sapone Calcio a 5 1 0 0 0 1 1-4 0 0 0 0-0 0 0 1 1-4
4.  Lidsielmasz Lida 1 0 0 0 1 0-4 0 0 0 0-0 0 0 1 0-4

1/2 finału - 25-26 kwietnia

Mecz o 3. miejsce - 27-28 kwietnia

Finał - 27-28 kwietnia

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas