[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Szczecin (południowa)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Suchań 22 52 16 4 2 79-20 9 1 1 39-12 7 3 1 40-8 2 4 1 1 0 6-5
2.  Czcibor Cedynia 22 52 16 4 2 64-24 8 3 0 33-12 8 1 2 31-12 2 1 0 1 1 5-6
3.  Piast Karsko 22 46 15 1 6 71-31 9 1 1 50-12 6 0 5 21-19
4.  Kłos Pełczyce 22 43 14 1 7 44-27 7 1 3 20-13 7 0 4 24-14
5.  Unia Dolice 22 41 13 2 7 49-33 7 2 2 28-17 6 0 5 21-16
6.  Drawa Drawno 22 40 13 1 8 55-45 8 0 3 35-18 5 1 5 20-27
7.  Energetyk Gryfino 22 37 12 1 9 51-47 7 1 3 28-21 5 0 6 23-26
8.  Stal Lipiany 22 34 11 1 10 59-43 7 0 4 27-16 4 1 6 32-27
9.  Ina Ińsko 22 31 9 4 9 48-50 5 2 4 21-21 4 2 5 27-29
10.  Zieloni Zielin 22 27 7 6 9 36-41 6 1 4 25-23 1 5 5 11-18 4 8 2 2 0 7-3
11.  CRS Barlinek 22 27 7 6 9 43-36 4 3 4 22-12 3 3 5 21-24 4 5 1 2 1 7-4
12.  Polonia Giżyn 22 27 8 3 11 44-48 3 2 6 16-30 5 1 5 28-18 4 2 0 2 2 4-11
13.  Sęp Brzesko 22 13 3 4 15 19-55 2 2 7 8-22 1 2 8 11-33
14.  Świt Barnimie 22 12 3 3 16 33-99 1 2 8 19-46 2 1 8 14-53
15.  Klon Krzęcin 22 5 1 2 19 23-90 0 1 10 14-43 1 1 9 9-47
16.  Błękit Pniewo 22 19 6 1 15 24-53 5 0 6 17-22 1 1 9 7-31
Błękit Pniewo wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orkan Suchań    3-2 6-1 0-2 5-0 3-1 2-2 2-1 3-2 3-0* 7-0 5-1 
 2 Czcibor Cedynia3-3     3-1 4-2 2-1 6-1 3-0 4-1 1-1 3-1 4-1 0-0 
 3 Piast Karsko1-2     6-1 3-2 6-2 0-0 3-1 3-1 2-0 12-2 10-1 4-0 
 4 Kłos Pełczyce0-3 0-2     1-0 0-3 4-1 4-2 1-0 2-1 1-1 4-0 3-0 
 5 Unia Dolice2-2 2-1 2-1 0-2     4-0 5-1 4-3 0-4 3-3 3-0 3-0* 
 6 Drawa Drawno1-4 1-0 1-0     3-1 0-4 8-2 5-2 5-0 0-2 8-2 3-1 
 7 Energetyk Gryfino0-4 3-0 3-2 2-3     4-3 3-4 3-1 2-2 3-0 3-1 2-1 
 8 Stal Lipiany1-0 1-2 2-0 0-4 3-1 1-3 1-3     5-2 5-0 5-0 3-1 
 9 Ina Ińsko0-0 0-0 1-5 4-1 1-7     2-0 2-0 1-5 5-1 1-2 4-0 
 10 Zieloni Zielin0-6 2-3 1-4 4-1 2-3 3-2     2-1 3-0 2-2 3-1 3-0* 
 11 CRS Barlinek1-2 2-0 1-2 1-3 2-3 1-1 0-0     1-1 5-0 6-0 2-0 
 12 Polonia Giżyn0-6 0-7 0-2 0-3 1-1 1-2 4-2 2-2 1-5     5-0 2-0 
 13 Sęp Brzesko0-7 1-3 0-2 0-1 0-3 2-2 0-0 2-1     0-2 0-1 3-0* 
 14 Świt Barnimie0-7 3-4 1-3 0-5 3-4 0-3 2-2 0-7 1-5     6-6 3-0* 
 15 Klon Krzęcin0-3 1-4 1-3 2-4 0-5 0-5 2-4 3-4 0-5 2-2     3-4 
 16 Błękit Pniewo0-3* 1-0 0-3* 0-3* 4-3 0-1 1-0 0-4 0-3* 2-1 9-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Stal Lipiany 0-4 Kłos Pełczyce 18 sierpnia, 17:00
Energetyk Gryfino 2-1 Błękit Pniewo 19 sierpnia, 12:00
Unia Dolice 2-2 Orkan Suchań 18 sierpnia, 11:00
Drawa Drawno 8-2 Ina Ińsko 18 sierpnia, 15:00
Świt Barnimie 1-3 Piast Karsko 18 sierpnia, 17:00
Czcibor Cedynia 1-1 Zieloni Zielin 19 sierpnia, 17:00
Sęp Brzesko 0-1 Klon Krzęcin 18 sierpnia, 18:00
Polonia Giżyn 1-5 CRS Barlinek 19 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Kłos Pełczyce 1-1 CRS Barlinek 25 sierpnia, 18:00
Klon Krzęcin 0-5 Polonia Giżyn 25 sierpnia, 17:00
Zieloni Zielin 2-2 Sęp Brzesko 26 sierpnia, 15:00
Piast Karsko 1-2 Czcibor Cedynia 26 sierpnia, 17:00
Ina Ińsko 1-2 Świt Barnimie 26 sierpnia, 18:00
Orkan Suchań 5-0 Drawa Drawno 25 sierpnia, 17:30
Błękit Pniewo 1-0 Unia Dolice 25 sierpnia, 16:00
Stal Lipiany 1-3 Energetyk Gryfino 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Energetyk Gryfino 3-0 Kłos Pełczyce 2 września, 12:00
Unia Dolice 4-3 Stal Lipiany 1 września, 11:00
Drawa Drawno 3-1 Błękit Pniewo 1 września, 15:00
Świt Barnimie 0-7 Orkan Suchań 2 września, 16:00
Czcibor Cedynia 4-1 Ina Ińsko 2 września, 16:00
Sęp Brzesko 1-3 Piast Karsko 1 września, 11:00
Polonia Giżyn 2-2 Zieloni Zielin 2 września, 17:00
CRS Barlinek 2-0 Klon Krzęcin 31 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Kłos Pełczyce 4-0 Klon Krzęcin 8 września, 17:00
Zieloni Zielin 2-1 CRS Barlinek 9 września, 15:00
Piast Karsko 3-1 Polonia Giżyn 9 września, 16:00
Ina Ińsko 5-1 Sęp Brzesko 8 września, 11:00
Orkan Suchań 3-2 Czcibor Cedynia 8 września, 17:00
Błękit Pniewo 9-1 Świt Barnimie 8 września, 16:00
Stal Lipiany 1-3 Drawa Drawno 8 września, 16:00
Energetyk Gryfino 3-2 Unia Dolice 9 września, 11:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Unia Dolice 0-2 Kłos Pełczyce 15 września, 11:00
Drawa Drawno 3-1 Energetyk Gryfino 15 września, 15:00
Świt Barnimie 2-2 Stal Lipiany 16 września, 15:00
Czcibor Cedynia 0-0 Błękit Pniewo 16 września, 16:00
Sęp Brzesko 0-7 Orkan Suchań 15 września, 16:00
Polonia Giżyn 4-2 Ina Ińsko 16 września, 17:00
CRS Barlinek 2-0 Piast Karsko 16 września, 16:00
Klon Krzęcin 2-4 Zieloni Zielin 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Kłos Pełczyce 2-1 Zieloni Zielin 22 września, 16:00
Piast Karsko 10-1 Klon Krzęcin 23 września, 16:00
Ina Ińsko 2-0 CRS Barlinek 23 września, 16:00
Orkan Suchań 2-1 Polonia Giżyn 22 września, 17:00
Błękit Pniewo 2-1 Sęp Brzesko 22 września, 16:00
Stal Lipiany 1-2 Czcibor Cedynia 22 września, 15:00
Energetyk Gryfino 3-1 Świt Barnimie 23 września, 12:00
Unia Dolice 4-0 Drawa Drawno 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Drawa Drawno 1-0 Kłos Pełczyce 29 września, 15:00
Świt Barnimie 3-4 Unia Dolice 30 września, 13:00
Czcibor Cedynia 6-1 Energetyk Gryfino 30 września, 16:00
Sęp Brzesko 0-3 Stal Lipiany 29 września, 12:00
Polonia Giżyn 2-0 Błękit Pniewo 30 września, 16:00
CRS Barlinek 1-2 Orkan Suchań 29 września, 16:00
Klon Krzęcin 0-5 Ina Ińsko 29 września, 16:00
Zieloni Zielin 1-4 Piast Karsko 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Kłos Pełczyce 0-2 Piast Karsko 6 października, 16:00
Ina Ińsko 2-0 Zieloni Zielin 6 października, 12:00
Orkan Suchań 7-0 Klon Krzęcin 6 października, 16:00
Błękit Pniewo 0-4 CRS Barlinek 6 października, 16:00
Stal Lipiany 5-2 Polonia Giżyn 6 października, 15:00
Energetyk Gryfino 3-0 Sęp Brzesko 7 października, 12:00
Unia Dolice 2-1 Czcibor Cedynia 6 października, 11:00
Drawa Drawno 8-2 Świt Barnimie 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Świt Barnimie 0-5 Kłos Pełczyce 14 października, 13:00
Czcibor Cedynia 2-1 Drawa Drawno 14 października, 15:00
Sęp Brzesko 0-1 Unia Dolice 14 października, 15:00
Polonia Giżyn 1-2 Energetyk Gryfino 14 października, 15:00
CRS Barlinek 2-3 Stal Lipiany 13 października, 16:00
Klon Krzęcin 3-4 Błękit Pniewo 13 października, 15:00
Zieloni Zielin 0-6 Orkan Suchań 13 października, 16:00
Piast Karsko 6-2 Ina Ińsko 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Kłos Pełczyce 1-0 Ina Ińsko 20 października, 16:00
Orkan Suchań 6-1 Piast Karsko 20 października, 16:00
Błękit Pniewo 1-0 Zieloni Zielin 20 października, 15:00
Stal Lipiany 3-1 Klon Krzęcin 20 października, 14:00
Energetyk Gryfino 2-2 CRS Barlinek 21 października, 12:00
Unia Dolice 0-4 Polonia Giżyn 20 października, 11:00
Drawa Drawno 0-2 Sęp Brzesko 20 października, 15:00
Świt Barnimie 3-4 Czcibor Cedynia 21 października, 13:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Czcibor Cedynia 4-2 Kłos Pełczyce 28 października, 15:00
Sęp Brzesko 0-2 Świt Barnimie 28 października, 14:00
Polonia Giżyn 1-1 Drawa Drawno 28 października, 14:00
CRS Barlinek 1-3 Unia Dolice 27 października, 15:00
Klon Krzęcin 0-5 Energetyk Gryfino 27 października, 14:00
Zieloni Zielin 3-2 Stal Lipiany 28 października, 14:00
Piast Karsko 4-0 Błękit Pniewo 28 października, 14:00
Ina Ińsko 0-0 Orkan Suchań 27 października, 12:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Kłos Pełczyce 0-3 Orkan Suchań 4 listopada, 13:00
Błękit Pniewo 0-1 Ina Ińsko 3 listopada, 14:00
Stal Lipiany 2-0 Piast Karsko 3 listopada, 14:00
Energetyk Gryfino 3-1 Zieloni Zielin 4 listopada, 12:00
Unia Dolice 3-0 Klon Krzęcin 3 listopada, 11:00
Drawa Drawno 5-0 CRS Barlinek 3 listopada, 14:00
Świt Barnimie 1-5 Polonia Giżyn 4 listopada, 13:00
Czcibor Cedynia 4-1 Sęp Brzesko 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Sęp Brzesko 0-2 Kłos Pełczyce 11 listopada, 13:30
Polonia Giżyn 0-7 Czcibor Cedynia 11 listopada, 13:00
CRS Barlinek 6-0 Świt Barnimie 10 listopada, 14:00
Klon Krzęcin 2-4 Drawa Drawno 10 listopada, 13:00
Zieloni Zielin 2-3 Unia Dolice 11 listopada, 13:00
Piast Karsko 3-2 Energetyk Gryfino 11 listopada, 14:00
Ina Ińsko 1-7 Stal Lipiany 10 listopada, 12:00
Orkan Suchań 5-1 Błękit Pniewo 10 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 17-18 listopada

Kłos Pełczyce 3-0 Błękit Pniewo 18 listopada, 13:00
Stal Lipiany 1-0 Orkan Suchań 17 listopada, 13:30
Energetyk Gryfino 3-4 Ina Ińsko 17 listopada, 11:00
Unia Dolice 2-1 Piast Karsko 17 listopada, 11:00
Drawa Drawno 5-2 Zieloni Zielin 17 listopada, 14:00
Świt Barnimie 6-6 Klon Krzęcin 18 listopada, 13:00
Czcibor Cedynia 3-1 CRS Barlinek 17 listopada, 14:00
Sęp Brzesko 2-1 Polonia Giżyn 18 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 24-25 listopada

Polonia Giżyn 0-3 Kłos Pełczyce 25 listopada, 13:00
CRS Barlinek 5-0 Sęp Brzesko 24 listopada, 13:30
Klon Krzęcin 0-3 Czcibor Cedynia 24 listopada, 13:00
Zieloni Zielin 3-1 Świt Barnimie 25 listopada, 12:00
Piast Karsko 6-1 Drawa Drawno 25 listopada, 13:00
Ina Ińsko 1-5 Unia Dolice 24 listopada, 12:00
Orkan Suchań 3-1 Energetyk Gryfino 24 listopada, 13:00
Błękit Pniewo 4-3 Stal Lipiany 24 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 9-10 marca

Kłos Pełczyce 4-2 Stal Lipiany 9 marca, 11:00
Błękit Pniewo 0-3 Energetyk Gryfino
(wo)
Orkan Suchań 0-2 Unia Dolice 9 marca, 13:00
Ina Ińsko 4-1 Drawa Drawno 9 marca, 15:00
Piast Karsko 12-2 Świt Barnimie 10 marca, 14:00
Zieloni Zielin 2-3 Czcibor Cedynia 10 marca, 12:00
Klon Krzęcin 2-2 Sęp Brzesko 9 marca, 15:00
CRS Barlinek 1-1 Polonia Giżyn 9 marca, 15:00

Kolejka 17 - 16-17 marca

CRS Barlinek 1-2 Kłos Pełczyce 16 marca, 14:00
Polonia Giżyn 5-0 Klon Krzęcin 17 marca, 14:00
Sęp Brzesko 0-0 Zieloni Zielin 16 marca, 14:00
Czcibor Cedynia 3-1 Piast Karsko 17 marca, 14:00
Świt Barnimie 0-7 Ina Ińsko 17 marca, 15:00
Drawa Drawno 1-4 Orkan Suchań 16 marca, 14:00
Unia Dolice 3-0 Błękit Pniewo
(wo)
Energetyk Gryfino 4-3 Stal Lipiany 17 marca, 14:00

Kolejka 18 - 23-24 marca

Kłos Pełczyce 4-1 Energetyk Gryfino 23 marca, 11:00
Stal Lipiany 3-1 Unia Dolice 24 marca, 15:00
Błękit Pniewo 0-3 Drawa Drawno
(wo)
Orkan Suchań 3-0 Świt Barnimie 23 marca, 14:30
(wo)
goście nie dojechali
Ina Ińsko 0-0 Czcibor Cedynia 23 marca, 15:00
Piast Karsko 2-0 Sęp Brzesko 24 marca, 14:00
Zieloni Zielin 3-0 Polonia Giżyn 24 marca, 14:00
Klon Krzęcin 3-4 CRS Barlinek 23 marca, 15:00

Kolejka 19 - 30-31 marca

Klon Krzęcin 1-3 Kłos Pełczyce 30 marca, 15:00
CRS Barlinek 0-0 Zieloni Zielin 30 marca, 15:00
Polonia Giżyn 0-2 Piast Karsko 31 marca, 14:00
Sęp Brzesko 2-2 Ina Ińsko 31 marca, 15:00
Czcibor Cedynia 3-3 Orkan Suchań 31 marca, 14:00
Świt Barnimie 3-0 Błękit Pniewo
(wo)
Drawa Drawno 0-4 Stal Lipiany 30 marca, 14:00
Unia Dolice 5-1 Energetyk Gryfino 30 marca, 11:00

Kolejka 20 - 6-7 kwietnia

Kłos Pełczyce 1-0 Unia Dolice 6 kwietnia, 14:00
Energetyk Gryfino 2-3 Drawa Drawno 7 kwietnia, 14:00
Stal Lipiany 5-0 Świt Barnimie 6 kwietnia, 16:00
Błękit Pniewo 0-3 Czcibor Cedynia
(wo)
Orkan Suchań 3-2 Sęp Brzesko 6 kwietnia, 15:00
Ina Ińsko 1-5 Polonia Giżyn 6 kwietnia, 15:00
Piast Karsko 3-1 CRS Barlinek 7 kwietnia, 15:00
Zieloni Zielin 3-0 Klon Krzęcin 7 kwietnia, 14:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 21 - 13-14 kwietnia

Zieloni Zielin 4-1 Kłos Pełczyce 14 kwietnia, 14:00
Klon Krzęcin 1-4 Piast Karsko 13 kwietnia, 17:00
CRS Barlinek 1-1 Ina Ińsko 13 kwietnia, 15:00
Polonia Giżyn 0-6 Orkan Suchań 14 kwietnia, 15:00
Sęp Brzesko 3-0 Błękit Pniewo
(wo)
Czcibor Cedynia 3-0 Stal Lipiany 14 kwietnia, 17:00
Świt Barnimie 0-3 Energetyk Gryfino 14 kwietnia, 13:00
Drawa Drawno 1-0 Unia Dolice 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 20 kwietnia

Kłos Pełczyce 0-3 Drawa Drawno 20 kwietnia, 13:00
Unia Dolice 3-3 Świt Barnimie 20 kwietnia, 13:00
Energetyk Gryfino 0-4 Czcibor Cedynia 20 kwietnia, 13:00
Stal Lipiany 5-0 Sęp Brzesko 20 kwietnia, 11:00
Błękit Pniewo 0-3 Polonia Giżyn
(wo)
Orkan Suchań 2-2 CRS Barlinek 20 kwietnia, 13:00
Ina Ińsko 4-0 Klon Krzęcin 20 kwietnia, 13:00
Piast Karsko 0-0 Zieloni Zielin 20 kwietnia, 13:00

Kolejka 23 - 27-28 kwietnia

Piast Karsko - Kłos Pełczyce 28 kwietnia, 15:00
Zieloni Zielin - Ina Ińsko 28 kwietnia, 14:00
Klon Krzęcin - Orkan Suchań 27 kwietnia, 17:00
CRS Barlinek - Błękit Pniewo
Polonia Giżyn - Stal Lipiany 28 kwietnia, 15:00
Sęp Brzesko - Energetyk Gryfino 27 kwietnia, 16:00
Czcibor Cedynia - Unia Dolice 28 kwietnia, 17:00
Świt Barnimie - Drawa Drawno 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Kłos Pełczyce - Świt Barnimie
Drawa Drawno - Czcibor Cedynia
Unia Dolice - Sęp Brzesko
Energetyk Gryfino - Polonia Giżyn
Stal Lipiany - CRS Barlinek
Błękit Pniewo - Klon Krzęcin
Orkan Suchań - Zieloni Zielin
Ina Ińsko - Piast Karsko

Kolejka 25 - 11-12 maja

Ina Ińsko - Kłos Pełczyce
Piast Karsko - Orkan Suchań
Zieloni Zielin - Błękit Pniewo
Klon Krzęcin - Stal Lipiany
CRS Barlinek - Energetyk Gryfino
Polonia Giżyn - Unia Dolice
Sęp Brzesko - Drawa Drawno
Czcibor Cedynia - Świt Barnimie

Kolejka 26 - 18-19 maja

Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia
Świt Barnimie - Sęp Brzesko
Drawa Drawno - Polonia Giżyn
Unia Dolice - CRS Barlinek
Energetyk Gryfino - Klon Krzęcin
Stal Lipiany - Zieloni Zielin
Błękit Pniewo - Piast Karsko
Orkan Suchań - Ina Ińsko

Kolejka 27 - 25-26 maja

Orkan Suchań - Kłos Pełczyce
Ina Ińsko - Błękit Pniewo
Piast Karsko - Stal Lipiany
Zieloni Zielin - Energetyk Gryfino
Klon Krzęcin - Unia Dolice
CRS Barlinek - Drawa Drawno
Polonia Giżyn - Świt Barnimie
Sęp Brzesko - Czcibor Cedynia

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko
Czcibor Cedynia - Polonia Giżyn
Świt Barnimie - CRS Barlinek
Drawa Drawno - Klon Krzęcin
Unia Dolice - Zieloni Zielin
Energetyk Gryfino - Piast Karsko
Stal Lipiany - Ina Ińsko
Błękit Pniewo - Orkan Suchań

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Błękit Pniewo - Kłos Pełczyce
Orkan Suchań - Stal Lipiany
Ina Ińsko - Energetyk Gryfino
Piast Karsko - Unia Dolice
Zieloni Zielin - Drawa Drawno
Klon Krzęcin - Świt Barnimie
CRS Barlinek - Czcibor Cedynia
Polonia Giżyn - Sęp Brzesko

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Kłos Pełczyce - Polonia Giżyn
Sęp Brzesko - CRS Barlinek
Czcibor Cedynia - Klon Krzęcin
Świt Barnimie - Zieloni Zielin
Drawa Drawno - Piast Karsko
Unia Dolice - Ina Ińsko
Energetyk Gryfino - Orkan Suchań
Stal Lipiany - Błękit Pniewo

Klasa okręgowa 2018/2019 (Szczecin)

Klasa A 2018/2019 (Szczecin (północna))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas