[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Ostrołęka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GUKS Krasnosielc 5 15 5 0 0 23-7 2 0 0 7-1 3 0 0 16-6
2.  Wymakracz Długosiodło 5 13 4 1 0 28-3 2 0 0 14-0 2 1 0 14-3
3.  ULKS Ołdaki 5 12 4 0 1 12-7 2 0 0 7-4 2 0 1 5-3 1 3 1 0 0 2-1
4.  GKS Andrzejewo 5 12 4 0 1 17-6 2 0 0 7-3 2 0 1 10-3 1 0 0 0 1 1-2
5.  WKS Mystkówiec Stary 4 9 3 0 1 10-10 1 0 1 3-5 2 0 0 7-5
6.  FC 2013 Różan 5 3 1 0 4 6-12 0 0 2 2-7 1 0 2 4-5
7.  GLKS Lelis 4 3 1 0 3 3-13 1 0 2 3-5 0 0 1 0-8
8.  KS Pniewo 4 3 1 0 3 4-15 1 0 1 2-7 0 0 2 2-8
9.  Korona II Ostrołęka 4 2 0 2 2 5-9 0 1 1 2-3 0 1 1 3-6
10.  Iskra Zaręby Kościelne 4 1 0 1 3 10-15 0 1 2 10-13 0 0 1 0-2
11.  Orz Goworowo 5 0 0 0 5 6-27 0 0 3 3-16 0 0 2 3-11

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 GUKS Krasnosielc    3-0 4-1 
 2 Wymakracz Długosiodło    8-0 6-0 
 3 ULKS Ołdaki    2-1 5-3 
 4 GKS Andrzejewo    2-1 5-2 
 5 WKS Mystkówiec Stary0-3*     3-2 
 6 FC 2013 Różan1-5 1-2     
 7 GLKS Lelis0-1 1-4     2-0 
 8 KS Pniewo0-7 2-0     
 9 Korona II Ostrołęka2-2 0-1     
 10 Iskra Zaręby Kościelne3-5 5-6 2-2     
 11 Orz Goworowo3-10 0-5 0-1     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: WKS Mystkówiec Stary.
 
Iskra Zaręby Kościelne 3-5 GUKS Krasnosielc 26 sierpnia, 16:00
Korona II Ostrołęka 2-2 Wymakracz Długosiodło 19 września, 16:30
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Lelis 1-4 GKS Andrzejewo 26 sierpnia, 14:00
KS Pniewo 2-0 ULKS Ołdaki 26 sierpnia, 17:00
Orz Goworowo 0-1 FC 2013 Różan 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Iskra Zaręby Kościelne.
 
WKS Mystkówiec Stary 3-2 FC 2013 Różan 1 września, 17:00
w Rząśniku
ULKS Ołdaki 5-3 Orz Goworowo 1 września, 16:00
GKS Andrzejewo 5-2 KS Pniewo 2 września, 15:00
Wymakracz Długosiodło 8-0 GLKS Lelis 1 września, 16:00
w Wąsewie
GUKS Krasnosielc 4-1 Korona II Ostrołęka 2 września, 14:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: Korona II Ostrołęka.
 
Iskra Zaręby Kościelne 5-6 WKS Mystkówiec Stary 9 września, 16:00
GLKS Lelis 0-1 GUKS Krasnosielc 9 września, 14:00
KS Pniewo 0-7 Wymakracz Długosiodło 9 września, 12:00
Orz Goworowo 0-5 GKS Andrzejewo 9 września, 16:30
FC 2013 Różan 1-2 ULKS Ołdaki 8 września, 17:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: GLKS Lelis.
 
WKS Mystkówiec Stary 0-3 ULKS Ołdaki 16 września, 14:00
(wo)
w Rząśniku / na boisku 2-3
GKS Andrzejewo 2-1 FC 2013 Różan 16 września, 16:30
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Wymakracz Długosiodło 6-0 Orz Goworowo 15 września, 16:00
w Wąsewie
GUKS Krasnosielc 3-0 KS Pniewo 16 września, 14:00
Iskra Zaręby Kościelne 2-2 Korona II Ostrołęka 15 września, 16:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: KS Pniewo.
 
Korona II Ostrołęka 0-1 WKS Mystkówiec Stary 23 września, 16:00
GLKS Lelis 2-0 Iskra Zaręby Kościelne 23 września, 14:00
Orz Goworowo 3-10 GUKS Krasnosielc 23 września, 15:00
FC 2013 Różan 1-5 Wymakracz Długosiodło 23 września, 14:00
ULKS Ołdaki 2-1 GKS Andrzejewo 22 września, 14:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Orz Goworowo.
 
WKS Mystkówiec Stary - GKS Andrzejewo 30 września, 16:00
Wymakracz Długosiodło - ULKS Ołdaki 30 września, 15:00
GUKS Krasnosielc - FC 2013 Różan 30 września, 14:00
Iskra Zaręby Kościelne - KS Pniewo 30 września, 15:00
Korona II Ostrołęka - GLKS Lelis 30 września, 11:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: FC 2013 Różan.
 
GLKS Lelis - WKS Mystkówiec Stary
KS Pniewo - Korona II Ostrołęka
Orz Goworowo - Iskra Zaręby Kościelne
ULKS Ołdaki - GUKS Krasnosielc
GKS Andrzejewo - Wymakracz Długosiodło

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: ULKS Ołdaki.
 
WKS Mystkówiec Stary - Wymakracz Długosiodło
GUKS Krasnosielc - GKS Andrzejewo
Iskra Zaręby Kościelne - FC 2013 Różan
Korona II Ostrołęka - Orz Goworowo
GLKS Lelis - KS Pniewo

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: GKS Andrzejewo.
 
KS Pniewo - WKS Mystkówiec Stary
Orz Goworowo - GLKS Lelis
FC 2013 Różan - Korona II Ostrołęka
ULKS Ołdaki - Iskra Zaręby Kościelne
Wymakracz Długosiodło - GUKS Krasnosielc

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: Wymakracz Długosiodło.
 
WKS Mystkówiec Stary - GUKS Krasnosielc
Iskra Zaręby Kościelne - GKS Andrzejewo
Korona II Ostrołęka - ULKS Ołdaki
GLKS Lelis - FC 2013 Różan
KS Pniewo - Orz Goworowo

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: GUKS Krasnosielc.
 
Orz Goworowo - WKS Mystkówiec Stary
FC 2013 Różan - KS Pniewo
ULKS Ołdaki - GLKS Lelis
GKS Andrzejewo - Korona II Ostrołęka
Wymakracz Długosiodło - Iskra Zaręby Kościelne

Kolejka 12

Pauza: WKS Mystkówiec Stary.
 
GUKS Krasnosielc - Iskra Zaręby Kościelne
Wymakracz Długosiodło - Korona II Ostrołęka
GKS Andrzejewo - GLKS Lelis
ULKS Ołdaki - KS Pniewo
FC 2013 Różan - Orz Goworowo

Kolejka 13

Pauza: Iskra Zaręby Kościelne.
 
FC 2013 Różan - WKS Mystkówiec Stary
Orz Goworowo - ULKS Ołdaki
KS Pniewo - GKS Andrzejewo
GLKS Lelis - Wymakracz Długosiodło
Korona II Ostrołęka - GUKS Krasnosielc

Kolejka 14

Pauza: Korona II Ostrołęka.
 
WKS Mystkówiec Stary - Iskra Zaręby Kościelne
GUKS Krasnosielc - GLKS Lelis
Wymakracz Długosiodło - KS Pniewo
GKS Andrzejewo - Orz Goworowo
ULKS Ołdaki - FC 2013 Różan

Kolejka 15

Pauza: GLKS Lelis.
 
ULKS Ołdaki - WKS Mystkówiec Stary
FC 2013 Różan - GKS Andrzejewo
Orz Goworowo - Wymakracz Długosiodło
KS Pniewo - GUKS Krasnosielc
Korona II Ostrołęka - Iskra Zaręby Kościelne

Kolejka 16

Pauza: KS Pniewo.
 
WKS Mystkówiec Stary - Korona II Ostrołęka
Iskra Zaręby Kościelne - GLKS Lelis
GUKS Krasnosielc - Orz Goworowo
Wymakracz Długosiodło - FC 2013 Różan
GKS Andrzejewo - ULKS Ołdaki

Kolejka 17

Pauza: Orz Goworowo.
 
GKS Andrzejewo - WKS Mystkówiec Stary
ULKS Ołdaki - Wymakracz Długosiodło
FC 2013 Różan - GUKS Krasnosielc
KS Pniewo - Iskra Zaręby Kościelne
GLKS Lelis - Korona II Ostrołęka

Kolejka 18

Pauza: FC 2013 Różan.
 
WKS Mystkówiec Stary - GLKS Lelis
Korona II Ostrołęka - KS Pniewo
Iskra Zaręby Kościelne - Orz Goworowo
GUKS Krasnosielc - ULKS Ołdaki
Wymakracz Długosiodło - GKS Andrzejewo

Kolejka 19

Pauza: ULKS Ołdaki.
 
Wymakracz Długosiodło - WKS Mystkówiec Stary
GKS Andrzejewo - GUKS Krasnosielc
FC 2013 Różan - Iskra Zaręby Kościelne
Orz Goworowo - Korona II Ostrołęka
KS Pniewo - GLKS Lelis

Kolejka 20

Pauza: GKS Andrzejewo.
 
WKS Mystkówiec Stary - KS Pniewo
GLKS Lelis - Orz Goworowo
Korona II Ostrołęka - FC 2013 Różan
Iskra Zaręby Kościelne - ULKS Ołdaki
GUKS Krasnosielc - Wymakracz Długosiodło

Kolejka 21

Pauza: Wymakracz Długosiodło.
 
GUKS Krasnosielc - WKS Mystkówiec Stary
GKS Andrzejewo - Iskra Zaręby Kościelne
ULKS Ołdaki - Korona II Ostrołęka
FC 2013 Różan - GLKS Lelis
Orz Goworowo - KS Pniewo

Kolejka 22

Pauza: GUKS Krasnosielc.
 
WKS Mystkówiec Stary - Orz Goworowo
KS Pniewo - FC 2013 Różan
GLKS Lelis - ULKS Ołdaki
Korona II Ostrołęka - GKS Andrzejewo
Iskra Zaręby Kościelne - Wymakracz Długosiodło

Klasa A 2018/2019 (Ciechanów-Ostrołęka)

Klasa B 2018/2019 (Ciechanów)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas