[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Szczecin V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Bierzwnik 18 52 17 1 0 73-14 8 1 0 44-10 9 0 0 29-4
2.  Koral Mostkowo 18 42 14 0 4 79-30 9 0 0 48-13 5 0 4 31-17
3.  Iskra Pomień 18 37 11 4 3 69-32 5 3 1 34-13 6 1 2 35-19
4.  Ina Nadarzyn 18 36 11 3 4 56-27 6 1 2 33-13 5 2 2 23-14
5.  Iskra Lutówko 18 33 10 3 5 46-42 7 2 0 30-10 3 1 5 16-32
6.  Korona Raduń 18 31 9 4 5 37-35 6 0 3 21-17 3 4 2 16-18
7.  Piast Kolin 18 29 9 2 7 53-37 7 0 2 34-14 2 2 5 19-23
8.  Remor Recz 18 25 7 4 7 39-38 4 2 3 21-21 3 2 4 18-17
9.  Jedność Przewłoki 18 22 7 1 10 27-39 3 1 5 11-16 4 0 5 16-23
10.  Sokół Sokoliniec 18 20 6 2 10 26-43 5 1 3 14-7 1 1 7 12-36
11.  Iskra Warszyn 18 16 5 1 12 24-44 3 1 5 13-17 2 0 7 11-27
12.  Pomorzanin Zamęcin 18 10 3 1 14 26-59 1 1 7 15-34 2 0 7 11-25
13.  Błękitni Sarnik 18 8 2 2 14 18-71 1 1 7 8-32 1 1 7 10-39
14.  Gryf Objezierze 18 3 1 0 17 10-72 1 0 8 6-34 0 0 9 4-38
Gryf Objezierze wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Bierzwnik    3-2 4-0 7-3 6-0 1-1 6-1 4-2 6-1 7-0 
 2 Koral Mostkowo    4-3 5-1 10-0 3-2 5-3 7-1 5-1 4-1 5-1 
 3 Iskra Pomień1-3 2-0     3-3 6-1 3-3 2-2 6-0 4-1 7-0 
 4 Ina Nadarzyn1-3 5-4     5-1 0-0 3-2 0-1 4-2 3-0 12-0 
 5 Iskra Lutówko3-1     2-2 2-2 5-0 3-2 2-1 3-1 7-1 3-0* 
 6 Korona Raduń0-3 0-5 2-3     3-2 4-2 4-2 1-0 4-0 3-0* 
 7 Piast Kolin0-2 3-5     5-1 5-2 4-1 4-0 3-2 4-0 6-1 
 8 Remor Recz1-3 1-3 2-2 2-1 3-2 2-2 0-4     5-4 5-0* 
 9 Jedność Przewłoki0-5 1-4 1-2 1-1 1-2 1-0     0-2 3-0 3-0* 
 10 Sokół Sokoliniec0-1 2-0 0-2 0-0 2-0     0-2 3-0* 2-0 5-2 
 11 Iskra Warszyn1-5 0-3 3-1 3-1 0-2 1-2     1-2 1-1 3-0 
 12 Pomorzanin Zamęcin0-2 1-8 4-7 1-3 2-2 1-3 0-3* 1-3     5-3 
 13 Błękitni Sarnik0-4 1-6 0-8 0-1 2-4 0-5 1-3 1-1     3-0* 
 14 Gryf Objezierze1-6 0-3* 0-3* 0-3* 1-6 1-3 0-3* 3-2 0-5     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Remor Recz 2-2 Iskra Pomień 25 sierpnia, 16:00
Piast Kolin 4-1 Sokół Sokoliniec 25 sierpnia, 15:00
Orzeł Bierzwnik 7-3 Ina Nadarzyn 25 sierpnia, 17:00
Iskra Warszyn 3-0 Gryf Objezierze 26 sierpnia, 17:00
Błękitni Sarnik 2-4 Iskra Lutówko 26 sierpnia, 17:00
Korona Raduń 4-0 Pomorzanin Zamęcin 26 sierpnia, 17:00
Jedność Przewłoki 1-4 Koral Mostkowo 25 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 1-2 września

Iskra Pomień 2-0 Koral Mostkowo 2 września, 15:00
Pomorzanin Zamęcin 1-3 Jedność Przewłoki 1 września, 16:30
Iskra Lutówko 2-2 Korona Raduń 2 września, 13:00
Gryf Objezierze 0-5 Błękitni Sarnik 2 września, 15:00
Ina Nadarzyn 3-0 Iskra Warszyn 2 września, 16:00
Sokół Sokoliniec 0-1 Orzeł Bierzwnik 2 września, 11:00
Remor Recz 0-4 Piast Kolin 2 września, 15:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Piast Kolin 3-5 Iskra Pomień 8 września, 15:00
Orzeł Bierzwnik 4-2 Remor Recz 8 września, 17:00
Iskra Warszyn 1-2 Sokół Sokoliniec 9 września, 13:30
Błękitni Sarnik 0-1 Ina Nadarzyn 9 września, 16:00
Korona Raduń 3-0 Gryf Objezierze 9 września, 16:00
(wo)
przerwany w 15. minucie przy stanie 1-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Jedność Przewłoki 1-2 Iskra Lutówko 9 września, 17:00
Koral Mostkowo 4-1 Pomorzanin Zamęcin 9 września, 15:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Iskra Pomień 4-1 Pomorzanin Zamęcin 16 września, 15:00
Iskra Lutówko 3-1 Koral Mostkowo 16 września, 13:00
Gryf Objezierze 1-3 Jedność Przewłoki 16 września, 15:00
Ina Nadarzyn 0-0 Korona Raduń 16 września, 16:00
Sokół Sokoliniec 2-0 Błękitni Sarnik 16 września, 11:00
Remor Recz 5-4 Iskra Warszyn 15 września, 15:00
Piast Kolin 0-2 Orzeł Bierzwnik 15 września, 15:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Orzeł Bierzwnik 4-0 Iskra Pomień 22 września, 11:00
Iskra Warszyn 3-1 Piast Kolin 23 września, 14:00
Błękitni Sarnik 1-3 Remor Recz 23 września, 15:00
Korona Raduń 4-2 Sokół Sokoliniec 23 września, 15:00
Jedność Przewłoki 1-1 Ina Nadarzyn 22 września, 16:30
Koral Mostkowo 5-1 Gryf Objezierze 23 września, 15:00
Pomorzanin Zamęcin 2-2 Iskra Lutówko 23 września, 15:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Iskra Pomień 6-1 Iskra Lutówko 30 września, 15:00
Gryf Objezierze 3-2 Pomorzanin Zamęcin 30 września, 14:00
Ina Nadarzyn 5-4 Koral Mostkowo 30 września, 15:00
Sokół Sokoliniec 2-0 Jedność Przewłoki 30 września, 11:00
Remor Recz 2-2 Korona Raduń 29 września, 15:00
Piast Kolin 4-0 Błękitni Sarnik 29 września, 15:00
Orzeł Bierzwnik 7-0 Iskra Warszyn 29 września, 16:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Iskra Warszyn 1-5 Iskra Pomień 7 października, 15:30
Błękitni Sarnik 0-4 Orzeł Bierzwnik 7 października, 14:00
Korona Raduń 3-2 Piast Kolin 7 października, 14:00
Jedność Przewłoki 1-0 Remor Recz 7 października, 15:00
Koral Mostkowo 7-1 Sokół Sokoliniec 7 października, 13:00
Pomorzanin Zamęcin 1-3 Ina Nadarzyn 7 października, 14:00
Iskra Lutówko 3-0 Gryf Objezierze 6 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 8 - 13-14 października

Iskra Pomień 7-0 Gryf Objezierze 14 października, 15:00
Ina Nadarzyn 5-1 Iskra Lutówko 14 października, 14:00
Sokół Sokoliniec 3-0 Pomorzanin Zamęcin 14 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Remor Recz 1-3 Koral Mostkowo 13 października, 11:00
Piast Kolin 5-2 Jedność Przewłoki 13 października, 14:00
Orzeł Bierzwnik 1-1 Korona Raduń 13 października, 16:00
Iskra Warszyn 1-1 Błękitni Sarnik 14 października, 13:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Błękitni Sarnik 0-8 Iskra Pomień 21 października, 13:00
Korona Raduń 1-0 Iskra Warszyn 21 października, 13:00
Jedność Przewłoki 0-5 Orzeł Bierzwnik 21 października, 15:00
Koral Mostkowo 3-2 Piast Kolin 21 października, 14:00
Pomorzanin Zamęcin 0-3 Remor Recz 21 października, 13:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Iskra Lutówko 3-2 Sokół Sokoliniec 21 października, 13:00
Gryf Objezierze 0-3 Ina Nadarzyn 21 października, 14:00
(wo)
na boisku 0-1

Kolejka 10 - 27-28 października

Iskra Pomień 3-3 Ina Nadarzyn 28 października, 15:00
Sokół Sokoliniec 5-2 Gryf Objezierze 28 października, 11:00
Remor Recz 3-2 Iskra Lutówko 27 października, 13:00
Piast Kolin 3-2 Pomorzanin Zamęcin 27 października, 14:00
Orzeł Bierzwnik 3-2 Koral Mostkowo 27 października, 15:00
Iskra Warszyn 0-2 Jedność Przewłoki 28 października, 13:00
Błękitni Sarnik 0-5 Korona Raduń 28 października, 12:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Korona Raduń 0-3 Iskra Pomień 4 listopada, 13:00
Jedność Przewłoki 3-0 Błękitni Sarnik 4 listopada, 14:00
Koral Mostkowo 5-1 Iskra Warszyn 4 listopada, 14:00
Pomorzanin Zamęcin 0-2 Orzeł Bierzwnik 4 listopada, 13:30
Iskra Lutówko 2-2 Piast Kolin 4 listopada, 13:00
Gryf Objezierze 1-6 Remor Recz 4 listopada, 13:00
Ina Nadarzyn 4-2 Sokół Sokoliniec 4 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 10-11 listopada

Iskra Pomień 6-0 Sokół Sokoliniec 11 listopada, 14:30
Remor Recz 2-1 Ina Nadarzyn 10 listopada, 13:00
Piast Kolin 6-1 Gryf Objezierze 10 listopada, 14:00
Orzeł Bierzwnik 6-0 Iskra Lutówko 10 listopada, 14:00
przerwany po I połowie - goście zrezygnowali z dalszej gry / uznano wynik z boiska
Iskra Warszyn 1-2 Pomorzanin Zamęcin 11 listopada, 14:00
Błękitni Sarnik 1-6 Koral Mostkowo 11 listopada, 12:00
Korona Raduń 4-2 Jedność Przewłoki 11 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 17-18 listopada

Jedność Przewłoki 1-2 Iskra Pomień 18 listopada, 14:00
Koral Mostkowo 10-0 Korona Raduń 17 listopada, 14:00
Pomorzanin Zamęcin 5-3 Błękitni Sarnik 18 listopada, 13:30
Iskra Lutówko 2-1 Iskra Warszyn 18 listopada, 13:00
Gryf Objezierze 1-6 Orzeł Bierzwnik 18 listopada, 13:00
Ina Nadarzyn 3-2 Piast Kolin 17 listopada, 14:00
Sokół Sokoliniec 0-0 Remor Recz 18 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 16-17 marca

Iskra Pomień 2-2 Remor Recz 17 marca, 15:00
Sokół Sokoliniec 0-2 Piast Kolin 17 marca, 11:00
Ina Nadarzyn 1-3 Orzeł Bierzwnik 17 marca, 14:00
Gryf Objezierze 0-3 Iskra Warszyn
(wo)
Iskra Lutówko 7-1 Błękitni Sarnik 17 marca, 13:00
Pomorzanin Zamęcin 1-3 Korona Raduń 17 marca, 14:00
Koral Mostkowo 5-3 Jedność Przewłoki 17 marca, 16:00

Kolejka 15 - 23-24 marca

Koral Mostkowo 4-3 Iskra Pomień 24 marca, 14:00
Jedność Przewłoki 0-2 Pomorzanin Zamęcin 24 marca, 16:00
Korona Raduń 2-3 Iskra Lutówko 24 marca, 15:30
Błękitni Sarnik 3-0 Gryf Objezierze
(wo)
Iskra Warszyn 0-3 Ina Nadarzyn 24 marca, 14:00
Orzeł Bierzwnik 6-1 Sokół Sokoliniec 24 marca, 14:00
Piast Kolin 5-1 Remor Recz 24 marca, 14:00

Kolejka 16 - 30-31 marca

Iskra Pomień 3-3 Piast Kolin 31 marca, 15:00
Remor Recz 1-3 Orzeł Bierzwnik 31 marca, 14:30
Sokół Sokoliniec 0-2 Iskra Warszyn 31 marca, 15:00
Ina Nadarzyn 12-0 Błękitni Sarnik 31 marca, 14:00
Gryf Objezierze 0-3 Korona Raduń
(wo)
Iskra Lutówko 5-0 Jedność Przewłoki 31 marca, 13:00
przerwany po I połowie przy stanie 5-0; goście zrezygnowali z dalszej gry; uznano wynik z boiska
Pomorzanin Zamęcin 1-8 Koral Mostkowo 31 marca, 13:30

Kolejka 17 - 6-7 kwietnia

Pomorzanin Zamęcin 4-7 Iskra Pomień 7 kwietnia, 14:00
Koral Mostkowo 5-1 Iskra Lutówko 7 kwietnia, 14:00
Jedność Przewłoki 3-0 Gryf Objezierze
(wo)
Korona Raduń 0-5 Ina Nadarzyn 7 kwietnia, 16:00
Błękitni Sarnik 1-1 Sokół Sokoliniec 7 kwietnia, 14:00
Iskra Warszyn 3-1 Remor Recz 7 kwietnia, 14:00
Orzeł Bierzwnik 6-1 Piast Kolin 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 13-14 kwietnia

Iskra Pomień 1-3 Orzeł Bierzwnik 14 kwietnia, 15:00
Piast Kolin 4-0 Iskra Warszyn 14 kwietnia, 14:00
Remor Recz 5-0 Błękitni Sarnik 14 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 5-2
Sokół Sokoliniec 2-0 Korona Raduń 14 kwietnia, 15:00
Ina Nadarzyn 0-1 Jedność Przewłoki 14 kwietnia, 14:00
Gryf Objezierze 0-3 Koral Mostkowo
(wo)
Iskra Lutówko 3-1 Pomorzanin Zamęcin 14 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Iskra Lutówko - Iskra Pomień 28 kwietnia, 13:00
Pomorzanin Zamęcin - Gryf Objezierze
Koral Mostkowo - Ina Nadarzyn 28 kwietnia, 14:00
Jedność Przewłoki - Sokół Sokoliniec 28 kwietnia, 17:00
Korona Raduń - Remor Recz 28 kwietnia, 16:00
Błękitni Sarnik - Piast Kolin 28 kwietnia, 15:00
Iskra Warszyn - Orzeł Bierzwnik 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Iskra Pomień - Iskra Warszyn
Orzeł Bierzwnik - Błękitni Sarnik
Piast Kolin - Korona Raduń
Remor Recz - Jedność Przewłoki
Sokół Sokoliniec - Koral Mostkowo
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin
Gryf Objezierze - Iskra Lutówko

Kolejka 21 - 11-12 maja

Gryf Objezierze - Iskra Pomień
Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec
Koral Mostkowo - Remor Recz
Jedność Przewłoki - Piast Kolin
Korona Raduń - Orzeł Bierzwnik
Błękitni Sarnik - Iskra Warszyn

Kolejka 22 - 18-19 maja

Iskra Pomień - Błękitni Sarnik
Iskra Warszyn - Korona Raduń
Orzeł Bierzwnik - Jedność Przewłoki
Piast Kolin - Koral Mostkowo
Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin
Sokół Sokoliniec - Iskra Lutówko
Ina Nadarzyn - Gryf Objezierze

Kolejka 23 - 25-26 maja

Ina Nadarzyn - Iskra Pomień
Gryf Objezierze - Sokół Sokoliniec
Iskra Lutówko - Remor Recz
Pomorzanin Zamęcin - Piast Kolin
Koral Mostkowo - Orzeł Bierzwnik
Jedność Przewłoki - Iskra Warszyn
Korona Raduń - Błękitni Sarnik

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Iskra Pomień - Korona Raduń
Błękitni Sarnik - Jedność Przewłoki
Iskra Warszyn - Koral Mostkowo
Orzeł Bierzwnik - Pomorzanin Zamęcin
Piast Kolin - Iskra Lutówko
Remor Recz - Gryf Objezierze
Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień
Ina Nadarzyn - Remor Recz
Gryf Objezierze - Piast Kolin
Iskra Lutówko - Orzeł Bierzwnik
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Warszyn
Koral Mostkowo - Błękitni Sarnik
Jedność Przewłoki - Korona Raduń

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Iskra Pomień - Jedność Przewłoki
Korona Raduń - Koral Mostkowo
Błękitni Sarnik - Pomorzanin Zamęcin
Iskra Warszyn - Iskra Lutówko
Orzeł Bierzwnik - Gryf Objezierze
Piast Kolin - Ina Nadarzyn
Remor Recz - Sokół Sokoliniec

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas