[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Szczecin VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Myśla Dargomyśl 16 42 14 0 2 81-22 8 0 0 50-11 6 0 2 31-11
2.  Mechanik Warnice 16 40 13 1 2 45-21 8 0 0 27-6 5 1 2 18-15
3.  GKS Golenice 16 31 10 1 5 55-37 6 0 2 32-16 4 1 3 23-21
4.  Unia Swochowo 16 24 8 0 8 57-42 6 0 2 36-12 2 0 6 21-30
5.  Wicher Przelewice 16 23 7 2 7 27-35 5 1 2 13-9 2 1 5 14-26 2 4 1 1 0 3-2
6.  Błyskawica Kluki 16 23 7 2 7 59-55 4 2 2 33-19 3 0 5 26-36 2 1 0 1 1 2-3
7.  Bryza Reńsko 16 15 5 0 11 42-56 4 0 4 29-20 1 0 7 13-36
8.  Santos Sarbinowo 16 12 4 0 12 26-65 3 0 5 19-33 1 0 7 7-32
9.  Pomorzanin Cychry 16 3 1 0 15 16-75 1 0 7 11-32 0 0 8 5-43
Mercury Nowogródek Pomorski wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
Gryf Nowielin wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Myśla Dargomyśl    6-0 5-3 6-0 3-1 9-3 7-0 8-2 6-2 
 2 Mechanik Warnice3-2     2-1 5-2 3-1 3-0 6-0 2-0 3-0* 
 3 GKS Golenice1-5 0-2     3-2 5-0 6-4 4-1 8-2 5-0 
 4 Unia Swochowo1-2 4-2 7-2     7-0 3-5 4-0 3-0* 7-1 
 5 Wicher Przelewice3-1 0-1 1-1 0-4     1-0 2-1 3-1 3-0 
 6 Błyskawica Kluki1-3 4-4 1-5 5-1 2-2     6-3 4-0 10-1 
 7 Bryza Reńsko2-4 1-2 1-3 6-5 0-4 10-1     3-0* 6-1 
 8 Santos Sarbinowo0-5 0-6 3-6 4-2 0-3 3-7 6-4     3-0 
 9 Pomorzanin Cychry0-9 0-1 1-2 1-5 6-3 1-6 1-4 1-2     

Kolejka 1 - 1-2 września

Błyskawica Kluki 2-2 Wicher Przelewice 2 września, 16:00
Unia Swochowo 4-0 Bryza Reńsko 2 września, 16:00
Mechanik Warnice 2-1 GKS Golenice 1 września, 16:00
Santos Sarbinowo 3-0 Pomorzanin Cychry 1 września, 17:00
Myśla Dargomyśl - Mercury Nowogródek Pomorski 1 września, 16:30
było 6-1, anulowany

Kolejka 2 - 8-9 września

Pomorzanin Cychry 0-9 Myśla Dargomyśl 8 września, 16:00
GKS Golenice 8-2 Santos Sarbinowo 8 września, 16:00
Bryza Reńsko 1-2 Mechanik Warnice 9 września, 15:00
Wicher Przelewice 0-4 Unia Swochowo 9 września, 16:00
Gryf Nowielin - Błyskawica Kluki 9 września, 16:00
było 0-4, anulowany

Kolejka 3 - 15-16 września

Pauza: Błyskawica Kluki.
 
Unia Swochowo - Gryf Nowielin 16 września, 16:00
było 3-0, anulowany
Mechanik Warnice 3-1 Wicher Przelewice 15 września, 16:00
Santos Sarbinowo 6-4 Bryza Reńsko 15 września, 15:00
Myśla Dargomyśl 5-3 GKS Golenice 16 września, 16:00
Mercury Nowogródek Pomorski - Pomorzanin Cychry 15 września, 16:30
było 2-1, anulowany

Kolejka 4 - 22-23 września

Pauza: Pomorzanin Cychry.
 
GKS Golenice - Mercury Nowogródek Pomorski 23 września, 15:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Bryza Reńsko 2-4 Myśla Dargomyśl 23 września, 15:00
Wicher Przelewice 3-1 Santos Sarbinowo 23 września, 16:00
Gryf Nowielin - Mechanik Warnice 23 września, 16:00
było 0-4, anulowany
Błyskawica Kluki 5-1 Unia Swochowo 23 września, 14:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Pauza: Unia Swochowo.
 
Mechanik Warnice 3-0 Błyskawica Kluki 29 września, 15:00
Santos Sarbinowo - Gryf Nowielin 29 września, 16:00
było 7-1, anulowany
Myśla Dargomyśl 3-1 Wicher Przelewice 30 września, 15:30
Mercury Nowogródek Pomorski - Bryza Reńsko 29 września, 15:00
było 1-6, anulowany
Pomorzanin Cychry 1-2 GKS Golenice 29 września, 15:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Pauza: GKS Golenice.
 
Bryza Reńsko 6-1 Pomorzanin Cychry 7 października, 15:00
Wicher Przelewice - Mercury Nowogródek Pomorski 6 października, 15:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Gryf Nowielin - Myśla Dargomyśl 7 października, 15:00
było 0-21, anulowany
Błyskawica Kluki 4-0 Santos Sarbinowo 7 października, 14:00
Unia Swochowo 4-2 Mechanik Warnice 7 października, 15:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Pauza: Mechanik Warnice.
 
Santos Sarbinowo 4-2 Unia Swochowo 13 października, 15:00
Myśla Dargomyśl 9-3 Błyskawica Kluki 14 października, 15:00
Mercury Nowogródek Pomorski - Gryf Nowielin 13 października, 15:00
było 6-0, anulowany
Pomorzanin Cychry 6-3 Wicher Przelewice 13 października, 14:00
GKS Golenice 4-1 Bryza Reńsko 14 października, 14:30

Kolejka 8 - 20-21 października

Pauza: Bryza Reńsko.
 
Wicher Przelewice 1-1 GKS Golenice 21 października, 14:00
Gryf Nowielin - Pomorzanin Cychry 21 października, 14:00
było 1-4, anulowany
Błyskawica Kluki - Mercury Nowogródek Pomorski 21 października, 14:00
było 6-1, anulowany
Unia Swochowo 1-2 Myśla Dargomyśl 21 października, 14:00
Mechanik Warnice 2-0 Santos Sarbinowo 20 października, 15:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Pauza: Santos Sarbinowo.
 
Myśla Dargomyśl 6-0 Mechanik Warnice 28 października, 14:30
Mercury Nowogródek Pomorski - Unia Swochowo 27 października, 15:00
było 4-2, anulowany
Pomorzanin Cychry 1-6 Błyskawica Kluki 27 października, 14:00
GKS Golenice - Gryf Nowielin 28 października, 14:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Bryza Reńsko 0-4 Wicher Przelewice 28 października, 15:00

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Pauza: Wicher Przelewice.
 
Gryf Nowielin - Bryza Reńsko 4 listopada, 13:00
było 1-9, anulowany
Błyskawica Kluki 1-5 GKS Golenice 4 listopada, 13:00
Unia Swochowo 7-1 Pomorzanin Cychry 4 listopada, 14:00
Mechanik Warnice - Mercury Nowogródek Pomorski 3 listopada, 14:00
było 5-0, anulowany
Santos Sarbinowo 0-5 Myśla Dargomyśl 3 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 10-11 listopada

Pauza: Myśla Dargomyśl.
 
Mercury Nowogródek Pomorski - Santos Sarbinowo 10 listopada, 13:00
było 1-5, anulowany
Pomorzanin Cychry 0-1 Mechanik Warnice 10 listopada, 13:30
GKS Golenice 3-2 Unia Swochowo 11 listopada, 14:00
Bryza Reńsko 10-1 Błyskawica Kluki 11 listopada, 13:00
Wicher Przelewice - Gryf Nowielin 11 listopada, 14:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 12 - 30-31 marca

Pauza: Myśla Dargomyśl.
 
Wicher Przelewice 1-0 Błyskawica Kluki 30 marca, 16:00
Bryza Reńsko 6-5 Unia Swochowo 31 marca, 15:00
GKS Golenice 0-2 Mechanik Warnice 31 marca, 14:00
Pomorzanin Cychry 1-2 Santos Sarbinowo 30 marca, 15:00

Kolejka 13 - 6-7 kwietnia

Pauza: Błyskawica Kluki.
 
Myśla Dargomyśl 6-2 Pomorzanin Cychry 6 kwietnia, 15:00
Santos Sarbinowo 3-6 GKS Golenice 7 kwietnia, 13:00
Mechanik Warnice 6-0 Bryza Reńsko 6 kwietnia, 16:00
Unia Swochowo 7-0 Wicher Przelewice 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

Pauza: Unia Swochowo, Błyskawica Kluki, Pomorzanin Cychry.
 
Wicher Przelewice 0-1 Mechanik Warnice 14 kwietnia, 15:00
Bryza Reńsko 3-0 Santos Sarbinowo 14 kwietnia, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
GKS Golenice 1-5 Myśla Dargomyśl 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Pauza: GKS Golenice, Mechanik Warnice, Pomorzanin Cychry.
 
Myśla Dargomyśl 7-0 Bryza Reńsko 27 kwietnia, 13:00
Santos Sarbinowo 0-3 Wicher Przelewice 28 kwietnia, 13:00
Unia Swochowo 3-5 Błyskawica Kluki 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Pauza: Santos Sarbinowo, Unia Swochowo, Bryza Reńsko.
 
Błyskawica Kluki 4-4 Mechanik Warnice 5 maja, 15:00
Wicher Przelewice 3-1 Myśla Dargomyśl 5 maja, 15:00
GKS Golenice 5-0 Pomorzanin Cychry 5 maja, 15:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Pauza: Wicher Przelewice, GKS Golenice, Myśla Dargomyśl.
 
Pomorzanin Cychry 1-4 Bryza Reńsko 12 maja, 16:00
Santos Sarbinowo 3-7 Błyskawica Kluki 11 maja, 16:00
Mechanik Warnice 5-2 Unia Swochowo 11 maja, 16:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Pauza: Mechanik Warnice.
 
Unia Swochowo 3-0 Santos Sarbinowo 19 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Błyskawica Kluki 1-3 Myśla Dargomyśl 19 maja, 15:00
Wicher Przelewice 3-0 Pomorzanin Cychry 19 maja, 15:00
Bryza Reńsko 1-3 GKS Golenice 19 maja, 15:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

Pauza: Błyskawica Kluki, Pomorzanin Cychry, Bryza Reńsko.
 
GKS Golenice 5-0 Wicher Przelewice 26 maja, 15:00
Myśla Dargomyśl 6-0 Unia Swochowo 25 maja, 15:00
Santos Sarbinowo 0-6 Mechanik Warnice 26 maja, 13:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Pauza: GKS Golenice, Unia Swochowo, Santos Sarbinowo.
 
Mechanik Warnice 3-2 Myśla Dargomyśl 1 czerwca, 16:00
Błyskawica Kluki 10-1 Pomorzanin Cychry 2 czerwca, 15:00
Wicher Przelewice 2-1 Bryza Reńsko 2 czerwca, 16:00

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Pauza: Mechanik Warnice, Bryza Reńsko, Wicher Przelewice.
 
GKS Golenice 6-4 Błyskawica Kluki 8 czerwca, 14:00
Pomorzanin Cychry 1-5 Unia Swochowo 9 czerwca, 16:00
Myśla Dargomyśl 8-2 Santos Sarbinowo 9 czerwca, 16:00

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Pauza: Myśla Dargomyśl, Wicher Przelewice, Santos Sarbinowo.
 
Mechanik Warnice 3-0 Pomorzanin Cychry 27 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia Swochowo 7-2 GKS Golenice 2 czerwca, 15:00
Błyskawica Kluki 6-3 Bryza Reńsko 26 maja, 15:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas