[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2018/2019, grupa: Szczecin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sekwoja Brwice 11 25 8 1 2 37-16 5 0 1 22-12 3 1 1 15-4
2.  Wicher Steklno 11 20 6 2 3 26-21 4 1 1 16-10 2 1 2 10-11 1 3 1 0 0 4-2
3.  Polonia Gryfino 10 20 6 2 2 40-17 5 0 0 24-4 1 2 2 16-13 1 0 0 0 1 2-4
4.  Ogniwo II Babinek 11 16 5 1 5 33-37 3 1 1 17-14 2 0 4 16-23
5.  Iskra II Banie 11 15 5 0 6 30-22 3 0 2 17-8 2 0 4 13-14
6.  Sparta Sobiemyśl 10 13 4 1 5 16-22 3 1 1 10-6 1 0 4 6-16
7.  Sokół Różańsko 10 11 2 5 3 13-21 2 3 0 8-5 0 2 3 5-16
8.  Tywa Swobnica 11 9 2 3 6 21-35 1 1 3 11-18 1 2 3 10-17
9.  Zryw Góralice 11 7 2 1 8 16-41 2 1 3 10-20 0 0 5 6-21
Chrobry Boleszkowice wycofał się z rozgrywek po 8. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Sekwoja Brwice    4-5 4-1 4-2 4-3 3-0 3-1 
 2 Wicher Steklno0-3*     4-2 6-3 1-0 2-2 3-0 
 3 Polonia Gryfino    5-1 2-1 7-2 5-0 5-0 
 4 Ogniwo II Babinek4-2     0-4 4-2 3-3 6-3 
 5 Iskra II Banie0-1 5-3     4-0 3-4 5-0 
 6 Sparta Sobiemyśl2-1 1-3 3-0     1-1 3-1 
 7 Sokół Różańsko1-1 0-0 2-2     2-1 3-1 
 8 Tywa Swobnica1-5 3-3 2-4 1-4     4-2 
 9 Zryw Góralice0-5 3-2 0-8 4-1 1-2 2-2     

Kolejka 1 - 1-2 września

Zryw Góralice 2-2 Tywa Swobnica 2 września, 14:00
Iskra II Banie 5-3 Ogniwo II Babinek 1 września, 18:00
Wicher Steklno 0-3 Sekwoja Brwice 1 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-2
Sparta Sobiemyśl - Chrobry Boleszkowice 1 września, 17:00
nie odbył się
Sokół Różańsko 2-2 Polonia Gryfino 2 września, 13:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Tywa Swobnica 3-3 Polonia Gryfino 9 września, 15:00
Chrobry Boleszkowice - Sokół Różańsko 9 września, 16:00
było 1-4, anulowany
Sekwoja Brwice 3-0 Sparta Sobiemyśl 9 września, 15:00
Ogniwo II Babinek 4-2 Wicher Steklno 8 września, 18:00
Zryw Góralice 4-1 Iskra II Banie 9 września, 14:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Iskra II Banie 3-4 Tywa Swobnica 16 września, 16:00
Wicher Steklno 3-0 Zryw Góralice 15 września, 16:00
Sparta Sobiemyśl 1-3 Ogniwo II Babinek 16 września, 14:00
Sokół Różańsko 1-1 Sekwoja Brwice 16 września, 16:00
Polonia Gryfino - Chrobry Boleszkowice 15 września, 16:00
nie odbył się

Kolejka 4 - 22-23 września

Tywa Swobnica - Chrobry Boleszkowice 23 września, 15:00
było 5-2, anulowany
Sekwoja Brwice 4-1 Polonia Gryfino 23 września, 15:00
Ogniwo II Babinek 3-3 Sokół Różańsko 23 września, 14:00
Zryw Góralice 1-2 Sparta Sobiemyśl 23 września, 14:00
Iskra II Banie 0-1 Wicher Steklno 23 września, 14:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Wicher Steklno 2-2 Tywa Swobnica 29 września, 16:00
Sparta Sobiemyśl 3-0 Iskra II Banie 30 września, 14:00
Sokół Różańsko 3-1 Zryw Góralice 30 września, 16:00
Polonia Gryfino 5-1 Ogniwo II Babinek 29 września, 16:00
Chrobry Boleszkowice - Sekwoja Brwice 30 września, 16:00
było 0-4, anulowany

Kolejka 6 - 6-7 października

Tywa Swobnica 1-5 Sekwoja Brwice 7 października, 14:00
Ogniwo II Babinek - Chrobry Boleszkowice 7 października, 14:00
goście nie dojechali
Zryw Góralice 0-8 Polonia Gryfino 7 października, 14:00
Iskra II Banie 4-0 Sokół Różańsko 7 października, 15:00
Wicher Steklno 1-0 Sparta Sobiemyśl 3 listopada, 15:00
w pierwotnym terminie (6 października, 16:00) odwołany

Kolejka 7 - 13-14 października

Sparta Sobiemyśl 3-1 Tywa Swobnica 14 października, 14:00
Sokół Różańsko 0-0 Wicher Steklno 14 października, 15:00
Polonia Gryfino 2-1 Iskra II Banie 13 października, 16:00
Chrobry Boleszkowice - Zryw Góralice 14 października, 16:00
gospodarze nie stawili się na mecz, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Sekwoja Brwice 4-2 Ogniwo II Babinek 14 października, 15:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Tywa Swobnica 2-4 Ogniwo II Babinek 4 listopada, 14:00
Zryw Góralice 0-5 Sekwoja Brwice 21 października, 14:00
Iskra II Banie - Chrobry Boleszkowice 21 października, 14:00
goście nie dojechali
Wicher Steklno 4-2 Polonia Gryfino 20 października, 16:00
Sparta Sobiemyśl 1-1 Sokół Różańsko 21 października, 14:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Pauza: Wicher Steklno.
 
Sokół Różańsko 2-1 Tywa Swobnica 28 października, 15:00
Polonia Gryfino 7-2 Sparta Sobiemyśl 27 października, 16:00
Sekwoja Brwice 4-3 Iskra II Banie 28 października, 14:00
Ogniwo II Babinek 6-3 Zryw Góralice 28 października, 14:30

Kolejka 10 - 30-31 marca

Pauza: Sparta Sobiemyśl.
 
Tywa Swobnica 4-2 Zryw Góralice 31 marca, 14:00
Ogniwo II Babinek 0-4 Iskra II Banie 31 marca, 12:00
Sekwoja Brwice 4-5 Wicher Steklno 31 marca, 15:00
Polonia Gryfino 5-0 Sokół Różańsko 30 marca, 16:00

Kolejka 11 - 6-7 kwietnia

Pauza: Sokół Różańsko.
 
Polonia Gryfino 5-0 Tywa Swobnica 6 kwietnia, 16:00
Sparta Sobiemyśl 2-1 Sekwoja Brwice 7 kwietnia, 13:00
Wicher Steklno 6-3 Ogniwo II Babinek 7 kwietnia, 15:00
Iskra II Banie 5-0 Zryw Góralice 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 13-14 kwietnia

Pauza: Polonia Gryfino.
 
Tywa Swobnica 1-4 Iskra II Banie 14 kwietnia, 14:00
Zryw Góralice 3-2 Wicher Steklno 14 kwietnia, 14:00
Ogniwo II Babinek 4-2 Sparta Sobiemyśl 14 kwietnia, 12:00
Sekwoja Brwice 3-1 Sokół Różańsko 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 kwietnia

Pauza: Tywa Swobnica.
 
Polonia Gryfino - Sekwoja Brwice
Sokół Różańsko - Ogniwo II Babinek
Sparta Sobiemyśl - Zryw Góralice
Wicher Steklno - Iskra II Banie

Kolejka 14 - 4-5 maja

Pauza: Sekwoja Brwice.
 
Tywa Swobnica - Wicher Steklno
Iskra II Banie - Sparta Sobiemyśl
Zryw Góralice - Sokół Różańsko
Ogniwo II Babinek - Polonia Gryfino

Kolejka 15 - 11-12 maja

Pauza: Ogniwo II Babinek.
 
Sekwoja Brwice - Tywa Swobnica
Polonia Gryfino - Zryw Góralice
Sokół Różańsko - Iskra II Banie
Sparta Sobiemyśl - Wicher Steklno

Kolejka 16 - 18-19 maja

Pauza: Zryw Góralice.
 
Tywa Swobnica - Sparta Sobiemyśl
Wicher Steklno - Sokół Różańsko
Iskra II Banie - Polonia Gryfino
Ogniwo II Babinek - Sekwoja Brwice

Kolejka 17 - 25-26 maja

Pauza: Iskra II Banie.
 
Ogniwo II Babinek - Tywa Swobnica
Sekwoja Brwice - Zryw Góralice
Polonia Gryfino - Wicher Steklno
Sokół Różańsko - Sparta Sobiemyśl

Kolejka 18 - 1-2 czerwca

Pauza: Wicher Steklno.
 
Tywa Swobnica - Sokół Różańsko
Sparta Sobiemyśl - Polonia Gryfino
Iskra II Banie - Sekwoja Brwice
Zryw Góralice - Ogniwo II Babinek

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas