[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Gdańsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cartusia Kartuzy 30 64 20 4 6 66-36 12 0 3 39-16 8 4 3 27-20 2 4 1 1 0 4-3
2.  MKS Władysławowo 30 64 20 4 6 90-40 11 2 2 51-20 9 2 4 39-20 2 1 0 1 1 3-4
3.  Wietcisa Skarszewy 30 58 18 4 8 87-49 11 2 2 50-20 7 2 6 37-29
4.  Orlęta Reda 30 57 17 6 7 70-58 7 4 4 32-22 10 2 3 38-36
5.  GTS Pszczółki 30 52 16 4 10 74-52 6 1 8 36-34 10 3 2 38-18 2 6 2 0 0 6-1
6.  Sztorm Kosakowo 30 52 17 1 12 64-56 10 0 5 37-21 7 1 7 27-35 2 0 0 0 2 1-6
7.  Czarni Pruszcz Gdański 30 45 13 6 11 50-57 7 5 3 22-17 6 1 8 28-40
8.  Bałtyk II Gdynia 30 42 13 3 14 85-69 8 3 4 54-29 5 0 10 31-40
9.  Zenit Łęczyce 30 41 10 11 9 55-57 7 5 3 31-25 3 6 6 24-32
10.  Sporting Leźno 30 39 12 3 15 48-62 5 2 8 23-26 7 1 7 25-36
11.  Orzeł Trąbki Wielkie 30 38 11 5 14 54-54 9 1 5 30-20 2 4 9 24-34
12.  GKS Sierakowice 30 36 8 12 10 45-48 3 8 4 19-24 5 4 6 26-24
13.  Portowiec Gdańsk 30 33 9 6 15 49-70 6 3 6 32-37 3 3 9 17-33
14.  Gedania II Gdańsk 30 20 5 5 20 40-74 5 2 8 24-34 0 3 12 16-40
15.  Polonia Gdańsk 30 18 4 6 20 36-80 3 2 10 24-39 1 4 10 12-41
16.  KS Kamienica Królewska 30 18 4 6 20 23-74 3 3 9 14-34 1 3 11 9-40
KS Kamienica Królewska wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Cartusia Kartuzy    2-1 2-1 1-3 4-3 1-0 4-0 2-3 5-1 1-2 1-0 4-1 2-0 3-1 4-0 3-0* 
 2 MKS Władysławowo2-2     4-1 3-4 1-3 3-0 4-1 4-1 4-1 4-1 4-2 3-0 4-0 2-2 6-2 3-0* 
 3 Wietcisa Skarszewy1-2 3-0     1-4 2-0 5-1 7-2 5-2 2-2 5-0 3-2 2-0 2-1 6-3 5-0 1-1 
 4 Orlęta Reda1-3 1-1 4-3     1-1 2-3 2-1 3-1 4-1 2-3 1-1 1-1 3-1 3-0 3-0 1-2 
 5 GTS Pszczółki1-1 1-2 1-5 4-5     3-1 2-4 5-0 0-2 1-2 6-2 1-5 1-3 3-0 5-1 2-1 
 6 Sztorm Kosakowo1-3 1-4 0-3 1-3 0-3     4-1 4-0 3-1 5-0 2-0 3-1 2-0 4-1 3-0 4-1 
 7 Czarni Pruszcz Gdański0-0 0-0 2-3 2-2 0-0 1-2     1-0 1-1 1-3 4-3 2-1 1-0 2-1 2-1 3-0* 
 8 Bałtyk II Gdynia5-1 4-2 5-3 9-0 2-3 4-4 1-4     2-2 4-0 1-1 0-1 6-2 5-2 1-3 5-1 
 9 Zenit Łęczyce3-2 0-4 3-2 5-1 1-4 6-0 1-1 3-6     2-0 0-0 1-0 1-1 2-1 1-1 2-2 
 10 Sporting Leźno0-3 1-2 0-4 1-2 0-2 2-3 3-1 5-2 4-2     3-2 0-1 0-1 1-1 0-0 3-0* 
 11 Orzeł Trąbki Wielkie0-1 0-4 2-0 1-3 1-2 6-3 1-0 2-1 1-0 2-4     1-1 4-1 1-0 5-0 3-0* 
 12 GKS Sierakowice1-0 1-4 2-2 2-2 1-1 1-2 2-4 1-0 1-1 1-3 1-0     1-1 2-2 1-1 1-1 
 13 Portowiec Gdańsk1-2 1-2 2-2 5-3 1-7 1-0 3-4 0-3* 1-3 3-2 3-3 3-3     3-2 2-1 3-0* 
 14 Gedania II Gdańsk1-3 0-6 1-3 1-2 1-2 0-2 3-0 2-1 2-2 1-2 3-1 1-6 4-3     1-1 3-0* 
 15 Polonia Gdańsk1-2 1-5 1-2 0-1 3-4 0-3 2-3 3-8 2-2 2-1 2-4 2-2 1-2 1-0     3-0* 
 16 KS Kamienica Królewska2-2 4-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-2 0-3* 0-3* 2-2 0-3* 0-3* 1-1 2-0 2-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Sporting Leźno 0-3 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia, 12:00
Wietcisa Skarszewy 5-1 Sztorm Kosakowo 15 sierpnia, 17:00
Portowiec Gdańsk 3-4 Czarni Pruszcz Gdański 15 sierpnia, 17:30
Zenit Łęczyce 3-6 Bałtyk II Gdynia 15 sierpnia, 11:00
KS Kamienica Królewska 2-0 Gedania II Gdańsk 15 sierpnia, 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1-1 GKS Sierakowice 15 sierpnia, 16:30
GTS Pszczółki 5-1 Polonia Gdańsk 15 sierpnia, 17:00
MKS Władysławowo 3-4 Orlęta Reda 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Cartusia Kartuzy 1-3 Orlęta Reda 18 sierpnia, 13:00
Polonia Gdańsk 1-5 MKS Władysławowo 18 sierpnia, 17:00
GKS Sierakowice 1-1 GTS Pszczółki 18 sierpnia, 17:00
Gedania II Gdańsk 3-1 Orzeł Trąbki Wielkie 18 sierpnia, 14:30
Bałtyk II Gdynia 5-1 KS Kamienica Królewska 19 sierpnia, 20:00
Czarni Pruszcz Gdański 1-1 Zenit Łęczyce 18 sierpnia, 16:00
Sztorm Kosakowo 2-0 Portowiec Gdańsk 18 sierpnia, 12:00
Sporting Leźno 0-4 Wietcisa Skarszewy 18 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Wietcisa Skarszewy 1-2 Cartusia Kartuzy 25 sierpnia, 17:00
Portowiec Gdańsk 3-2 Sporting Leźno 25 sierpnia, 11:30
Zenit Łęczyce 6-0 Sztorm Kosakowo 25 sierpnia, 11:00
KS Kamienica Królewska 1-2 Czarni Pruszcz Gdański 25 sierpnia, 14:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2-1 Bałtyk II Gdynia 25 sierpnia, 16:30
GTS Pszczółki 3-0 Gedania II Gdańsk 25 sierpnia, 15:00
MKS Władysławowo 3-0 GKS Sierakowice 25 sierpnia, 17:00
Orlęta Reda 3-0 Polonia Gdańsk 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Cartusia Kartuzy 4-0 Polonia Gdańsk 1 września, 13:00
GKS Sierakowice 2-2 Orlęta Reda 2 września, 11:00
Gedania II Gdańsk 0-6 MKS Władysławowo 1 września, 14:30
Bałtyk II Gdynia 2-3 GTS Pszczółki 2 września, 19:00
Czarni Pruszcz Gdański 4-3 Orzeł Trąbki Wielkie 1 września, 16:00
Sztorm Kosakowo 4-1 KS Kamienica Królewska 1 września, 12:00
Sporting Leźno 4-2 Zenit Łęczyce 1 września, 14:00
Wietcisa Skarszewy 2-1 Portowiec Gdańsk 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Portowiec Gdańsk 1-2 Cartusia Kartuzy 8 września, 11:30
Zenit Łęczyce 3-2 Wietcisa Skarszewy 8 września, 17:00
KS Kamienica Królewska 2-2 Sporting Leźno 8 września, 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 6-3 Sztorm Kosakowo 8 września, 14:00
GTS Pszczółki 2-4 Czarni Pruszcz Gdański 8 września, 15:00
MKS Władysławowo 4-1 Bałtyk II Gdynia 8 września, 15:00
Orlęta Reda 3-0 Gedania II Gdańsk 9 września, 12:00
Polonia Gdańsk 2-2 GKS Sierakowice 8 września, 13:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Cartusia Kartuzy 4-1 GKS Sierakowice 15 września, 13:00
Gedania II Gdańsk 1-1 Polonia Gdańsk 16 września, 17:00
Bałtyk II Gdynia 9-0 Orlęta Reda 16 września, 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-0 MKS Władysławowo 15 września, 16:00
Sztorm Kosakowo 0-3 GTS Pszczółki 15 września, 12:00
Sporting Leźno 3-2 Orzeł Trąbki Wielkie 15 września, 17:00
Wietcisa Skarszewy 1-1 KS Kamienica Królewska 16 września, 11:00
Portowiec Gdańsk 1-3 Zenit Łęczyce 16 września, 11:30

Kolejka 7 - 22-23 września

Zenit Łęczyce 3-2 Cartusia Kartuzy 22 września, 11:00
KS Kamienica Królewska 1-1 Portowiec Gdańsk 22 września, 14:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2-0 Wietcisa Skarszewy 22 września, 16:00
GTS Pszczółki 1-2 Sporting Leźno 22 września, 15:00
MKS Władysławowo 3-0 Sztorm Kosakowo 22 września, 11:00
Orlęta Reda 2-1 Czarni Pruszcz Gdański 23 września, 12:00
Polonia Gdańsk 3-8 Bałtyk II Gdynia 23 września, 14:00
GKS Sierakowice 2-2 Gedania II Gdańsk 22 września, 16:30

Kolejka 8 - 29-30 września

Cartusia Kartuzy 3-1 Gedania II Gdańsk 29 września, 13:00
Bałtyk II Gdynia 0-1 GKS Sierakowice 29 września, 19:00
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 Polonia Gdańsk 29 września, 15:00
Sztorm Kosakowo 1-3 Orlęta Reda 29 września, 12:00
Sporting Leźno 1-2 MKS Władysławowo 29 września, 16:00
Wietcisa Skarszewy 2-0 GTS Pszczółki 29 września, 11:00
Portowiec Gdańsk 3-3 Orzeł Trąbki Wielkie 30 września, 11:30
Zenit Łęczyce 2-2 KS Kamienica Królewska 29 września, 16:00

Kolejka 9 - 6-7 października

KS Kamienica Królewska 2-2 Cartusia Kartuzy 7 października, 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1-0 Zenit Łęczyce 6 października, 14:00
GTS Pszczółki 1-3 Portowiec Gdańsk 6 października, 15:00
MKS Władysławowo 4-1 Wietcisa Skarszewy 6 października, 13:00
Orlęta Reda 2-3 Sporting Leźno 7 października, 12:00
Polonia Gdańsk 0-3 Sztorm Kosakowo 7 października, 13:00
GKS Sierakowice 2-4 Czarni Pruszcz Gdański 6 października, 16:00
Gedania II Gdańsk 2-1 Bałtyk II Gdynia 7 października, 15:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Cartusia Kartuzy 2-3 Bałtyk II Gdynia 13 października, 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 Gedania II Gdańsk 13 października, 15:00
Sztorm Kosakowo 3-1 GKS Sierakowice 13 października, 12:00
Sporting Leźno 0-0 Polonia Gdańsk 13 października, 15:00
Wietcisa Skarszewy 1-4 Orlęta Reda 13 października, 14:00
Portowiec Gdańsk 1-2 MKS Władysławowo 14 października, 11:30
Zenit Łęczyce 1-4 GTS Pszczółki 13 października, 16:00
KS Kamienica Królewska 0-3 Orzeł Trąbki Wielkie 14 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-3

Kolejka 11 - 20-21 października

Orzeł Trąbki Wielkie 0-1 Cartusia Kartuzy 20 października, 13:30
GTS Pszczółki 2-1 KS Kamienica Królewska 20 października, 14:00
MKS Władysławowo 4-1 Zenit Łęczyce 20 października, 14:00
Orlęta Reda 3-1 Portowiec Gdańsk 21 października, 12:00
Polonia Gdańsk 1-2 Wietcisa Skarszewy 21 października, 13:00
GKS Sierakowice 1-3 Sporting Leźno 20 października, 15:00
Gedania II Gdańsk 0-2 Sztorm Kosakowo 21 października, 11:00
Bałtyk II Gdynia 1-4 Czarni Pruszcz Gdański 21 października, 11:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Cartusia Kartuzy 4-0 Czarni Pruszcz Gdański 27 października, 13:00
Sztorm Kosakowo 4-0 Bałtyk II Gdynia 27 października, 12:00
Sporting Leźno 1-1 Gedania II Gdańsk 27 października, 11:00
Wietcisa Skarszewy 2-0 GKS Sierakowice 28 października, 11:00
Portowiec Gdańsk 2-1 Polonia Gdańsk 28 października, 11:30
Zenit Łęczyce 5-1 Orlęta Reda 27 października, 14:00
KS Kamienica Królewska 4-2 MKS Władysławowo 27 października, 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1-2 GTS Pszczółki 27 października, 13:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

GTS Pszczółki 1-1 Cartusia Kartuzy 3 listopada, 14:00
MKS Władysławowo 4-2 Orzeł Trąbki Wielkie 3 listopada, 11:00
Orlęta Reda 1-2 KS Kamienica Królewska 4 listopada, 12:00
Polonia Gdańsk 2-2 Zenit Łęczyce 3 listopada, 13:00
GKS Sierakowice 1-1 Portowiec Gdańsk 3 listopada, 14:00
Gedania II Gdańsk 1-3 Wietcisa Skarszewy 4 listopada, 11:00
Bałtyk II Gdynia 4-0 Sporting Leźno 4 listopada, 11:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Czarni Pruszcz Gdański 1-2 Sztorm Kosakowo 4 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Cartusia Kartuzy 1-0 Sztorm Kosakowo 10 listopada, 13:00
Sporting Leźno 3-1 Czarni Pruszcz Gdański 10 listopada, 13:00
Wietcisa Skarszewy 5-2 Bałtyk II Gdynia 10 listopada, 13:00
Portowiec Gdańsk 3-2 Gedania II Gdańsk 10 listopada, 13:00
Zenit Łęczyce 1-0 GKS Sierakowice 10 listopada, 11:00
KS Kamienica Królewska 2-1 Polonia Gdańsk 10 listopada, 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1-3 Orlęta Reda 10 listopada, 13:30
GTS Pszczółki 1-2 MKS Władysławowo 10 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 17-18 listopada

MKS Władysławowo 2-2 Cartusia Kartuzy 17 listopada, 11:00
Orlęta Reda 1-1 GTS Pszczółki 18 listopada, 12:00
Polonia Gdańsk 2-4 Orzeł Trąbki Wielkie 17 listopada, 13:00
GKS Sierakowice 1-1 KS Kamienica Królewska 17 listopada, 13:00
Gedania II Gdańsk 2-2 Zenit Łęczyce 17 listopada, 11:00
Bałtyk II Gdynia 6-2 Portowiec Gdańsk 18 listopada, 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 2-3 Wietcisa Skarszewy 17 listopada, 12:00
Sztorm Kosakowo 5-0 Sporting Leźno 17 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Cartusia Kartuzy 1-2 Sporting Leźno 16 marca, 11:00
Sztorm Kosakowo 0-3 Wietcisa Skarszewy 16 marca, 12:00
Czarni Pruszcz Gdański 1-0 Portowiec Gdańsk 16 marca, 15:00
Bałtyk II Gdynia 2-2 Zenit Łęczyce 16 marca, 19:30
na Narodowym Stadionie Rugby
Gedania II Gdańsk 3-0 KS Kamienica Królewska
(wo)
GKS Sierakowice 1-0 Orzeł Trąbki Wielkie 16 marca, 14:00
Polonia Gdańsk 3-4 GTS Pszczółki 16 marca, 18:00
na boisku przy ul. Wyzwolenia
Orlęta Reda 1-1 MKS Władysławowo 17 marca, 12:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Orlęta Reda 1-3 Cartusia Kartuzy 24 marca, 13:00
MKS Władysławowo 6-2 Polonia Gdańsk 23 marca, 14:00
GTS Pszczółki 1-5 GKS Sierakowice 23 marca, 14:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1-0 Gedania II Gdańsk 24 marca, 14:00
KS Kamienica Królewska 0-3 Bałtyk II Gdynia
(wo)
Zenit Łęczyce 1-1 Czarni Pruszcz Gdański 24 marca, 15:30
Portowiec Gdańsk 1-0 Sztorm Kosakowo 23 marca, 14:00
Wietcisa Skarszewy 5-0 Sporting Leźno 23 marca, 16:00

Kolejka 18 - 30-31 marca

Cartusia Kartuzy 2-1 Wietcisa Skarszewy 30 marca, 13:00
Sporting Leźno 0-1 Portowiec Gdańsk 30 marca, 16:00
Sztorm Kosakowo 3-1 Zenit Łęczyce 30 marca, 12:00
Czarni Pruszcz Gdański 3-0 KS Kamienica Królewska
(wo)
Bałtyk II Gdynia 1-1 Orzeł Trąbki Wielkie 30 marca, 19:30
Gedania II Gdańsk 1-2 GTS Pszczółki 30 marca, 14:15
GKS Sierakowice 1-4 MKS Władysławowo 30 marca, 15:00
Polonia Gdańsk 0-1 Orlęta Reda 30 marca, 15:30

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Polonia Gdańsk 1-2 Cartusia Kartuzy 6 kwietnia, 16:00
Orlęta Reda 1-1 GKS Sierakowice 7 kwietnia, 13:00
MKS Władysławowo 2-2 Gedania II Gdańsk 7 kwietnia, 14:00
GTS Pszczółki 5-0 Bałtyk II Gdynia 6 kwietnia, 13:30
Orzeł Trąbki Wielkie 1-0 Czarni Pruszcz Gdański 6 kwietnia, 15:00
KS Kamienica Królewska 0-3 Sztorm Kosakowo
(wo)
Zenit Łęczyce 2-0 Sporting Leźno 6 kwietnia, 15:30
Portowiec Gdańsk 2-2 Wietcisa Skarszewy 6 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Cartusia Kartuzy 2-0 Portowiec Gdańsk 13 kwietnia, 13:00
Wietcisa Skarszewy 2-2 Zenit Łęczyce 13 kwietnia, 16:30
Sporting Leźno 3-0 KS Kamienica Królewska
(wo)
Sztorm Kosakowo 2-0 Orzeł Trąbki Wielkie 13 kwietnia, 12:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-0 GTS Pszczółki 13 kwietnia, 15:00
Bałtyk II Gdynia 4-2 MKS Władysławowo 14 kwietnia, 17:00
Gedania II Gdańsk 1-2 Orlęta Reda 14 kwietnia, 11:00
GKS Sierakowice 1-1 Polonia Gdańsk 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 17 kwietnia

GKS Sierakowice 1-0 Cartusia Kartuzy 20 kwietnia, 14:00
Polonia Gdańsk 1-0 Gedania II Gdańsk 17 kwietnia, 16:00
Orlęta Reda 3-1 Bałtyk II Gdynia 17 kwietnia, 18:00
MKS Władysławowo 4-1 Czarni Pruszcz Gdański 17 kwietnia, 16:00
GTS Pszczółki 3-1 Sztorm Kosakowo 17 kwietnia, 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2-4 Sporting Leźno 20 kwietnia, 11:00
KS Kamienica Królewska 0-3 Wietcisa Skarszewy
(wo)
Zenit Łęczyce 1-1 Portowiec Gdańsk 17 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Cartusia Kartuzy 5-1 Zenit Łęczyce 27 kwietnia, 13:00
Portowiec Gdańsk 3-0 KS Kamienica Królewska
(wo)
Wietcisa Skarszewy 3-2 Orzeł Trąbki Wielkie 27 kwietnia, 17:00
Sporting Leźno 0-2 GTS Pszczółki 27 kwietnia, 16:00
Sztorm Kosakowo 1-4 MKS Władysławowo 27 kwietnia, 12:00
Czarni Pruszcz Gdański 2-2 Orlęta Reda 27 kwietnia, 15:00
Bałtyk II Gdynia 1-3 Polonia Gdańsk 28 kwietnia, 11:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Gedania II Gdańsk 1-6 GKS Sierakowice 27 kwietnia, 14:15

Kolejka 23 - 4-5 maja

Gedania II Gdańsk 1-3 Cartusia Kartuzy 4 maja, 11:00
GKS Sierakowice 1-0 Bałtyk II Gdynia 4 maja, 16:00
Polonia Gdańsk 2-3 Czarni Pruszcz Gdański 4 maja, 16:00
Orlęta Reda 2-3 Sztorm Kosakowo 5 maja, 13:00
MKS Władysławowo 4-1 Sporting Leźno 1 czerwca, 18:00
GTS Pszczółki 1-5 Wietcisa Skarszewy 4 maja, 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 4-1 Portowiec Gdańsk 4 maja, 16:30
KS Kamienica Królewska 0-3 Zenit Łęczyce
(wo)

Kolejka 24 - 11-12 maja

Cartusia Kartuzy 3-0 KS Kamienica Królewska
(wo)
Zenit Łęczyce 0-0 Orzeł Trąbki Wielkie 11 maja, 17:00
Portowiec Gdańsk 1-7 GTS Pszczółki 14 maja, 18:00
Wietcisa Skarszewy 3-0 MKS Władysławowo 11 maja, 11:00
Sporting Leźno 1-2 Orlęta Reda 11 maja, 16:00
Sztorm Kosakowo 3-0 Polonia Gdańsk 11 maja, 12:00
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 GKS Sierakowice 11 maja, 16:00
Bałtyk II Gdynia 5-2 Gedania II Gdańsk 12 maja, 11:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Bałtyk II Gdynia 5-1 Cartusia Kartuzy 19 maja, 15:00
Gedania II Gdańsk 3-0 Czarni Pruszcz Gdański 19 maja, 15:00
GKS Sierakowice 1-2 Sztorm Kosakowo 17 maja, 18:30
Polonia Gdańsk 2-1 Sporting Leźno 18 maja, 16:00
Orlęta Reda 4-3 Wietcisa Skarszewy 19 maja, 13:00
MKS Władysławowo 4-0 Portowiec Gdańsk 18 maja, 15:00
GTS Pszczółki 0-2 Zenit Łęczyce 19 maja, 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3-0 KS Kamienica Królewska
(wo)

Kolejka 26 - 25-26 maja

Cartusia Kartuzy 1-0 Orzeł Trąbki Wielkie 16 maja, 18:30
KS Kamienica Królewska 0-3 GTS Pszczółki
(wo)
Zenit Łęczyce 0-4 MKS Władysławowo 25 maja, 11:00
Portowiec Gdańsk 5-3 Orlęta Reda 26 maja, 14:00
Wietcisa Skarszewy 5-0 Polonia Gdańsk 25 maja, 17:00
Sporting Leźno 0-1 GKS Sierakowice 25 maja, 16:00
Sztorm Kosakowo 4-1 Gedania II Gdańsk 25 maja, 12:00
Czarni Pruszcz Gdański 1-0 Bałtyk II Gdynia 25 maja, 15:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Czarni Pruszcz Gdański 0-0 Cartusia Kartuzy 1 czerwca, 17:00
Bałtyk II Gdynia 4-4 Sztorm Kosakowo 2 czerwca, 13:00
Gedania II Gdańsk 1-2 Sporting Leźno 12 czerwca, 18:00
GKS Sierakowice 2-2 Wietcisa Skarszewy 2 czerwca, 12:00
Polonia Gdańsk 1-2 Portowiec Gdańsk 2 czerwca, 12:00
Orlęta Reda 4-1 Zenit Łęczyce 2 czerwca, 12:00
MKS Władysławowo 3-0 KS Kamienica Królewska
(wo)
GTS Pszczółki 6-2 Orzeł Trąbki Wielkie 1 czerwca, 10:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Cartusia Kartuzy 4-3 GTS Pszczółki 8 czerwca, 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0-4 MKS Władysławowo 8 czerwca, 18:00
KS Kamienica Królewska 0-3 Orlęta Reda
(wo)
Zenit Łęczyce 1-1 Polonia Gdańsk 8 czerwca, 16:00
Portowiec Gdańsk 3-3 GKS Sierakowice 8 czerwca, 14:00
Wietcisa Skarszewy 6-3 Gedania II Gdańsk 8 czerwca, 13:00
Sporting Leźno 5-2 Bałtyk II Gdynia 8 czerwca, 16:00
Sztorm Kosakowo 4-1 Czarni Pruszcz Gdański 8 czerwca, 12:00

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

Sztorm Kosakowo 1-3 Cartusia Kartuzy 15 czerwca, 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 1-3 Sporting Leźno 15 czerwca, 17:00
Bałtyk II Gdynia 5-3 Wietcisa Skarszewy 16 czerwca, 11:00
Gedania II Gdańsk 4-3 Portowiec Gdańsk 16 czerwca, 11:00
GKS Sierakowice 1-1 Zenit Łęczyce 15 czerwca, 11:00
Polonia Gdańsk 3-0 KS Kamienica Królewska
(wo)
Orlęta Reda 1-1 Orzeł Trąbki Wielkie 16 czerwca, 13:00
MKS Władysławowo 1-3 GTS Pszczółki 15 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Cartusia Kartuzy 2-1 MKS Władysławowo 22 czerwca, 15:00
GTS Pszczółki 4-5 Orlęta Reda 22 czerwca, 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 5-0 Polonia Gdańsk 22 czerwca, 15:00
KS Kamienica Królewska 0-3 GKS Sierakowice
(wo)
Zenit Łęczyce 2-1 Gedania II Gdańsk 22 czerwca, 15:00
Portowiec Gdańsk 0-3 Bałtyk II Gdynia 22 czerwca, 15:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 0-2; gospodarze zrezygnowali z dalszej gry
Wietcisa Skarszewy 7-2 Czarni Pruszcz Gdański 22 czerwca, 15:00
Sporting Leźno 2-3 Sztorm Kosakowo 22 czerwca, 15:00

IV liga 2018/2019 (pomorska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Gdańsk II)
Klasa okręgowa no10.pl 2018/2019 (Słupsk)

Klasa A no10.pl 2018/2019 (Gdańsk I)
Klasa A no10.pl 2018/2019 (Gdańsk II)
Klasa A no10.pl 2018/2019 (Gdańsk III)
Klasa A no10.pl 2018/2019 (Gdańsk IV (Malbork))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas