[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków

I runda - 4-5 sierpnia
(Losowanie - 11 lipca 2018 - stadion Tramwaju Kraków)

Novi Narama 4-0 Janusze Futbolu Kraków 5 sierpnia, 17:00
PKS Albertus Kraków 2-2 KS Tyniec (Kraków) 5 sierpnia, 17:00
k. 6-5
Patryk Jobczyk 47, Piotr Grodowski 64 - Bartosz Zych 41, Przemysław Kozłowski 75
Kabel Kraków 2-3 Strzelcy Kraków 8 sierpnia, 18:00
Grzegorz Grzesiak 42 (k), Robert Piwowarczyk 58 - Sebastian Stachel 33, 76 (k), 82
Płomień Kościelec 5-1 Potok Więckowice 5 sierpnia, 17:00
Tomasz Antończyk 4, Mateusz Stopiński 24, 81, Mateusz Grabski 35, Konrad Laskowski 64 - Grzegorz Żołyński 10
Olimpia Czaple Wielkie 5-1 Orzeł II Bębło 5 sierpnia, 17:00
Marcin Gonciarz 35, 59, 61, Wojciech Świdziński 64, Dariusz Błaszczyk 75 - Grzegorz Janik 90
Fairant Kraków 0-2 Universum Kraków 5 sierpnia, 17:00
Karl Gruszka 33, Adam Sosnowski 59
Płomień Jerzmanowice 5-2 Orlęta Rudawa 5 sierpnia, 17:00
Tomasz Bień 6, 65, Paweł Piekarz 30, Mateusz Kozera 44, Dominik Żak 52 - Michał Całek 18, Piotr Chlipała 73
Błękitni II Modlnica 0-1 Płomień Kostrze (Kraków) 5 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Popiel 59
Trzebol Wielkie Drogi 1-1 Błękitni Czułówek 5 sierpnia, 17:00
k. 6-5
Grzegorz Ludwikowski 35 - Paweł Krawiec 55
Radziszowianka II Radziszów 2-2 Rzozovia Rzozów 7 sierpnia, 18:00
k. 5-4
w pierwotnym terminie (5 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Czułów 3-0 Borkowianka Borek Szlachecki 5 sierpnia, 17:00
Niegoszowianka Niegoszowice 1-2 Pozowianka Pozowice 5 sierpnia, 17:00
Grom Kraków 0-10 Kaszowianka Kaszów (oldboje) 5 sierpnia, 13:30
LKS Polanowice (k. Krakowa) 2-3 Prądniczanka II Kraków 5 sierpnia, 17:00
Wiktor Krawczyk 10, Kamil Jamróz 38 - Krzysztof Błoński 28, Paweł Jarosz 34, Piotr Jewuła 90

II runda - 11-12 sierpnia
(Losowanie - 11 lipca 2018 - stadion Tramwaju Kraków)

Novi Narama 0-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 12 sierpnia, 17:00
Dariusz Świder 44, 84, Dariusz Żółciak 79
Płomień Jerzmanowice 0-2 Galicja Raciborowice 12 sierpnia, 17:00
Wojciech Herian 57, Filip Sikora 85
Olimpia Czaple Wielkie 1-4 Prądniczanka II Kraków 12 sierpnia, 17:00
Mateusz Gola 20 - Paweł Jarosz 7, 19, Marcin Libura 65, Krzysztof Drożdżak 75
Płomień Kościelec 3-0 Wawel Kraków 12 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
PKS Albertus Kraków 0-8 Orzeł Bębło 12 sierpnia, 17:00
Łukasz Szwajcowski 14, Kacper Zawadzki 38, Grzegorz Suszek 43, Miłosz Bigaj 53, Mateusz Kurek 57, 89, Karol Sałęga 68, Mateusz Synowski 85
Strzelcy Kraków 3-0 Strażak Goszcza 12 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-4
Universum Kraków 2-2 Czarni 03 Grzegorzowice 12 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Michał Szczodrak 21, Adam Sosnowski 33 - Tomasz Chadaj 13, Piotr Dudek 64
Wierzbowianka Wierzbno 5-4 Podgórze Kraków 12 sierpnia, 17:00
Barłomiej Kutela 1, Mariusz Głąbicki 22, Norbert Wyjadłowski 31, 56, Jarosław Pokorniak 89 - Krzysztof Niemirski 44, Marcin Wiater 51, 73, Dawid Białasek 80
Ekler Baranówka 2-3 Zwierzyniecki KS Kraków 12 sierpnia, 17:00
Krzysztof Marzec 55, Krzysztof Szczałba 72 - Jarosław Dziura 45, Maciej Szmal 90, Filip Leśniewicz 90
Juvenia Prandocin 0-3 LKS Niedźwiedź 12 sierpnia, 17:00
Sławomir Gałkowski 35, Marcin Burdacki 63, Jan Marek 85
LKS Skała 2004 3-1 Jastrzębiec Książ Wielki 12 sierpnia, 17:00
Paweł Gumula 49, Szymon Szlęk 56, Tomasz Srebnicki 62 - Piotr Srebnicki 50
Płomień Kostrze (Kraków) 2-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 12 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Marcin Chwastowski 65 (s), Kacper Michalski 79 - Przemysław Gądek 64, 81
Pozowianka Pozowice 4-3 Dragon Szczyglice 12 sierpnia, 17:00
Dawid Piszczek 25, Mateusz Michalec 40, Grzegorz Korzeniowski 70, Patryk Pilszak 80 - Dariusz Molik 9, Maksymilian Prącik 35, Daniel Mroziński 70
Radziszowianka II Radziszów 1-3 Liszczanka Liszki 12 sierpnia, 17:00
Michał Firlej 62 - Tomasz Turek 7, Krzysztof Moszumański 32, 72
Trzebol Wielkie Drogi 1-6 Tęcza Piekary 12 sierpnia, 11:00
Kamil Gawęda 62 - Dawid Soból 8, 25, Przemysław Jasiołek 53, 85, Franciszek Giemzik 60, Sebastian Królik 87
Kaszowianka Kaszów (oldboje) 3-0 Iskra Krzęcin 12 sierpnia, 17:00
Paweł Sieradzki 31, Daniel Goczał 53, 83
Sportowiec Modlniczka 1-1 Cedronka Wola Radziszowska 12 sierpnia, 17:00
k. 3-5
Wisła Czernichów 1-1 Nadwiślan Rusocice 12 sierpnia, 17:00
k. 6-7
Tomasz Kielar 30 - Tomasz Kacik 41
Iskra Czułów 0-9 Bieżanowianka Kraków 12 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-9
Tramwaj Kraków 3-0 Sokół Rybna 11 sierpnia, 11:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Strażak Rączna 2-4 Gajowianka Gaj 11 sierpnia, 17:00
Damian Stolarski 23, Konrad Hajto 26 - Tomasz Jakubczak 2, Piotr Foryś 71, Patryk Dybka 75, Maciej Strzeboński 89
w Gaju; Strażak gospodarzem
JKS Zelków 0-3 Lotnik Kryspinów
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

III runda - 29 sierpnia
(Losowanie - 8 sierpnia 2018)

Wierzbowianka Wierzbno 2-5 Grębałowianka Kraków 29 sierpnia, 17:00
Tomasz Makuła 32, Tomasz Przeniosło 60 - Michał Szarlej 20, Adrian Kaczmarski 53, Oskar Zdziarski 70, Maksymilian Kobiec 86, Łukasz Lampart 88
Strzelcy Kraków 1-8 Błękitni Modlnica 29 sierpnia, 17:30
Bartłomiej Wal 29 - Paweł Słonina 14, 16, 48, Krzysztof Szumiec 25, Mirosław Podgajny 37, 40, Artur Katarzyński 81, Maciej Kawa 90
Orzeł Bębło 5-3 Nadwiślan Kraków 22 sierpnia, 17:30
Miłosz Bigaj 9, Michał Nawrocki 13, 43, Mateusz Bajołek 59, Przemysław Serczyk 61 - Sławomir Zeszczuk 31, 89, Michał Tokarz 41
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-3 Wieczysta Kraków 29 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Płomień Kościelec 3-0 Bibiczanka Bibice 29 sierpnia, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Zwierzyniecki KS Kraków 1-2 Proszowianka Proszowice 29 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Klimas 60 - Bartosz Prochownik 56, Damian Turek 83
Czarni 03 Grzegorzowice 3-2 Prądniczanka Kraków 29 sierpnia, 17:00
Jarosław Morek 22, Szymon Wesołowski 62, Sebastian Urbański 83 - Krzysztof Błoński 38, Alamissa Ouattara 89
Prądniczanka II Kraków 1-8 Zieleńczanka Zielonki 29 sierpnia, 17:00
Paweł Jarosz 20 - Bartłomiej Frączek 45, 90, Adam Prochal 45, 69, 89, Karol Chrząstowski 47, Arkadiusz Kardas 61, Michał Nowak 82
w Zielonkach; Prądniczanka II gospodarzem
LKS Niedźwiedź 2-1 Bronowianka Kraków 29 sierpnia, 17:00
Artur Cieślik 28, 51 - Marcin Gzyl 34
Galicja Raciborowice 1-1 Orzeł Iwanowice 29 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Tomasz Sikora 5 - Rafał Witaszyk 44
LKS Skała 2004 0-2 Słomniczanka Słomniki 29 sierpnia, 17:00
Maciej Kozicki 14, Bartosz Kozieł 65
Hutnik II Kraków 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 28 sierpnia, 17:00
Sławomir Rozkrut 26 - Paweł Zawrzykraj 81, Krystian Kozieł 90
w Kocmyrzowie; Hutnik II gospodarzem
Cedronka Wola Radziszowska 1-3 Wisła Jeziorzany 29 sierpnia, 17:00
Dawid Kania 17 - Mateusz Galos 14, Piotr Sikora 75, Cezary Przebinda 86
Lotnik Kryspinów 0-6 Kaszowianka Kaszów 29 sierpnia, 17:00
Igor Arynin 35, 58, Krzysztof Zawora 50, Jakub Janik 65, Bartosz Kiełbus 70, Maciej Jarosz 83
Tramwaj Kraków 0-3 Garbarnia II Kraków 29 sierpnia, 17:00
Wojciech Głuchaczka 25, Daniel Obtułowicz 65, Amadeusz Bufnal 70
Wiślanie II Jaśkowice 0-1 Skawinka Skawina 29 sierpnia, 17:00
Adrian Nowak 77
Tęcza Piekary 0-4 Radziszowianka Radziszów 29 sierpnia, 17:00
Maciej Grzesik 26, Wiktor Piwowarczyk 56, Paweł Sosin 60, Marcin Bierówka 80
Pozowianka Pozowice 0-7 Prokocim Kraków 29 sierpnia, 17:00
Daniel Nowak 2, 6, Jakub Bułat 10, 70, 87, Tobiasz Barcik 57 (s), Bartłomiej Cebula 85
Nadwiślan Rusocice 0-3 Iskra Radwanowice 29 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Lot Balice 2-3 Świt Krzeszowice 29 sierpnia, 17:00
Jakub Niepsuj 75, Szymon Soboń 89 - Krzysztof Księżyc 15, Dominik Dąbek 57, Grzegorz Krzysiak 81
w Szczyglicach
Płomień Kostrze (Kraków) 2-5 Piast Wołowice 29 sierpnia, 17:00
Piotr Michorczyk 6, Kamil Wcisło 68 - Piotr Panek 10, 15, 87, Adam Mika 88, Rafał Tomczak 89
Gajowianka Gaj 1-3 KS Borek (Kraków) 29 sierpnia, 17:00
Maciej Strzeboński 64 - Grzegorz Król 9, Maciej Zając 67, 78
Kaszowianka Kaszów (oldboje) 3-7 Kmita Zabierzów 29 sierpnia, 17:00
Liszczanka Liszki 0-2 Bieżanowianka Kraków 29 sierpnia, 17:00
Michał Kukla 38, Konrad Łęcki 41

IV runda - 12 września
(Losowanie - 22 sierpnia 2018)

Orzeł Bębło 0-2 TS Węgrzce 11 września, 17:00
Mateusz Czernecki 27, Konrad Łucarz 70
Orzeł Iwanowice 3-0 Michałowianka Michałowice 12 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Zieleńczanka Zielonki 2-4 Jutrzenka Giebułtów 11 września, 17:00
Maciej Michalak 5, 27 - Piotr Powroźnik 39, Patryk Michniak 61, 63, Maciej Zieliński 85
Wieczysta Kraków 2-4 Grębałowianka Kraków 12 września, 17:00
Michał Guja 9, Damian Buras 55 - Jan Liberacki 13, Łukasz Lampart 30, Wojciech Sawicki 45, Adrian Kaczmarski 90
LKS Niedźwiedź 2-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 12 września, 17:00
Piotr Franaszek 35, Sławomir Gałkowski 63 - Paweł Zawrzykraj 4, Adrian Kukla 22, Mateusz Hałat 22, Damian Serafin 39
Płomień Kościelec 1-2 Proszowianka Proszowice 12 września, 17:00
Maciej Wendel 40 - Paweł Skalski 52, Piotr Dębski 86
Czarni 03 Grzegorzowice 0-3 Słomniczanka Słomniki 12 września, 17:00
Piotr Sarota 15, 22, Bartosz Kozieł 35
Bieżanowianka Kraków 1-7 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 19 września, 16:30
Tomasz Czyżowski 83 - Krzysztof Kozieł 11, 12, 34, Piotr Wajda 17, Wojciech Jurek 22, Dariusz Sosnowski 35, Kacper Cygan 50
w pierwotnym terminie (12 września, 17:00) odwołany
Wisła Jeziorzany 0-5 Hutnik Kraków 12 września, 17:00
Łukasz Kędziora 27, 38 (k), Błażej Radwanek 32, Tomasz Kurek 39, Grzegorz Marszalik 54
Skawinka Skawina 2-2 Clepardia Kraków 12 września, 17:00
k. 1-3
Przemysław Konik 39, Damian Sosnowski 84 - Paweł Michalski 16, Jarosław Kania 71
w Krakowie; Skawinka gospodarzem
Radziszowianka Radziszów 1-1 KS Borek (Kraków) 12 września, 17:00
k. 9-8
Wiktor Piwowarczyk 8 - Karol Mosio 16
Świt Krzeszowice 5-0 Piast Wołowice 12 września, 17:00
Dawid Zgoda 45, 72, Grzegorz Krzysiak 48, 78, Piotr Malik 59
Garbarnia II Kraków 1-0 Kaszowianka Kaszów 12 września, 17:00
Łukasz Kowalski 90
Kmita Zabierzów 1-2 Prokocim Kraków 12 września, 17:00
Mikołaj Terebiewiec 56 - Mateusz Radwański 13, Bartłomiej Cebula 74
w Zelkowie
Iskra Radwanowice 2-5 Błękitni Modlnica 12 września, 17:00
Michał Darłak 60, Michał Jaszczyński 72 - Piotr Żurek 6, Mirosław Podgajny 9, Paweł Słonina 36, 85, Tomasz Stryczek 65

V runda - 26 września
(Losowanie - 5 września 2018)

Garbarnia II Kraków 3-0 Prokocim Kraków 26 września, 16:15
Dominik Zalejski 13, Marcin Kołton 60, Daniel Obtułowicz 82
Błękitni Modlnica 3-2 Clepardia Kraków 26 września, 16:15
Maciej Kawa 14, Mirosław Podgajny 62, 90 - Andrzej Kawa 75, 86
Świt Krzeszowice 6-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 26 września, 16:15
Krzysztof Księżyc 5, Adrian Kaczkowski 10, Dawid Zgoda 31, 33, Grzegorz Krysiak 75, 79 - Tomasz Targosz 38, Mateusz Wolko 40, Mateusz Hałat 83
Grębałowianka Kraków 1-4 Jutrzenka Giebułtów 25 września, 16:15
Konrad Kozioł 43 - Grzegorz Labut 6, 35, Michał Romuzga 21, Jakub Wcisło 67
Proszowianka Proszowice 0-1 Wiślanie Jaśkowice 26 września, 16:15
Maciej Wcisło 39
Radziszowianka Radziszów 0-2 Orzeł Iwanowice 26 września, 16:15
João Guilherme de Ávila 60, Michał Łuciów 90
Słomniczanka Słomniki 0-2 Hutnik Kraków 26 września, 16:15
Kamil Sobala 64, Dawid Linca 90
TS Węgrzce 3-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2 października, 16:15
(wo)
w pierwotnym terminie (26 września, 16:15) odwołany; goście wycofali się z rozgrywek

1/4 finału - 10 października
(Losowanie - 19 września 2018)

Garbarnia II Kraków 4-2 Błękitni Modlnica 10 października, 15:45
Daniel Obtułowicz 6, 30, Marcin Kołton 51, Norbert Zalejski 81 - Tomasz Stryczek 16, Maciej Kawa 20
Jutrzenka Giebułtów 2-3 Hutnik Kraków 10 października, 15:45
Krzysztof Michalec 66 (k), Jakub Wcisło 77 - Krzysztof Świątek 16 (k), 71, Dariusz Gawęcki 88 (k)
Orzeł Iwanowice 2-3 Wiślanie Jaśkowice 10 października, 15:45
Grzegorz Banaszek 18, 84 - Dariusz Żaba 60, Jakub Bator 74, Rafał Witaszyk 90 (s)
Świt Krzeszowice 1-1 TS Węgrzce 10 października, 15:45
k. 4-5
Krzysztof Księżyc 90 - Łukasz Kowalczyk 8

1/2 finału - 20 marca
(Losowanie - 24 października 2018, 16:00 - siedziba Małopolskiego ZPN)

TS Węgrzce - Hutnik Kraków
Garbarnia II Kraków - Wiślanie Jaśkowice 27 lutego, 16:00

Finał - 17 kwietnia

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas