[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Wadowice

I runda - 21-22 lipca

Tarnawianka Tarnawa 1-6 Żuraw Krzeszów 21 lipca, 17:00
Bartłomiej Bury 1 - Mateusz Mika 2, Krzysztof Ćwiertnia 46, Grzegorz Talaga 48, Sebastian Krupczak 48, Tomasz Skrzypek 50, Jarosław Bielarz 70
Zryw Lanckorona 0-3 Korona Skawinki 22 lipca, 17:00
Jakub Semla 10, Kacper Mlak 75, Kamil Fabiś 89
Łysa Góra Zawadka 0-4 Burza Roczyny 22 lipca, 17:00
Jarosław Talar 21, Andrzej Górski 31, Grzegorz Misiek 48, Jakub Łata 50
Halniak Targanice 8-4 Orzeł Radocza 22 lipca, 17:00
Dariusz Kubik 16, Mariusz Urbańczyk 22, 80, 88, Kamil Kierczak 34, Mikołaj Przybylski 70, 90, Dominik Zawiła 77 - Marek Łopata 6, 43, 53, Krzysztof Kisiała 83
Płomień Sosnowice 1-4 Wisła Łączany 22 lipca, 17:00
Łukasz Bujak 30 - Tomasz Jamróz 37, Bartłomiej Kwieciński 40, Dawid Kozioł 70, Arkadiusz Mydlarz 85
Orzeł II Wieprz 2-5 Leńczanka Leńcze 22 lipca, 16:00
Kamil Kozioł 26, Tomasz Pudełko 83 - Dawid Gębala 10, 89, Krystian Palacz 34, Szymon Gębala 64, Andrzej Żak 82
w pierwotnym terminie (21 lipca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Borowik Bachowice 6-0 Gronie Zagórnik 22 lipca, 14:00
Marcin Ciemiera 6, 18, 25, 58, Dominik Ściera 83, Rafał Wołoch 90
Wikliniarz Woźniki 2-8 Żarek Barwałd Górny 21 lipca, 17:00
Dawid Góra 7, Wojciech Mikołajczyk 83 - Mirosław Maciusiak 15, 25, 52, 72, 87, Piotr Filek 32, 68, Marcin Błachut 48
Jubilat Izdebnik 1-9 Sokół Przytkowice 21 lipca, 17:00
Dawid Turek 75 - Łukasz Waga 22, 32, 63, Witold Stokłosa 38, Kamil Flaka 57, 64, 81, Łukasz Krzystek 58, Wojciech Dybał 83
Lachy Lachowice 9-1 Huragan Skawica 22 lipca, 17:00
Szymon Saletnik 10, Daniel Kachel 13, 44, 56, Mateusz Stachnik 33, Grzegorz Bogdanik 51, Kamil Ponikwia 66, Miłosz Cieślak 70, 82 - Marcin Wojtyczko 48
KS Bystra (k. Wadowic) 4-2 Grom Grzechynia 22 lipca, 17:00
Szymon Sroka 21, 49, 67, Sławomir Basiura 59 - Tomasz Czubin 17, Piotr Surmiak 77
Sokół Chrząstowice 3-2 Leskowiec Rzyki 22 lipca, 17:00
Damian Gacek 61, 80, Adam Biela 84 - Artur Babiński 27, 58
Żarek Stronie 0-2 Dąb Paszkówka 22 lipca, 17:00
Krzysztof Brózda 11, 85
Nadwiślanka Brzeźnica 1-3 Orzeł Wieprz 22 lipca, 17:00
Jakub Skorus 87 - Mateusz Penkala 6, Grzegorz Dyrcz 58, Marek Walczak 82
Błyskawica Marcówka 5-2 Dąb Sidzina 22 lipca, 17:00
Jacek Pindel 22, 40, 43, Kamil Mirek 53, Marcin Porębski 67 - Mariusz Lipa 8, 32
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-3 Huragan Inwałd 21 lipca, 11:00
Damian Szafran 50 (s), Przemysław Burliga 52 - Wojciech Stuglik 27, 58, Adam Bodzioch 54

II runda - 28-29 lipca
(Losowanie - 23 lipca 2018 - siedziba OZPN Wadowice)
Burza Roczyny - wolny los.
Leńczanka Leńcze - wycofała się z rozgrywek.

Wisła Łączany 1-4 Sokół Chrząstowice 29 lipca, 17:00
Kamil Kozioł 89 - Wojciech Meres 8, 37, Adrian Meres 25, 78
KS Bystra (k. Wadowic) 0-1 Błyskawica Marcówka 29 lipca, 17:00
Jakub Pindel 72
Borowik Bachowice 5-5 Dąb Paszkówka 29 lipca, 17:00
pd. k. 0-2
Patryk Dębski 20, Grzegorz Ściera 38, 55, Marcin Ciemiera 44, 95 - Krzysztof Brózda 3, Jakub Morawa 28, 42, Dominik Cholewa 61, Piotr Wacław 108
Halniak Targanice 2-0 Żarek Barwałd Górny 29 lipca, 17:00
Kamil Kierczak 64, Mariusz Urbańczyk 80
Orzeł Wieprz 3-1 Huragan Inwałd 29 lipca, 17:00
Dominik Bury 11, Mateusz Penkala 84, Grzegorz Dyrcz 90 - Wojciech Stuglik 15
Lachy Lachowice 1-1 Żuraw Krzeszów 29 lipca, 17:00
k. 5-3
Dominik Kachel 65 - Jarosław Bielarz 7
Korona Skawinki 1-4 Sokół Przytkowice 29 lipca, 17:00
Piotr Janicki 83 (s) - Marcin Gaczorek 32, 85, Arkadiusz Monica 33, Piotr Monica 43

III runda - 4-5 sierpnia
(Losowanie - 30 lipca 2018 - siedziba OZPN Wadowice)
Do gry przystępują zespoły z IV ligi (Beskid Andrychów i Orzeł Ryczów) oraz ligi okręgowej (Halniak Maków Podhalański, Iskra Klecza Dolna, Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska, Relaks Wysoka, Sosnowianka Stanisław Dolny i Tempo Białka).

Błyskawica Marcówka 2-2 Relaks Wysoka 4 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Grzegorz Sałapat 40, Jacek Pindel 76 - Dawid Żak 32, 45
Sokół Chrząstowice 1-5 Dąb Paszkówka 5 sierpnia, 17:00
Grzegorz Gacek 75 - Bartłomiej Wilk 32, Dominik Cholewa 52, 89, Krzysztof Feluś 58, Krzysztof Brózda 70
Lachy Lachowice 3-0 Halniak Maków Podhalański 5 sierpnia, 17:00
Tempo Białka 0-1 Beskid Andrychów 4 sierpnia, 17:00
Tomasz Moskała 79
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-3 Orzeł Ryczów 4 sierpnia, 16:00
Damian Skwarczeński 29, Maciej Zębala 75, Grzegorz Kowalówka 82
Halniak Targanice 10-0 Iskra Klecza Dolna 5 sierpnia, 17:00
Kamil Kierczak 2, 8, 12, 19, 70, Radosław Magiera 34, Mariusz Urbańczyk 60, Dariusz Kubik 66, 81, Kamil Mazgaj 83
Orzeł Wieprz 4-2 Burza Roczyny 4 sierpnia, 17:00
Grzegorz Dyrcz 10, 85, Adrian Niedziela 46, Sebastian Misiek 69 - Marcin Janosik 56, Andrzej Górski 64
Sokół Przytkowice 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4 sierpnia, 17:00
Paweł Pilch 82

IV runda - 29 sierpnia
(Losowanie - 6 sierpnia 2018 - siedziba OZPN Wadowice)

Błyskawica Marcówka 0-2 Sokół Przytkowice 29 sierpnia, 17:30
Damian Rzeszutko 14, Łukasz Waga 36
Dąb Paszkówka 1-3 Beskid Andrychów 29 sierpnia, 17:30 (50)
Kamil Frasik 44 - Szymon Wandzel 49, Filip Kasiński 65, Patryk Koim 80
Lachy Lachowice 3-7 Orzeł Ryczów 29 sierpnia, 18:00
Dawid Kachel 11, 89, Mateusz Małysiak 84 - Klemens Drobniak 1, Grzegorz Kowalówka 12, Piotr Gołdowski 32, Piotr Włosiak 39, Ousseynou Fall 47, Sławomir Para 53, Miłosz Cieślak 90 (s)
Halniak Targanice 1-1 Orzeł Wieprz 29 sierpnia, 17:30
k. 5-4
Grzegorz Wocial 61 - Mateusz Penkala 8

1/2 finału - 12 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2018 - siedziba OZPN Wadowice)

Halniak Targanice 1-3 Beskid Andrychów 12 września, 17:00 (250)
Mariusz Urbańczyk 52 (k) - Patryk Koim 38, Piotr Motyka 44, Filip Kasiński 45 (k)
Sokół Przytkowice 1-2 Orzeł Ryczów 12 września, 17:00
Kacper Maniek 50 - Grzegorz Kowalówka 67, Michał Matejko 86

Finał - 26 września

Beskid Andrychów 1-2 Orzeł Ryczów 26 września, 16:30
Piotr Motyka 75 (k) - Ousseynou Fall 32, Maciej Zębala 72
w Andrychowie

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas