[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Tarnów II (Brzesko)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Borzęcin Górny 26 63 20 3 3 91-29 12 1 0 51-11 8 2 3 40-18
2.  Korona Niedzieliska 26 58 18 4 4 88-31 8 3 2 49-18 10 1 2 39-13
3.  Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 26 52 16 4 6 55-35 9 4 0 34-12 7 0 6 21-23
4.  Victoria Porąbka Uszewska 26 47 14 5 7 74-52 8 2 3 41-26 6 3 4 33-26
5.  Tymon Tymowa 26 46 14 4 8 87-57 10 0 3 54-19 4 4 5 33-38
6.  Iva Iwkowa 26 41 11 8 7 74-55 7 3 3 45-25 4 5 4 29-30 4 6 1 3 0 11-9
7.  Kłos Łysa Góra 26 41 12 5 9 66-65 8 2 3 42-26 4 3 6 24-39 4 5 1 2 1 10-9
8.  LKS Poręba Spytkowska 26 41 12 5 9 58-42 8 2 3 32-16 4 3 6 26-26 4 4 1 1 2 8-11
9.  Jedność Paleśnica 25 31 9 4 12 56-73 6 2 5 30-30 3 2 7 26-43
10.  Victoria Bielcza 25 26 8 2 15 42-73 5 1 6 22-24 3 1 9 20-49
11.  Start 77 Biadoliny Szlacheckie 26 25 7 4 15 45-72 5 2 6 29-31 2 2 9 16-41 2 4 1 1 0 8-5
12.  LKS Uszew 26 25 6 7 13 52-58 4 4 5 27-26 2 3 8 25-32 2 1 0 1 1 5-8
13.  Pogórze Gwoździec 26 12 3 3 20 39-89 1 2 10 20-46 2 1 10 19-43
14.  Spółdzielca Grabno 26 5 1 2 23 27-123 1 2 10 19-49 0 0 13 8-74

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sokół Borzęcin Górny    3-0 1-0 3-0 4-3 2-0 4-1 1-1 4-3 6-1 5-0 4-0 6-1 8-1 
 2 Korona Niedzieliska2-1     0-1 1-1 3-2 2-4 10-1 3-0 6-1 4-2 4-1 1-1 2-2 11-1 
 3 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów2-0 2-2     2-2 2-1 1-1 2-0 2-1 2-1 3-1 4-1 1-1 3-0 8-1 
 4 Victoria Porąbka Uszewska2-2 1-6 3-5     6-1 2-2 1-5 2-0 4-0 4-1 4-1 4-1 4-1 4-1 
 5 Tymon Tymowa1-4 0-1 2-0 3-4     3-0 6-2 2-0 6-4 7-1 9-0 2-1 5-1 8-1 
 6 Iva Iwkowa1-3 0-3 1-4 3-3 2-2     2-2 4-2 11-0 6-1 3-1 2-1 5-3 5-0 
 7 Kłos Łysa Góra2-4 3-4 4-1 3-2 3-3 3-3     4-2 3-2 0-1 4-0 3-2 7-2 3-0 
 8 LKS Poręba Spytkowska2-1 1-3 5-0 2-1 2-3 2-2 2-1     2-2 8-0 0-3* 1-0 2-0 3-0 
 9 Jedność Paleśnica0-1 3-2 2-1 0-4 3-3 1-5 1-1 3-5     2-1 1-0 4-2 1-4 9-1 
 10 Victoria Bielcza1-3 0-3 2-0 0-3 3-4 2-0 6-1 1-1     2-1 2-4 0-2 3-2 
 11 Start 77 Biadoliny Szlacheckie1-2 0-4 0-3 1-2 1-0 5-5 0-2 2-2 1-5 3-2     5-2 4-2 6-0 
 12 LKS Uszew3-3 0-2 0-1 4-1 4-4 5-2 1-2 0-2 0-3* 2-2 3-3     2-1 3-0* 
 13 Pogórze Gwoździec0-6 0-4 2-3 2-5 3-4 2-3 2-2 0-3* 3-4 1-3 1-1 1-8     3-0 
 14 Spółdzielca Grabno1-10 0-5 1-2 2-5 2-3 0-2 2-4 2-7 1-1 3-4 1-4 2-2 2-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Victoria Porąbka Uszewska 4-1 LKS Uszew 12 sierpnia, 12:30
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 2-0 Kłos Łysa Góra 15 sierpnia, 11:00
w pierwotnym terminie (11 sierpnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 0-4 Korona Niedzieliska 11 sierpnia, 17:30
Spółdzielca Grabno 2-0 Pogórze Gwoździec 11 sierpnia, 17:30
Sokół Borzęcin Górny 1-1 LKS Poręba Spytkowska 11 sierpnia, 17:30
Iva Iwkowa 6-1 Victoria Bielcza 12 sierpnia, 17:30
Jedność Paleśnica 3-3 Tymon Tymowa 12 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

LKS Uszew 0-2 LKS Poręba Spytkowska 18 sierpnia, 17:00
Pogórze Gwoździec 0-6 Sokół Borzęcin Górny 19 sierpnia, 17:30
Korona Niedzieliska 11-1 Spółdzielca Grabno 18 sierpnia, 17:30
Kłos Łysa Góra 4-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 18 sierpnia, 17:30
Jedność Paleśnica 2-1 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 19 sierpnia, 14:00
Iva Iwkowa 2-2 Tymon Tymowa 19 sierpnia, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 4-1 Victoria Bielcza 10 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (19 sierpnia, 17:00) odwołany

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Victoria Bielcza 2-4 LKS Uszew 25 sierpnia, 17:00
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 1-1 Iva Iwkowa 25 sierpnia, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-5 Jedność Paleśnica 25 sierpnia, 17:00
Spółdzielca Grabno 2-4 Kłos Łysa Góra 25 sierpnia, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 2-0 Pogórze Gwoździec 25 sierpnia, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 6-1 Tymon Tymowa 26 sierpnia, 11:30
Korona Niedzieliska 2-1 Sokół Borzęcin Górny 25 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 1-2 września

LKS Uszew 2-1 Pogórze Gwoździec 2 września, 16:00
Korona Niedzieliska 3-0 LKS Poręba Spytkowska 1 września, 17:00
Kłos Łysa Góra 2-4 Sokół Borzęcin Górny 1 września, 17:00
Jedność Paleśnica 9-1 Spółdzielca Grabno 2 września, 14:00
Iva Iwkowa 3-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2 września, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 3-5 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 2 września, 11:30
Victoria Bielcza 3-4 Tymon Tymowa 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 3-1 Victoria Bielcza 9 września, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-2 Victoria Porąbka Uszewska 8 września, 17:00
Spółdzielca Grabno 0-2 Iva Iwkowa 8 września, 17:00
Sokół Borzęcin Górny 4-3 Jedność Paleśnica 8 września, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 2-1 Kłos Łysa Góra 8 września, 17:00
Pogórze Gwoździec 0-4 Korona Niedzieliska 9 września, 16:00
LKS Uszew 4-4 Tymon Tymowa 8 września, 17:00

Kolejka 6 - 15-16 września

LKS Uszew 0-2 Korona Niedzieliska 15 września, 16:00
Kłos Łysa Góra 7-2 Pogórze Gwoździec 15 września, 17:00
Jedność Paleśnica 3-5 LKS Poręba Spytkowska 16 września, 13:00
Iva Iwkowa 1-3 Sokół Borzęcin Górny 16 września, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 4-1 Spółdzielca Grabno 16 września, 16:00
Victoria Bielcza 2-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 15 września, 17:00
Tymon Tymowa 2-0 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 16 września, 17:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 1-1 LKS Uszew 22 września, 12:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-0 Tymon Tymowa 22 września, 16:00
Spółdzielca Grabno 3-4 Victoria Bielcza 22 września, 16:00
Sokół Borzęcin Górny 3-0 Victoria Porąbka Uszewska 23 września, 16:00
LKS Poręba Spytkowska 2-2 Iva Iwkowa 22 września, 16:30
Pogórze Gwoździec 3-4 Jedność Paleśnica 22 września, 16:00
Korona Niedzieliska 10-1 Kłos Łysa Góra 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 29-30 września

LKS Uszew 1-2 Kłos Łysa Góra 30 września, 14:00
Jedność Paleśnica 3-2 Korona Niedzieliska 30 września, 14:00
Iva Iwkowa 5-3 Pogórze Gwoździec 30 września, 16:00
Victoria Porąbka Uszewska 2-0 LKS Poręba Spytkowska 30 września, 11:30
Tymon Tymowa 8-1 Spółdzielca Grabno 30 września, 16:00
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 4-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 30 września, 15:00
Sokół Borzęcin Górny 6-1 Victoria Bielcza 29 września, 16:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Start 77 Biadoliny Szlacheckie 5-2 LKS Uszew 6 października, 15:00
Spółdzielca Grabno 1-2 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 6 października, 16:00
Sokół Borzęcin Górny 4-3 Tymon Tymowa 6 października, 16:00
LKS Poręba Spytkowska 8-0 Victoria Bielcza 6 października, 16:00
Pogórze Gwoździec 2-5 Victoria Porąbka Uszewska 6 października, 16:00
Korona Niedzieliska 2-4 Iva Iwkowa 7 października, 15:30
Kłos Łysa Góra 3-2 Jedność Paleśnica 6 października, 16:00

Kolejka 10 - 13-14 października

LKS Uszew 0-3 Jedność Paleśnica 13 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-1
Iva Iwkowa 2-2 Kłos Łysa Góra 14 października, 15:30
Victoria Porąbka Uszewska 1-6 Korona Niedzieliska 14 października, 11:30
Victoria Bielcza 0-2 Pogórze Gwoździec 13 października, 15:00
Tymon Tymowa 2-0 LKS Poręba Spytkowska 14 października, 15:30
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 2-0 Sokół Borzęcin Górny 14 października, 15:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 6-0 Spółdzielca Grabno 13 października, 15:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Spółdzielca Grabno 2-2 LKS Uszew 20 października, 15:00
Sokół Borzęcin Górny 5-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 20 października, 15:00
LKS Poręba Spytkowska 5-0 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 20 października, 15:00
Pogórze Gwoździec 3-4 Tymon Tymowa 21 października, 13:00
Korona Niedzieliska 4-2 Victoria Bielcza 21 października, 14:30
Kłos Łysa Góra 3-2 Victoria Porąbka Uszewska 20 października, 15:00
Jedność Paleśnica 1-5 Iva Iwkowa 21 października, 14:00

Kolejka 12 - 27-28 października

LKS Uszew 5-2 Iva Iwkowa 27 października, 11:00
Victoria Porąbka Uszewska 4-0 Jedność Paleśnica 27 października, 14:30
Victoria Bielcza 6-1 Kłos Łysa Góra 27 października, 14:00
Tymon Tymowa 0-1 Korona Niedzieliska 28 października, 14:30
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 3-0 Pogórze Gwoździec 27 października, 14:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2-2 LKS Poręba Spytkowska 27 października, 14:30
Spółdzielca Grabno 1-10 Sokół Borzęcin Górny 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Sokół Borzęcin Górny 4-0 LKS Uszew 3 listopada, 14:00
LKS Poręba Spytkowska 3-0 Spółdzielca Grabno 3 listopada, 14:00
Pogórze Gwoździec 1-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3 listopada, 13:00
Korona Niedzieliska 0-1 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 3 listopada, 14:00
Kłos Łysa Góra 3-3 Tymon Tymowa 4 listopada, 11:00
Jedność Paleśnica 2-1 Victoria Bielcza 4 listopada, 14:00
Iva Iwkowa 3-3 Victoria Porąbka Uszewska 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Victoria Bielcza 2-0 Iva Iwkowa 23 marca, 15:00
Tymon Tymowa 6-4 Jedność Paleśnica 24 marca, 13:00
LKS Uszew 4-1 Victoria Porąbka Uszewska 23 marca, 15:30
Kłos Łysa Góra 4-1 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 24 marca, 11:00
Korona Niedzieliska 4-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 23 marca, 15:00
Pogórze Gwoździec 3-0 Spółdzielca Grabno 23 marca, 15:00
LKS Poręba Spytkowska 2-1 Sokół Borzęcin Górny 23 marca, 15:00

Kolejka 15 - 30-31 marca

LKS Poręba Spytkowska 1-0 LKS Uszew 30 marca, 15:30
Sokół Borzęcin Górny 6-1 Pogórze Gwoździec 30 marca, 15:30
Spółdzielca Grabno 0-5 Korona Niedzieliska 30 marca, 14:30
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 0-2 Kłos Łysa Góra 30 marca, 15:00
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 2-1 Jedność Paleśnica 31 marca, 16:00
Tymon Tymowa 3-0 Iva Iwkowa 31 marca, 13:00
Victoria Bielcza 0-3 Victoria Porąbka Uszewska 30 marca, 15:30

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Tymon Tymowa 3-4 Victoria Porąbka Uszewska 7 kwietnia, 13:00
Sokół Borzęcin Górny 3-0 Korona Niedzieliska 6 kwietnia, 16:30
LKS Uszew 2-2 Victoria Bielcza 6 kwietnia, 16:30
Iva Iwkowa 1-4 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 7 kwietnia, 16:30
Jedność Paleśnica 1-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 7 kwietnia, 14:00
Kłos Łysa Góra 3-0 Spółdzielca Grabno 6 kwietnia, 16:30
Pogórze Gwoździec 0-3 LKS Poręba Spytkowska 7 kwietnia, 16:30
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Pogórze Gwoździec 1-8 LKS Uszew 13 kwietnia, 16:00
LKS Poręba Spytkowska 1-3 Korona Niedzieliska 13 kwietnia, 16:00
Sokół Borzęcin Górny 4-1 Kłos Łysa Góra 13 kwietnia, 17:00
Spółdzielca Grabno 1-1 Jedność Paleśnica 13 kwietnia, 16:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 5-5 Iva Iwkowa 13 kwietnia, 17:00
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 2-2 Victoria Porąbka Uszewska 14 kwietnia, 17:00
Tymon Tymowa 7-1 Victoria Bielcza 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 20 kwietnia

Tymon Tymowa 2-1 LKS Uszew 20 kwietnia, 14:00
Victoria Bielcza 2-0 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 20 kwietnia, 13:30
Victoria Porąbka Uszewska 4-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 20 kwietnia, 14:00
Iva Iwkowa 5-0 Spółdzielca Grabno 20 kwietnia, 14:00
Jedność Paleśnica 0-1 Sokół Borzęcin Górny 20 kwietnia, 11:00
Kłos Łysa Góra 4-2 LKS Poręba Spytkowska 20 kwietnia, 11:00
Korona Niedzieliska 2-2 Pogórze Gwoździec 20 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Korona Niedzieliska 1-1 LKS Uszew 27 kwietnia, 17:00
Pogórze Gwoździec 2-2 Kłos Łysa Góra 27 kwietnia, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 2-2 Jedność Paleśnica 27 kwietnia, 16:30
Sokół Borzęcin Górny 2-0 Iva Iwkowa 27 kwietnia, 17:00
Spółdzielca Grabno 2-5 Victoria Porąbka Uszewska 27 kwietnia, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3-2 Victoria Bielcza 27 kwietnia, 17:00
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 2-1 Tymon Tymowa 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

LKS Uszew 0-1 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 4 maja, 17:00
Tymon Tymowa 9-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 5 maja, 17:00
Victoria Bielcza 3-2 Spółdzielca Grabno 4 maja, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 2-2 Sokół Borzęcin Górny 5 maja, 17:00
Iva Iwkowa 4-2 LKS Poręba Spytkowska 5 maja, 17:00
Jedność Paleśnica 1-4 Pogórze Gwoździec 5 maja, 17:00
Kłos Łysa Góra 3-4 Korona Niedzieliska 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Victoria Bielcza 1-3 Sokół Borzęcin Górny 11 maja, 17:30
Kłos Łysa Góra 3-2 LKS Uszew 12 maja, 18:00
Korona Niedzieliska 6-1 Jedność Paleśnica 11 maja, 17:30
Pogórze Gwoździec 2-3 Iva Iwkowa 12 maja, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 2-1 Victoria Porąbka Uszewska 11 maja, 17:00
Spółdzielca Grabno 2-3 Tymon Tymowa 11 maja, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 0-3 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 11 maja, 17:30

Kolejka 22 - 18-19 maja

LKS Uszew 3-3 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 18 maja, 18:00
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 8-1 Spółdzielca Grabno 18 maja, 17:00
Tymon Tymowa 1-4 Sokół Borzęcin Górny 19 maja, 18:00
Victoria Bielcza 1-1 LKS Poręba Spytkowska 19 maja, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 4-1 Pogórze Gwoździec 19 maja, 11:30
Iva Iwkowa 0-3 Korona Niedzieliska 19 maja, 17:00
Jedność Paleśnica 1-1 Kłos Łysa Góra 19 maja, 14:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Jedność Paleśnica 4-2 LKS Uszew 26 maja, 14:00
Kłos Łysa Góra 3-3 Iva Iwkowa 26 maja, 11:00
Korona Niedzieliska 1-1 Victoria Porąbka Uszewska 25 maja, 18:00
Pogórze Gwoździec 1-3 Victoria Bielcza 26 maja, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 2-3 Tymon Tymowa 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany
Sokół Borzęcin Górny 1-0 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 25 maja, 11:00
Spółdzielca Grabno 1-4 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 25 maja, 17:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

LKS Uszew 3-0 Spółdzielca Grabno 1 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-2 Sokół Borzęcin Górny 1 czerwca, 18:00
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 2-1 LKS Poręba Spytkowska 1 czerwca, 18:00
Tymon Tymowa 5-1 Pogórze Gwoździec 2 czerwca, 18:00
Victoria Bielcza 0-3 Korona Niedzieliska 1 czerwca, 18:00
Victoria Porąbka Uszewska 1-5 Kłos Łysa Góra 2 czerwca, 11:30
Iva Iwkowa 11-0 Jedność Paleśnica 2 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Iva Iwkowa 2-1 LKS Uszew 9 czerwca, 17:00
Jedność Paleśnica 0-4 Victoria Porąbka Uszewska 9 czerwca, 14:00
Kłos Łysa Góra 0-1 Victoria Bielcza 8 czerwca, 18:00
Korona Niedzieliska 3-2 Tymon Tymowa 8 czerwca, 18:00
Pogórze Gwoździec 2-3 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 8 czerwca, 13:00
LKS Poręba Spytkowska 0-3 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 8 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 6-0
Sokół Borzęcin Górny 8-1 Spółdzielca Grabno 8 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

LKS Uszew 3-3 Sokół Borzęcin Górny 16 czerwca, 17:00
Spółdzielca Grabno 2-7 LKS Poręba Spytkowska 16 czerwca, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 4-2 Pogórze Gwoździec 16 czerwca, 17:00
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 2-2 Korona Niedzieliska 15 czerwca, 18:00
Tymon Tymowa 6-2 Kłos Łysa Góra 16 czerwca, 17:00
Victoria Bielcza - Jedność Paleśnica 15 czerwca, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 2-2 Iva Iwkowa 16 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2018/2019 (Tarnów I)

Klasa A 2018/2019 (Tarnów I (Bochnia))

Klasa B 2018/2019 (Tarnów II (Brzesko))

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas