[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Wieliczka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwiazda Brzegi 26 63 20 3 3 72-24 11 1 1 40-13 9 2 2 32-11
2.  KS Rożnowa 26 50 16 2 8 104-63 9 1 3 54-22 7 1 5 50-41 2 3 1 0 1 5-4
3.  Batory Wola Batorska 26 50 15 5 6 66-28 7 3 3 37-20 8 2 3 29-8 2 3 1 0 1 4-5
4.  Sokół Chorągwica 26 46 15 1 10 64-49 8 1 4 31-24 7 0 6 33-25 2 3 1 0 1 6-5
5.  Start Brzezie 26 46 14 4 8 74-50 9 1 3 46-23 5 3 5 28-27 2 3 1 0 1 5-6
6.  Dąb Zabierzów Bocheński 26 44 13 5 8 61-42 7 3 3 33-19 6 2 5 28-23
7.  Gdovia II Gdów 26 42 13 3 10 70-43 9 1 3 48-20 4 2 7 22-23
8.  Iskra Zakrzów 26 39 12 3 11 42-34 6 2 5 22-17 6 1 6 20-17
9.  Gryf Wiatowice 26 37 10 7 9 70-64 4 4 5 33-25 6 3 4 37-39
10.  Wiarusy II Igołomia 26 32 10 2 14 53-67 6 1 6 37-31 4 1 8 16-36 2 6 2 0 0 6-2
11.  Naprzód Ochmanów 26 32 9 5 12 45-47 5 2 6 21-20 4 3 6 24-27 2 0 0 0 2 2-6
12.  Tęcza Słomiróg 26 23 7 2 17 49-87 5 0 8 28-38 2 2 9 21-49
13.  Wilga Golkowice 26 16 4 4 18 37-79 3 2 8 25-40 1 2 10 12-39
14.  Błyskawica Wyciąże (Kraków) 26 2 0 2 24 28-158 0 2 11 13-55 0 0 13 15-103

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Gwiazda Brzegi    6-4 1-0 1-0 2-0 1-0 3-1 3-0 2-4 4-1 1-0 6-1 1-1 9-1 
 2 KS Rożnowa0-1     1-3 3-2 3-3 5-1 3-1 3-0* 7-1 5-1 1-4 5-3 6-0 12-2 
 3 Batory Wola Batorska1-1 1-4     0-1 4-3 0-3 3-2 1-0 2-2 5-0 2-2 5-0 3-1 10-1 
 4 Sokół Chorągwica3-5 1-5 0-3     4-1 3-2 2-1 1-1 1-2 3-0 5-1 2-1 3-2 3-0* 
 5 Start Brzezie1-0 4-5 0-2 4-2     1-2 2-0 2-1 5-5 3-1 3-2 5-1 4-1 12-1 
 6 Dąb Zabierzów Bocheński1-2 2-4 0-0 5-1 4-1     2-1 1-4 3-2 3-1 3-1 1-1 0-0 8-1 
 7 Gdovia II Gdów1-0 5-3 1-0 0-4 3-3 0-5     1-0 6-2 5-0 0-1 7-1 3-0 16-1 
 8 Iskra Zakrzów0-1 4-1 0-3* 1-2 3-0 2-2 1-1     0-2 4-1 2-1 0-1 2-1 3-1 
 9 Gryf Wiatowice2-2 3-3 0-2 1-3 2-3 2-3 4-1 0-2     1-1 1-1 4-2 5-1 8-1 
 10 Wiarusy II Igołomia0-2 3-2 2-3 2-1 0-2 2-2 0-4 2-3 6-8     4-2 5-1 4-0 7-1 
 11 Naprzód Ochmanów0-3 1-4 1-1 4-1 0-1 4-0 0-3 3-0 2-3 0-2     1-1 2-0 3-1 
 12 Tęcza Słomiróg1-3 5-1 2-1 2-10 0-5 2-0 2-3 0-1 1-4 0-3 3-4     5-0 5-3 
 13 Wilga Golkowice1-6 3-9 0-3 1-2 1-5 0-1 1-1 0-4 3-1 2-3 1-1 5-3     7-1 
 14 Błyskawica Wyciąże (Kraków)0-6 3-5 0-8 1-4 1-1 1-7 0-3 0-4 1-1 1-2 1-4 3-5 1-5     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Wilga Golkowice 0-3 Batory Wola Batorska 19 sierpnia, 17:00
Tęcza Słomiróg 2-0 Dąb Zabierzów Bocheński 19 sierpnia, 16:00
Start Brzezie 2-0 Gdovia II Gdów 18 sierpnia, 18:00
Sokół Chorągwica 1-2 Gryf Wiatowice 19 sierpnia, 18:00
KS Rożnowa 0-1 Gwiazda Brzegi 18 sierpnia, 18:00
Naprzód Ochmanów 3-0 Iskra Zakrzów 18 sierpnia, 16:30
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-2 Wiarusy II Igołomia 22 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Batory Wola Batorska 1-0 Iskra Zakrzów 25 sierpnia, 18:00
Gwiazda Brzegi 1-0 Naprzód Ochmanów 25 sierpnia, 16:00
Gryf Wiatowice 3-3 KS Rożnowa 26 sierpnia, 18:00
Gdovia II Gdów 0-4 Sokół Chorągwica 25 sierpnia, 17:00
Dąb Zabierzów Bocheński 4-1 Start Brzezie 25 sierpnia, 18:00
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 3-5 Tęcza Słomiróg 26 sierpnia, 16:00
Wilga Golkowice 2-3 Wiarusy II Igołomia 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Tęcza Słomiróg 5-0 Wilga Golkowice 29 sierpnia, 18:00
Start Brzezie 12-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 29 sierpnia, 18:00
KS Rożnowa 3-1 Gdovia II Gdów 29 sierpnia, 18:00
Naprzód Ochmanów 2-3 Gryf Wiatowice 29 sierpnia, 18:00
Iskra Zakrzów 0-1 Gwiazda Brzegi 29 sierpnia, 18:00
Batory Wola Batorska 5-0 Wiarusy II Igołomia 29 sierpnia, 18:00
Dąb Zabierzów Bocheński 5-1 Sokół Chorągwica 29 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Batory Wola Batorska 1-1 Gwiazda Brzegi 1 września, 16:30
Gryf Wiatowice 0-2 Iskra Zakrzów 2 września, 17:30
Gdovia II Gdów 0-1 Naprzód Ochmanów 22 sierpnia, 18:00
Dąb Zabierzów Bocheński 2-4 KS Rożnowa 2 września, 17:30
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-4 Sokół Chorągwica 2 września, 16:00
Wilga Golkowice 1-5 Start Brzezie 2 września, 16:00
Tęcza Słomiróg 0-3 Wiarusy II Igołomia 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Tęcza Słomiróg 2-1 Batory Wola Batorska 8 września, 16:30
Start Brzezie 3-1 Wiarusy II Igołomia 8 września, 17:00
Sokół Chorągwica 3-2 Wilga Golkowice 9 września, 17:00
KS Rożnowa 12-2 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 8 września, 17:00
Naprzód Ochmanów 4-0 Dąb Zabierzów Bocheński 8 września, 17:00
Iskra Zakrzów 1-1 Gdovia II Gdów 8 września, 17:00
Gwiazda Brzegi 2-4 Gryf Wiatowice 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Batory Wola Batorska 2-2 Gryf Wiatowice 15 września, 17:00
Gdovia II Gdów 1-0 Gwiazda Brzegi 16 września, 16:00
Dąb Zabierzów Bocheński 1-4 Iskra Zakrzów 14 września, 17:00
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-4 Naprzód Ochmanów 16 września, 16:00
Wilga Golkowice 3-9 KS Rożnowa 16 września, 17:00
Tęcza Słomiróg 0-5 Start Brzezie 15 września, 16:00
Sokół Chorągwica 3-0 Wiarusy II Igołomia 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Start Brzezie 0-2 Batory Wola Batorska 22 września, 16:30
Sokół Chorągwica 2-1 Tęcza Słomiróg 22 września, 16:30
KS Rożnowa 5-1 Wiarusy II Igołomia 22 września, 14:00
Naprzód Ochmanów 2-0 Wilga Golkowice 22 września, 16:30
Iskra Zakrzów 3-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 22 września, 16:30
Gwiazda Brzegi 1-0 Dąb Zabierzów Bocheński 22 września, 16:00
Gryf Wiatowice 4-1 Gdovia II Gdów 23 września, 16:30

Kolejka 8 - 29-30 września

Batory Wola Batorska 3-2 Gdovia II Gdów 29 września, 16:30
Dąb Zabierzów Bocheński 3-2 Gryf Wiatowice 29 września, 16:30
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-6 Gwiazda Brzegi 30 września, 16:00
Wilga Golkowice 0-4 Iskra Zakrzów 30 września, 16:30
Wiarusy II Igołomia 4-2 Naprzód Ochmanów 30 września, 16:30
Tęcza Słomiróg 5-1 KS Rożnowa 29 września, 16:00
Start Brzezie 4-2 Sokół Chorągwica 29 września, 16:30

Kolejka 9 - 6-7 października

KS Rożnowa 3-3 Start Brzezie 6 października, 16:00
Naprzód Ochmanów 1-1 Tęcza Słomiróg 6 października, 16:00
Iskra Zakrzów 4-1 Wiarusy II Igołomia 6 października, 16:00
Gwiazda Brzegi 1-1 Wilga Golkowice 6 października, 16:00
Gryf Wiatowice 8-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 7 października, 16:00
Gdovia II Gdów 0-5 Dąb Zabierzów Bocheński 6 października, 16:00
Batory Wola Batorska 0-1 Sokół Chorągwica 6 października, 16:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Batory Wola Batorska 0-3 Dąb Zabierzów Bocheński 13 października, 15:30
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-3 Gdovia II Gdów 14 października, 15:30
Wilga Golkowice 3-1 Gryf Wiatowice 14 października, 15:30
Wiarusy II Igołomia 0-2 Gwiazda Brzegi 14 października, 15:00
Tęcza Słomiróg 0-1 Iskra Zakrzów 14 października, 15:00
Start Brzezie 3-2 Naprzód Ochmanów 13 października, 15:30
Sokół Chorągwica 1-5 KS Rożnowa 13 października, 15:30

Kolejka 11 - 20-21 października

KS Rożnowa 1-3 Batory Wola Batorska 20 października, 15:00
Naprzód Ochmanów 4-1 Sokół Chorągwica 20 października, 15:00
Iskra Zakrzów 3-0 Start Brzezie 21 października, 15:00
Gwiazda Brzegi 6-1 Tęcza Słomiróg 20 października, 15:00
Gryf Wiatowice 1-1 Wiarusy II Igołomia 21 października, 15:00
Gdovia II Gdów 3-0 Wilga Golkowice 21 października, 15:00
Dąb Zabierzów Bocheński 8-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Batory Wola Batorska 10-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 27 października, 15:00
Wilga Golkowice 0-1 Dąb Zabierzów Bocheński 28 października, 14:00
Tęcza Słomiróg 1-4 Gryf Wiatowice 28 października, 14:00
Start Brzezie 1-0 Gwiazda Brzegi 27 października, 15:00
Sokół Chorągwica 1-1 Iskra Zakrzów 27 października, 15:00
KS Rożnowa 1-4 Naprzód Ochmanów 27 października, 15:00
Gdovia II Gdów 5-0 Wiarusy II Igołomia 27 października, 12:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Naprzód Ochmanów 1-1 Batory Wola Batorska 3 listopada, 14:00
Iskra Zakrzów 4-1 KS Rożnowa 3 listopada, 14:00
Gwiazda Brzegi 1-0 Sokół Chorągwica 3 listopada, 14:00
Gryf Wiatowice 2-3 Start Brzezie 4 listopada, 14:00
Gdovia II Gdów 7-1 Tęcza Słomiróg 4 listopada, 14:00
Dąb Zabierzów Bocheński 3-1 Wiarusy II Igołomia 4 listopada, 14:00
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-5 Wilga Golkowice 4 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Wiarusy II Igołomia 7-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 24 marca, 15:00
Batory Wola Batorska 3-1 Wilga Golkowice 23 marca, 14:30
Dąb Zabierzów Bocheński 1-1 Tęcza Słomiróg 23 marca, 15:30
Gdovia II Gdów 3-3 Start Brzezie 23 marca, 15:30
Gryf Wiatowice 1-3 Sokół Chorągwica 24 marca, 15:30
Gwiazda Brzegi 6-4 KS Rożnowa 23 marca, 15:30
Iskra Zakrzów 2-1 Naprzód Ochmanów 24 marca, 15:00

Kolejka 15 - 30-31 marca

Iskra Zakrzów 0-3 Batory Wola Batorska 31 marca, 14:00
(wo)
na boisku 1-2
Naprzód Ochmanów 0-3 Gwiazda Brzegi 30 marca, 16:00
KS Rożnowa 7-1 Gryf Wiatowice 30 marca, 16:00
Sokół Chorągwica 2-1 Gdovia II Gdów 30 marca, 16:00
Start Brzezie 1-2 Dąb Zabierzów Bocheński 30 marca, 16:00
Tęcza Słomiróg 5-3 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 30 marca, 15:00
Wiarusy II Igołomia 4-0 Wilga Golkowice 31 marca, 16:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Wiarusy II Igołomia 2-3 Batory Wola Batorska 6 kwietnia, 17:00
Sokół Chorągwica 3-2 Dąb Zabierzów Bocheński 6 kwietnia, 17:00
Wilga Golkowice 5-3 Tęcza Słomiróg 7 kwietnia, 17:00
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-1 Start Brzezie 7 kwietnia, 15:00
Gdovia II Gdów 5-3 KS Rożnowa 6 kwietnia, 17:00
Gryf Wiatowice 1-1 Naprzód Ochmanów 7 kwietnia, 17:00
Gwiazda Brzegi 3-0 Iskra Zakrzów 6 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Wiarusy II Igołomia 5-1 Tęcza Słomiróg 13 kwietnia, 17:00
Gwiazda Brzegi 1-0 Batory Wola Batorska 13 kwietnia, 14:00
Iskra Zakrzów 0-2 Gryf Wiatowice 13 kwietnia, 17:00
Naprzód Ochmanów 0-3 Gdovia II Gdów 13 kwietnia, 17:00
KS Rożnowa 5-1 Dąb Zabierzów Bocheński 13 kwietnia, 17:00
Sokół Chorągwica 3-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 14 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-2
Start Brzezie 4-1 Wilga Golkowice 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 20 kwietnia

Batory Wola Batorska 5-0 Tęcza Słomiróg 20 kwietnia, 17:00
Wiarusy II Igołomia 0-2 Start Brzezie 20 kwietnia, 17:00
Wilga Golkowice 1-2 Sokół Chorągwica 20 kwietnia, 17:30
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 3-5 KS Rożnowa 20 kwietnia, 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński 3-1 Naprzód Ochmanów 20 kwietnia, 15:00
Gdovia II Gdów 1-0 Iskra Zakrzów 20 kwietnia, 13:00
Gryf Wiatowice 2-2 Gwiazda Brzegi 20 kwietnia, 17:30

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Wiarusy II Igołomia 2-1 Sokół Chorągwica 27 kwietnia, 11:00
Gryf Wiatowice 0-2 Batory Wola Batorska 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gwiazda Brzegi 3-1 Gdovia II Gdów 27 kwietnia, 17:00
Iskra Zakrzów 2-2 Dąb Zabierzów Bocheński 27 kwietnia, 17:00
Naprzód Ochmanów 3-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 27 kwietnia, 14:00
KS Rożnowa 6-0 Wilga Golkowice 27 kwietnia, 17:00
Start Brzezie 5-1 Tęcza Słomiróg 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Batory Wola Batorska 4-3 Start Brzezie 5 maja, 16:00
Tęcza Słomiróg 2-10 Sokół Chorągwica 4 maja, 16:00
Wiarusy II Igołomia 3-2 KS Rożnowa 5 maja, 17:00
Wilga Golkowice 1-1 Naprzód Ochmanów 4 maja, 17:00
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-4 Iskra Zakrzów 5 maja, 17:00
Dąb Zabierzów Bocheński 1-2 Gwiazda Brzegi 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 12:00) odwołany / w drugim terminie (13 czerwca, 18:00) odwołany
Gdovia II Gdów 6-2 Gryf Wiatowice 4 maja, 17:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Gdovia II Gdów 1-0 Batory Wola Batorska 12 maja, 17:00
Gryf Wiatowice 2-3 Dąb Zabierzów Bocheński 12 maja, 17:00
Gwiazda Brzegi 9-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 12 maja, 15:00
Iskra Zakrzów 2-1 Wilga Golkowice 12 maja, 17:00
Naprzód Ochmanów 0-2 Wiarusy II Igołomia 11 maja, 18:00
KS Rożnowa 5-3 Tęcza Słomiróg 11 maja, 18:00
Sokół Chorągwica 4-1 Start Brzezie 12 maja, 18:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Sokół Chorągwica 0-3 Batory Wola Batorska 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Brzezie 4-5 KS Rożnowa 18 maja, 17:00
Tęcza Słomiróg 3-4 Naprzód Ochmanów 19 maja, 15:00
Wiarusy II Igołomia 2-3 Iskra Zakrzów 18 maja, 17:30
Wilga Golkowice 1-6 Gwiazda Brzegi 19 maja, 18:00
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-1 Gryf Wiatowice 19 maja, 17:00
Dąb Zabierzów Bocheński 2-1 Gdovia II Gdów 18 maja, 18:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Dąb Zabierzów Bocheński 0-0 Batory Wola Batorska 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gdovia II Gdów 16-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gryf Wiatowice 5-1 Wilga Golkowice 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gwiazda Brzegi 4-1 Wiarusy II Igołomia 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Zakrzów 0-1 Tęcza Słomiróg 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Ochmanów 0-1 Start Brzezie 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Rożnowa 3-2 Sokół Chorągwica 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Batory Wola Batorska 1-4 KS Rożnowa 2 czerwca, 18:00
Sokół Chorągwica 5-1 Naprzód Ochmanów 2 czerwca, 18:00
Start Brzezie 2-1 Iskra Zakrzów 1 czerwca, 17:00
Tęcza Słomiróg 1-3 Gwiazda Brzegi 1 czerwca, 16:00
Wiarusy II Igołomia 6-8 Gryf Wiatowice 1 czerwca, 17:30
Wilga Golkowice 1-1 Gdovia II Gdów 2 czerwca, 18:00
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-7 Dąb Zabierzów Bocheński 2 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Wiarusy II Igołomia 0-4 Gdovia II Gdów 9 czerwca, 17:30
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-8 Batory Wola Batorska 9 czerwca, 17:00
Dąb Zabierzów Bocheński 0-0 Wilga Golkowice 8 czerwca, 18:00
Gryf Wiatowice 4-2 Tęcza Słomiróg 9 czerwca, 18:00
Gwiazda Brzegi 2-0 Start Brzezie 8 czerwca, 17:00
Iskra Zakrzów 1-2 Sokół Chorągwica 9 czerwca, 17:00
Naprzód Ochmanów 1-4 KS Rożnowa 8 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 22-23 czerwca

Batory Wola Batorska 2-2 Naprzód Ochmanów 22 czerwca, 15:30
KS Rożnowa 3-0 Iskra Zakrzów 22 czerwca, 15:30
(wo)
nie odbył się
Sokół Chorągwica 3-5 Gwiazda Brzegi 22 czerwca, 15:30
Start Brzezie 5-5 Gryf Wiatowice 22 czerwca, 15:30
Tęcza Słomiróg 2-3 Gdovia II Gdów 22 czerwca, 15:30
Wiarusy II Igołomia 2-2 Dąb Zabierzów Bocheński 22 czerwca, 13:00
Wilga Golkowice 7-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 22 czerwca, 15:30

Autor: Bartłomiej Dyr

 

Napisz do nas