[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Rzeszów III - Mielec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piłkarskie Nadzieje Mielec 13 37 12 1 0 54-9 5 0 0 19-3 7 1 0 35-6
2.  Smoczanka Mielec 13 33 11 0 2 51-15 7 0 0 36-4 4 0 2 15-11
3.  Czarni Trześń 13 31 10 1 2 36-13 5 1 1 17-8 5 0 1 19-5
4.  LKS Podleszany 13 24 7 3 3 37-23 4 1 2 24-16 3 2 1 13-7
5.  Ostrovia Ostrowy Baranowskie 13 23 7 2 4 34-23 4 0 3 14-10 3 2 1 20-13
6.  Dromader Chrząstów 13 17 5 2 6 32-29 2 0 4 10-17 3 2 2 22-12 1 1 0 1 0 1-1
7.  LKS Hucina 13 17 4 5 4 27-20 2 3 1 11-9 2 2 3 16-11 1 1 0 1 0 1-1
8.  LKS Babicha 13 16 5 1 7 31-39 2 0 5 14-23 3 1 2 17-16
9.  Barka Breń Osuchowski 13 14 4 2 7 30-51 3 1 3 19-29 1 1 4 11-22
10.  Zacisze Trześń 13 12 3 3 7 17-38 3 2 1 13-13 0 1 6 4-25
11.  Złotniczanka Złotniki 13 10 3 1 9 20-40 2 1 3 11-16 1 0 6 9-24 1 3 1 0 0 2-1
12.  Tempo Cmolas 13 10 3 1 9 21-39 1 1 5 11-22 2 0 4 10-17 1 0 0 0 1 1-2
13.  Atut Podborze 13 9 2 3 8 12-26 1 3 3 9-10 1 0 5 3-16
14.  Start Wola Mielecka 13 7 2 1 10 12-49 2 0 4 7-19 0 1 6 5-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Piłkarskie Nadzieje Mielec    6-1 1-0 4-0 4-1 4-1 
 2 Smoczanka Mielec    3-0 4-1 5-1 7-1 5-0 4-0 8-1 
 3 Czarni Trześń3-2     1-1 1-0 0-3* 4-1 3-0 5-1 
 4 LKS Podleszany2-5     1-1 4-1 4-5 5-1 3-1 5-2 
 5 Ostrovia Ostrowy Baranowskie0-2 0-3 1-4     3-0 4-0 4-1 2-0 
 6 Dromader Chrząstów1-6 0-3 0-2     5-2 4-3 0-1 
 7 LKS Hucina0-3 2-2 1-1     4-2 0-0 4-1 
 8 LKS Babicha0-4 1-3 1-5 1-4 0-4     5-2 6-1 
 9 Barka Breń Osuchowski2-2 3-7 0-9 5-4     2-0 1-5 6-2 
 10 Zacisze Trześń2-2 5-1 0-8 1-1     4-1 1-0 
 11 Złotniczanka Złotniki0-5 1-3 1-4 1-1 7-3     1-0 
 12 Tempo Cmolas1-5 1-4 1-5 3-3 1-3 1-2     3-0 
 13 Atut Podborze1-4 1-1 1-2 1-1 4-0 1-2     0-0 
 14 Start Wola Mielecka0-6 0-3 1-5 0-4 3-1 3-0     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Barka Breń Osuchowski 6-2 Start Wola Mielecka 19 sierpnia, 14:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 3-0 Dromader Chrząstów 19 sierpnia, 11:30
Atut Podborze 1-1 LKS Hucina 19 sierpnia, 11:30
LKS Babicha 5-2 Złotniczanka Złotniki 19 sierpnia, 11:00
Smoczanka Mielec 3-0 LKS Podleszany 18 sierpnia, 17:00
Tempo Cmolas 1-5 Piłkarskie Nadzieje Mielec 19 sierpnia, 14:00
Czarni Trześń 4-1 Zacisze Trześń 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Start Wola Mielecka 3-1 Zacisze Trześń 26 sierpnia, 11:00
Piłkarskie Nadzieje Mielec 1-0 Czarni Trześń 25 sierpnia, 17:00
LKS Podleszany 5-2 Tempo Cmolas 25 sierpnia, 17:00
Złotniczanka Złotniki 1-3 Smoczanka Mielec 26 sierpnia, 16:00
LKS Hucina 4-2 LKS Babicha 25 sierpnia, 17:00
Dromader Chrząstów 0-1 Atut Podborze 26 sierpnia, 16:00
Barka Breń Osuchowski 3-7 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2-0 Start Wola Mielecka 2 września, 11:30
Atut Podborze 1-1 Barka Breń Osuchowski 2 września, 11:30
LKS Babicha 0-4 Dromader Chrząstów 2 września, 17:00
Smoczanka Mielec 4-1 LKS Hucina 1 września, 17:00
Tempo Cmolas 1-2 Złotniczanka Złotniki 2 września, 14:00
Czarni Trześń 1-1 LKS Podleszany 1 września, 17:00
Zacisze Trześń 2-2 Piłkarskie Nadzieje Mielec 2 września, 11:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Start Wola Mielecka 0-6 Piłkarskie Nadzieje Mielec 9 września, 11:00
LKS Podleszany 5-1 Zacisze Trześń 8 września, 17:00
Złotniczanka Złotniki 1-4 Czarni Trześń 15 sierpnia, 17:00
LKS Hucina 4-1 Tempo Cmolas 8 września, 17:00
Dromader Chrząstów 0-3 Smoczanka Mielec 8 września, 16:00
Barka Breń Osuchowski 5-4 LKS Babicha 9 września, 14:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 4-1 Atut Podborze 9 września, 11:30

Kolejka 5 - 15-16 września

Atut Podborze 0-0 Start Wola Mielecka 16 września, 15:00
LKS Babicha 1-4 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 16 września, 16:00
Smoczanka Mielec 5-1 Barka Breń Osuchowski 15 września, 17:00
Tempo Cmolas 3-3 Dromader Chrząstów 16 września, 16:00
Czarni Trześń 1-0 LKS Hucina 16 września, 16:00
Zacisze Trześń 4-1 Złotniczanka Złotniki 16 września, 11:00
LKS Podleszany 2-5 Piłkarskie Nadzieje Mielec 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Start Wola Mielecka 0-3 LKS Podleszany 22 września, 16:00
Złotniczanka Złotniki 0-5 Piłkarskie Nadzieje Mielec 23 września, 15:00
LKS Hucina 0-0 Zacisze Trześń 22 września, 16:00
Dromader Chrząstów 0-2 Czarni Trześń 22 września, 15:00
Barka Breń Osuchowski 1-5 Tempo Cmolas 23 września, 14:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0-3 Smoczanka Mielec 23 września, 11:30
Atut Podborze 1-2 LKS Babicha 23 września, 11:00

Kolejka 7 - 29-30 września

LKS Babicha 6-1 Start Wola Mielecka 30 września, 16:00
Smoczanka Mielec 4-0 Atut Podborze 29 września, 16:00
Tempo Cmolas 1-5 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 30 września, 11:00
Czarni Trześń 0-3 Barka Breń Osuchowski 29 września, 16:00
(wo)
przerwany w 58. minucie przy stanie 0-2 z powodu z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez kibica
Zacisze Trześń 0-8 Dromader Chrząstów 30 września, 11:00
Piłkarskie Nadzieje Mielec 4-0 LKS Hucina 29 września, 16:30
LKS Podleszany 3-1 Złotniczanka Złotniki 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Start Wola Mielecka 3-0 Złotniczanka Złotniki 6 października, 16:00
LKS Hucina 0-3 LKS Podleszany 6 października, 15:00
Dromader Chrząstów 1-6 Piłkarskie Nadzieje Mielec 7 października, 12:00
Barka Breń Osuchowski 2-0 Zacisze Trześń 7 października, 14:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-4 Czarni Trześń 7 października, 11:30
Atut Podborze 1-2 Tempo Cmolas 7 października, 11:00
LKS Babicha 1-3 Smoczanka Mielec 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Smoczanka Mielec 8-1 Start Wola Mielecka 13 października, 15:00
Tempo Cmolas 1-3 LKS Babicha 14 października, 12:00
Czarni Trześń 3-0 Atut Podborze 13 października, 17:00
Zacisze Trześń 5-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 14 października, 11:00
Piłkarskie Nadzieje Mielec 4-1 Barka Breń Osuchowski 13 października, 17:00
LKS Podleszany 4-1 Dromader Chrząstów 13 października, 16:00
Złotniczanka Złotniki 1-1 LKS Hucina 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Start Wola Mielecka 0-4 LKS Hucina 20 października, 15:00
Dromader Chrząstów 4-3 Złotniczanka Złotniki 21 października, 12:00
Barka Breń Osuchowski 2-2 LKS Podleszany 21 października, 14:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0-2 Piłkarskie Nadzieje Mielec 20 października, 16:00
Atut Podborze 4-0 Zacisze Trześń 21 października, 11:00
LKS Babicha 1-5 Czarni Trześń 21 października, 14:00
Smoczanka Mielec 5-0 Tempo Cmolas 20 października, 14:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Tempo Cmolas 3-0 Start Wola Mielecka 28 października, 12:00
Czarni Trześń 3-2 Smoczanka Mielec 27 października, 17:00
Zacisze Trześń 1-1 LKS Babicha 28 października, 11:00
Piłkarskie Nadzieje Mielec 4-1 Atut Podborze 27 października, 18:00
LKS Podleszany 1-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 28 października, 14:00
Złotniczanka Złotniki 7-3 Barka Breń Osuchowski 28 października, 11:00
LKS Hucina 1-1 Dromader Chrząstów 27 października, 15:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Start Wola Mielecka 1-5 Dromader Chrząstów 3 listopada, 14:00
Barka Breń Osuchowski 0-9 LKS Hucina 4 listopada, 14:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 4-0 Złotniczanka Złotniki 3 listopada, 14:00
Atut Podborze 1-4 LKS Podleszany 4 listopada, 11:00
LKS Babicha 0-4 Piłkarskie Nadzieje Mielec 4 listopada, 14:00
Smoczanka Mielec 7-1 Zacisze Trześń 3 listopada, 14:00
Tempo Cmolas 1-4 Czarni Trześń 4 listopada, 12:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Czarni Trześń 5-1 Start Wola Mielecka 10 listopada, 14:00
Zacisze Trześń 1-0 Tempo Cmolas 10 listopada, 14:00
Piłkarskie Nadzieje Mielec 6-1 Smoczanka Mielec 10 listopada, 14:00
LKS Podleszany 4-5 LKS Babicha 11 listopada, 11:00
Złotniczanka Złotniki 1-0 Atut Podborze 11 listopada, 11:00
LKS Hucina 2-2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 10 listopada, 14:00
Dromader Chrząstów 5-2 Barka Breń Osuchowski 11 listopada, 12:00

Kolejka 14

Start Wola Mielecka - Barka Breń Osuchowski
Dromader Chrząstów - Ostrovia Ostrowy Baranowskie
LKS Hucina - Atut Podborze
Złotniczanka Złotniki - LKS Babicha
LKS Podleszany - Smoczanka Mielec
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Tempo Cmolas
Zacisze Trześń - Czarni Trześń

Kolejka 15

Zacisze Trześń - Start Wola Mielecka
Czarni Trześń - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Tempo Cmolas - LKS Podleszany
Smoczanka Mielec - Złotniczanka Złotniki
LKS Babicha - LKS Hucina
Atut Podborze - Dromader Chrząstów
Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Barka Breń Osuchowski

Kolejka 16

Start Wola Mielecka - Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Barka Breń Osuchowski - Atut Podborze
Dromader Chrząstów - LKS Babicha
LKS Hucina - Smoczanka Mielec
Złotniczanka Złotniki - Tempo Cmolas
LKS Podleszany - Czarni Trześń
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Zacisze Trześń

Kolejka 17

Piłkarskie Nadzieje Mielec - Start Wola Mielecka
Zacisze Trześń - LKS Podleszany
Czarni Trześń - Złotniczanka Złotniki
Tempo Cmolas - LKS Hucina
Smoczanka Mielec - Dromader Chrząstów
LKS Babicha - Barka Breń Osuchowski
Atut Podborze - Ostrovia Ostrowy Baranowskie

Kolejka 18

Piłkarskie Nadzieje Mielec - LKS Podleszany
Start Wola Mielecka - Atut Podborze
Ostrovia Ostrowy Baranowskie - LKS Babicha
Barka Breń Osuchowski - Smoczanka Mielec
Dromader Chrząstów - Tempo Cmolas
LKS Hucina - Czarni Trześń
Złotniczanka Złotniki - Zacisze Trześń

Kolejka 19

LKS Podleszany - Start Wola Mielecka
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Złotniczanka Złotniki
Zacisze Trześń - LKS Hucina
Czarni Trześń - Dromader Chrząstów
Tempo Cmolas - Barka Breń Osuchowski
Smoczanka Mielec - Ostrovia Ostrowy Baranowskie
LKS Babicha - Atut Podborze

Kolejka 20

Start Wola Mielecka - LKS Babicha
Atut Podborze - Smoczanka Mielec
Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Tempo Cmolas
Barka Breń Osuchowski - Czarni Trześń
Dromader Chrząstów - Zacisze Trześń
LKS Hucina - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Złotniczanka Złotniki - LKS Podleszany

Kolejka 21

Złotniczanka Złotniki - Start Wola Mielecka
LKS Podleszany - LKS Hucina
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Dromader Chrząstów
Zacisze Trześń - Barka Breń Osuchowski
Czarni Trześń - Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Tempo Cmolas - Atut Podborze
Smoczanka Mielec - LKS Babicha

Kolejka 22

Start Wola Mielecka - Smoczanka Mielec
LKS Babicha - Tempo Cmolas
Atut Podborze - Czarni Trześń
Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Zacisze Trześń
Barka Breń Osuchowski - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Dromader Chrząstów - LKS Podleszany
LKS Hucina - Złotniczanka Złotniki

Kolejka 23

LKS Hucina - Start Wola Mielecka
Złotniczanka Złotniki - Dromader Chrząstów
LKS Podleszany - Barka Breń Osuchowski
Piłkarskie Nadzieje Mielec - Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Zacisze Trześń - Atut Podborze
Czarni Trześń - LKS Babicha
Tempo Cmolas - Smoczanka Mielec

Kolejka 24

Start Wola Mielecka - Tempo Cmolas
Smoczanka Mielec - Czarni Trześń
LKS Babicha - Zacisze Trześń
Atut Podborze - Piłkarskie Nadzieje Mielec
Ostrovia Ostrowy Baranowskie - LKS Podleszany
Barka Breń Osuchowski - Złotniczanka Złotniki
Dromader Chrząstów - LKS Hucina

Kolejka 25

Dromader Chrząstów - Start Wola Mielecka
LKS Hucina - Barka Breń Osuchowski
Złotniczanka Złotniki - Ostrovia Ostrowy Baranowskie
LKS Podleszany - Atut Podborze
Piłkarskie Nadzieje Mielec - LKS Babicha
Zacisze Trześń - Smoczanka Mielec
Czarni Trześń - Tempo Cmolas

Kolejka 26

Start Wola Mielecka - Czarni Trześń
Tempo Cmolas - Zacisze Trześń
Smoczanka Mielec - Piłkarskie Nadzieje Mielec
LKS Babicha - LKS Podleszany
Atut Podborze - Złotniczanka Złotniki
Ostrovia Ostrowy Baranowskie - LKS Hucina
Barka Breń Osuchowski - Dromader Chrząstów

Klasa okręgowa 2018/2019 (Dębica)

Klasa A 2018/2019 (Dębica I)
Klasa A 2018/2019 (Dębica II)

Klasa B 2018/2019 (Rzeszów V - Mielec)
Klasa B 2018/2019 (Rzeszów VI - Mielec)
Klasa B 2018/2019 (Rzeszów VII - Kolbuszowa)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas